Düşman Başına

Düşman Başına 100 Bölüm Özeti (17 Eylül Cumartesi) Riya Kuşya’dan Hesap Sorar!

Düşman Başına 100 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Eylül Cumartesi Düşman Başına 100 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 100 bölüm özeti
 • 17 Eylül Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 100 Bölüm Fragmanı
 • 17 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 18 Eylül Pazar Düşman Başına 101 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 17 Eylül Cumartesi Düşman Başına 100 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Riya eve geldiğinde para kasasından çok para harcandığını fark edince, Riya Kuşya’dan hesap sorar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 100 Bölüm Özeti

Sarla Bansi’yi görmesi ile bölüm başlar. Bansi dini liderin evden çıkması için içeri keçi gönderir. Kuşya keçiyi fark eder. Hemen onu dışarı çıkartmak isterken, din görevlisi onu görür. Evin içinden her türlü hayvanların olduğunu söyler. Kuşya’dan keçiye ellememesini söyler. Kuşya keçinin yaramazlık yapmaması için onu sakinleştirmeye çalışır.

Sarla’nın adamı evin yakınlarında yolu kapatır. Raghav’ın arabası geldiğinde Şivam arabadan iner. Yerde yaralı olduğunu söyleyen adamı Şivam yardım ederken, bir başkası Raghav’ın arabasının lastiklerini indirip kaçar. Shanti adamı dövmek ister.

Shanti, evine gelen dini liderle buluşmak için geç kalacaklarını söyler. Şivam ve Raghav da gerekirse yürüyerek gidip, yoldan taksi tutacaklarını söyleyip, yola çıkarlar.

Düşman Başına 100 Bölüm Özeti (17 Eylül Cumartesi) Shanti Sarla'nın Adamını Döver

Rani evde Amit’i görünce gülümser. Ona iyi davranmaya çalışır. Ona kahvaltı hazırlar. Amit Rani’nin hazırladığı kahvaltıdan yiyip işe gider.

Dini liderin asistanı Shanti’nin nerede kaldığını Kuşya’ya sorar. Kuşya da gelmek üzere olduğunu söyler. Asistan ise zamanında gelemediğinde bu evde yaşayanlar için çok kötü olacağını söyler. Kuşya endişelenir.

Sarla artık Shanti ve diğerlerinin gelemeyeceğini, Kuşya dini liderin önünde rezil olacağını, elindeki sembolik hediyeyi alacağını düşünür. Dini lider pujayı tamamlar ve arkasını öner. Bu sırada Shanti içeri girer. Sarla ise dini liderden sembolü almak için eğilirken, içeri Shanti girer. Shanti dini liderden özür diler ve mazeretini anlatır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dini lider. Shanti’ye sitem eder. Ona hizmet etmesi gereken kişi Shanti olduğunu, lakin çok iyi bir geline sahip olduğu için Kuşya tüm ihtiyaçlarına baktığını, bundan dolayı elindeki sembolü Kuşya’ya vereceğini söyler. Dini lider Kuşya’yı kutsar. Sarla sinirlenir. Sarla dini liderden sadece kutsama alır. Daha fazlasını, Kuşya’nın elindekine sahip olmak ister. Raghav bunu fark eder ve Sarla’ya aç gözlü olmamasını söyler.

Dini lider evden gider. Raghav Riya’nın evde olmadığını görünce, nerede olduğunu sorar. Şivam da kendisi yerine müşteri ile buluşmaya gittiğini, birazdan geleceğini söyler. Nimmi Kuşya’nın yanına gider ve büyük bir sorunları olduğunu söyler. Kuşya ne sorunu der.

“Anupam Shanti’nin odasında dinleniyor. Shanti bunu görürse felaket olur!”

Deyince Kuşya’nın aklına Anupam gelir ve ne yapacağını, buna nasıl engel olacağını düşünmeye başlar. Bu sırada Shanti odasına gider. İçeride Anupam’ın dinlendiğini görünce şok olur.

Kuşya Shanti’ye durumu açıklamak isterken, Shanti evin Riya’ya ait olduğunu, yakında Anupam’ın eve kalıcı olarak yerleşeceğini, evdeki herkesi de kovacağını, Kuşya’nın bile evde kalamayacağını söyleyerek, ajitasyon yapmaya çalışır.

Şivam Shanti’ye sakin olmasını ister. Shanti kayın babasını evine getirdiği için ona kızar. Lakin Şivam olaydan sonradan haberi olduğunu söyler. Nimmi de araya girer ve Riya’dan habersiz eve getirdiğini, Anupam’ın yürüyemeyecek durumda olmasında dolayı alt kata Shanti’nin odası olduğu için oraya yatırdığını söyler. Şivam Riya’nın suçu olmadığını, Nimmi tüm bunları kendi planladığını söyler.

Düşman Başına 100 Bölüm Özeti (17 Eylül Cumartesi) Riya Kuşya'dan Hesap Sorar

Riya eve gelir. Her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Ablasının yanına gider. Anupam evde kendisine bakacak kişileri çağırdığını, şimdi evine gitmek istediğini söyler. Şivam Anupam’ı evine gönderirken, Shanti sinirli şekilde ona ve Riya’ya bakar.

Raghav odasına gider. Kuşya Raghav’ın yanına gider ve ona çok önemli bir şey söyleyeceğini dile getirir. Preeti kusmaya başladığını ve hamile olup olmadığını merak ettiğini, hamilelik testi de pozitif çıktığını açıklayınca, Raghav sinirden deliye döner. Preeti’yi dövmek isterken, Kuşya onu durudur. Hemen akabinde hastaneden kan testi yaptırdığını ve hamile olmadığını söyler. Raghav Kuşya’ya kızar. Sonucu en baştan açıklamadığı için kalp krizi geçirmek üzere olduğunu söyler.

Riya evden uzak kaldığı için hemen para kasasına gelir. Kasada harcama için sadece 12.000 RS kaldığını görünce, Kuşya’nın çok fazla para harcadığını kendi kendisine söyler. Bu sırada Kuşya oradan geçer. Shanti şimdi Kuşya ile Riya’nın kavga edeceğini düşünür.

Düşman Başına 100. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Eylül Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya Kuşya’ya birkaç gün içinde çok fazla para harcandığını, nereye harcandığını sorar. Kuşya festivaller için kıyafet alındığını, normalde olmayan bir gider olduğunu, yılda bir kez alındığını söyler. Nimmi annesinden hesap soran Riya’ya kızar.

“Annem kendisine hiç para harcamadı. Evin gideri için harcandı. Daha nereye harcandı. Hepsini söyleyeyim mi? Eve gelen dini lider için bazı meyveler alındı. Ona 300 rs, Anupam’ın ilaçları için 500 Rs harcandı. Lakin Kuşya, para alırken bu giderleri oraya yazmamamızı söyledi.”

Riya Nimmi’ye neden bu kadar kızgın olduğunu sorar. Sadece evde ne gider olduğunu merak ettiğini, gelecek aya 15 gün olduğu için merak ettiğini söyler.

Riya Kuşya’nın yanında ayrılırken, Shanti Kuşya’nın yanına gelir. “Ayakları baş yaparsanız, onlarda sizi sorgular”. Diyerek Riya’ya evin yönetimini vermelerine dolaylı yoldan sitem eder.

Sarla Rani’nin üzerindeki yeni sarinin hesabını sormak için Amit’in dükkanına gider. Sarla Amit’i döver. Amit ne olduğunu sorar. Sarla Amit’e kızar ve Rani’ye neden yeni sari aldığını, Rani’yi sevip sevmediğini sorar.

17 Eylül Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Son Anda Yetişir

Amit Rani’yi sevmediğini, yeni sariyi Sarla’ya aldığını ama Rani oradan çaldığını açıklar. Sarla rahatlar. Bu sırada kapının oradan ses gelir. Saral sesin geldiği yere bakınca, içeride kumar oynatıldığını görür. Ashok’un dükkanında Amit’in kumar oynattığını, Ashok’un o zaman doğru söylediğini düşünür.

Rani de aynı şekilde Amit’i suçladığını söyler. Amit de Prabha ile Rani kılık değiştirip, kumar olayını öğrenmek için geldiklerini söyler. Sarla kumardan kazanılan paradan pay ister. Amit annesine pay verince, Sarla oradan gider.

Nandu Preeti’ye aşık olmuştur. Oradan geçen bilezik satıcısını görür. Preeti için ona bilezik satın alır. Bir an Preeti’nin o bilezikleri koluna taktığını hayal eder.

Düşman Başına 100 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 101 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla eve keçi getirir
 • Din grevlisi Kuşya’ya kızar
 • Sarla’nın adamı Raghav’ın arabasının önüne engel koyar
 • Shanti adamı dövmeye çalışır
 • Sarla din görevlinin vereceği hediyeyi almak ister
 • Shanti son anda yetişir
 • Din grevlisi hediyeyi Kuşya2ya verir
 • Riya eve gelir
 • Para kasasında ki paranın azaldığını görür
 • Riya Kuşya’ya hesap sorar
 • Nimmi Riya’ya kızar

Düşman Başına 100 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Eylül Cumartesi Düşman Başına 100. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Eylül Düşman Başına 100 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 101 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 100 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 18 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 101 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu