Düşman Başına

Düşman Başına 16 Bölüm Özeti (25 Haziran Cumartesi) Anupam ve Sahil Kaçırılır!

Düşman Başına 16 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Haziran Cumartesi Düşman Başına 16 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 16 bölüm özeti
 • 25 Haziran Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 16 Bölüm Fragmanı
 • 25 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 26 Haziran Pazar Düşman Başına 17 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Haziran Cumartesi Düşman Başına 16 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “XSarla Anupam ve oğlu Sahil’i kaçırır. Sarla Amit’in yüzünü Riya’nın babaannesinden saklamaya çalışır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 16 Bölüm Özeti

Anupam ve oğlu Sahil adamların eline düşer. Sarla’yı arayıp, istediğini yaptıklarını, rehineler depoda durduğunu söyler. Arla işlerin tıkırında ilerlediğini görünce sevinir.

Riya’nın büyükannesi Shanti’nin evine gelir. Sarla bunu görünce şok olur. Onu hiç hesaba katmadığı için şimdi ritüelin yapılacağını düşünür. Shanti de Sarla’nın neden paniklediğini düşünür. Anupam ve oğlu Sahil de adamların elinden kaçmak için plan yaparlar.

Riya’nın babaannesi Shanti’nin evine gelir. Karşısında Shanti’yi görünce şok olur. Zira Shanti ile Bua çocukluk arkadaşıdır. Shanti hakkında her şeyi bilen Bua, bu evliliğin olmayacağını söyler.

Shanti işkenceleri ile kocasını bile öldüren bir kadın olduğunu, torununu bu aileye gelin olarak veremeyeceğini söyler. Sarla ağlar ve Bua’dan bu evliliği yapmasını ister. Kuşya da Shanti’nin iyi biri olduğunu söyler.

Düşman Başına 16 Bölüm Özeti (25 Haziran Cumartesi) Sarla Anupam'ı ve Oğlunu Kaçırır

Bua dışarı çıkar. Sarla iki gencin hayalleri yıkılacağını söyleyince, Bua Shanti’nin ondan özür dilemesi halinde bu evliliğe onay vereceğini söyler. Shanti özür dilmese de Sarla özür diledi diyerek Bua’yı kandırır.

Anupam ve oğlu Sahil adamların elinden kurtulamaz. Raghav da acil ofise gitmesi gerektiği için evden ayrılır.

Bua ritüele başlamak ister. Lakin, Anupam ve Sahil’in gelmediğini, yolu kaybetmiş olabileceklerini söyler. Sarla bir mucize olmasını ve bu ritüelin olmamasını diler. Riya da Şivam’ı özler. Erkek tarafında ki ritüeller sırasında çekilen bir resim ister. Bunty ayarlayacağını, erkek tarafından isteyeceğini söyler.

Akşam 17:00 da kadar adamlar Anupam ve Sahil’i rehin tutar. Akşam 17:00 olunca adamları ikisini de serbest bırakır. Anupam kız tarafına 15 km uzaklıkta olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sarla Amit’in yüzünün tam kızarmadığını görünce ona tokat atar. Herkese Amit’in yüzünün kızardığını, ritüeli yapamayacağını söyler.

Rani sevgilisini Riya’ya kaptırmak istemez. Rani’nin teyzesi ona bir fikir verir. Rani Amit’in yanına gider. Sarla’nın gönderdiği tatlıyı yemesi gerektiğini söyler. Amit tatlıdan yiyince karnı ağrımaya başlar.

Düşman Başına 16 Bölüm Özeti (25 Haziran Cumartesi) Anupam ve Sahil Kaçırılır

Şivam eve gelir. Sarla nasıl bu kadar çabuk eve geldiğini düşünür. Anupam Bua’yı arar ve adamlar kendilerini kaçırdığını, lakin yanlış kişi olduklarını anlayınca bıraktıklarını söyler.

Sarla değerli zamanın geçtiğini bahane edip, ritüelleri hızlandırır. Din görevlisi damadın yerinde olması gerektiğini söyler. Shanti damat koltuğuna Şivam’ı oturtur. Ritüllerin böyle tamamlanmasını ister.

Düşman Başına 16. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Haziran Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Kız tarafı Shanti’nin evinden ayrılması ile başlar. Anupam kızına kaçırıldığını söylemek zorunda kalır. Riya babası için endişe eder. Anupam ritüellere katılamadığını söyler. Bua ise tüm ritüelleri yaptığını, merak etmemesini ister.

Sarla erkek tarafının kız tarafına gitme konusu gündeme gelir. Bir yolunu bulup bunu engellemeleri gerektiğini düşünür. Bu sırada oğlunu sari ile götürmeyi planlar. Sarla daha kesin çözüm olarak da babaannesinin ruhu içine kaçmış numarası yapar.

25 Haziran Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Haldi Töreni Yapılır

Sarla annesi Shanti’yi azarlar. Shanti karşısında kaynanasının ruhunu görünce şok olur. Sarla herkese bağırıp deli numarası yaparken, Pari annesinin ne yapmak istediğini anlar. Shanti kızını sakinleştirmek isterken, Sarla’nın kocası gelir ve eşini o halde görünce şok olur.

Ashok bu durumu düzeltmek için eksi ayakkabı getirilmesini ister. Sarla ayakkabıları Kuşya’nın getirdiğini görünce kendisine vurmak isteyeceklerini düşünür. Sarla erken davranır ve Kuşya’nın boynunu sıkar. Şivam annesini kurtarır ve bu işin içinde bir iş olduğunu düşünür.

Riya’nın babaannesi, Riya’ya bir şey demese de Anupam’a durumu anlatır. Shanti’nin çocukluk arkadaşı olduğunu ve çok kötü biri olduğunu, bu evliliği bir kez daha düşünmesini ister.

Düşman Başına 16 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 17 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Anupam ve oğlu Sahil Kaçırılır
 • Riya’nın büyükannesi Shanti’nin evine gelir
 • Riya’nın babaannesi Shanti’yi görünce şok olur
 • Shanti ile Bua çocukluk arkadaşı olduğu ortaya çıkar
 • Sarla Amit’in yüzünü saklamak için plan yapar
 • Sarla Haldi töreni öncesinde Şivam’ı evden gönderir
 • Şivam eve erken döner
 • Sarla Şivam’ı görünce sinirlenir

Düşman Başına 16 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Haziran Cumartesi Düşman Başına 16. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Haziran Düşman Başına 16 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 17 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 16 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 26 Haziran Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 17 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu