Düşman Başına

Düşman Başına 18 Bölüm Özeti (27 Haziran Pazartesi) İkiz Kardeş Yalanı!

Düşman Başına 18 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Haziran Pazartesi Düşman Başına 18 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 18 bölüm özeti
 • 27 Haziran Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 18 Bölüm Fragmanı
 • 27 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 28 Haziran Salı Düşman Başına 19 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Haziran Pazartesi Düşman Başına 18 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla ikiz kardeş yalanı ortaya atar. İlk olarak Sonal inanır ve bunu herkese söyler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 18 Bölüm Özeti

Şivam gelir ve herkesle birlikte dans ettiğini görünce Sarla gerilir. Bunty bu sırada Şivam’ı görüp gülümser. Sarla tekrar Şivam’ın yanına gider. Ona başka bir iş verip onu oradan uzaklaştırmak ister. Şivam giderken, Riya ile Amit’in dans ettiğini görünce şok olur. Riya yüzündeki şal düşer. Amit’in ise yüzündeki örtü durduğu için Şivam Riya’nın Amit ile dans ettiğini anlar. Lakin Riya Şivam ile dans ettiğini düşünür.

Şivam sinirlenir ve kına merasimi yapılan yerden çıkarken, Riya’nın Amit ile olan isimlerini görünce sinirlenir. Sarla bunu fark eder ve Şivam’ı takip eder. Şivam yokla motosiklet kazası yapar. Lakin ölmez. Tapınağa gidip dua eder.

Sarla an ve an Şivam’ı takip eder. Sarla Şivam’ın gerçekleri bildiği görünce Par’yi arar ve Riya’nın cep telefonunu çalmasını ister. Pari çalacağını ama geri vermeyeceğini söyler.

Nişan töreni sırasında Bua ile Shanti’nin dansı sonrasında her iki yaşlı da birinci olduğunu söyler. Riya’dan cevap vermesini ister. Riya kem küm edince, damada sormaya karar verirler. Riya Şivam’ın sesini tanıdığı için Amit karnı ağrıyor numarası ile lavaboya gider.

Düşman Başına 18 Bölüm Özeti (27 Haziran Pazartesi) Sarla ile Pari Plan Yapar

Şivam tapınakta dua eder. Sarla da onu gizlice izler. Bir kadın iki kızlarına kızarken, Sarla onları fark eder ve aklına harika bir fikir gelir.

Shanti ve Bua birinci olduklarını ve en iyi dansı kendileri yaptıklarını söylerken, damadın cevabını beklerler. Amit onları oyalayabildiği kadar oyalamaya çalışır. Pari Riya’nın cep telefonunu çalar.

Bua torununa dans sonuçlarını telefonuna kaydetmesini ister. Riya telefonunu bulamayınca, Bua ortalığa laf atar.

“Ne zaman erkek tarafı ile ritüel yapılsa birilerinin telefonu çalınıyor!”

Shanti hırsızlık olayını üzerine alır. İki taraf da birbirlerine karşı hakaret eder. Shanti düğünü iptal ettiğini açıklar. Riya ağlamaya başlayınca, Bua sözlerinden dolayı Shanti’den özür diler. Shanti de kararından vaz geçer.

Sarla oraya gelir. Şivam Riya’yı arar. Sarla sesini değiştirip ikiz kardeşinin Priyal’in düğününde olduğunu, sesini anlayamadığını söyleyip kapatır. Şivam düğünde gördüğü gelinin Riya değil, ikiz kardeşi Priyal olduğunu zanneder.

Şivam eve gelirken Sarla Riya’ya farklı bir elbise hediye eder. Onu üzerine giymesini ve nasıl göründüğünü görmek istediğini söyler. Bu sırada Şivam eve gelir. Sarla da kıyafeti değişen Riya’ya Priyal diye hitap eder. Şivam bu numarayı yerken, Riya Sarla’ya “Adım Riya!” demeye çalışır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şivam nişan bitiminden sonra eve gelir. Sarla ortalığı karıştırmak için Şivam’dan meyve suyu getirmesini istediğini ama o gelmediğini söyler. Raghav oğluna kızar. Kuşya oğlunun kolunun yaralandığını fark eder. Shanti ondan motosikletini daha yavaş sürmesini söyler. Kuşya oğluna hemen pansuman yapar.

Sarla çocuklarının yanına gider. Büyük bir gerilimi geride bıraktıklarını, artık işi aha kolay olduğunu söyler. Amir ve Pari nasıl diye sorar. Sarla da planını anlatır. Priyal meselesinden bahseder. Sonal’ı kullanacaklarını, Şivam’ın buna inanmasını sağlayacaklarını söyler.

Düşman Başına 18 Bölüm Özeti (27 Haziran Pazartesi) İkiz Kardeş Yalanı

Sarla kız tarafı ile konuşur gibi yapar. Sonal Sarla’yı duyar. Sarla Riya’nın kız kardeşine kıyafet göndereceklerini söyleyip, görüşmeyi bitirir. Sonal’ın orada olduğunu fark eden Sarla, hemen numara yapar. Shanti Riya’nın ikiz gibi ona benzeyen kuzeni olduğunu bilmediğini, bunu Shanti’den saklamak zorunda kaldıklarını söyleyip ikna eder.

Sona da Nimmi ve Şivam’a meselene bahseder. Şivam daha önce Riya’nın ikiz kardeşi olduğunu duyduğu için buna şaşırmaz. Hatta güler.

Shanti eve gelen misafirlere, Riya’nın Şivam ile çalıştığını, Riya Şivam işten atılmasın diye Riya işten atılmayı göze aldığını ve bu sayede Şivam geri işine döndüğünü söyler. Nimmi bunu duyar ve şok olur.

Düşman Başına 18. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Nimmi’nin Preeti’ye, Riya’nın Şivam ile çalıştığını söyler. Nimmi bunda şüpheli bir durum olduğunu, ikiz kardeş meselesine inanmadığını söylese de Preeti artık bir şey yapamayacaklarını söyler.

Gazetede dün geceki otel baskını haberi yer alır. Pari ile sevgilisinin resmi de gazetede yer alsa da Pari’’in yüzü tam belli olmaz. Pari’nin sevgilisi Pari’yi arar ve ailesi gazeteyi göstermemesini söyler.

Pari kapının yakınlarında polis görünce gerilir ve elindeki tepsi titremeye başlar. Polis memuru da dün geceki otel baskınından bahseder. Saygın insanların çocukları otel de yakalandıklarını söyler.

27 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Kuşya ile Shanti Konuşur

Şivam, Riya’ya kız kardeşi Priya’yı sormak için ona mesaj atar. Riya’nın telefonu halen Pari’nin elindedir. Pari hemen mesajdan annesi Sarla’yı haberdar eder. Sarla da Riya’nın ağzından ona mesaj atar ve kız kardeşi olduğunu anlatan mesaj atar.

Sarla oğlu Amit’i Riya ile evlendikten sonra Riya’nın yaşadığı konağı ellerinden alacaklarını söyleyerek güler. Amit de zenginliğine zenginlik katacağını dile getirir.

Nimmi Şivam’a duyduklarını anlatır. Amit’in Riya ile evlendiğini, Priya ile evlenmediğini söyler. Lakin Şivam Riya’nın kendisine ihanet edemeyeceğini söyleyerek Nimmi’yi dinlemez.

Düşman Başına 18 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 19 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Şivam düğüne erken gelir
 • Sarla Şivam’ı görünce panik olur
 • Sarla Şivam’ı düğünde uzaklaştırmak için yeni bir plan yapar
 • Sarla getirdiği suyu tapınakta tutmasını ister
 • Şivam suyu geri götüreceği sırada, Nimmi ve Preeti abilerini durdururlar
 • Başkasını tapınağa göndereceklerin söylerler
 • Nimmi abisinin düğünde olmasını ister
 • Şivam kabul eder
 • Sarla İkiz kardeş meselesi ortaya atar

Düşman Başına 18 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Haziran Pazartesi Düşman Başına 18. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Haziran Düşman Başına 18 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 19 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 18 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 28 Haziran Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 19 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu