Oyuncu Kadrosu

Dudullu Postası Cem Kim? Tayfur’un Arkadaşı

Dudullu Postası dizisi bu akşam görücüye çıkıyor. Blu Tv’de beğeni alan ve artık televizyonda da izleyebileceğimiz Dudullu Postası Cem kim diyenler bu yazı tam size göre.

Dudullu Postası dizisinde Taner Ölmez’in canlandırdığı Tayfur, Melis için altın yıldır gelmediği memleketine gelir. Memleketinde bir gazete basılması söz konusu olunca çalışan olarak Tayfur işe alınır. Tayfur’un en yakın arkadaşı olan Cem de her daim Tayfur’un yanında olur. cem’in an yakında bir de Betül vardır. Cem & Betül çifti bu dizide çok konuşulacak.

Dudullu Postası Cem Gerçek Adı Hayatı

Özgür Emre Yıldırım Dudullu Postası dizisinde Cem karakterine hayat vermektedir. Daha önce Show Tv ‘de yayınlanmış olan kadrosunda Sinem Kobal’ın olduğu “Yüz Yüze” adlı dizide “Tatar” karakterine hayat vermiştir.ozgur emre yildirim resmi

1983 senesinin Ekim ayının son haftasında İstanbul’da  hayata gözlerini açan Özgür, Akrep Burcudur.  Bakırköy’de bulunan “Bakırköy Lisesinde” lise eğitimini tamamlayınca kendisini oyunculuk dalında geliştirmek için “Müjdat Gezen Sanat Merkezi” nde oyunculuk üzerine eğitim alır.ozgur emre yildirim resmi

 

İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılı yapımı olan “Al Gülüm Ver Gülüm” adlı dizi ile bu sektöre adım atar.  Özgür Emre Yıldırım’ın oyunculuk dalında yıldızının Parlaması “Karadayı” adlı dizinin 3. Sezonunda diziye “Murat” karakterine hayat verir. Buradaki Performansı ile beğeni toplar ve bir çok dizi ve filmde kendisine yer bulur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu