Düşman Başına

Düşman Başına 104 Bölüm Özeti (21 Eylül Çarşamba) Sharmili Preeti’yi İstemeye Gelir!

Düşman Başına 104 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Eylül Çarşamba Düşman Başına 104 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 104 bölüm özeti
 • 21 Eylül Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 104 Bölüm Fragmanı
 • 21 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 22 Eylül Perşembe Düşman Başına 105 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 21 Eylül Çarşamba Düşman Başına 104 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Sharmili Preeti’yi gelini olarak ilan eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 104 Bölüm Özeti

Sarla’nın Pari’yi araması ile başlar. Sarla evin içinde olduğunu, Sharmili’nin kararını öğrenmesini ister. Pari şimdiye kadar renk vermediklerini, olumlu bir havanın da esmediğini söyler. Sala bir planı olduğunu, ertesi sabaha kendisini aramasını ve Preeti hakkında ileri geri konuşmasını, bunu da Sharmili duyacak şekilde yapmasını ister. Pari tamam der ve telefonu kapatır.

Sharmili, Vyom’u evlendirmek, Pari ile ilişkisini bitirmek için Preeti’nin iyi biri olup olmadığını düşünür. Pari gibi olup olmadığını çok merak eder. Zira sadece para düşkünü olarak gördüğünü, Pari aynı zamanda akıllı çıkması, birçok planı bozduğu için Preeti’nin de aynı olması, planlarını alt üst edeceği için kararsız kalır.

Düşman Başına 104 Bölüm Özeti (21 Eylül Çarşamba) Sharmili Karar Vermede Zorlanır

Ertesi sabah Raghav işe gitmek için hazırlanır. Raghav Kuşya’ya Sharmili ve ailesinin Preeti hakkında ki kararının öğrenir öğrenmez kendisini aramasını ister. Kuşya tamam der. Sujeev de evde kahvaltı yapmak itemediğini, dışarıda kahvaltı yapacağını söyler. Pari tam zamanın deyip, annesini arar.

“Anne neden Vyom için Preeti’yi önerdiniz. O kızdan nefret ediyorum. Onu eltim olarak bu evde görmek istemiyorum. Onlar fakir ve ezik biri. Buraya zengin bir kız gelmesini istiyorum!”

Pari konuşurken biraz da Sarla’ya hakaret edince, Sarla eve geldiğinde onun haddini bildireceğim diye içinde geçirir. Sharmili Pari’den telefonu kapatmasını, annesi ile düzgün konuşmasını ister.

Riya işe gitmek için hazırlanırken yanına Şivam gelir. Romantik anlardan sonra Şivam laf arasında karısına “Benden habersiz borç aldın mı der? ” Riya Şivam’ın mutlu anını bozmak istemediği için ondan zamanında kalbini çaldığını söyleyip, işi dalgaya vurur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kuşya Nimmi’den hemen gidip Hindistan cevizi almasını, Sharmili ve ailesini Pereti hakkında ne düşündüklerini sormaya gideceğini söyler. Preeti ev ihtiyaçları için ayrılan kuytuya gidince şok olur. Zira para bitmiştir. Nimmi kasayı ve harcamaları kontrol eder. Hesabın doğru olduğunu, Riya’nın para saklamadığını anlayınca annesine söyler. Kuşya daha ay yeni başladığını, bir ay ne yiyip ne içeceklerini söyler.

Riya Bunty’den aldığı parayı kasaya bırakır. Shanti kasaya bakınca, içi para dolu olduğunu görünce şok olur. Shanti Kuşya ve Nimmi’ye ağlamasını, kutuyu yeniden kontrol etmesini ister. Nimmi kutuyu görünce, içinin para dolu olduğunu görür. Nimmi şaşırır ve kutuyu kontrol ettiğini söyler.

Düşman Başına 104 Bölüm Özeti (21 Eylül Çarşamba) Sharmili Preeti'yi İstemeye Gelir

Riya gizlice Bunty’i arar. Şivam’a borç meselesinden bahsetmemesini ister. Bu sırada Shanti Nimmi’nin aklına girer. Riya zamanında çok para aldığını, lakin herkese az para aldığı yönünde yalan söyleyip, kazancının bir kısmını babasına verdiğini söyleyip, Nimmi’nin aklını bulandırır.

Kuşya defalarca Sarla’yı arayıp, Preeti’nin meselesini sorar. Sarla da zenginlerin erken kalkmadığını, erkenden kapılarına dayanmanın da ayıplandığını söyler. Aradan biraz zaman geçer. Sarla kendisine Sharmili ve ailesinden haber gelmeyince, Preeti meselesinin olumsuz olduğunu düşünür. Shanti Sarla’yı arasa da Sarla annesine ne cevap vereceğini bilemez.

Kuşya kara kara düşünürken, Sharmili ile Vyom, Shanti’nin evine gelir. Shanti ve Kuşya şok olur. Shanti hemen Nimmi’ye Sarla’yı aramasın ve eve çağırmasını ister. Nimmi Sarla’yı arar. Shanti ve Vyom’un eve geldiğini, Shanti onu eve acil olarak çağırdığını söyler. Sarla şok olur. Diğer taraftan da Chandara kolyesini alacağı için sevinir.

Düşman Başına 104. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Eylül Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Kuşya misafirleri kapıda karşılar. Nandu da Preeti için tapınakta dua edip eve ellerinde çiçeklerle gelir. Kapıda Vyom ve Sharmili’yi görünce elindeki çiçekler yere düşer. Bu sırada Shanti de Preeti’yi çağırır. Sarla haberi alır almaz Shanti’nin evine gelir. Nandu’nun yere düşürdüğü çiçekleri fark etmeden onları ezer.

Sarla içeri girer girmez yalakalığa başlar. Aynı evde iki kuzenin elti olacağını, bu konuda çok mutlu olduğunu söyler. Sharmil güzel haberi henüz Pari ile paylaşmadığını, evinde özgürlük olduğunu, Pari hala evde uyuduğunu söyler. Sarla güzel haberi alır almaz Pari’ye sitem ettiğini, ona neden önce haber vermediği yönünde kızdığını, lakin Pari de haberinin olmadığını söylediğini ifade eder. Pari de yolda olduğunu söyler.

Pari Shanti’nin evine gelir. Preeti için çok mutlu olduğunu söyler. Sarla’ya da yalandan sarılır. Riya alt kattaki bu kargaşayı bırakıp Preeti’nin yanına gider. Preeti’nin mutsuz olduğunu görünce, ona neden mutsuz olduğunu sorar.

Sarla Sharmili’ye damadı Sujeev’in nerede olduğunu sorar. Makdi de Sujeev’in işleri idare etmek için evden erken çıktığını, bu sebeple gelemediğini söyler.

Riya Preeti’ye moralini bozuk olma nedenin ne olduğunu sorar. Preeti ailesini üzmek istemediğini, son yaşanan olaydan sonra evliliğe karşı soğuduğunu ifade eder. Riya da Preeti’den Mohit’i unutmasını ister.

21 Eylül Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Komşular Laf Eder

Alt katta Sharmili, Preeti’yi gelini olarak aldığı için çok mutlu olduğumu söyler. Shanti, Pari sevdikleri için Pari’nin akrabası olan Preeti’yi de almaya geldiklerini söyler. Sharmili imalı bir şekilde evet der ve gülümser.

Riya, Şivam’ı arar. Şivam motosiklet sürerken durur. Riya Preeti için Sharmili eve geldiğini ve Vyom’a açıkça Preeti’yi istediğini söyler. Şivam bu habere çok sevinir. Şivam gelir eve döner. Yolda misafirler için taze meyve alır.

Preeti, Nimmi’ye derdini döker. Mohit ilk aşkı olduğu için onu hala unutmadığını, lakin Mohit iyi biri olmadığı için ailesine karşı yüzünün kızardığını, şimdi ailesine karşı onları küçük düşürecek hiçbir şey yapmayacağını söyler. Nandu bu konuşmaları duyar. Preeti’nin Mohit ile evlenmesinden ise zengin Vyom ile evlenmesi en doğrusu olacağını söyler.

Sharmili açıkça Preeti’yi gelini olarak ilan ettikten sonra Shanti önceden bilgisi olmadığı için hiçbir hazırlık da yapamadıklarını söyler. Sharmili 30 gün sonra geleceklerini, merak etmemelerini, onlara yeterli zamanı vereceğini söyleyip, Preeti’ye altın bilezik takar. Shamrili normalde cam bilezik takma adeti olduğunu, lakin Preeti’ye altın bileziği layık gördüğünü söyler. Pari kıskanır.

Sharmili ve Makdi evden ayrılır. Şivam ile kapıda karşılaşırlar. Kuşya Raghav’ı arayıp müjdeli haberi verir. Raghav ise her işi sağlam yapmak ister. Sarla’yı telefona ister. Sarla’ya açık açık Preeti’nin geçmişini söylemesini ister. Sarla tamam der.

Kapıdan çıkarken komşular Sharmili’ye Pari’nin ahlaksız bir kız olduğunu söylemek istese de Nimmi ile Riya buna müsaade etmezler.

Düşman Başına 104 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 105 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla Pari’yi arar
 • Sarla Preeti meselesine Sharmili’nin sıcak bakmadığını söyler
 • Sarla ile Pari plan yapar
 • Pari Sarla’ya yalandan telefon edip, Preeti’yi sevmediğini söyler
 • Sharmili ile Makdi Kuşya’nın evine gider
 • Sharmili Preeti’yi gelini olarak görmek istediğini söyler
 • Sarla Sharmili’nin Preeti’yi gelin olarak istediğini suyunca çok sevinir
 • Sarla Sharmili’ye Preeti’nin geçmişini söylemez.

Düşman Başına 104 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Eylül Çarşamba Düşman Başına 104. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Eylül Düşman Başına 104 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 105 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 104 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 22 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 105 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu