Düşman Başına

Düşman Başına 101 Bölüm Özeti (18 Eylül Pazar) Paralar Suyunu Çeker!

Düşman Başına 101 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazar Düşman Başına 101 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 101 bölüm özeti
 • 18 Eylül Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 101 Bölüm Fragmanı
 • 18 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 19 Eylül Pazartesi Düşman Başına 102 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 18 Eylül Pazar Düşman Başına 101 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “XRiya ev için ayarladığı paralar suyunun çeker!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 101 Bölüm Özeti

Şivam’ın Riya ile konuşması ile başlar. Riya Dadi’nin kim olduğunu sorar. Şivam da Shanti’nin kaynanası olduğunu açıklar. Köyde yaşadığını ve köyünden ayrılmak istemeyen, geleneklerine bağlı bir kadın olduğunu, yılda bir defa kendilerini ziyarete geldiğini açıklar. Şivam Dadi için yeni bir yatak almaları gerektiğini söyler. Riya evde sadece 12.000 RS para kaldığı için Dadi’ye yeni yatak almak yerine kendi odalarında yatmayı teklif edeceğini söyler. Bu sırada Dadi de Shanti’nin adanmış olduğunu görünce güler.

Dadi, Riya’nın düğününe Shanti haber veremediği için gelemediğini, ona küpe aldığını söyler. Shanti hemen araya girer ve görümcesine söylediğini, onun haber verdiğini açıklar. Dadi Shanti’ye her lafa atlamamasını, şaka yaptığını ve düğünden haberinin olduğunu, köydeki işleri bırakıp gelemediklerini açıklar.

Düşman Başına 101 Bölüm Özeti (18 Eylül Pazar) Preeti Bilezikleri Görür

Dadi eve gelir gelmez. Riya dahil evdeki kızların batılı kıyafet giymesine sinir olur. Shanti’nin evdeki kızları ve gelini serbest bırakmasına kızar. Herkesin geleneksel kıyafetleri giymesi için odalarına gönderir.

Pari Sarla’nın evine gelir. Rani’yi uykudan kaldırıp, rahatsız eder. Amit Rani’nin tarafında yer alınca, Rani şok olur. Sonunda duaları kabul olduğunu söyler. Bu sırada Sarla gelir. Sarla ile Pari, Rani’ye laf söyler. Rani Pari için yaptığı çayı ona vermek istemez. Sarla da Pari’ye zengin olduğunu, otel de kahvaltı yapmak istediğini, Rani’nin kötü çayını içmek istemediğini, kendisini otele götürmesini ister. Pari kabul eder e ikili evden ayrılır. Rani, Sarla ile Pari’nin bir iş çevirdiğini anlar.

Kuşya Dadi’ye çay verir. Dadi sinirlenir ve hala öğrenemediğini, evine geldiğinde sadece kendisine Shanti’nin hizmet etmesi gerektiğini söyler. Shanti adanmış olduğunu bahane edince, Dadi gidip ormanda yaşamasını, adanmışlığını orada yapmasını ister. Nimmi güler. Shanti mecburen ayağa kalkıp mutfağa girmek zorunda kalır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dadi Shanti’nin yatağının nasıl yandığını ona sorar. Shanti bilmediğini söyler. Dadi Shanti’ye kızar ve ailesinin son mirası o yatak olduğunu, bir yatağa bile sahip çıkamadığı için onu bir kez daha zarlar.

Dadi Raghav’ı yanına çağırır. Atalarının yatağını çöpe atamayacağını, aynısını hemen yaptırıp getirmesini ister. Raghav tamam der ve Şivam’a acilen marangozu aramasını ve aynı yataktan yaptırmasını ister. Riya araya girer ve marangozlara acil iş istemesi halinde çok para isteyeceklerini söyler. Şivam Dadi’nin nasıl biri olduğunu bildiği için onun önünde cevap vermemesini ister. Shanti Riya’nın başına ne geleceğini bildiği için içten içe gülümser.

Dadi Riya’yı azarlar.

“Gelinsen gelindiğini bil. Ev işlerine karışma!”

Deyince Riya şok olur. Dadi o sinirle Shanti’ye kızar. Geline nerede konuşup, nerede susmasını öğretip öğretmediğini sorar. Shanti hayır der ve gelinlere lef bile söylenemediğini, devrin değiştiğini söyleyerek, Riya ile Dadi’nin karşı karşıya gelmesini ister.

Nandu Preeti’nin odasına gider. Orada Preeti’ye aldığı bilezikler görür. Lakin Preeti o bilezikleri henüz görmediğini fark eder. Nandu odaya saklanır. Preeti işle Nimmi odaya gelir. Preeti masada duran bilezikleri fark eder. Mohit’in yeniden eve gelip, kendisine bilezik verdiğini zanneder. Nimmi öyle olmadığını, Şivam dışarıdan geldiği için onlara bilezik aldığını söyler. Preeti de buna istinaden bilezikleri koluna takar. Nandu sonunda dualarının gerçek olacağını söyleyip, orana gider.

Düşman Başına 101 Bölüm Özeti (18 Eylül Pazar) Paralar Suyunu Çeker

Shanti mutfakla kaynanası Dadi’ye yemek yapmaya başlar. Kuşya Shanti’nin yemek yaparken yanlışlık yaptığını görünce, Shanti’ye yardım etmek ister. Lakin Shanti Kuşya’yı azarlar.

Raghav gelir. Yatak için marangoz ile görüştüğünü, aynı yatağı 7000 RS’ye yapacağını söyler. Riya’dan hemen 7.000 RS vermesini ister. Dadi bunun fark eder ve Shanti’ye Riya’ya para yönetimini verip vermediğini sorar.

Shanti evde para işlerine Riya’nın baktığını söyleyince, Dadi sinirlenir ve neden bu işleri kendi gelini Kuşya’ya vermediğini sorar. Shanti herklesin bunu istediğini, bu sebeple verdiğini söyleyince, Dadi yakında Riya herkesi elinde oynatacağını söyler.

Düşman Başına 101. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Eylül Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Pari Sonal’ı arayıp, kadın kahramanların resmilerini nasıl bulacağını sorar. Sonal da ona internette olduğunu söyler. Bu sırada Sharmili ona kızar. Ne işle meşgul olduğu sorar. Pari de ona gelin adayı baktığını söyler. Sharmil inanmaz ve resmi sorar. Pari de internetten bulduğu resmi gösterir. Sharmili onun kahraman olduğunu bilmediği için kızı beğenir.

Dadi Riya’nın evi yönetmesine sinir olur. Riya’nın neyi ne kadar bildiği test etmek için birkaç soru sorar. Riya hiçbirini de bilemeyince, Dadi Riya’nın hiçbir şey bilmediğini, evi asıl yöneteceğini sorar. Riya’nın canı sıkılırken, Shanti bu olaya kıs kıs güler.

Riya ev giderleri için ayırdığı paradan sadece 1.000 RS kaldığını görünce şok olur. Bu sırada Şivam gelir ve puja malzemeleri alacağını, 500 RS vermesini ister. Riya Şivam’a mecburen para verir. Evin giderleri için geriye sadece 500 Rs kaldığını görünce, Shanti’nin yanına gider. Shanti’nin eskiden biriktirdiği paradan ister. Shanti adanmış olduğunu, para ile işi kalmadığını söyler. Kuşya da Shanti’den para istememesini söyler.

18 Eylül Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Mutfakta Yemek Yapar

Riya giderleri düzenlemek ve bu ayı idare edebilmek için babası Anupam’ı arayıp durumdan haberdar eder. Anupam evi yönetmenini zor olduğunu söyler. Ona gereken desteği vereceğini söyler.

Sarla abisinin evine gelir. Orada Dadi’yi fark eder. Ona gözükmeden evden kaçmak ister. Dadi Sarla’yı görür ve Sarla’yı durudur. Sarla’ya nereye kaçtığını sorar. Sarla hemen numara yapmaya başlar. Doğru eve gelip gelmediğini kontrol etmek istediğin, Dadi gelmeden kendisine haber verdiği, şimdi ona haber vermeden geldiği için şaşırdığını söyler.

Kuşya, Preeti’nin kolunda ki yeni bilezikleri fark eder. Nerden aldığını sorar. Preeti maaşına hediye olarak bıraktıklarını, Şivam’ın aldığını düşündüğünü söyler. Kuşya Riya’yı yanına çağırır. Şivam’ın bilezik alıp almadığını sorar. Riya haberinin olmadığını söyler.

Nandu harçlığının bittiğini söyler. Şivam da bazı malzemeler için para ister. Riya evi nasıl idare edeceğini kara kara düşünürken, Shanti Riya’ya kasada para kalıp kalmadığını sorar. Riya’nın yüzü bembeyaz olur. Shanti kasada para kalmadığını anlar.

Shanti Dadi’ye yaptığı yemeği herkese servis eder. Shanti Riya’ya verdiği tabağa daha fazla baharat koyar. Herkes yemeği çok severken, Riya’nın gözlerinden yaş gelir. Dadi ona ne olduğunu sorar. Riya da çok fazla acı olduğunu söyler.

Dadi onun tabağının tadına bakmak ister. Shanti Sarla’ya kaş göz işareti yapar. Sarla bilerek Riya’nın tabağına su döker. Shanti ona yeni yemek koyacağını söyler. Shanti yemeği Dadi’ye tattırır. Dadi yemek de sorun olmadığını söyler. Riya Shanti’nin getirdiği ikinci tabaktan yerken, onun acı olmadığını fark eder.

Düşman Başına 101 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 102 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya Dadi ile tanışır
 • Dadi Shanti’ye kızar
 • Dadi Riya’nın ev işlerini yönettiğini öğrenir
 • Dadi Shanti ve Raghav’a kızar
 • Dadi Shanti’nin yatağını yeniden yaptırmak ister
 • Raghav Riya’dan 7.000 Rs ister
 • Dadi Shanti’den kendisine yemek yapmasını ister
 • Shanti Riya’nın tabağına çok acı koyar
 • Riya paraların bittiğini görünce panik olur

Düşman Başına 101 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Eylül Pazar Düşman Başına 101. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Eylül Düşman Başına 101 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 102 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 101 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 19 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 102 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu