Oyuncu Kadrosu

Dünya Hali Fulya Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Dünya Hali Fulya kimdir, Dünya Hali Fulya gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı seyircinin merak ettikleri arasında yerini aldı. Bakın Dünya Hali dizisinin Fulya’sı kim!

Neden Film yapımı TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Dünya Hali’nde Fulya, Kıvılcım’ın asistanıdır. Özgüveni yerinde olan Fulya, insanları tanımada üstüne tanımaz. Tam bir insan sarrafı olduğunu iddia eder.

48 kez nişanlanmış ama nikah masasına oturamamıştır. Bu nedenle edindiği tecrübeleri Kıvılcım’a anlatıp durur. Kıvılcım’a müdahale etmeden duramaz.

Dünya Hali Fulya Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Ayfer Tokatlı Dünya Hali dizisinde Fulya karakterine hayat vermektedir. “Her Yerde Sen” dizisinde Azmiye karakterine hayat vermiş olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.dunya hali fulya resmi

5 eylül 1989 tarihinde İstanbul da hayata gözlerini açan güzel oyuncu 32 yaşındadır. Başak burcu olan Ayfer Tokatlı, Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama Bölümü mezunudur.

Mezuniyetin ardından kamera karşısına geçmesi çok uzun sürmemiş. 2014 yılında “Tanıklar” isimli dizide oynadığı rol ile bu sektöre giriş yapmıştır.Azmiye Boş Geçmez (Ayfer Tokatlı) Resmi

Dikkatleri üzerine çekmesi 1 yıl sonra 2015 yılında “Baba Candır” isimli dizide Büşra karakterine hayat vermesi ile olmuştur.

2018 yılında “İstanbullu Gelin” dizisinin 2. sezonunda Ülfet hanımın sekreteri olarak karşımıza çıkan başarılı oyuncu “Her Yerde Sen” dizisinde Azmiye rolüyle kariyerine devam etmiştir. Bu sezon ise Dünya Hali dizisinde Kıvılcım’ın asistanı Fulya rolüyle dikkat çekmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu