Düşman Başına

Düşman Başına 2 Bölüm Özeti (11 Haziran Cumartesi) Shanti’nin Kararı!

Düşman Başına 2 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Haziran Cumartesi Düşman Başına 2 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 2 bölüm özeti
 • 11 Haziran Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 2 Bölüm Fragmanı
 • 11 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 12 Haziran Pazar Düşman Başına 3 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Haziran Cumartesi Düşman Başına 2 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Amit Riya ile evlenmek istediğini söylese de Shanti buna karşı çıkar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 2 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 2 Bölüm Özeti

Shanti ile Riya’nın aynı pazarda olmasıyla bölüm başlar. Shanti yoldan geçen taksici ile tartışır. Riya scootor ile Shanti’nin yanından geçer. Yoldaki kirli ve pis su, Shanti’nin üzerine sıçrar. Riya her ne kadar özür dilese de Shanti Riya’ya kızar. Zamane gençlerinin çok saygısız olduğunu söyler.

Sarla’nın kızı Pari’ye görücü gelir. Bu sırada Pari cep telefonundan zengin bir adam bulur ve onunla mesajlaşır. Görücüler Pari’yi görmeye gelir. Sarla’nın kocası misafirler için aldığı atıştırmalıkları istese de Sarla daha ucuz atıştırmalıklar getirir. Sarla Pari’nin yanına gider. Damat adayı Kantin ile görüşmesi gerektiğini söylese de Pari görüşmek istemediğini söyler.

Ashok kızına damat adayı Kantin’i iyi tanıdığını, evlenmese bile bir kez görmesini ister. Pari her ne kadar yok dese de babasının ve annesinin ısrarı ile görücülerin karşısında çıkar. Damat adayı Pari’yi görünce utanır. Bu sırada içeri kaynana Shanti gelir. Üstü başı çamur içinde olduğunu gören Sarla, görücülere rezil olduğunu düşünür.

Sarla Ashok’dan görücüleri bir an önce evden göndermesini ister. Lakin Shanti yapacağını yapar. Görücüleri de rezil eder. Görücüler geldiklerine pişman olmuş bir şekilde giderler. Shanti Amit’in nerede olduğunu sorar. Bu sırada Amit düğünde gördüğü Riya’nın peşinden gider. Gizlice onu takip edip, oturduğu evi öğrenir.

Amit seyyar satıcıdan Riya hakkında sorular sorar. Seyyar satıcı “Bir saniye geliyorum!” deyip, eline sopa alıp onu dövmeye kalkar. Mahallelinin üzerine geldiğini gören Amit korkup kaçar. Bu esnada Riya’nın babası Anupam dışarı çıkar. Olayları sorar. Seyyar satıcı sapık bir adam olduğunu, mahalleden kovduklarını söyler.

Riya, Shanti ile yaşadıkları aklına gelir ve üzülür. Bu sırada en yakın arkadaşı Bunty ile konuşur. Bunty Shivam’ın yüz vermediğini duyunca Shivam’ın evli olup olmadığını sorar. Riya daha önce bunu hiç düşünmediğini söyleyip endişelenmeye başlar.

Sarla’nın zeki kızı Sonal, Nimmi’ye fen bilimleri konusunda ders vermek için amcası Raghav’ın evine gelir. Nimmi’nin yanına gider ve ona ücretiz ders çalıştırmak için geldiğini söyler. Nimmi, Sarla ve kızının haset ve kıskanç olduğunu bildiği için sinir olur.

Riya Shivam’a evli olup olmadığı konusunda soru sormak istese de Shivam telefonla konuştuğu için bunu ona soramaz. Patron Shivam ile Riya’ya doldurması için form verir. Kişisel bilgileri eksiksiz doldurmasını ister. Riya, Shivam’ın evli olup olmadığını şimdi öğreneceğini söyler.

Düşman Başına 2 Bölüm Özeti (11 Haziran Cumartesi) Riya İle Butny Konuşur

Amit annesi Sarla’ya gider ve kendisi için bir kız bulduğunu, bir evin tek kızı ve annesinin olmadığını, çok zengin olduklarını söyler. Sarla bu habere çok sevinir.

Pari ailesinden habersiz internette bulduğu zengin adamla tanışır. Onu ilk görüşte beğenir. Adamın getirdiği restoran hakkında yorum yapar.

Shivam formu doldurduktan sonra hemen iş yerinden çıkmak ister. Bunty’nin yardımı ile Shivam’ın elindeki formu alırlar. Onun bekar olduğunu gören Bunty, Riya’ya güzel haberi verirler. Riya Shivam’a neden her zaman acelesi olduğunu, onu dışarıda bekleyen bir kız olup olmadığını sorar. Shivam da herhangi bir kız olmadığını söyler. Riya bu habere çok sevinir.

Sarla Shanti’yi arar. Oğlu Amit için iyi bir kısmet bulduğunu, Amit’in de kızdan hoşlandığını söyler. Amit de annesine bu konuda katılır. Bu esnada, Riya ve Shivam şirketin verdiği kıyafetleri giyerler. Bunty eve acil gitmesi gerektiğine dair bir telefon alır. Riya kendi motosikletini verir. Riya babası Anupam’ı arar. Eve geç geleceğini haber eder. Bu sırada serseriler Riya’yı gözüne kestirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shivam Riya’nın tek başına, serserilerin yanında eve gitmesine izin vermez. Onu eve kadar götürür. Anupam kızı ile birlikte gelen adamı görünce şaşırır. Riya babasına neden telefona bakmadığını sorar. Anupam da evde kısa devre olduğu için hatların çalışmadığını söyler. Shivam kısa devreyi tamir eder. Riya babası ile Shivam’ı tanıştırır. Anupam Shivam’a teşekkür eder.

Nimmi evde tasarım yapar. Preeti üzerinden yeni tasarımlarını dener. Ona kıyafetler giydirir. Preeti ayna karşısında kendisini görünce çığlık atar. Sesi duyan babaanne içeri gelir. Nimmi’nin tasarımlarını yırtıp atar. Nimmi emekleri boşa gittiği için ağlar.

Bunty, Riya’ya ile konuşur. Shivam’a onu sevdiğini ne zaman söyleyeceğini sorar. Riya da aşk karşılıklı olması gerektiğini, Shivam’ın kendisine karşı bir işaret vermeden açılmak istemediğini söyler. Bunty de Shivam’ın açılması ve aşkını itiraf etmesi için bazı aksiyonlar almasını ister. Riya’da bir sonraki gün elleri ile yaptığı kek getireceğini, Shivam bunu yerse kendisine karşı ilgisini kanıtlayacağını düşünür. Ertesi gün Riya iş yerine kek getirir. Herkese kekten almasını ister. Aç gözlü çalışan, fazla kek alınca Shivam’a kalmaz. Bunty aç gözlü iş arkadaşından fazla keki alıp, Shivam’a götürse de Shivam kabul etmez.

Satış müdürü çalışlarından kendilerine takım arkadaşı seçmelerini, bundan sonra birlikte hareket edeceklerini söyler. Riya Shivam’ın kendisini seçmesini beklerken, Prashant Riya’yı seçer. Riya abisi olduğunu, vücut geliştirme şampiyonu olduğunu, yanına yaklaşanların kolunu bacağını kırdığını söyleyince, Prashant korkar ve başka birini seçer. Riya iş yerine kendisini kimsenin seçmediğini yüksek sesle dillendirmeye başlayınca, Shivam Riya ile takım arkadaşı olmak istediğini söyler. Riya sonunda amacına ulaşır.

Shanti evde doğum günü partisi için düzenleme yapar. Sarla için evde ki masraflardan kaçınmaz. Nimmi ve Preeti, anneleri Kaushalya’nın doğum gününde de benzer şekilde kutlamak için harçlıklarını biriktirmeleri gerektiğini söyler. Shanti Sarla’yı arar ve evde her şeyin hazır olduğunu, eve gelmesini ister. Sarla tapınakta olduğunu, birazdan geleceğini söyler. Oysa Sarla Amit ile birlikte Riya’nın babası ile görüşmeye giderler.

Sarla Anupam’ın evine gider. Onunla hayırlı bir iş için telefonda görüştüklerini, Amit’in annesi olduğunu söyler. Anupam onu içeri davet eder. Adam mutfakta misafire bir şeyler hazırlamaya çalışır. Sarla Amit ile Riya birbirlerini düğünde gördüklerini, ikisi de birbirlerini sevdiklerini söyler. Anupam kızının yakın zamanda düğüne gitmediğini söyler. Amit Sarla’nın resmini annesine atar. Anupam kızının resmini görünce, Riya’nın Amit’ten bahsetmemesine şaşırır. Anupam kızı ile konuştuktan sonra bilgi vereceğini söyler.

Sarla, abisinin evine gelir. Doğum günü kutlanır. Sarla alınan hediyeleri beğenmez. Abisinin aldığı gümüş halhalı da masaya bırakır. Raghav onu görüce üzülür.

Anupam kızına yakın zamanda düğüne gidip gitmediğini sorar. Riya da Bunty’in akrabasının düğüne gittiğini söyler. Anupam bir erkekle tanışıp tanışmadığını sorar. Riya hayır der. Anupam bir kadının geldiğini, oğlu ile düğünde tanıştığı için bugün onu istemeye geldiklerini söyler. Riya şaşırır ve bu gelen kişi Shivam ve ailesi olabilir mi diye düşünmeye başlar.

Düşman Başına 2 Bölüm Özeti (11 Haziran Cumartesi) Shanti'nin Kararı

Riya ile Bunty iş yerinde giyilecek kıyafet için terziye giderler. Terzi kıyafetleri hazırladığını söyler. Riya Shivam’ın kıyafetini de alıp, onu evinde ziyaret etmek ister. Kıyafetin içine kırmızı gül koyar.

Sarla kendisine gelen hediyeleri küçümser. Shanti kızına altın hediye eder. Sarla yeri gelmişken Amit’in sevdiği kız hakkında bilgi verir. Shanti kızın remini ister. Amit kaç göz işareti ile şimdi olmaz dese de Shanti çantasından kızın resmi yere düşer. Shanti resmideki kızı görünce şok olur.

“Bu kız asla benim evime ve benim soyuma gelin olarak gelemez!”

Deyince herkes şok olur. Amit neden diye çıkışır. Sarla Amit’in sevdiğini, babası ile konuştuğunu, iyi bir aile olduğunu söyler. Shanti kızın iyi bir kız olmadığını, ahlaksız ve şımarık biri olduğunu söyler. Nimmi ve Preeti güler. Sarla ve ailesi Raghav’ın çocukları kendileri ile alay etmesini bahane edip, evden ayrılırlar. Shanti tüm suçu Raghav’ın çocuklarına atar.

Shivam Riya’nın eve geleceğini duyunca panik olur. Riya’ya dışarıda ve evinin uzağında beklemesini ister. Shivam ile Riya eve uzak bir yerde buluşur. Ona neden eve kadar geldiğini sorsa da Riya takım arkadaşı olduklarını söyler. Riya ondan teşekkür beklese de Shivam teşekkür etmez. Hemen gitmesini ister. Riya gittikten sonra evdekiler yeni işi hakkında bilgi sahibi olmasın diye kıyafeti çöp kutusuna atar. Dolayısı ile Riya’nın çantaya koyduğu kırmızı gülden de haberi olmaz.

Sarla eve gider. Amit Shanti’yi dinlemeyeceğini, Riya ile evleneceğini söylese de Sarla düğünü Shanti’nin üzerine yıkmak için onun istediği bir gelin bulmak zorunda olduklarını söyler. Amit ise annesini dinlemez.

Düşman Başına 2. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Haziran Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shivam işe gider. Riya işe gitmeden önce evde sık sık üzerini değiştir. Kuzeni onunla dalga geçer. Bunty acele etmesini, Shivam ile erkenden görüşmesini ister.

Shivam iş yerine gelir. Riya onda bir karşılı olarak gül beklese de Shivam oralı olmaz. Riya nedenini merak eder. Shivam oradaki biri ile görüşür. Kıyafeti aldığında poşeti açmadığını duyan Riya, Shivam’ın aşkını bu şekilde ortaya çıkaramayacağını düşünür.

Riya ile Bunty, Shivam’ın aşık olup olmadığını tespit etmek için plan yaparlar. Riya Shivam’ın sevdiği ve sevmediği şeyler hakkında bilgi almak, ailesi ile tanışmak gibi birçok kalem de kendisine görev belirler.

Shanti Sarla’nın son olaydan sonra sinirle evden gittiği için Sarla’nın evine gider. Sarla annesi gelmeden arka kapıdan çıkar. Shanti Sarla ile görüşmek istese de Sonal annesinin evde olmadığını söyler. Shanti Sarla’nın evde ya da yakınlarda olduğunu bildiğini, o gelmeden ağzına bir damla su bile koymayacağını söyler. Sarla gelmeyince Shanti evden gider.

Shanti eve gelir gelmez de Kaushalya’yı yoktan yere azarlar. Nimmi babaannesine su getirir. Lakin Shanti sadece suyu Sarla’nın elinden içeceğini, başkasının verdiği hiçbir şeyi yemeyeceğini söyler.

11 Haziran Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti Sarla Rol Yapar

Kaushalya Sarla’yı arar ve Shanti’nin açlık grevine başladığını, bunu sonlandıracak tek kişi onun olduğunu, gelip annesine su içirmesini ister. Sarla eve gelir ve annesini ayaklarına kapanır. Ondan özür diler. Amit annesi Sarla’nın Shanti’nin blöfüne boyun eğdiğini görünce sinirlenir.

Sarla abisinin evinden çıkar. Amit annesine kızar ve Shanti’ye yemin ettiğini, Riya’yı gelin olarak almayacağını söylediğini, neden yemin ettiğinin hesabını sorar. Sarla gelin olarak almayacağı konusun yemin ettiğini ama evine gelirse onu dışarı atıp atmayacağına dair bir söz vermediğini söyler.

Sarla oğlunun mutluğu için Anupam’ı arar. Anuma Amit’i tanımadığını, onun hakkında bilgi toplamadan bir şey diyemeyeceğini söyler. Sarla oğlunun sari satıcısı olduğunu söyler. Anupam ondan iş yerinin adresini ister.

Riya ile Shivam patronlarının verdiği sabunları satmak için Shivam’ın yaşadığı mahalleye yakın bir mahalleye giderler. Riya ona bazı sorular sorsa da Shivam kaçamak cevaplar verir. Anupam Amit’in dükkanına gelir. Amit kendisini iyi göstermeye çalışır.

Shanti torunu Amit’e kısmet bulmak için tapınağa gider. Zengin ve soylu bir kız arar. Nimmi, Shanti ve Amit ile dalga geçer. Sarla Amit ile konuşur. Shanti’nin daha zengin bir kız bulacağını söylese de Amit Riya’nın babası iş yerine geldiğini, sadece Riya ile evleneceğini söyler.

Düşman Başına 2 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 3 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti ile Riya tartışır
 • Shanti Riya’yı şımarık zengin kızı der
 • Amir Riya’nın evini öğrenir
 • Amir annesine Riya’dan bahseder
 • Sarla riya’ın annesiin olmaması ve zengin olması nedeniyle hoşuna gider
 • Sarla Riya’yı annesi Shanti’ye söyler
 • Shanti Riya’nın resmini görünce, asla olmaz der
 • Amir ailesine karşı gelir
 • Riya Shivam ile arkadaş olmaya çalışır
 • Riya Shivam’a aşık olur
 • Sarla’nın doğum günü kutlanır

Düşman Başına 2 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Haziran Cumartesi Düşman Başına 2. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Haziran Düşman Başına 2 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 3 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 2 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 12 Haziran Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 3 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu