Düşman Başına

Düşman Başına 103 Bölüm Özeti (20 Eylül Salı) Sharmili Preeti’nin Evinde!

Düşman Başına 103 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Eylül Salı Düşman Başına 103 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 103 bölüm özeti
 • 20 Eylül Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 103 Bölüm Fragmanı
 • 20 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 21 Eylül Çarşamba Düşman Başına 104 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 20 Eylül Salı Düşman Başına 103 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Sharmili Preeti’yi tapınakta görür. Onu evine kadar takip eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 103 Bölüm Özeti

Ritüelin devam etmesi ile bölüm başlar. Dadi yani Raghav’ın büyük babası, Shanti’nin kayın babası da ritüeli yönetir. Raghav’ın ağırlığı kadar yiyeceklerin tamam olduğunu söyler.

Pari Sarla’yı arar ve yanına gelmesini ister. Sharmili Preeti’i gördüğü evin çevresinde, Preeti’yi aradığını söyler. Sarla da Pari’ye bu iş için hiç para almadığını, şimdi müsait olmadığını bahane edip telefonu kapatır.

Shanti’nin kayın babası yanına Shanti’yi çağırır. Shanti’ye Preeti’nin lafının çıktığını, bunun üstü örtülecek bir olay olmadığını, bu sebeple evden gelirken pirinç getirdiğini, Preeti’ye bu pirinci vermesini ve tapınağın yakınlarına gömmesini ister. Preeti’nin bunu yaparken yanında kimse olmamasını, tapınağa yalnız gitmesini ister. Shanti tamam der.

Dadi herkesi kutsar. Riya gitmeden önce tekrardan özür diler. Dadi ise Riya’ya şöyle der.

“Kalbinden özür dileyen kişi affedilir. Sen Raghav’ı üzdün ve incittin. Sen bu evi yönetmek ve Shanti gibi olmak istiyorsun. Lakin zamanlaman çok yanlış. Sen gençsin ve hata yapmaya devam edeceksin. Doğal olarak bu hatanın aynısını da yapacaksın. O zaman ben seni neden affedeyim ki…”

Diyerek Riya’yı şok eder. Dadi evden ayrılır.

Sharmili ve beraberindekiler her tarafı arasalar da bulamazlar. Preeti’nin resmini gören Sharmili’nin adamı da tapınağın yakınlarına gider. Shanti Preeti’ye eline pirinç verir ve tapınağa gömmesini ister. Preeti tapınağa gider. Bu sırada Sharmili’nin adamı da Preeti’yi fark eder. Hemen Sharmili’ye haber verir.

Düşman Başına 103 Bölüm Özeti (20 Eylül Salı) Dadi Evden Ayrılır

Sharmili ile Vyom, Preeti’yi takip etmeye başlar. Pari da onların peşine düşer. Preeti’yi bulmaları halinde sonu olacağını düşünür. Zira Preeti’nin resmini gördüğü halde tanımadığını söylediği için başının belaya gireceğini, belki de evden atılacağını düşünür.

Dadi giderken Rani’nin becerikli olduğunu söyleyip ona küpe vermiştir. Lakin Sarla Rani’ye küpeleri kaptırmaz. Hemen küpeleri kendisi alır ve onun küpeleri saklayamayacağını ve kaybedeceğini söyler.

Shanti odasında dua ederken, Riya da paraları sayar. Riya Shanti’ye teşekkür eder. Lakin Shanti ona kızar ve Raghav’ı Dadi’nin önünde rezil ettiğini, aynı yapması halinde, elinden geleni ardına koymayacağını söyler. Riya evi yönetmekle ateşten gömlek giydiğini anlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Preeti eve dönerken, Sharmili ile Vyom da Preeti’yi takip eder. Sonun da Preeti eve geldiğinde arkasında Sharmili’yi görünce korkar. Nimmi de onları fark eder. Sharmili orada Sarla’yı görünce şaşırır. Preeti’nin kim olduğunu sorar. Sarla da abisinin kızı olduğunu açıklayınca, Sharmili şaşırır.

Nimmi Sharmili’nin adını bilmeden onun kötü kalpli biri olduğunu, Preeti dışarı çıktığında onu hep takip ettiğini söyler. Sarla Nimmi’yi sustur ve Pari’nin kaynanası olduğunu söyleyince, Nimmi şaşırır. Kuşya Nimmi’den özür dilemesini ister. Lakin işin içinde Sarla olduğunu düşününce, özür dilemek istemez. Kuşya’nın zoru ile Nimmi onlardan özür diler.

Sarla Kuşya ile konuşur. Vyom’un annesi olduğunu ve Preeti’yi görmeye geldiğini, onlara hürmet etmelerini ister. Nimmi Sarla’nın asla hayrına bir şey yapmayacağını, bu işin içinde başka bir iş olduğunu söyler. Lakin Sarla sadece yeğeni için kısmet aradığını bahane eder.

Düşman Başına 103 Bölüm Özeti (20 Eylül Salı) Sharmili Preeti'nin Evinde

Pari annesi Sarla’yı arar. Sarla olanları anlatınca Pari şok olur. Sarla Preeti’nin resmini gösterip, gelin olarak onu seçtiklerini söylediğinde, kesinlikle karşı çıkmasını, bu sayede tepki çekmeyeceğini, Pari ile Preeti’nin birbirlerini sevmediğini onlara göstermelerini ister.

Raghav eve gelir. Evde misafirleri görünce şaşırır. Kim olduklarını sorar. Kuşya da Preeti’yi görmeye geldiklerini söyler. Sharmili çok fazla oturmadan gitmek isterince Sarla şaşırır. Raghav da eve gelen misafirlere daha fazla kalmalarını, ilk defa geldikleri için onlara hizmet etmek istediklerini söyler. Sarla Sharmili ve ailesini evde uzun süre durmasında rahatsız olur.

Düşman Başına 103. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Eylül Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Sarla Sharmili’ye tatlı davranır. Ona tatlı ikram eder. Bu sırada Raghav da kızın adı çıkmışken, kapısına kadar gelen misafirin dünürleri olması için içinde dua eder.

Kuşya Sarla’ya kaş göz işareti yapar. Sarla da Sharmili’ye Preeti’yi anlatır. Ahlaklı ve ağır başlı bir kız olduğunu söyler. Sarla evde herkesi Sharmili ile tanıştırır.

Sarla Sharmili’yi tam etkileme zamanı olduğunu düşünür. Ona Preeti’nin evi bile boyayabildiğini, evde yemek yapabildiğini, dışarıda çalışabildiğini, çok yönlü bir kız olduğunu söyler.

Nimmi Preeti’yi yanına çağırır. Sarla Sharmili’ye onu çok övdüğünü, bu işin içinde kesin bir iş olduğunu, Sarla çıkarı olmayan hiçbir işe bu zaman kadar girmediği için arkasında ki oyunu bulmaları gerektiğini söyler. Preeti o eve gelin olmak istemediğini, Sharmili’den çok korktuğunu söyler.

Sharmili Sarla’nın sözlerinin bitiminden sonra tesadüf eseri mahalleye geldiklerini, onları gördüklerine çok sevindiklerini söyler. Şimdi gitme zamanı derler. Sharmili giderken Shanti’nin yanına gelir. Onu daha önce evine davet etmediği için akrabalarını tanımadığını söyler. Shanti de adanmış olduğunu, artık evi Riya’nın yönettiğini söyler. Shanti her zaman gelebileceklerini söyler.

Vyom Preeti’nin evine gitmeyip uzakta beklerken, Pari Vyom’u görür. Pari Vyom’a burada ne işi olduğunu sorar. Vyom da ayı soruyu Pari’ye sorar. Pari akrabaları olduğunu, bu sebeple mahalleye geldiğini söyler. Vyom Pari’yi kandırmak için onu alışverişe götürür. Sharmili dışarı çıktığında, Vyom’un orada olmadığını görünce, eve gitmiş olabileceğini düşünür.

Sharmili evden ayrıldıktan sonra sevinçle dans eder. Sharmili Preeti’yi beğendiğini söyleyip, Kuşya’ya sarılır. Kuşya bu evliliğin gerçekleşmesini diler. Raghav açık açık Sarla’ya Preeti’nin geçmişte başına gelen olaydan, karşı tarafın haberinin olup olmadığını sorar. Sarla da haberi olmuş olsaydı gelmeyeceklerini, daha sonra söylemeleri gerektiğini ifade eder. Lakin Raghav buna karşı çıkar. Düğün öncesinde karşı tarafın bunu bilmesi halinde, kızını evlendireceğini söyler. Sarla abisini geçiştirmek adına tamam der.

20 Eylül Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Nimmi Evlenmek İstemez

Preeti odasına gider ve ağlar. Evlilik için zamana ihtiyacı olduğunu söyler. Nimmi düşüncelerini Kuşya ile paylaşmasını söyler. Lakin Preeti son Mohit mesesinden sonra onları üzemeyeceğini açıklar.

Sharmili eve gelir. Vyom’a öğrendikleri her şeyi anlatır. Preeti Pari’nin kuzeni olduğunu söyler. Pari ile bu evde geçinemeyeceğini söyler. Vyom ise kafalarını karıştırmadan başka bir kız bulmalarını ister.

Pari tüm bunları dinler. Sarla hemen Pari’ye fikir verir. Preeti’yi evde istemediğini, açıkça beyan etmesini, Sharmili sırf bu sebeple bir Preeti ile Vyom’u evlendireceğini söyler. Pari Preeti’nin resmine bakar. Kendisi güzel ve eğitimi olmadığını söyler. Sharmili Pari’ye kızar ve anne oğul arasında konuşulan konuya müdahil olmamasını ister.

Raghav Kuşya’nın yanına gider. Preti’nin evlenmesini her şeyden daha çok istediğini ama kız kardeşi Sarla, Preeti’nin geçmişi sakladığı için hata ettiğini, bu konuya bir çözüm bulması gerektiğini, Sarla’ya Preeti’nin geçmişini karşı tarafa söylemesi konusunda baskı yapmasını ister. Kuşya tamam der. Raghav Sarla söylemese bile Kuşya’nın bunu karşı tarafa söylemesini ister.

Riya evde düğün olması halinde borç alarak evin geçimini idare ederken, çıkacak büyük masrafları nasıl yöneteceğini düşünür. Sarla da Preeti’yi yakında gelinlikler içinde göreceğini söyler. Kuşya da bunun üzerine şöyle der.

“Sen Preeti’yi telli duvaklı evlendir. Benden sana Chandar kolyesi hediye!”

Sarla bunu bir söz olarak almak ister. Kuşya da Riya’nın önünden söz veriyorum deyince, Riya şok olur.

Düşman Başına 103 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 104 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Raghav için Dadi ritüeli yapar
 • Riya Dadi’den özür diler
 • Dadi Riya’nın özrünü kabul etmez
 • Dadi Shanti’ye Preeti meselesini sorar
 • Dadi her şeyi bildiğini ve Preeti’ye pirinç getirdiğini söyler
 • Sharmili her yerde Preeti’yi aramaya başlar
 • Shanti Dadi’nin verdiği pirinci tapınağa tek başına göndermesini ister
 • Sharmili tapınakta Preeti’yi görür
 • Sharmili ve adamları Preeti Takip eder

Düşman Başına 103 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Eylül Salı Düşman Başına 103. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Eylül Düşman Başına 103 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 104 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 103 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 21 Eylül Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 104 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu