Düşman Başına

Düşman Başına 107 Bölüm Özeti (24 Eylül Cumartesi) Preeti ile Vyom Nişanlanır!

Düşman Başına 107 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Eylül Cumartesi Düşman Başına 107 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 107 bölüm özeti
 • 24 Eylül Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 107 Bölüm Fragmanı
 • 24 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 25 Eylül Pazar Düşman Başına 108 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 24 Eylül Cumartesi Düşman Başına 107 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “XVyom ile PReeti nişanlanır. Riya 1 Lakh parasını çaldırır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 107 Bölüm Özeti

Sharmili’nin konuşması ile başlar. Sujeev’i kapıdan çıkarken durudur. Ona evden gitmemesini, Preeti ile Vyom’un evlenmesini çok istediğini, evden giderse Sujeev ile birlikte bir daha o eve gelmeyeceğini söyleyerek ikna etmeye çalışır. Sonunda Sujeev ikna olur. Sharmili, Kuşya’dan nişan törenini başlatmasını ister.

Nandu Preeti’nin evlenmemesini, sonunda kendisi ile evlenmesini ister. Nişan töreni yeniden başlayınca Nandu’nun canı sıkılır.

Pari Sarla’ya der yakınır. Sharmili Preeti için pahalı sari aldığını, kendisine ise çok ucuz sari aldığını söyler. Sarla ise sabretmesini, yakında parayı Pari’nin yöneteceğini söyler.

Preeti, Mohit’in telefonda ki çağrısını görünce üzülür ve artık çok geç olduğunu düşünür. Kuşya Preeti’ye gelir. Preeti bu nişanı yapmak istemediğimi söyler. Zira ailesini yine yüzünü kara çıkardığını, nişan sırasında erkek tarafının kaçtığını söyler. Sarla ona Vyom’un ve ailesinin geri geldiğini ve nişana devam edeceklerini söyler. Sarla Preeti’nin ağlamaktan akan makyajını görünce onun başına örtü örter. Sharmili bu sırada merak eder ve neden bu kadar geç kaldıklarını sorar.

Düşman Başına 107 Bölüm Özeti (24 Eylül Cumartesi) Pari Vyom'u Kıskanır

Sarla ile Preeti alt kata gelir. Sharmili neden geç kaldıklarını sorar. Sarla da Preeti’nin utangaç olduğunu, bunda dolayı uzun sürdüğünü söyler. Sharmili Pari’nin de keşke böyle utangaç olsaydı diyerek içinde geçirir.

Nişan töreni başlar. Nandu sevdiği kız gözlerinin önünde nişanlanırken buna nasıl katlanacağını düşünür. Nişanı durudurup, Preeti’yi sevdiğini haykırmak istese de Preeti’nin kendisini sevmediğini bildiği için buna da cesaret edemez.

Shanti erkek tarafının kız tarafına aldığı ağır ve gösterişli yüzüğü görünce Kuşya ve Raghav’a bakar. “Adeta biz çok basit bir yüzük aldık. Onlar pahalı ve ağır yüzük aldı. Rezil olduk!” dercesine bakar.

Vyom, Preeti’ye yüzüğü takar. Sıra kız tarafının erkeğe yüzük takmasına gelir. Preeti Vyom’a yüzük takacağı sırada Sharmili şok olur. Zira ilk başında Sharmili yüzüğün çok büyük olduğunu anlar. Sharmili ölçüyü kime sorup aldıklarını sorar.

Riya da Pari’yi arayıp sorduğunu, Vyom’un yüzük ölçüsü 18 olduğunu söylemesi üzere yüzük alındığını söyler. Pari inkâr eder ve Riya’nın kendisini aramadığını söyler. Bunun üzerine Riya arama kayıtlarında ne zamanda ve kaç saniye görüştüklerinin açık olduğunu söyleyince, Pari iş yoğunluğunda aramış olabileceğini, telefona bakmadığını söyler.

Sharmili kız tarafına kızar ve rezillik olduğunu söyler. Shanti erkek tarafına gitmeden beklemesini ister. Kendi odasından Preeti’nin evleneceği kişinin yüzük ölçüsünü bilmeden aldığını, şimdi ona tam olacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Din grevlisi nikahın kıyılması için değerli zamanın geçtiğini söyler. Shanti din görevlisine kızar ve nişanı devam ettirmesini ister. Nişan devam eder. Preeti ile Vyom nişanlanır.

Sharmili kendi adetlerinde olan geleneği yerine getirmek için Riya’dan boş bir kağıt ister. Riya orada bulduğu kâğıdı vereceği sırada üzerine yazılan yazıları görünce şok olur. Şivam da oraya gelir ve yazılara bakar. Yazıda Preeti’ye yazılan aşk mektubudur. O mektubu her ne kadar Nandu yasa da Şivam ve Riya Mohit’in yazdığını düşünür. Riya elektirik faturasına ait kağıt olduğunu söyleyip Sharmili’yi kandırır. Sharmili’ye boş kâğıt verir. Ritüelleri tamamlanır. Bu sırada Mohit de Sarla’nın adamı Bansi’nin elinden kaçmaya çalışır.

Din görevlisi düğün tarihini açıklamak ister. Erken mi yoksa geç bir tarih mi olsun diye sorar. Raghav önce geç der. Lakin Shanti araya gire ve Preeti’nin bir an evvel evlenesini, Mohit ve komşuların bu işi bozmak için ellerinden geleni yapacağını söyler. Bunun üzerine Raghav istedikleri en yakın tarih olabilir deyince din görevlisi 8 gün sonrasına tarih verir.

Düşman Başına 107 Bölüm Özeti (24 Eylül Cumartesi) Preeti ile Vyom Nişanlanır

Nandu Preeti’nin evliğini ancak Mohit’in durdurabileceğini düşünür. Bu arada Shanti Pari’ye neden üzgün göründüğünü sorar. Pari da kaynanası Sharmili’nin kolye bile almadan annesinin evinden kocasının evine geldiğini söyleyip alay ettiğini, Preeti de aynı şekilde alaya alınmaması için kolye istediğini söyler.

Raghav, Pari’ye ne istediğini sorar. Pari, “ben ve Sharmili için altın kolye istiyorum!” deyince Riya şok olur. 8 gün içinde düğünü nasıl halledeceğini düşünürken, şimdi bir de üstüne Pari ve Sharmili için iki kolye parasını düşünür.

Rani Pari’ye kızar. Zengin olduğunu, bir de fakir insanlardan altın kolye dilendiğini söyler. Pari Rani’ye kızar ve çenesini kapatmasını ister.

Düşman Başına 107. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Eylül Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Mohit Bansi’nin elinden kaçar. Bu sırada Nandu Mohit’i telefonla arar. Mohit ona telefonda kızar ve Preeti ile aşk yaşamasına asla izin vermeyeceğini söyler. Nandu da Preeti’nin Vyom ile nişanlandığını söyler. Mohit oraya gelip nişanı durduracağını söyler.

Raghav Pari ve Sharmili için kolye alacağını söyler. Zor günler için ayarladığı 1 Lakh parayı Shanti’ye verir. Lakin Shanti kabul etmez. Riya’ya vermesini ister. Bu sırada Nimmi herkese yemek servisi yapar. Sujeev de Nimmi’nin yemeklerinden yemek istemez. Şivam sinirlenir.

Raghav Riya ile Şivam’ı kuyumcudan altın kolye alması için göndermek ister. Lakin Şivam’ın sinirli olduğunu görünce Riya’yı tek başına gönderir. Sarla Riya’nın tek başında 1 Lakh para ile çıktığını görünce Bansi’yi arayıp, Riya’nın çantasında ki 1 Lakh parayı çalmasını ister. Bansi ve adamı Riya’yı oyalamak için yaşlı bir kadını düşünür. Riya yaşlı bir kadına yardım ederken, Bansi Riya’nın çantasını çalar. Riya arkasından koşsa da yetişemez.

24 Eylül Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Riya çantasını Çaldırır

Sarla Mohit meselesine çözüm bulmak için Nandu’yu yanına çağırır. Mohit’in birazdan geleceğini, onu gördüğünde gerekise kafasına vurup bayıltmasını ister. Çok geçmeden Mohit gelir. Mohit Nandu’ya önünden çekilmesini ister. Lakin Nandu çekilmeyeceğini söyler. Mohit az önce kendisini aradığını ve nişanı durdurmasını istediğini, şimdi önünde neden durduğunu sorar. Nandu içerinden görev verdiklerini ve çekilmeyeceğini söyler.

Riya polise gitmeyi ve şikayetçi olmayı düşünür. Lakin işlerin uzayacağını ve hırsızın bulunması belki günler alabileceğini, bunun içinde en kısa süreden bu olaya çözüm bulmayı düşünür. Shanti Sarla’nın çevirdiği işlerden haberdar olduğu için Riya’nın şimdi eve eli boş döndüğünde, Raghav ve Kuşya’nın gözünde değerinin biteceğini, hakarete uğrayacağını düşünür. Riya ise kendi kolyesini ipotek ettirip, kuyumcudan kolye almayı planlar.

Düşman Başına 107 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 108 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Sharmili Sujeev’i ikna eder
 • Nişan töreni kaldığı yerden devam eder
 • Mohit Bansi’nin elinden kaçar
 • Riya ve Şivam mektubu bulur
 • Riya mektubu Mohit’in yazdığını zanneder
 • Kız tarafının erkek tarafına aldığı yüzük ölçüsü büyük çıkar
 • Riya Pari’den ölçü alıp yüzük aldığını söyler
 • Pari yalan söyler
 • Shamti kendi ayarladığı yüzüğü verir
 • Preeti ile Vyom nişanlanır

Düşman Başına 107 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Eylül Cumartesi Düşman Başına 107. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Eylül Düşman Başına 107 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 108 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 107 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 25 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 108 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu