Oyuncu

Duru Baykal Kimdir? Tövbeler Olsun Dizisi Çocuk Oyuncu

TRT 1 ekranlarında başlayacak olan komedi dizisi Tövbeler Olsun dizisinde rol alacak olan Duru Baykal kimdir, kaç yaşında, hangi yapımlarda rol almıştır yazımızda sizlerle.

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan, sımsıcak bir aile hikayesini ve bol kahkahalı anları bizlere yansıtan Tövbeler Olsun dizisinde rol alacak olan Duru Baykal hakkında detaylar sizlerle!

Duru Baykal Hayatı Dizileri

Tövbeler Olsun dizisinin çocuk oyuncusu olan Duru Baykal, 31 Temmuz 2010 tarihinde doğmuştur. Hande Aytar Cast Ajansı oyuncularından biri olan Duru Baykal, azmiyle herkesi kendine hayran bırakan hata yapsa da yola devam eden başarılı bir oyuncu.duru baykal resmi

Kartal Sanat Merkezi Drama Eğitimi almış olan Duru Baykal, ortaokul öğrencisi. Kumral saçları ve mavi gözleriyle dikkat çeken küçük oyuncu henüz bir dizide rol almadı ancak reklam filmlerinde yer alarak kamera önü oyunculuğu bağlamında kendisini geliştirdi. 2015 yılında hem bir oyuncak firmasının reklamında hem de “Zorlu Center” reklamında yer almış olan Duru Baykal, 32 kg ağırlığındadır. duru baykal kim resmi

Folklor ve yüzme konusunda yetenekli olan Duru Baykal İngilizce konusunda da kendini geliştirmeye devam ediyor. Oyuncu ilk kez Tövbeler Olsun dizisiyle bir dizide yer almış olacak.

Duru Baykal Kaç Yaşında?

10 yaşındadır.

Duru Baykal Dizileri

  • Tövbeler Olsun – 2020

Duru Baykal Reklam Filmleri

  • Zorlu Center Reklamı – 2015
  • Oyuncak Firması Reklamı – 2015

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu