Oyuncu Kadrosu

Dudullu Postası Ersan Kim? Nazlı’nın Sevgilisi

Dudullu Postası Ersan, Tayfur’un arkadaşıdır. Nazlı ile sevgili olan Ersan İffet Team’in de en sevmediği kişilerdendir.

Korona nedeniyle zor günlerden geçen ülkemizde dizilerin yeni bölümleri çekilemediğinden mevcut imkanları kullanma zamanı geldi. Bu nedenle Kanal D de Blu Tv’den Dudullu Postası dizisini aldı. İlk bölümüyle bu akşam yayın hayatına merhaba diyecek olan Dudullu Postası dizisinde Ersan, Tayfur’un arkadaşıdır. Nazlı’ya aşık olan Ersan dizide en çok güleceğimiz karakterlerden biri. 

Dudullu Postası Ersan Gerçek Adı Yaşı

Absürd komedi türünde olan Dudullu Postası dizisinde Ersan karakterine hayat veren oyuncu Ahmet Rıfat Şungar. Oyuncu hakkında bilgiler verecek olursak; ödüllü oyuncu 1983 doğumlu.ahmet rifat sungar resmi

İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. “üç Maymun” adlı yapımdaki oyunculuğu ile 2. Yeşilçam Ödülleri’nde umut veren genç oyuncu ödülü ve 41. Siyad Türk Sinema Ödülleri’nde en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. Ayrıca “Deniz Seviyesi” adlı yapımdaki başarısı ile de 21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.ahmet rifat sungar resmi

37 yaşında olan Şungar, ilk olarak “Sır kapısı” adlı yapımda rol almış. Hemen ardından ekranların unutulmaz dizilerinden biri olan “Hatırla Sevgili” dizisinde Ali Demir karakterine hayat vermiştir.“Janjan”,”Kaybolan Yıllar” adlı yapımların ardından “Asi” dizisinde yetkin rolünü canlandırmıştır. “Beş Şehir” filminin ardından “Es Es” dizisinde canlandırdığı Uras rolüyle yıldızı parlayan oyuncu bu dizide iki sezon rol almıştır.

“Karadağlar”, “Bir Ömür Yetmez”, “Gözetleme Kulesi” adlı yapımlarda rol alan oyuncu iki sezon boyunca “Merhamet” dizisinde rol almış ve Atıf Birsel karakterini canlandırmıştır.

“Soğuk”, “Ah Neriman”, “Gamsız Hayat”, ” sonrasında Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezonda final yapan “vatanım Sensin” dizisinde tarihe adını kazdıran vecihi Hürkuş karakteriyle de beğeni almıştır. Son olarak “Dudullu Postası” dizisinde Ersan karakterini canlandırmış olan oyuncu “Ahlat Ağacı” adlı sinema filminde de rol almıştır.

Farah Zeynep Abdullah ile sevgili olan oyuncu Kadın dizisinde canlandıracağı Emre karakteriyle de adından söz ettirecek bir oyuncu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu