Oyuncu Kadrosu

Dünya Hali Sinan Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Dünya Hali Sinan kimdir, Dünya Hali Sinan gerçek adı ne, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının ve daha fazlasının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Dünya Hali dizisinde Sinan, dedesine çok düşkün biridir. Dedesi ölüm döşeğinde ona bir an önce evlenmesini vasiyet eder.

dunya hali sinan resmiBu vasiyeti gerçekleştirmek için yola koyulan Sinan’ı birbirinden renkli olaylar beklemektedir.

Dünya Hali Sinan Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Caner Şahin Dünya Hali dizisinde Sinan rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Seni Çok Bekledim” dizisinde Selahattin karakteriyle ekranlara gelmiştir.

1992 senesinde dünyaya gelen oyuncu, Eskişehir Fen Lisesi mezunudur. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmasına rağmen bir senenin ardından İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçmiştir.caner sahin resmi

Bu bölümden mezun olan oyuncu, 1,84 boyunda ve 85 kilodur. Daha önce “Babam Ve Ailesi” adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, “Tutsak” dizisinde Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

“Kuzgun” dizisinde Kartal karakterine hayat vermiş olan başarılı oyuncu yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Seni Çok Bekledim” dizisinde Selahattin karakterine hayat vermiştir. Dünya Hali dizisinde Sinan rolüyle başrolde oynamaktadır.

Caner Şahin Dizileri ve Filmleri (Dünya Hali Sinan)

  • Dünya Hali (Sinan) – 2021
  • Seni Çok Bekledim (Selahattin) – 2020
  • Rise of Empires Ottoman (Ali) – 2020
  • Kuzgun (Kartal) – 2019
  • Nefes Nefese (Salih) – 2018
  • Tutsak (Bahadır) – 2017
  • Babam ve Ailesi (Kadir) – 2016

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu