Düşman Başına

Düşman Başına 106 Bölüm Özeti (23 Eylül Cuma) Sujeev’in Şartı!

Düşman Başına 106 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Eylül Cuma Düşman Başına 106 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 106 bölüm özeti
 • 23 Eylül Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 106 Bölüm Fragmanı
 • 23 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 24 Eylül Cumartesi Düşman Başına 107 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 23 Eylül Cuma Düşman Başına 106 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Sujeev kendisinie zarar veren kızın Nimmi olduğunu görünce, Vyom ile Preeti’nin evliğini bir şartla kabul edeceğini söyler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 106 Bölüm Özeti

Shanti’nin Raghav’a kızması ile başlar. Preeti’ini geçmişi söylemeleri halinde, planlanan düğünden iptal olacağını, bu konuya katiyen karışmamasını ister. Raghav istemese de tamam demek zorunda kalır. Kuşya, Vyom’a alınacak nişan yüzüğünü sorar. Shanti Riya’dan yüzükleri almasını ister.

Sara Shanti’nin yanına gelir. Anne kız fıs fıs konuşur. Shanti Riya’ya 5 Lakh para vereceğini, düğün sırasında çok daha fazla paraya ihtiyacı olduğunu, bu kadar dar bir bütçe ile bu kadar zengin bir aileyi nasıl ağırlayacağını merakla beklediğini, düğün sonunda Riya evin anahtarını kendi elleri ile teslim edeceğini söyler. Sarla güler ve o anı sabırsızlıkla beklediğini ifade eder.

Nirmala polisin geldiğini görünce, Bindu ile tartışmasını bırakır. Polis ihbara geldiklerini, kimin ihbar ettiğini sorar. Nirmala ve Bindu bilgileri olmadığını söyler. Bunun üzerine polis oradan gider. Polis gittikten sonra Nirmala ile Bindu yine kavga etmeye devam eder.

Düşman Başına 106 Bölüm Özeti (23 Eylül Cuma) Raghav Shanti'ye Para Vermek İster

Sujeev eli yaralı bir şekilde eve gelir. Sharmili ona ne olduğunu sorar. Sujeev de yolda bir kız gördüğünü, o kız eline dikenli çiçek fırlattığını ve bu sebeple eli kanadığını açıklar. Sinirini hala alamadığı için “O kızı gördüğüm yerde saçını başını yolacağım!” der.

Riya, Pari’yi arar. Nişan için Vyom’a yüzük alacaklarını, Vyom’un parmağının ölçüsünü sormasını ister. Pari direk 18 numara deyince, Riya şaşırır. Ondan emin olmasını ve gidip Vyom’a sormasını ister. Pari adım atıyor gibi numara yapar ve 18 olduğunu söyler. Riya herkese Pari ile görüştüğünü, Vyom’un yüzük ölçüsünün 18 olduğunu söyler. Sarla nişan sırasında rezillik çıkmaması gerektiğini, Vyom’un parmağına yüzük olmadığı takdir de saygılarını kaybedeceklerini söyler. Riya da Pari ısrarla 18 olduğu konusunda geri dönüş yaptığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Raghav biriktirdiği bir miktar parayı Shanti’ye verir. Lakin Shanti parayı almaz ve adanmış olduğunu, artık para ve ev yönetimi ile işi kalmadığını, parayı Riya’ya vermesini ister. Raghav ne kadar ısrar etse de Shanti planı gereği parayı kabul etmez. Raghav parayı Riya’ya verdikten sonra şöyle der.

“Evimizin saygısı artık senin ellerinden kızım. Bizleri utandıracak bir şey yapma!”

Riya bu konuda emin olmasını, her şeyi en iyi şekilde organize edeceğini söylerken, Shanti Riya’ya bakarak surat yapar.

Riya ile Şivam kuyumcuya gider. Birçok yüzük tasarımları arasından 15.000 RS bedeli olan yüzüğü beğenirler. Lakin eve geldiklerinde, Kuşya ve Sarla yüzüğün hafif ve zengin bir aileye layık olmadığını söyler. Riya bütçelerine uygun ve gösterişli olduğunu söyleyince Kuşya Riya’ya kızar. Raghav yüzüğü görünce Riya’nın haklı olduğunu, sıkıtı olmadığını söyler.

Düşman Başına 106 Bölüm Özeti (23 Eylül Cuma) Sujeev'in Şartı

Nandu Preeti’nin yanına gider. Preeti ağladığını görünce ona moral vermek isterken, Preeti ona hakaret eder. Nandu oranda çıkıp mektubu vermesi için ayarladığı arkadaşının yanına gider. Mektubu aldığı sırada Mohit gelir. Nandu’nun elinden mektubu alır. Nandu zorla da olsa mektubu Mohit’in elinden alıp, oradan kaçar.

Evin her tarafı süslenir. Shanti evin süslemelerini görünce yakında Nimmi’yi de evden gönderdikten sonra oğlu Raghav’ın başı rahatlayacağını, Riya’yı evden kovduktan sonra huzura ereceğini kendi kendine söyler.

Düşman Başına 106. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Eylül Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya akşam nişan töreni için hazırlanır. Şivam ona romantik sözler söyler. Aynı şekilde Kuşya da Raghav ile birlikte orada hazırlanır. Bu sırada içeri Nimmi girer. Raghav utanır.

Erkek tarafı, kız tarafının evine gitmek için yola çıkarlar. Bu sırada dışarıda Mohit’i gören Şivam sinirlenir. Şivam Mohit’i dövmek ister. Nandu gidip Mohit ile kavga eder. Sarla hemen adamlarını arar. Onlara neler yapması gerektiğini anlatır. Çok geçmeden Sarla’nın iki adamı polis kıyafeti ile mahalleye gelir. Mohit’i göz altına alırlar.

Kuşya Sharmili’yi arar. Nerrde kaldıklarını sorar. Sharmili sokakların dar olduğunu, aracı park ettiklerini söyler. Shanti Mohit’in yüzünden Preeti’nin nişanı bozulursa, onu sabaha kadar döveceğini söyler.

Sharmili ve beraberindekiler Shanti’nin evine gelirken polis kılığında ki Sarla2nın adamlarını görür. Sharmili oradaki kadınlara neden gözaltına aldıklarını sorar. Kadınlarda çocuğun aşık olduğunu ve aptalca işler yaptığını söyler. Yani Mohit meselesini Sharmili öğrenemez.

23 Eylül Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Polis Mohit'i Tutuklar

Erkek tarafı eve gelir. Herkes erkek tarafını kapıda karşılar. Preeti odasında ağlarken, Riya Preeti’ye moral verir. Mohit’i unutup, önüne bakmasını ister.

Şivam Sharmili’den özür diler. Pari’yi kaçırdıklarını düşünüp, evlerini kaba bir şekilde bastıklarını söyler. Sharmili yeni kurulacak akrabalık ilişkisi ile aralarında ki sevgi daha da büyüyeceğini, geçmişi unutacaklarını söyler.

Nimmi eve gelenlere su verirken, Sujeev Nimmi’yi, Nimmi de Sujeev’i, görünce şok olur.

Sujeev birden sinirlenir ve şöyle der.

“Bu evliliğe onay vermiyorum!”

Herkes Sujeev’e neden diye sorar. Sujeev de kendisine hakaret eden, elini yaralayan ve arabasına zarar veren kızın Nimmi olduğunu söyler. Bundan dolayı Vyom’un bu evden biri ile evlenmesine müsaadesinin olmadığını söyler. Raghav ve Kuşya Nimmi’ye kızar. Nimmi Suyjeev’den özür diler ve kendi hatasında dolayı kardeşini cezalandırmamasını ister.

Preeti alt kata gelir ve onları duyunca ağlamaya başlar. Evden nişan yapılmadan gitmeleri halinde ailesinin saygısını kaybedeceğini söyler. Sujeev Preeti’nin göz yaşlarına dayanamaz ve bir şartla der. Herkes Sujeev’in ne şart söyleyeceğini merak eder.

“Bir şartla Vyom evlenebilir. Bu Nimmi bizim evimize adım atmayacak!”

Nimmi bunu duyunca ağlar. Sharmili ortamı yumuşatmaya çalışır. Şivam sinirlenir.

Düşman Başına 106 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 107 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Raghav’a kızar
 • Shanti Preeti’nin geçmişini saklamalarını ister
 • Raghav kabul etmek zorunda kalır
 • Sujeev eli yaralı şekilde eve gelir
 • Sharmili Sujeev’e ne olduğunu sorar
 • Sujeev de bir kızın kendisine zarar verdiğini söyler
 • Riya Pari’yi arar
 • Riya Pari’ye Vyom’un parmak ölçüsünü sorar.
 • Vyom bilerek yanlış söyler
 • Sujeev nişan için Shanti’nin evine gider
 • Sujeev Nimmi’yi görünce şok olur

Düşman Başına 106 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Eylül Cuma Düşman Başına 106. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Eylül Düşman Başına 106 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 107 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 106 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 24 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 107 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu