Düşman Başına

Düşman Başına 14 Bölüm Özeti (23 Haziran Perşembe) Sarla Pari’den Yardım İster

Düşman Başına 14 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Haziran Perşembe Düşman Başına 14 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 14 bölüm özeti
 • 23 Haziran Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 14 Bölüm Fragmanı
 • 23 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 24 Haziran Cuma Düşman Başına 15 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Haziran Perşembe Düşman Başına 14 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla oğlu Amit’i Riya ile evlendirmek için kızı Pari’den yardım ister. Pari annesi Sarla’ya bu konuda yardım edecek mi?” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 14 Bölüm Özeti

Şivam Jaipur’dan erken döner. Eve geldiğinde odasına gitmek istese de Nimmi abisini durdurur ve odasını geçici olarak Amit’in kullandığını, başka odaya gitmesi gerektiğini söyler. Şivam buna sinir olur. Haldi töreni sırasında Raghav ve Kuşya dans eder. Shanti oğlu Raghav’ı kıskanır ve oğlu ile dans etmeye kalkar.

Erkek tarafının kızları gelin kızı görmeye gider. Zira erkek tarafında yapılan haldi töreni kız tarafında da yapılmaktadır. Sonal, Nimmi ve Preeti ile birlikte Riya’nın evine gider. Riya onları görünce mutlu olur. Anupam kızlara ikramlarda bulunur. Bu sırada Amit’in diğer kız kardeşi Pari de gizlice evden çıkıp sevgilisi ile buluşmuştur.

Sarla kızları ortalıkta göremeyince merak eder. Kuşya kızların Riya’nın yanına gittiğini söyler. Sarla’nın bir anda yüzü değişir. Kuşya’ya çaktırmadan Pari’yi arar. Pari’ye nerede oldğunu sorar. Dışarıda olduğunu söyler. Sarla Pari’ye her şeyi anlatır.

Düşman Başına 14 Bölüm Özeti (23 Haziran Perşembe) Nimmi Şivam ile Konuşur

Riya aslında Şivam’ı sevdiğini, Riya Şivam’ı kendi oğlu zannettiğini, bu durumu düğün olana kadar çaktırmamasını ister. Pari hemen ilgileneceğini söyler. Hızla kız tarafına gider. Bu sırada kızlar Riya’ya damadın onu nasıl ikna ettiğini sorar. Pari hemen araya girer ve çok şey yaptığını söyler. Pari kızları daha fazla konuşturmak istemez. Pari orada bulunan ve başkasına ait telefonu fark keder. Hemen onu çalar. Yanında ki kızları da alıp erkek tarafına gider.

Riya’nın akrabası Bua telefonunu bulamaz. Gelinine telefonunu bulmasını ister. Pari ve yanındakiler erkek tarafına gelir. Bua’nın gelini telefonu arar. Sarla başkasına ait olan telefonu Pari’nin çaldığını anlayınca sinir olur. Pari büyük bir iş başardığını, ona para vermesini ister.

Amit’i seven komşu kızı Rani de erkek tarafının yanına gelir. Rani bilerek haldi uygulamasını Şivam’a da yapar. Sarla bunu görünce sinir olur. Din görevlisi haldi uygulaması basit bir işlem olmadığını, herkesin yanında silinmesi gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit ile Şivam haldi uygulaması yapılır. Sarla Rani yüzünde Şivam’ın da haldi uygulaması yaptırdığını, aslında Rani’nin amacı oğlu Amit ile evlenmek olduğunu söyler.

Bunty Riya’ya haldi sürer. Bunty Şivam’a resim göndermek ister. Lakin Riya kaynanasının istediğini çiğnemek istemediğini, düğüne kadar damatla görüşüp konuşmayacağını, resimlerini de göndermemesini ister.

Riya’nın büyükannesi telefonunu bir türlü bulamaz. Sarla da Pari’den telefonu alıp kalabalığın yanına bırakır. Çok geçmeden oraya Shanti gelir. Riya’nın büyükannesi telefonunu arar. Shanti çalan telefonu cevaplar. Riya’nın büyükannesi Shanti’ye hırsız der. Shanti buna sinir olur ve tansiyonu çıkar. Herkes Shanti’nin başına toplanır.

Düşman Başına 14 Bölüm Özeti (23 Haziran Perşembe) Sarla Pari'den Yardım İster

Shanti’nin damadı, Sarla’nın eşi Ashok hemen arayan numarayı tekrar arar. Evde bir telefon bulduklarını, düğün günü neşelerini kimsenin bozamayacağını söyler. Riya’nın büyükannesi de orda kimin düğünü diye sorar. Ashok da oğlunun adını ve gelinin adını söyleyince Bua şok olur. Bua da Riya’nın büyük annesi olduğunu söyler. Ashok hizmetçilerin hırsızlık yapabileceğini, telefonu en kısa sürede göndereceğini söyler.

Anupam kızını görünce eşini hatırlar. Riya evlendikten sonra babasının tek kalacağını fark edip üzülür. Bunty böyle bir günde üzülmemesini ister.

Shanti, Anupam’ı arar. Damadın banyo yaptığı su ile Riya’nın yıkanması için gerekli suyu göndereceklerini söyler. Riya’nın büyükannesi de bu devir de böyle adet mi kaldı dese de Shanti erkek tarafı olarak ısrar eder.

Düşman Başına 14. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Haziran Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Kuşya erkek tarafının hazırladığı suyu kız tarafına götürmesi için oğlu Şivam’ı gönderir. Sarla Şivam’ı ortalıkta göremeyince Kuşya’ya sorar. Kuşya da erkek tarafına gidecek suyu götürmeye gittiğini söyler. Sarla bunu duyunca şok olur. Büyük tepki gösterir. Üzerine çay dökülür. Shanti Sarla’nın üzerine tam olarak çay dökülmesini ama çok büyük tepki verdiğini görünce, şüphelenir.

Sarla hemen Amit’i arar ve Şivam’ın kız tarafına gittiğini, onu bir şekilde durdurmasını ister. Şivam kız tarafına gider. Erkek tarafından geldiğini söyler. Anupam ve diğerleri onu içeri alır. Riya Şivam’ı göremese de onun geldiğini hisseder.

23 Haziran Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti Sarla Riya'ya Yalan Söyler

Amit Şivam’ı arar. Nerede olduğunu sorar. Şivam da kız tarafında olduğunu söyler. Amit kimse ile görüşüp görüşmediğini sorar. Şivam kızın babası ile görüştüğünü ve suyu teslim etmek için beklediğini söyler. Amit hemen gelmesini, ritüelleri sırasında yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Şivam başka birinden yardım almasını, hemen gelemeyeceğini söyler.

Şivam Riya’yı göremeden suyu teslim edip gider. Şivam eve geldiğinde Sarla, Şivam’ın kimse ile görüşmeden geldiğini öğrenince, sevincinden Kuşya’ya sarılır. Shanti kızını kenara çeker ve meselenin aslını sorar. (Shanti Riya’nın Şivam’ı sevdiğini bilmiyor) Sarla annesine gerçekleri söylemek istemez. Yalan söyleyerek durumu idare eder.

Düşman Başına 14 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 15 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Şivam Jaipur’dan döner
 • Haldi töreni yapılır
 • Pari sevgilisi ile buluşmaya gider
 • Sarla Pari’ye her şeyi anlatır
 • Pari Riya’nın yanına giden, Nimmi ve diğerlerini konuşturmaz
 • Pari Buna’nın telefonunu çalar
 • Bua telefonunu bulamaz
 • Bua telefonu erkek tarafı çaldığını söyler

Düşman Başına 14 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Haziran Perşembe Düşman Başına 14. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Haziran Düşman Başına 14 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 15 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 14 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 24 Haziran Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 15 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Abla Ben hiçbišey anlamadim bu bolumleri okuduk ya neden dugunden sonraki bolumleri yazmiyorsunuz

  1. CANIM BEN 5 PART BİR ARAYA GETİRİP YAZDIM. KANAL 7 3 PARTİ BİR ARAYA GETİRİP YAYINLIYOR. BENDE DOĞAL OLARKA BÖLÜM KAYMASI OLDU.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu