Düşman Başına

Düşman Başına 17 Bölüm Özeti (26 Haziran Pazar) Sarla Deli Numarası Yapar!

Düşman Başına 17 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Haziran Pazar Düşman Başına 17 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 17 bölüm özeti
 • 26 Haziran Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 17 Bölüm Fragmanı
 • 26 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 27 Haziran Pazartesi Düşman Başına 18 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Haziran Pazar Düşman Başına 17 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla annesi Shanti’yi ikna etmek için deli numarası yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 17 Bölüm Özeti

Amit gizlice pencereden çıkar. Tekrar dışarıdan içeri gelince Şivam onu fark eder. Normal de Amit ritüelleri sırasında dışarıda durması yasak olduğu için Şivam Amit’e nereye gittiğini sorar. Amit de din görevlisi çağırdığını, annesinin durumunu düzeltmek istediğini söyler.

Sarla oyunculuğuna devam eder. Din görevlisi Sarla’nın içine ruh kaçtığını, evde düğün olup olmadığını sorar. Shanti torunu evleneceğini söyler. Din görevlisi toplumun gerilim içinde olduğunu ve düğün stresinden dolayı Sarla’nın içine ruh kaçtığını söyler. Shanti bunun üzerine şöyle der.

“Düğünü iptal edeceğim!”

Deyince Sarla yalandan kendine gelme numarası yapar. Etrafında olup bitenden haberi yok gibi davranır. Shanti din görevlisine kızı Sarla’yı iyileştirdiği için teşekkür eder. Din görevlisi de Sarla’nın daha önce söylediği şekilde bir daha ruh içine girmemesi için uzak tapınaktan su ve okunmuş tatlı getirmesini ister. Sarla bunu Şivam’dan yapmasını ister. Shanti de Şivam’ı uzak yerdeki tapınağa gönderir.

Düşman Başına 17 Bölüm Özeti (26 Haziran Pazar) Amir Şivam'la Konuşur

Riya’nın evinden Bua damadı hiç göremediğinden yakınır. Riya nedenini sorar. Bua da damadın karnı ağrıdığı için lavabodan çıkamadığını söyler. Riya bunu duyunca endişelenir ve en yakın arkadaşı Bunty’den yardım ister. Şivam’ı aramasını, iyi olup olmadığını sormasını ister. Bunty Şivam’ı arar. Sağlığını sorar. Şivam şaşırır ve iyi olduğunu söyler. Meşgul olduğu için daha sonra konuşacağını söyler.

Bunty Şivam ile konuştuğunu, sağlığı hakkında çok detay vermediğini, sağlığı hakkında sorduğu soruları duyunca garipsediğini söyler. Riya Şivam’ın sağlığında endişe etmeye başlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Erkek tarafı kız tarafına kına yakma töreni için giderler. Sarla yine bir plan yapar. Kendi geleneklerinde damadın yüzünün görünmesinin yasak olduğunu söyleyip, damadın yüzünü kapatarak kız tarafına giderler. Komşu kızı Rani de Amit’in evlenmesini bir şekilde engellemek için o da kına merasiminin olduğu eve gelir.

Şivam uzak tapınağa gider. Kuşya oğlu henüz gelmediği için endişelenir ve onu aramak ister. Lakin Sarla acele etmemesini, yakında geleceğini söyleyerek Kuşya’yı oyalamaya çalışır.

Düşman Başına 17 Bölüm Özeti (26 Haziran Pazar) Sarla Deli Numarası Yapar

Riya’nın babaannesi damadın yüzünü görmek istese de Sarla engel olur. Geleneklerinde bu olduğunu, damadın evlenene kadar yüzünü görmemeleri gerektiğini söyler. Bua Anupam’ın yanına gider ve bu işin içinde bir iş olduğunu söyler. Anupam erkek tarafının iyi insanlar olduğunu söylese de Bua şöyle der.

“Ben çok düğün gördüm. Önce iyi bir damadı kız tarafının karşılarına çıkarıyorlar. Evlilik sırasında deli bir adamla evlendiriyorlar. Bu işlem sırasında damadın yüzünü de bilerek kapatıyorlar.”

Deyince Anupam’ın da içini korku sarar. Nimmi Bua’nın bu konuşmasını duyar ve Sarla’nın neden böyle yaptığını merak eder.

Düşman Başına 17. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Haziran Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Komşu kızı Rani kına merasimi sırasında Amit’in adını eline yazar. Sarla bunu fark eder ve oradaki banyoya Rani’yi kilitler. Rani kapıyı açmasını istese de gürültüde kimse onu duymaz.

Bua ile Shanti sonunda dans için karşı karşıya gelir. Herkes onların dansını merakla bekler. Bu sırada Pari düğün alanından kaçıp sevgilisi ile buluşup. Sevgilisi ile otele gider. Sevgilisi ona yüzük verip, evlenmek istediğini söyler.

Bua dans etmeden hemen önce damada kına yakacaklarını, yüzünü görmek istediğini söyler. Shanti damadın yüzünü Bua’ya gösterir. Bua Şivam’ı bilmediği için Amit’i gerçek damat zannettiği için şüphesi ortadan kalkar.

Shanti ile Bua dans eder. Herkes yaşlıların dansını görünce gülümser. Erkek tarafından biri ile kız tarafından birileri karşılıklı dans edip adeta yarışırlar.

Sarla kızı Pari’yi arar. Lakin Pari telefonu açmaz. Sarla sinir olur ve ısrarla arar. Pari düğün için gerekli bir malzeme almaya gittiğini söyler. Sarla inanmadığını, hemen eve gelmesini ister. Pari sinirlenir ve telefonu kapatır.

26 Haziran Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam Kız Tarafına Gider

Şivam tapınaktan su alır. Onların okunmuş tatlısını da alıp dönüş yoluna geçer. Kuşya oğlunu merak eder. Şivam yakında geleceğini söyler. Sarla Pari’yi Şivam’ı engellemesi için görev verdiğini ama şimdi Şivam eve doğru geldiği için tekrar Pari’yi arar. Bu sefer Pari telefona bakmaz.

Şivam kına merasiminin olduğu eve gelir. Sarla Şivam’ı orada görünce şok olur.

Pari ile sevgilisinin kaldığı otele polis baskın yapar. Pari ve sevgilisi son anda polisten kurtulup kaçarlar. Pari’nin sevgilisi Pari’den özür diler. Gittikleri otelin böylesi kötü bir yer olduğunu bilmediğini söyler.

Şivam gelir gelmez Sarla yanına gider ve suyu tapınakta bekletmesini ister. Şivam kabul eder ve tapınağa gideceği sırada Nimmi ve Preeti onu durdurur. Başka bir çocukla suyu tapınağa bırakacaklarını, onun için aldıkları kıyafeti giyip düğünden dans etmesini ister.

Düşman Başına 17 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 18 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Şivam Amit’e nereye gittiğini sora
 • Sarla delirme numarası yapar
 • Shanti, düğünü iptal etmek ister
 • Sarla Shanti’nin sözlerinden sonra yalandan iyileşir
 • Ritüeller sırasında Bua damadı göremediğini söyler
 • Riya nedenini merak eder
 • Bua Damadın hasta olduğunu söyler
 • Riya Şivam’ın hastalandığınız zanneder
 • Bunty Şivma’ı arayıp sağlığını sorar
 • Şivam buna çok şaşırır

Düşman Başına 17 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Haziran Pazar Düşman Başına 17. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Haziran Düşman Başına 17 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 18 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 17 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 27 Haziran Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 18 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Kanal 7 Hint dizisinin bölümlerini 3 part halinde ilerlediği için bizde içreklerimizi ona göre düzenliyoruz

  1. canım ben yine önden yazdım ama bu defa kanal 7geriden geldi :) ben 5 partı bir bölüm olarka yazdım 11 bölüm… Lakin kanal 7 ısrarla 3 partı bir bölüm yazınca ben de geriye doğru tüm bölümleri yeniden yazmak zorunda kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu