Düşman Başına

Düşman Başına 19 Bölüm Özeti (28 Haziran Salı) Sarla Şivam’ı Engeller!

Düşman Başına 19 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Haziran Salı Düşman Başına 19 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 19 bölüm özeti
 • 28 Haziran Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 19 Bölüm Fragmanı
 • 28 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 29 Haziran Çarşamba Düşman Başına 20 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Haziran Salı Düşman Başına 19 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla Şivam’ın düğüne katılmasına engel olmak için plan yapar. Nimmi Priya meselesini öğrenmek için kız tarafına gider!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 19 Bölüm Özeti

Nimmi bu karışıklığı çözmek için kız tarafına gidip açık açık sormak ister. Meseleyi Preeti’ye de anlatır. Preeti karasız kalsa da Nimmi abisini mutluluğunu düşünür.

Ritüeller için erkek tarafı tapınağa gelir. Renu yüzünü kapatarak Sarla’nın yanına gelir. Amit ile evlenmesinin önünde duran tek kişi olduğu için onun ölmesi gerektiğini düşünür. Sarla kuyunun başında dua ederken yüzünü kapatarak gelen Renu, Sarla’yı kuyuya iter. Sarla yardım çığlıkları atmaya başlar. Şivam onu duyar ve kuyuya iner. Şivam Sarla’yı kuyudan çıkarır.

Sarla eve getirilir. Herkes Şivam’ın cesaretini över. Shanti kendi kanından olduğunu söyleyerek onu över.

Düşman Başına 19 Bölüm Özeti (28 Haziran Salı) Sarla Adamlara Para Verir

Riya evde gelinlik giyer. Anupam kızını o halde görünce ağlar. Riya evlendikten sonra her gün geleceğini söyler. Anupam daha çok ağlar.

“Babaanne babam benim her gün eve geleceğimi öğrenince ağlamaya başladı!”

Diyerek espri yapar. Anupam bunun üzerine güler. Nimmi kız tarafına gitmeye karar verir. Preeti ile birlikte yola çıkarlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit ata biner ve erkek tarafı gelini almaya gider. Şivam da Amit’in yanında yer alır. Anupam Şivam ile karşılaşır. Anupam Şivam’ı sorar. Şivam da Riya’nın iş arkadaşı olduğunu söyler. Anupam kızına Shanti’nin evinden abisi gibi bakmasını ister. Şivam şaşırır ve Priya demeye çalışırken araya Sarla girer.

Sarla birkaç adam ayarlar ve Şivam’ı oradan kaçırmasını ister. Şivam aklında ki soruları sormak için Riya ile buluşur. Pari o anda elektrikleri keser. Sarla’nın ayarladığı adamlar da Şivam’ı kaçırır. Sarla Şivam’ın kaçırıldığını öğrenince rahatlar. Adamlarına çok uzaklara bırakmasını ister.

Düşman Başına 19 Bölüm Özeti (28 Haziran Salı) Sarla Şivam'ı Engeller

Sarla serserilerle konuşması ile başlar. Şivam’ı sakın bırakmamasını, aksi halde onları öldüreceğini söyler. Kötü adamlar Şivam’ı 20 km uzaklıktaki bir yere götürüp, ellerini iple bağlar. Şivam yarı baygın bir haldedir.

Nimmi Riya’nın yanına gelir ve onunla Priya meselesi hakkında konuşmak ister. Pari araya girer ve Nimmi’nin Riya ile konuşmasına engel olur. Kuşya bunu fark eder ve Shanti ile bu mesele hakkında konuşur.

Düşman Başına 19. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Haziran Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Sarla’nın endişeli halini görünce nedenini sorsa da Sarla annesini bir şey demez. Kötü adamlar Şivam ile dalga geçer. Kuşya Şivam’ı bulamayınca endişelenir. Onu telefonla arar. Şivam kendisine gelir. Lakin Şivam telefona uzakta olduğu için telefonu açamaz.

Şivam kendisine gelir. Şivam adamlara kendisini neden kaçırdıklarını sorar. Serseler de ona düğüne katılmasına engellemek için yaptıklarını söyler. Şivam endişelenir ve düğün bitmeden gitmek ister. Ellerini çözmek için yerdeki kırık camı alır.

Şivam cam parçası ile ellerindeki ipi çözse de kapıyı açamaz. Bu sırada serseler Şivam’ı görür ve onu yakalamak ister. Şivam camdan çıkıp kaçmaya başlar. Serseler Şivam’ın peşinden gider.

Sarla Amit ile Riya’nın birbirlerini görmemesi için ellerinden geleni yapar. Riya Şivam’ın boyunun uzamış olduğunu söyler. Riya da fark eder. Riya Şivam zannettiği Amit ile konuşmaya çalışır.

28 Haziran Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Pari'yi Arar

Şivam adamların elinden kaçmayı başarır. Nimmi de Riya’nın babaannesi ile konuşur. Riya’nın kız kardeşi olup olmadığını sorar. Bua Riya’nın kız kardeşi olmadığını söyler. Şivam Nimmi’yi arar. Nimmi Riya’nın kız kardeşi olmadığını söyler. Şivam kaçırıldığını söyler. Nimmi endişelenir ve babasına söylemek ister. Şivam sadece kendileri yardım edeceğini başkasına söylememesini ister. Ne yapıp edip düğünü durdurmasını, yolda olduğunu söyler.

Sarla Nimmi’nin telefonla konuştuğunu söyleyince endişelenir. Nimmi’ye ne çevirdiğini sorar. Nimmi yalan söyler. Sarla kızı Pari’yi Nimmi’nin başına bekçi gibi diker. Nimmi Pari’yi atlatıp, kız kardeşi Preeti’ye her şeyi anlatır.

Düşman Başına 19 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 20 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Nimmi Riya ile Priyal meselesini çözmek ister
 • Nimmi kız tarafına gidip bu gerçeği öğrenmek için plan yapar
 • Renu, Sarla’yı kuyuya iter
 • Riya evde gelinlik giyer
 • Amit ata biner ve erkek tarafı gelini almaya gider
 • Sarla Şivam’ı kaçırmak için adam ayarlar
 • Adamlar Şivam’ı kaçırırlar
 • Şivam adamlara nede kaçırdıklarını sorar
 • Adamlar düğüne gitmesine engel olmak için kaçırdıklarını söyler
 • Sarla Nimmi’nin bir şeyler çevirdiğini fark eder

Düşman Başına 19 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Haziran Salı Düşman Başına 19. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Haziran Düşman Başına 19 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 20 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 19 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 29 Haziran Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 20 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu