Düşman Başına

Düşman Başına 11 Bölüm Özeti (20 Haziran Pazartesi) Shivam Düğünü Basar!

Düşman Başına 11 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Haziran Pazartesi Düşman Başına 11 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 11 bölüm özeti
 • 20 Haziran Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 11 Bölüm Fragmanı
 • 20 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 21 Haziran Salı Düşman Başına 12 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Haziran Pazartesi Düşman Başına 11 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shivam son anda gelip, Amit’in Riya ile evlenmesine engel olur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 11 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 11 Bölüm Özeti

Sarla serserilerle konuşması ile başlar. Shivam’ı sakın bırakmamasını, aksi halde onları öldüreceğini söyler. Kötü adamlar Shivam’ı 20 km uzaklıktaki bir yere götürüp, ellerini iple bağlar. Shivam yarı baygın bir haldedir.

Nimmi Riya’nın yanına gelir ve onunla Priya meselesi hakkında konuşmak ister. Pari araya girer ve Nimmi’nin Riya ile konuşmasına engel olur. Kaushalya bunu fark eder ve Shanti ile bu mesele hakkında konuşur.

Shanti Sarla’nın endişeli halini görünce nedenini sorsa da Sarla annesini bir şey demez. Kötü adamlar Shivam ile dalga geçer. Kaushalya Shivam’ı bulamayınca endişelenir. Onu telefonla arar. Shivam kendisine gelir. Lakin Shivam telefona uzakta olduğu için telefonu açamaz.

Shivam kendisine gelir. Shivam adamlara kendisini neden kaçırdıklarını sorar. Serseler de ona düğüne katılmasına engellemek için yaptıklarını söyler. Shivam endişelenir ve düğün bitmeden gitmek ister. Ellerini çözmek için yerdeki kırık camı alır.

Düşman Başına 11 Bölüm Özeti (20 Haziran Pazartesi) Shivam Kaçırılır

Shivam cam parçası ile ellerindeki ipi çözse de kapıyı açamaz. Bu sırada serseler Shivam’ı görür ve onu yakalamak ister. Shivam camdan çıkıp kaçmaya başlar. Serseler Shivam’ın peşinden gider.

Sarla Amit ile Riya’nın birbirlerini görmemesi için ellerinden geleni yapar. Riya Shivam’ın boyunun uzamış olduğunu söyler. Riya da fark eder. Riya Shivam zannettiği Amit ile konuşmaya çalışır.

Shivam adamların elinden kaçmayı başarır. Nimmi de Riya’nın babaannesi ile konuşur. Riya’nın kız kardeşi olup olmadığını sorar. Bua Riya’nın kız kardeşi olmadığını söyler. Shivam Nimmi’yi arar. Nimmi Riya’nın kız kardeşi olmadığını söyler. Shivam kaçırıldığını söyler. Nimmi endişelenir ve babasına söylemek ister. Shivam sadece kendileri yardım edeceğini başkasına söylememesini ister. Ne yapıp edip düğünü durdurmasını, yolda olduğunu söyler.

Sarla Nimmi’nin telefonla konuştuğunu söyleyince endişelenir. Nimmi’ye ne çevirdiğini sorar. Nimmi yalan söyler. Sarla kızı Pari’yi Nimmi’nin başına bekçi gibi diker. Nimmi Pari’yi atlatıp, kız kardeşi Preeti’ye her şeyi anlatır.

Sarla Shivam’ın kaçıp kaçmadığını merak edip, serserileri arar. Serseriler Shivam yanında olduğunu söyler. Sarla onun sesini duymak ister. Serseriler de onu darp ettiklerin, yediği dayak yüzünden bayıldığını, kendisine geldiğinde onu konuşturacaklarını söyleyip, Sarla’yı kandırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sarla işi garantilemek için Kaushalya’nın çocuklarını bir odaya kapatıp, düğün olana kadar kilitlemek ister. Bunu Pari’ye söyler. Pari Nimmi’yi kilitlemek isterken, Nimmi onun çaldığı paralar hakkında gerçeği bildiği söyleyip, onu tehdit eder. Pari bunun üzerine Nimmi’yi kilitlemekten vaz geçer.

Shivam yoldan geçen kamyona biner. Düğün alanına 20 km uzaklıktan olduğunu görünce endişelenir. Kamyon yolda arızalanınca Shivam oraya nasıl gideceğini merak eder. Shivam Nimmi’yi arar ve yolda olduğunu, düğünü engellemesini ister. Nimmi ellerinden geleni yapacaklarını söyler.

Riya gelinliğin altına giyeceği terliğin evde kaldığını fark eder. Erkek kardeşi Sahil eve gidip terliği alacağını söyler. Nmmi ile Preeti de Riya’nın gelin odasına kilitlemeyi düşünür. Nimmi Preeti’den kilit bulmasını ister. Preeti bir tane kilit bulur ve Riya’nın odasını kilitlemeyi başarır.

Sahil terliği alıp gelir. Amit ise bir an evvel düğünün gerçekleşmesini ister. Herkesden önce sahneye çıkmak ister. Shanti erkek tarafının bu kadar istekli gözükmesi normal olmadığını, eleştiri alacaklarını söyler. Amit ağlayıp ananesini ikna eder.

Düşman Başına 11 Bölüm Özeti (20 Haziran Pazartesi) Shivam Düğünü Basar!

Sahil babasına Riya’nın odasının kilitli olduğunu söyler. Sarla şok olur. Anupam kızının yanına gider. Bua bunu Shanti’nin yaptığını söyler. Bua ile Shanti tartışmaya başlar. Kaushalya Sarla’dan bunu durdurmasını, düğünün sıkıntıya gireceğini, yaşlıların kavgasını engellemesini ister.

Amit’i seven komşu kızı Rani de düğünün iptal edileceğini düşünüp sevinmeye başlar. Sarla bunu Rani yaptı deyip Rani’den anahtarı ister. Rani yapmadığını, gelinin odasına ait anahtarın da nerede olduğunu bilmediğini söyler.

Shivam yolan geçen bir adamdan yardım ister. Adam ne için hızlı gitmek istediğini sorar. Shivam da adama her şeyi anlatınca adam onu hızla götürür. Yolda bindiği motosiklet arızalanır. Shivam yolda Nimmi’yi arayıp yaklaştığını, tam adresini sorar. Nimmi hemen gelmesini, düğünü durduramadıklarını söyler.

Shivam orada bulunan atın sahibinden atı kiralar. Shivam atla birlikte düğün alanına doğru giderken Sarla gelinin odasının kilitli kapısını taşla kırar ve kapıyı açar. Bua Riya’yı nikahın kıyılacağı yere getirirken, Nimmi su dolu heykeli bilerek ister ve Riya’nın üzerine su dökülür Herkes Nimmi’ye kızar. Riya makyajını tazelemek için tekrar odasına gider. Sarla da Nimmi’nin düğün olana kadar içeri girmesine müsaade etmemesi için abisi Raghav’dan yardım ister.

Düşman Başına 11. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Nimmi düğünün olacağının fark edince yeniden içeri girer ve düğünü durdurmak ister. Bu sırada içeri Shivam atla girer. Riya Shivam’ı atla görünce şok olur. Yanındaki damadın üzerindeki örtüyü kaldırınca şok olur. Riya koşarak Shivam’ın yanına gider. Riya Shivam’ı sevdiğini itiraf edince herkes şok olur.

Riya herkese Shivam ile evlendiğini zannettiğini, Amit’i hiç görmediğini, Shivam’ın iş arkadaşı olduğunu söyler. Anupam kızına ne dediğini sorar. Sarla ve Shanti Anupam’a yüklenir Amit’i bildiği hale sustuğunu söyler. Shivam Riya’nın iş arkadaşı olduğunu, Riya’nın da kendisini sevdiğini söyleyince Raghav herkesin için Shivam’a tokat atar.

Shanti bunu Bua’nın bilerek yaptığını söylese de Sarla Shivam’ın Amit’i kıskandığını, düğünü ve gelini bilmemesi mümkün olmadığını söyler. Shivam da ikiz kardeş meselesini açar. Sarla böyle bir şey mümkün olmadığını, Riya’nın ikizi olmadığını söyleyince Sonal şok olur ve “anne sen dedin…” derken araya Pari girer ve Sonal’ın konuşmasını engeller.

20 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla'nın Planı Suya Düşer

Shanti yaşanan bu olaydan sonra Shivam’ın Riya ile evlenmesine izin vermeyeceğini söyler. Sarla paraların Kaushalya’ya gitmeyeceğini görünce sevinir. Raghav da annesi ile aynı fikirdedir.

Shanti bu evliliğin olmayacağını söyler. Raghav da oğluna kızar. Shvam Riya’nın herkes içinde kendisini sevdiğini söylediğini, bu dakikadan sonra evlilikten geri caymaları, Riya’nın saygısını zedeleyeceğini söyler. Raghav oğluna hak verir. Raghav annesinden doğru karar vermesini ister.

Raghav annesine bu olay kendi kızının başına gelseydi ne yapardı diye sorar. Shanti uzun süre düşündükten sonra Shivam ile Riya’nın evliliğini kabul eder. Sarla şok olur. Amit sinirlenir. Ashok ise oğluna ve karısına her zaman iyilerin kazanacağını söyler.

Shivam damatlık gidip Riya’nın karşısına çıkar. Riya da ona neden daha önce duygularını açıklamadığını sorar. Shivam da annesinin farklı olduğunu, bu aileye de yaşamanın zor olduğunu söyler. Riya senin ile her yere gelirim diyerek Shivam’ı destekler.

Düşman Başına 11 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 12 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Serseriler Shivam’ı kaçırır
 • Shivam serserilere neden kaçırdıklarını sorar
 • Serseriler düğüne katılmasını engellemek için derler
 • Shivam serserilerin ellerinden kaçar
 • Shivam kamyona binip düğüne gitmek ister
 • Kamyon yolda arızalanır
 • Shivam atla düğüne gider
 • Nimmi Riya’nın ikizi olmadığını öğrenir
 • Shivam Nimmi’yi arayıp yardım ister
 • Shivam düğünü basar

Düşman Başına 11 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Haziran Pazartesi Düşman Başına 11. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Haziran Düşman Başına 11 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 12 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 11 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 21 Haziran Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 12 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu