Düşman Başına

Düşman Başına 102 Bölüm Özeti (19 Eylül Pazartesi) Riya Bunty’den Borç Alır!

Düşman Başına 102 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Eylül Pazartesi Düşman Başına 102 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 102 bölüm özeti
 • 19 Eylül Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 102 Bölüm Fragmanı
 • 19 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 20 Eylül Salı Düşman Başına 103 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 19 Eylül Pazartesi Düşman Başına 102 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Riya evi geçindirmek için ayarladığı paralar suyunu çekince, Bunty’den borç alır. Lakin Shanti bunu fark eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 102 Bölüm Özeti

Riya Shanti’nin yaptığı yemeği yemesi ile bölüm başlar. Sarla yemekten sonra artık gitmesi gerektiğini söyler. Dadi ona gelini Rani’yi sorar. Sarla da evde olduğunu söyler. Dadi Shanti’nin evine, Rani’yi getirmesi halinde ona aldığı küpeleri teslim edeceğini söyler. Sarla “Bana ver. Ben ona teslim ederim!” dese de Dadi Sarla’yı iyi tanıdığını, ona hiçbir şey emanet edilemeyeceğini, Rani’yi getirmesi halinde küpeleri alabileceğini söyler. Sarla tamam der.

Sarla Kuşya’nın yanına gider. Ona Preeti’yi görücülere göstermesi gerektiğini, lakin bunu kimsenin bilmemesi gerektiğini söyler. Kuşya Preeti’yi götürebileceğini söyler.

Sarla ile Preeti dışarı çıkar. Preeti kendisini nereye götürdüğünü sorar. Preeti de falcıya götürdüğünü, geleceğinde Raghav’ı bir daha rezil edip etmeyeceğini göreceklerini söyler. Bunu da kimseye açıklamamasını ister. Pari ile Sharmili de ailecek Preeti’nin gideceği zengin eve gelirler. Sarla Preeti’ye kapıdan değil, duvardan atlayıp gitmesini ister. Usulün böyle olduğunu söyler.

Düşman Başına 102 Bölüm Özeti (19 Eylül Pazartesi) Sarla Dadi ile Tanışır

Preeti duvardan atlayıp, zengin bir villanın bahçesine çıkar. Ana kapıya yönelir. Preeti de bu sırada Sharmili ile karşılaşır. Sharmili uzun zamandır aradığı gelin adayını görünce şok olur. Preeti kötü kadını görünce saklanır ve hemen oradan kaçar. Sala amacına ulaştığı için falcı kadının müsait olmadığını bahane edip eve geri dönerler.

Nimmi Preeti’ye Sarla ile nereye gittiğini sorar. Preeti de her şeyi tek tek anlatır. Nimmi Sarla’nın bir iş çevirdiğini anlar. Riya evdeki giderleri nasıl dengeleyeceğini düşünürken, Shanti Sarla’yı yanına çağırır. Riya’nın ev için ayırdığı paradan sadece 500 Rs kaldığını, ilk aydan paralar suyunu çektiğini söyler. Sarla sevinir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Riya en yakın arkadaşı olan Bunty’i arayıp, durumdan bahseder. Bunty evi idare etmenin çok zor olduğunu söyler. Ona 20.000 Rs vereceğini söyler. Riya ama der ve parayı gizlice alması gerektiğini söyler. Bunty tamam der.

Kuşya Preeti’nin kolunda ki bileziklere kafası takılır. Kuşya Şivam’ı yanına çağırır ve bilezikleri alıp almadığını sorar. Şivam da almadığını, Preeti belki de kendisi almış olabileceğini söyler. Preeti bizlikleri kendisi almadığını, masanı üzerinde hediye paketi içinde durduğunu söyler.

Kuşya bilezikleri Mohit’in almış olabileceğini söyleyince, Şivam delirir. Eline sopa alıp, Mohit’in iş yerine baskın düzenlemeyi düşünür. Riya Şivam’ı engellememeye çalışırken, Sarla Preeti’nin hayat hikayesine yeni biri daha eklendiğini söyler.

Düşman Başına 102 Bölüm Özeti (19 Eylül Pazartesi) Riya Bunty'den Borç Alır

Riya Sarla’nın abuk sabuk Preeti hakkında konuşmasına sinir olur ve Preeti’yi savunur. Sarla’nın canı sıkılır. Annesinin evinde hiçbir değerinin olmadığını, bu evde istenmediğini söyleyip, vicdan yapar. Kuşya hemen Sarla’nın önüne geçer. Ona çok değer verdiğini ve önemsediğini söyler.

Mohit radyo programında yayın yaparken, Şivam programı basar. Şivam Mohit’i döverken, Mohit Preeti’nin kendisine geldiğini söyler. Nandu Mohit’ten diline hâkim olmasını ister. Radyo çalışanları onları kavgayı ayırır. Şivam dışarı çıkar. Radyonun sahibi bunun skandal olduğunu, olayın görüntüleri ellerinde olduğunu, bunu en iyi şekilde kullanacaklarını söyler.

Düşman Başına 102. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Eylül Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya Şivam’ı arar. Şivam sinirli bir şekilde telefona cevap verir. Ölmediğini ve yaşadığını söyler. Riya telefonu Kuşya’ya verir. Kuşya hemen eve gelmesini ister. Şivam tamam derken, Nandu bilezikleri kendisinin aldığı ortaya çıkarsa, başının büyük belaya gireceğini düşünür.

Sharmili, Vyom ve Pari, Preeti’yi gördükleri ve giderler. Preeti gerçeğin ortaya çıkacağından şüphelenirler. Sharmili oradaki kadına Preeti’yi görmek istediğini söyler. Kadın evde Preeti diye biri yok der. Sharmili adamlarına eve gelen giden herkesin kontrol edilmesini ve Preeti’nin nerede yaşadığını bulunmasını ister.

Shanti, Dadi’nin evde yapacağı ritüel için alınacak listesini verir. Eve gelen manavın ve diğerlerinin borç para kabul etmediklerini, peşin istediklerini söyler. Riya da hepsine peşin para vereceğini söyler.

19 Eylül Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Sharmili Preeti'yi Görür

Shanti Riya gelmeden seyyar satıcılara kızar. Bunca zaman kendilerini aldattığını söyler. Adamlardan özür diler. Shanti şimdi onların kar etme zamanı der ve hafif olan ama üzerinde aynı ağırlık yazanı koymasını ister. Satıcılar buna sevinir. Riya onlardan alışveriş yapar.

Ritüel başlar. Raghav’ın ağırlık kadar karşılığında meyve ve pirinç konmasını ister. Riya hepsini koysa da pirinç 5 kg, meyve de 3 kg eksik olduğunu görünce şok olur. Dadi ona kızar. Riya hepsini kontrol ederek aldığını söyler. Riya hemen Şivam ile gidip pazardan eksi olan malzemeler için 1000 rs fazladan harcama yapar.

Riya eve gelir ve malzemeleri yerine yerleştirir. Dadi ona 1 gram altın vermesini ister. Riya gereksiz yere altın vermek istemez. Dadi sinirlenir ve puja törenini terk eder. Raghav Riya’ya kızar. Vereceği altın olduğunu, neden bu kadar katı olduğunu sorar. Gidip Dadi’yi durdurmasını ister. Riya mecburen Dadi’nin yanına gider ve yaptıkları için özür diler.

Dadi yeniden puja töreni yapmak için salona gelir. Raghav Dadi’den yaşananları unutmasını ve ritüele odaklanmasını ister.

Düşman Başına 102 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 103 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya Shanti’nin yaptığı yemeği yer
 • Riya yemeğin acı olduğunu söyler
 • Riya yemeğin acı olduğunu kanıtlayamaz
 • Sarla büyük babası Dadi ile tanışır
 • Dadi Sarla’ya kızar
 • Dadi Sarla’ya Rani ile tanışmak istediğini söyler
 • Sarla Preeti’yi görücülere götürme bahanesi ile villaya götürür
 • Sharmili Preti’yi görür
 • Preeti Sharmili’yi görünce kaçar
 • Preeti bilezikleri koluna takar
 • Şivam gerçeği öğrendiğini anda Mohit’i dövmeye gider

Düşman Başına 102 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Eylül Pazartesi Düşman Başına 102. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Eylül Düşman Başına 102 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 103 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 102 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 20 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 103 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu