Düşman Başına

Düşman Başına 13 Bölüm Özeti (22 Haziran Çarşamba) Sarla’nın Büyük Planı!

Düşman Başına 13 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Haziran Çarşamba Düşman Başına 13 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 13 bölüm özeti
 • 22 Haziran Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 13 Bölüm Fragmanı
 • 22 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 23 Haziran Perşembe Düşman Başına 14 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Haziran Çarşamba Düşman Başına 13 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla Riya’ın Şivam’a olan aşkını öğrenmesine rağmen, Amit ile evlendirmek ister!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 13 Bölüm Özeti

Şivam eve gelir ve annesinin farklı sari giydiğini görünce ona yeni sarisini neden giymediğini sorar. Nimi de Shanti’nin drama yaptığını, Kuşya da sarisini Sarla’ya verdiğini söyler. Şivam sinirlenir.

Shanti altınları getirmesini ister. Kuşya hangi altınları diye sorunca sinirlenir. Kendisine ait olan tüm altınları ister. Kuşya çok az altın getirince, Shanti Kuşya altın çaldığını söyler. Raghav gelir ve meseleyi sorar.

Kuşya annesi altınları görmek istediğini, tüm altınları getirdiği halde kendisine hırsız dediğini söyler. Shanti eksik olan altınları söyler. Kuşya da onları farklı zaman ve etkinlikte Sarla’ya verdiğini söyleyince Shanti şok olur. Raghav’ın yanında rezil olur.

Düşman Başına 13 Bölüm Özeti (22 Haziran Çarşamba) Sarla Rol Yapar

Şivam eve gelir. Kardeşleri gece neden dışarıda gezdiğini, sevgilisi ile bulup buluşmadığını sorar. Şivam kardeşlerin alay konusu olur.

Sarla ve Amit, Şivam ile Riya’nın aynı ortamda olmalarını engellemek için bir plan yaparlar. Sarla hemen Aupam’ın evine gider ve Ortodoks geleneklerine göre gelin ve damat birbirlerini düğün gününe kadar görmemeleri gerektiğini söyler. Riya işten ayrılmayacağını, iş dışında görüşmeyeceğini söyler. Sarla Riya’yı ikna edemeyince Şivam’ın yanına gider.

Shanti Şivam’dan yakında düğün olacağını, düğün sırasına lazım olduğunu, iş yerinden izin almasını ister. Şivam işini yeni bulduğunu, izin isterse işini kaybedebileceğini söyler. Sarla endişelenir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shanti ile Sarla, Şivam’dan habersiz Şivam’ın iş yerine giderler. Shanti müdür odasına sinirle girer. Torunu evlendiğini, Şivam’ın kardeşi (Kuzen) evlenirken, Şivam’ın yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Müdür Shanti’nin sözlerinden sonra çekinir ve düğüne kadar Şivam’a istemese de izin verir. Sarla ve Shanti, Şivam’ın işten kovulup kovulmadığını sorar. Müdür hayır der.

Şivam pazar yerine Sarla ve Shanti’nin iş yerine gidip, müdürden izin isteyeceğini duyunca şok olur. Nimi acele etmesini, işinden olmamasını ister. Şivam iş yerine gelir. Babaannesi ve halasını orada görür. Şivam müdürün yanına gider. Müdür bu sırada sinirli olduğunu görünce özür diler. Müdür bir daha babaanneni iş yerine girmemesini, düğüne kadar izin yazısı yazıldığını söyler.

Düşman Başına 13 Bölüm Özeti (22 Haziran Çarşamba) Sarla'nın Büyük Planı

Şivam ofisten ayrılırken Riya ile karşılaşır. Riya Sarla’ya söz verdiği için geline damat evlenene kadar birbirlerine konuşmayacağı konusunda ki sözüne sadık kalır ve Şivam ile konuşmaz. Riya müdürden izin ister. Müdür de ne işin der. Riya evleneceğini, bu sebeple izin istediğini söyler. Müdür şanslı erkeğin kim olduğunu sorar. Riya da Şivam der.

“Bizim Şivam mı?”

Deyince Riya evet der. Müdür kafası karışır. Zira Şivam’ın babaannesi Şivam için izin isterken “torum evleniyor. Kardeşi Şivam ona yardım etmesi gerekiyor!” sözlerini düşününce kafası karışır.

Düşman Başına 13. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Haziran Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Şivam eve gelince Shanti ve Sarla yeni bir plan yaparlar. Riya’nın Jaipur’dan özel kına istediğini, bunu ancak Şivam’ın alıp getireceğini söyler. Raghav hemen bilet alır. Şivam ortalıkta dolanmaması için Sarla’nın planı tıkır tıkır işlemeye başlar.

Amit annesinin kolyelerinden birini çalıp satar. Sarla bunu fark eder. Amit de annesine karşı sinirlenir ve enayilerden bir tane daha kolye alabileceğini, gidip Shanti’den istemesini ister.

Sarla annesinin evine gelir. Yalandan ağlar. Shanti ona ne olduğunu sorar.

“Anne ne olacak şeflerimiz iki paralık oldu. Düğünde takacağım altın çalındı. Şimdi ben ne yapacağım!”

Shanti Kuşya’nın annesinden kalan atını vermesini söyler. Kuşya altını Şivam’ın eşine vereceği için bunu reddeder. Raghav araya girer ve şimdi Amit’in evlendiğini, Şivam evlenirken başka kolye alacaklarını söyler. Kuşya istemese de kolyeyi Raghav’a, Rahgav da Sarla’ya verir. Sarla enayileri yine kaldırdığını düşünerek evden ayrılır.

22 Haziran Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Amit Gerçekleri Öğrenir

Kız evinden düzenlemeler başlar. Erkek evi her ne kadar Sarla olsa da Sarla tüm masrafları abisi Raghav’a yıktığı için düğünde Raghav’ın evinden olur. Raghav’ın evin de düzenlemeler başlar. Sarla Şivam’ı Jaipur’a gönderdiği için Amit’i Şivam’ın odasına götürür. Zira düzenlemeler sırasında Amit’in rahat etmesini isterken, Şivam’ın kardeşleri buna sinir olur.

Raghav eşi Kuşya ile barışmak ister. Zira Raghav eşine kızıp, annesinden yadigâr olan altını Sarla’ya verdiği için Kuşya kocasına küsmüştür. Raghav eşinden özür diler ve ona aşkını itiraf eden bir mektup verir. Yanında çiçek de verince Kuşya’nın sinir geçer.

Riya’nın evinde akrabalar düzenlemelerine yardım eder. Amcası Riya’nın töreninde kullanılacak malzemelerin erkek tarafından gelmediğini fark eder. Hemen erkek tarafını arar. Erkek tarafı adına Shanti konuşur. Riya’nın akrabası, Shanti’nin konuşmasını beğenmez. Anupam iyi insanlar diyerek durumu düzeltmeye çalışır.

Düşman Başına 13 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 14 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla ve Amit plan yapar
 • Riya ve Şivam’ı bir araya getirmemek için çaba sarf ederler
 • Şanti düğün sırasında Şivam’ın izin almasını ister
 • Şivam işe yeni kabul edildiğini alamayacağını söyler
 • Sarla ve Shanti Şivam’ın ofisine gider
 • Müdür Shanti’in konuşmalarına sinir olur
 • Müdür Şivam’a mecburen izin verir
 • Şivam halası ve babaannesini şirkette görünce şaşırır

Düşman Başına 13 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Haziran Çarşamba Düşman Başına 13. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Haziran Düşman Başına 13 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 14 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 13 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 23 Haziran Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 14 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. canım yazı içeriğini okumadın galiba! Orada Kanal7 ile bölümleri eşitlemek için yeniden yazılmıştır dedim. Ben 5 partı birleştirip yazmıştım. Kanal 7 ise 3 partı birleştirip bölümleri bir araya getiriyor. Dikkat edersen yorumlarda şöyle bir yortum geldi. “Abla özeti ne zaman yazacaksın bide bunların bazıları olmuyor dizide” sözleri ile okurlarımız bölüm numaraıs ile kanal 7 de olan olayların uyuşmadığından dert yanıyor.

 1. Senide anliyorum sende kòpe yetmiye ćalişoyorsun tabi o yùzden yeniden dùzenlemek istemiş olabilirsin bòlùmleride ben hiç tl a bakmadigimdan senin yazip yayinladigin òzetler çok daha uygun ve ya anlaşabilir geliyor bana ondan sordum bide yeni bòlùm okuyun diye gece yarisi bakinca eski bòlùmù gòrùnce karşimda şaşirdim neyse canim seni kirmamişimdir umarim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu