Düşman Başına

Düşman Başına 10 Bölüm Özeti (19 Haziran Pazar) İkiz Kardeş Yalanı!

Düşman Başına 10 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Pazar Düşman Başına 10 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 10 bölüm özeti
 • 19 Haziran Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 10 Bölüm Fragmanı
 • 19 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 20 Haziran Pazartesi Düşman Başına 11 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Haziran Pazar Düşman Başına 10 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla Shivam’ı kandırmak için Riya’nın ikiz kardeşi yalanına inandırır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 10 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 10 Bölüm Özeti

Nişan töreni sırasında Bua ile Shanti’nin dansı sonrasında her iki yaşlı da birinci olduğunu söyler. Riya’dan cevap vermesini ister. Riya kem küm edince, damada sormaya karar verirler. Riya Shivam’ın sesini tanıdığı için Amit karnı ağrıyor numarası ile lavaboya gider.

Shivam tapınakta dua eder. Sarla da onu gizlice izler. Bir kadın iki kızlarına kızarken, Sarla onları fark eder ve aklına harika bir fikir gelir.

Shanti ve Bua birinci olduklarını ve en iyi dansı kendileri yaptıklarını söylerken, damadın cevabını beklerler. Amit onları oyalayabildiği kadar oyalamaya çalışır. Pari Riya’nın cep telefonunu çalar.

Bua torununa dans sonuçlarını telefonuna kaydetmesini ister. Riya telefonunu bulamayınca, Bua ortalığa laf atar.

“Ne zaman erkek tarafı ile ritüel yapılsa birilerinin telefonu çalınıyor!”

Shanti hırsızlık olayını üzerine alır. İki taraf da birbirlerine karşı hakaret eder. Shanti düğünü iptal ettiğini açıklar. Riya ağlamaya başlayınca, Bua sözlerinden dolayı Shanti’den özür diler. Shanti de kararından vaz geçer.

Düşman Başına 10 Bölüm Özeti (19 Haziran Pazar) Sarla Shivam'ı Kandırır

Sarla oraya gelir. Shivam Riya’yı arar. Sarla sesini değiştirip ikiz kardeşinin Priyal’in düğününde olduğunu, sesini anlayamadığını söyleyip kapatır. Shivam düğünde gördüğü gelinin Riya değil, ikiz kardeşi Priyal olduğunu zanneder.

Shivam eve gelirken Sarla Riya’ya farklı bir elbise hediye eder. Onu üzerine giymesini ve nasıl göründüğünü görmek istediğini söyler. Bu sırada Shivam eve gelir. Sarla da kıyafeti değişen Riya’ya Priyal diye hitap eder. Shivam bu numarayı yerken, Riya Sarla’ya “Adım Riya!” demeye çalışır.

Shivam nişan bitiminden sonra eve gelir. Sarla ortalığı karıştırmak için Shivam’dan meyve suyu getirmesini istediğini ama o gelmediğini söyler. Raghav oğluna kızar. Kaushalya oğlunun kolunun yaralandığını fark eder. Shanti ondan motosikletini daha yavaş sürmesini söyler. Kaushalya oğluna hemen pansuman yapar.

Sarla çocuklarının yanına gider. Büyük bir gerilimi geride bıraktıklarını, artık işi aha kolay olduğunu söyler. Amir ve Pari nasıl diye sorar. Sarla da planını anlatır. Priyal meselesinden bahseder. Sonal’ı kullanacaklarını, Shivam’ın buna inanmasını sağlayacaklarını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sarla kız tarafı ile konuşur gibi yapar. Sonal Sarla’yı duyar. Sarla Riya’nın kız kardeşine kıyafet göndereceklerini söyleyip, görüşmeyi bitirir. Sonal’ın orada olduğunu fark eden Sarla, hemen numara yapar. Shanti Riya’nın ikiz gibi ona benzeyen kuzeni olduğunu bilmediğini, bunu Shanti’den saklamak zorunda kaldıklarını söyleyip ikna eder.

Sona da Nimmi ve Shivam’a meselene bahseder. Shivam daha önce Riya’nın ikiz kardeşi olduğunu duyduğu için buna şaşırmaz. Hatta güler. Shanti eve gelen misafirlere, Riya’nın Shivam ile çalıştığını, Riya Shivam işten atılmasın diye Riya işten atılmayı göze aldığını ve bu sayede Shivam geri işine döndüğünü söyler. Nimmi bunu duyar ve şok olur.

Nimmi’nin Preeti’ye, Riya’nın Shivam ile çalıştığını söyler. Nimmi bunda şüpheli bir durum olduğunu, ikiz kardeş meselesine inanmadığını söylese de Preeti artık bir şey yapamayacaklarını söyler.

Düşman Başına 10 Bölüm Özeti (19 Haziran Pazar) İkiz Kardeş Yalanı

Gazetede dün geceki otel baskını haberi yer alır. Pari ile sevgilisinin resmi de gazetede yer alsa da Pari’’in yüzü tam belli olmaz. Pari’nin sevgilisi Pari’yi arar ve ailesi gazeteyi göstermemesini söyler.

Pari kapının yakınlarında polis görünce gerilir ve elindeki tepsi titremeye başlar. Polis memuru da dün geceki otel baskınından bahseder. Saygın insanların çocukları otel de yakalandıklarını söyler.

Shivam, Riya’ya kız kardeşi Priya’yı sormak için ona mesaj atar. Riya’nın telefonu halen Pari’nin elindedir. Pari hemen mesajdan annesi Sarla’yı haberdar eder. Sarla da Riya’nın ağzından ona mesaj atar ve kız kardeşi olduğunu anlatan mesaj atar.

Sarla oğlu Amit’i Riya ile evlendikten sonra Riya’nın yaşadığı konağı ellerinden alacaklarını söyleyerek güler. Amit de zenginliğine zenginlik katacağını dile getirir.

Nimmi Shivam’a duyduklarını anlatır. Amit’in Riya ile evlendiğini, Priya ile evlenmediğini söyler. Lakin Shivam Riya’nın kendisine ihanet edemeyeceğini söyleyerek Nimmi’yi dinlemez.

Düşman Başına 10. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Haziran Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Nimmi bu karışıklığı çözmek için kız tarafına gidip açık açık sormak ister. Meseleyi Preeti’ye de anlatır. Preeti karasız kalsa da Nimmi abisini mutluluğunu düşünür.

Ritüeller için erkek tarafı tapınağa gelir. Renu yüzünü kapatarak Sarla’nın yanına gelir. Amit ile evlenmesinin önünde duran tek kişi olduğu için onun ölmesi gerektiğini düşünür. Sarla kuyunun başında dua ederken yüzünü kapatarak gelen Renu, Sarla’yı kuyuya iter. Sarla yardım çığlıkları atmaya başlar. Shivam onu duyar ve kuyuya iner. Shivam Sarla’yı kuyudan çıkarır.

Sarla eve getirilir. Herkes Shivam’ın cesaretini över. Shanti kendi kanından olduğunu söyleyerek onu över.

19 Haziran Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Bua İle Tartışır

Riya evde gelinlik giyer. Anupam kızını o halde görünce ağlar. Riya evlendikten sonra her gün geleceğini söyler. Anupam daha çok ağlar.

“Babaanne baban benim her gün eve geleceğimi öğrenince ağlamaya başladı!”

Diyerek espri yapar. Anupam bunun üzerine güler. Nimmi kız tarafına gitmeye karar verir. Preeti ile birlikte yola çıkarlar.

Amit ata biner ve erkek tarafı gelini almaya gider. Shivam da Amit’in yanında yer alır. Anupam Shivam ile karşılaşır. Anupam Shivam’ı sorar. Shivam da Riya’nın iş arkadaşı olduğunu söyler. Anupam kızına Shanti’nin evinden abisi gibi bakmasını ister. Shivam şaşırır ve Priya demeye çalışırken araya Sarla girer.

Sartla birkaç adam ayarlar ve Shivam’ı oradan kaçırmasını ister. Shivam aklında ki soruları sormak için Riya ile bulur. Pari o anda elektrikleri keser. Sarla’nın ayarladığı adamlar da Shivam’ı kaçırır. Sarla Shivam’ın kaçırıldığını öğrenince rahatlar. Adamlarına çok uzaklara bırakmasını ister.

Düşman Başına 10 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 11 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla Shivam’ı kandırmak için Riya’nın ikizi olma fikri aklına gelir
 • Pari Riya’nın cep telefonunu çalar
 • Sarla Riya’nın ikiz kardeşi olduğu konusunda Shivam’ı kandırır
 • Nimmi ve Preeti, Priyal meselesine inanmaz
 • Preeti gerçekleri öğrenmek için kız tarafına gider
 • Bua onun casus olduğunu düşünüp evden gönder
 • Amit’in sevgilisi Renu Sarla’yı öldürmek ister
 • rSarla Shivam’ı düğün günü kaçırır
 • Shivam serserilerin elindne kurtulmaya çalışır

Düşman Başına 10 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Haziran Pazar Düşman Başına 10. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Haziran Düşman Başına 10 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 11 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 10 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 20 Haziran Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 11 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Ablacim meraba ozet yazarmisiniz bu agšam lutfen canim ablam riya kiminle evlenecek onu merak edyorum

  1. canım diziyi Hintçe izlediğim yer henüz eklemediği için bende bölümleri bulmada zorlanıyorum.

 2. Filizcim sen bitanesin gerçekten çok çok sağol senin sayede okuyabiliyom hem de ne olacağını önceden biliyom her diziyi yazıyosun çok sağol

 3. Filizcim sen bitanesin gerçekten çok çok sağol senin sayede okuyabiliyom hem de ne olacağını önceden biliyom her diziyi yazıyosun 😘😘

 4. Filiz abla ne zaman düğün var gelecek bolumdemi acaba cok merqk ediyorum kim kiminle evlenecek

  1. Shivam düğünü bastı ve Amit ile evlenmesine engel oldu. Detaylar 10 bölüm özetinde verdim. Şimdi yayınlandı okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu