Düşman Başına

Düşman Başına 105 Bölüm Özeti (22 Eylül Perşembe) Shanti’nin Sinsi Planı!

Düşman Başına 105 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Perşembe Düşman Başına 105 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 105 bölüm özeti
 • 22 Eylül Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 105 Bölüm Fragmanı
 • 22 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 23 Eylül Cuma Düşman Başına 106 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 22 Eylül Perşembe Düşman Başına 105 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Shanti Preeti’nin evliliğini erken tarihe aldırır. Bu sayede Riya’nın elinden daha fazla para çıkmasını sağlar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 105 Bölüm Özeti

Shanti’nin konuşması ile başlar. Preeti’nin evliliğini 20 gün içinde bitirmeleri gerektiğini, işi uzatmaları halinde sıkıntılar çıkacağını söyler. Kuşya düğün için gerekli olan malzemeleri not edeceğini söyler. Sarla’dan bu konuda yardım ister. Lakin Sarla evde işi olduğunu, listeyi yapmasını, yarın kontrol edeceğini söyler. Shanti düğünün bir an evvel olacak olması, masrafların da katlanacağı anlamına geldiği için Shanti Riya’nın bu düğünde büyük bir sınav vereceğini söyler.

Kuşya Shanti’nin bu evlilik konusunda yardım etmesini ister. Adanmış olduğunu bildiği ama torunu evleneceği için yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Shanti kabul eder.

Shanti ilk iş olarak Kuşya’dan kuyumcuyu aramasını ve eve davet etmesin ister. Shanti kuyumcu ile görüşür. Gerekli olan tasarımları eve getirmesini, beğendiği tasarımları 15 gün içinde istediğini söyler. Kuyumcu ona acele yapıldığında masrafların katlanacağını söyler. Shanti masrafı düşünecek durumda olmadıklarını söyler.

Düşman Başına 105 Bölüm Özeti (22 Eylül Perşembe) Riya Giderleri Yönetmede Zorlanır

Kuşya Preti’nin evlenmesi halinde ve bu damadı Sarla’nın bulması halinde Sarla’ya pahalı Chandar kolyesi söz verdiğini hatırlar. Kuşya Shanti’ye bunu hatırlatır. Kuyumcudan bunu da yaptırmasını ister. Bu sırada Preeti, hiç tanımadığı bir kişi ile evlenecek olmasından dolayı morali bozulur. Tam da bu sırada Mohit Preeti’yi arar. Preeti sinirle telefonu meşgule atar.

Riya masrafları kaba taslak hesaplar. Preeti ve Vyom için gerekli altınların 2-3 lakh kadar tutacağını söyler. Rşiya’nın masrafları hesaplarken, kaygılı halleri Shnati’nin hoşuna gider.

Sujeev evde Sharmili ve Makdi’yi bekler. Onlara habersiz gittikleri için kızar. Sharmili sinirlenmemesini, hayırlı bir iş için gittiklerini, Vyom için kız bulduklarını söyler. Sujeev bu habere çok sevinir. Sharmili Sujeev’den düğün masrafları için çek imzalamasını ister. Sujeev ne kadar isterse vereceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şivam Preeti’nin üzgün olduğunu görünce yanına gider ve neden moralinin bozuk olduğunu sorar. Preeti birkaç gün içinde doğduğu evi terk edeceği içi moralinin bozuk olduğunu söylerken, Şivam ona damadı beğenmediği için morali bozuk olup olmadığını sorar. Preeti Şivam’a gerçeği söylemez ve kedisine yapılan teklifi kabul ettiğini söyler.

Preeti Şivam ile görüşürken, Mohit de ısrarla Preeti’yi arar. Preeti de her defasında meşgule atar. Mohit Nandu’yu arar. Preeti ile bir kez görüşmek istediğini söyler. Nandu Mohit’e kızar ve telefonu kapatır.

Nandu Preeti’nin evlenmesini istemediği için aklına bir fikir gelir. Preeti’nin Vyom ile evliliğini durdurabilecek tek kişinin Mohit olduğunu, meseleyi Mohit’e söyleyip, bu evliliği durduracağını, lakin Shanti ve ailesi Mohit ile Preeti’nin evliliğini onaylamayacağı için Preeti ile kendisinin evleneceğini düşünür. Nandu bir kez daha Preeti’nin adının kötüye çıkacağını düşünür. Mohit’e meseleyi söyleyip söylememe arasında kalır.

Düşman Başına 105 Bölüm Özeti (22 Eylül Perşembe) Shanti'nin Sinsi Planı

Bindu Nirmala’dan evrakların Sarla’nın evinden olduğunu öğrendiği için Sarla’nın evine gider. Rani ve Sonal Bindu’yu durdurmak istese de başaramazlar. Sarla eve gelir. Bindu ile tartışır. Bindu Nirmala’nın tapusunun vermesini ister Sarla tapu kendisinden olmadığını söyler. Rani polisi arar. Lakin daha önce polisi iki defa gereksiz yere oyaladığı için polis bu defa Rani’ye güvenmez. Sarla Bindu’yu korkutmak için Rani polisi aradığını, birazdan burada olacağını söyler. Bindu sinirle dışarı çıkar.

Shanti eve gelen kuyumcunun tasarımlarını görür. Ona sevdiği tasarımları 15 gün içinde teslim etmesini ister. Kuyumcu avans ister. Riya sadece 5.000 RS verince kuyumcu 3-4 Lakh bedelindeki bir iş için 5.000 RS çok az olduğunu söyler. Bunun üzerine Riya 10.000 RS verir.

Shant gizlice Sarla’yı arar. Sarla annesine neden sessiz konuştuğunu sorar. Shanti kendisini dikkatlice dinlemesini ister. Yarın Sharmili’nin evini başka bir kadın gibi aramasını, oğluna Preeti’yi almak istemediğini, düğün işi olmayacaksa haber vermesini ister. Sarla bunu neden yaptığını sorar. Shanti de Sharmili’yi panikletip, düğünü daha da erkene çekmek istediğini söyler. Sarla bu fikri beğenir ve yapacağını söyler.

Düşman Başına 105. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Eylül Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Sarla telefon kulübesine gider. Sharmili’nin telefonunu arar. Preeti meselesi için aradığını söyler. Preeti’yi istediklerini, iş olmayacaksa, oğlu için Preeti’yi alacağını söyler. Sarla başka bir kadın olarak Preeti’yi Sharmili’ye över. Sharmili oğlu Vyom için o kızı seçtiğini söyler. Sharmili Preeeti’nin başka birine gitmesine engel olmak için kadına açık açık artık Preeti gelini olduğunu söyler.

Sharmili telefonu kapattıktan sonra Kuşya’yı arar. Din görevlisini aradığını, en uygun zaman, bugün akşam olduğunu söyler. Kuşya şok olur. 30 gün sonra yapılacağını söylediği nişan için akşama erkek tarafı gelmek istediğini duyunca ne yapacağını bilemez. Shanti de kabul etmesini ster. Kuşya kabul eder.

Raghav eve gelir. Herkesin ne konuştuğunu sorar. Kuşya Sharmili’nin aradığını ve nişanı 8 saat sonra yapmak istediğini söyler. Raghav nişan için 8 saatin yeterli olacağını söyler. Kuşya panik içinde nişan sırasında yapılması gerekenleri bir bir sıralar. Raghav paniklememesini, Sarla ve Rani’yi de çağıracağını, ona yardım edeceklerini söyler.

Raghav annesinin yanına gider. Evliliğin giderleri ve organizasyonunu Shanti’nin yönetmesini ister. Lakin Shanti Riya’nın bu işi çok güzel yaptığını söyler. Raghav Riya’nın evlilik konusunda tecrübesinin olmadığını söylese de Shanti Riya’yı kutsayıp, ona dua etmekten başka elinden bir şeyin gelmediğini söyler. Raghav üzülür.

Raghav annesinin yanına gelir ve kızlar için biriktirdiği paranın miktarını sorar. Shanti 10 Lakh olmasına rağmen elinden 5 lakh olduğunu söyler. Raghav’ın canı sıkılır. Raghav gerekirse iş yerinden kredi alacağını, Riya ve Şivam da birer lakh kredi aldıkların da bu işi çözeceklerini söyler.

22 Eylül Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Sharmili'yi Arar

Shanti oğluna yalan söylediği için kendisini kötü hisseder. Lakin eski gücüne kavuşması, Riya’nın bu işi eline yüzüne bulaştırması için bunun olması gerektiğini düşünür.

Bindu hala tapunun peşinden. Nirmala’dan tapuları istese de vermez. Ashok araya girer ve Bindyu’ya kızar. Lakin Bindu Ashok’u takmaz. Sarla polisi arar. Bindu’nun yaptıklarını anlatır. Sarla Nirmala’yı eve götürür. Bindu evi basmaya gelir. Sarla polisi aradığını, birazdan burada olacağını söyler.

Sujeev pazardan araba ile giderken, Nimmi de orada nişan için gerekli malzemeleri alır. Kuşya ile telefonda konuşurken, Sujeev Nimmi’ye düdük çalar. Nimmi korkar ve Sujeev’e deli diye bağırır. Sujeev sinirlenir ve Nimmi’yi dövmek ister. Nimmi arabanın lastiklerini patlatıp oradan kaçar.

“Seni gördüğüm yerde saçını başını yolacağım!”

Der. Nimmi, ise Sujeev’e görünmeden oradan kaçmayı başarır.

Nandu iş yerinden morali bozuk bir şekilde oturur. Patronu ona sıkıntısını sorar. Nandu da aşk der. Nandu patronuna İngilizce mektup yazmasını ve yaşadığı eve getirmesini ister. Bu sırada Kuşya Nandu’yu arar. Nişanın akşam olacağını haber verince, Nandu bu kadar çabuk mu der. Kuşya her şeyi tek tek anlatır.

Raghav Preeti’nin geçmişini Sharmili’ye söyleyip söylemediğini sorar. Shanti de kimseye geçmiş hakkında hesap vermeleri gerekmediğini söyler.

Düşman Başına 105 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 106 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Preeti’nin evliliğini 20 gün içinde yapmak ister
 • Shanti eve kuyumcu çağırı
 • Riya kuyumcuya 10.000 Lakh verir
 • Riya masrafları yönetmede zorlanır
 • Raghav annesine kızların evlilik için biriktirdiği parayı sorar
 • Shanti bilerek yalan söyler
 • Bindu tapu belgeleri için Sarla’nın evine gider
 • Sarla polisi arar
 • Shanti’nin sinsi planı, Riya’yı zora sokar

Düşman Başına 105 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Eylül Perşembe Düşman Başına 105. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Eylül Düşman Başına 105 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 106 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 105 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 23 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 106 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu