Düşman Başına

Düşman Başına 15 Bölüm Özeti (24 Haziran Cuma) Sarla Şivam’ı Evden Uzaklaştırır!

Düşman Başına 15 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Haziran Cuma Düşman Başına 15 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 15 bölüm özeti
 • 24 Haziran Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 15 Bölüm Fragmanı
 • 24 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 25 Haziran Cumartesi Düşman Başına 16 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Haziran Cuma Düşman Başına 15 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla Şivam’ı evden uzaklaştırmak için plan yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 15 Bölüm Özeti

Komşu kızı Rani Amit’i yalnız yakalar. Üzerine giydiği gelinlikle Amit’in karşısına çıkar. Çocukluk arkadaşının ötesine geçtiklerini, birbirlerini çocukluktan beri sevdiklerini, annesinin baskısı ile Riya ile evlenmesinin yanlış olduğunu söyler. Amit tüm bunları şiddetle reddeder.

Rani alnına sindur sürüp, eşi ilan etmesini ister. Bu sırada oraya Sarla gelir. Sarla buna engel olur. Düğün öncesinde evde rezillik çıkar. Herkes Rani’nin neden gelinlik giydiğini sorar. Raghav Amit’e Rani’yi sevip sevmediğini sorar. Amit de herkesin için de sevmediğini söyleyince Rani çok üzülür.

Sarla ile gelinleri Renu kendi aralarında Sarla’yı çekiştirir. Renu görümcesinden Sarla’nın kendi oğlu evlendiğini ama hiçbir iş yapmadığını, tüm işi görümcesi olarak Kuşya’nın yaptığını söyler. Sarla bunu duyar ve bir plan yapar. Damadın ailesine verilecek hediyeler arasında, Renu ile Kuşya’nın aldığı hediyelerini yırtar.

Düşman Başına 15 Bölüm Özeti (24 Haziran Cuma) - Riya Bua ile Konuşur

Damat tarafının akrabaları hediyeleri vermeye başlar. Renu ve Kuşya hediyelerini takdim eder. Sarla Renu’nun hediyesini açar ve yırtık olduğunu, ailesine hakaret ettiğini ileri sürer.

Sarla’nın Renu’ya yırtık sari verdiğini söylemesi ile başlar. Renu yırtık sari vermediğini söylese de bunu kimseye inandıramaz. Kuşya Sarla’dan özür diler. Shanti, Kuşya’ya onun mesele ile alakalı olmadığını, olayı başlatan Renu olduğunu söyler. Bunun üzerine Renu özür diler. Sarla Renu’nun bol keseden konuşup, Kuşya’nın aklını çelmesinin intikamını alır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shanti Renu’ya Sarla’nın ayaklarını dokunmasını, bu sayede özrü kabul olacağını söyler. Renu mecburen ayaklarına dokunur. Sarla yalandan ağlayıp Renu’ya sarılır.

Nimmi ve Preeti, sarileri kimin yırttığını araştırmaya başlar. Yırtılan sarilerin parçalarını orada bulunan Nimmi, bu işin arkasında Sarla olduğunu anlar. Pari oraya gelir. Nimmi kumaşı gizler. Pari ne yaptıklarını sorar. Nimmi yalan söyleyince, Pari “anneme karşı kanıt bulduğunuzu biliyorum!” deyince Nimmi ve Preeti şok olur.

Düşman Başına 15 Bölüm Özeti (24 Haziran Cuma) Sarla Şivam'ı Evden Uzaklaştırır

Riya’nın evinden düzenlemeler devam eder. Ashok oraya gelir ve Bua’nın telefonunu teslim eder. Bua Anupam’a fikir verir. Anupam da Bua’nın dediklerini dinlemek ister. Anupam Sarla’yı arayıp, kız tarafının malzemelerini yardımcıları değil, bizzat kız tarafı olarak erkek tarafına gelip teslim edeceklerini söyler. Meseleden haberdar olmayan Sahnti, kabul eder. Sarla ve Amit gerilir.

Sarla gizlice dışarı çıkar ve Anupam’ı arar. Gelmemesini söyler. Lakin Anupam tek kızı olduğu için tüm ritüelleri yapacaklarını söyler.

Sarla Amit ile konuşur. Şivam’ı evden uzaklaştırmaları gerektiğini, aksi halde planları mahvolacağını söyler. Sarla Şivam’dan uzak bir yerden gömlek getirmesini istemeyi düşünür. Shanti bu meseleden haberdar olur ve Şivam ile neden uğraştıklarını sorar.

Düşman Başına 15. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Haziran Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti kız tarafının eve gelip evde ritüellere devam etmesini kabul eder. Sarla Riya’nın ailesi Şivam değil de Amit’in damat olduğunu anladığında, başları belaya gireceğini düşünür.

Sarla hemen birkaç adam ayarlar. Onlara 1000 RS vereceğini bir adamı kaçırıp akşam 5 de bırakmaları ister. Adamlar kabul eder.

Sarla eve gelir. Amit’in baharata karşı alerjisi olduğunu kullanıp, kız tarafının damadı görmesini engellemek için yi bir fikir olacağını düşünür. Pari bunu görür ve annesine şantaj yapar. 500 Rs ister. Sarla vereceğini söyler.

Rani Amit’in yanına gelir. Lakin Amit komşu kızına kötü davranır Şivam Amit’e kızar ve kadınlara karşı iyi davranmasını ister. Amit eline bir sopa alır ve Şivam’ı dövmek ister. Şivam Amit’in elindeki sopayı alıp kırar.

24 Haziran Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Kuşya'nın Altınını Alır

Kız tarafı erkek tarafına gitmek için hazırlanır. Serseriler de onu kaçırmak için dışarıda bekler. Kötü adamlar Sarla’yı arar ve Anupam dışarı çıktığını, kaçıracaklarını söyler. Bu sırada Sarla’nın konuşmalarını Kuşya duyar. Serserilerin aracı bozulur. Anupam hareket eder ve oradan uzaklaşır. Sarla serserilere kızar.

Serseriler ileride Anupam ve oğlu Sahil’i yakalar ve kaçırır. Bau ise başka bir araçla Shanti’nin evine gider. Anupam’ın aracının gelmediğini görünce panik olur ve onu arar. Lakin Anupam telefonu çalmaz.

Sarla her ihtimale karşı Shiavam’ı evden uzaklaştırmak için kameraman tutmasını, bu bölgede ki kameramanların acemi olduğunu söyleyip, Shivma’ı uzak bir yere gönderir.

Düşman Başına 15 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 16 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Rani Amit ile evlenmek ister
 • Amir Rani’yi reddeder
 • Kuşya ile akrabası Renu Sarla’yı eleştiri
 • Sarla Renu.2nun getirdiği sariyi yırtar
 • Renu sarisinin yırtık olduğunu görünce çok utanır
 • Sarla rol yapıp kendilerine hakaret edildiğini söyler
 • Renu mecburen Sarla’dan özür diler
 • Sarla Şivam’ı evden uzaklaştırmak için plan yapar

Düşman Başına 15 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Haziran Cuma Düşman Başına 15. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Haziran Düşman Başına 15 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 16 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 15 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 25 Haziran Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 16 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. CANIM HİNDİSTANDA YAYINLANAN BEŞ BÖLÜM TÜRKİYE DE 1 BÖLÜM OLARKA YAYINLANIYOR. bEN DE O ŞEKİLDE ÖZET VERMYE BAŞLADIM. KANAL 7 İSE HİNDİSTNADA YAYINLANAN BEŞ BÖLÜMÜ DEĞİL, ÜÇ BÖLÜMÜ TÜRKİYE DE BİR BÖLÜM OLARAK YAYYINLADIĞI İÇİN BENİM YAZDIĞIM BÖLÜMLER DE KAYMA OLDU!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu