Düşman Başına

Düşman Başına 20 Bölüm Özeti (29 Haziran Çarşamba) Shanti’nin Kritik Kararı!

Düşman Başına 20 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Haziran Çarşamba Düşman Başına 20 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 20 bölüm özeti
 • 29 Haziran Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 20 Bölüm Fragmanı
 • 29 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 30 Haziran Perşembe Düşman Başına 21 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Haziran Çarşamba Düşman Başına 20 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “XŞivam düğünü basar. Shanti Şivam ile Riya’nın evlenmesine onay verir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 20 Bölüm Özeti

Sarla Şivam’ın kaçırılıp kaçırılmadığını merak edip, serserileri arar. Serseriler Şivam yanlarında olduğunu söyler. Sarla onun sesini duymak ister. Serseriler de onu darp ettiklerin, yediği dayak yüzünden bayıldığını, kendisine geldiğinde onu konuşturacaklarını söyleyip, Sarla’yı kandırır.

Sarla işi garantilemek için Kuşya’nın çocuklarını bir odaya kapatıp, düğün olana kadar kilitlemek ister. Bunu Pari’ye söyler. Pari Nimmi’yi kilitlemek isterken, Nimmi onun çaldığı paralar hakkında gerçeği bildiği söyleyip, onu tehdit eder. Pari bunun üzerine Nimmi’yi kilitlemekten vaz geçer.

Şivam yoldan geçen kamyona biner. Düğün alanına 20 km uzaklıktan olduğunu görünce endişelenir. Kamyon yolda arızalanınca Şivam oraya nasıl gideceğini merak eder. Şivam Nimmi’yi arar ve yolda olduğunu, düğünü engellemesini ister. Nimmi ellerinden geleni yapacaklarını söyler.

Düşman Başına 20 Bölüm Özeti (29 Haziran Çarşamba) Shanti İle Bua Tartışır

Riya gelinliğin altına giyeceği terliğin evde kaldığını fark eder. Erkek kardeşi Sahil eve gidip terliği alacağını söyler. Nmmi ile Preeti de Riya’nın gelin odasına kilitlemeyi düşünür. Nimmi Preeti’den kilit bulmasını ister. Preeti bir tane kilit bulur ve Riya’nın odasını kilitlemeyi başarır.

Sahil terliği alıp gelir. Amit ise bir an evvel düğünün gerçekleşmesini ister. Herkesten önce sahneye çıkmak ister. Shanti erkek tarafının bu kadar istekli gözükmesi normal olmadığını, eleştiri alacaklarını söyler. Amit ağlayıp ananesini ikna eder.

Sahil babasına Riya’nın odasının kilitli olduğunu söyler. Sarla şok olur. Anupam kızının yanına gider. Riya’nın babaannesi bunu Shanti’nin yaptığını söyler. Bua ile Shanti tartışmaya başlar. Kuşya, Sarla’dan bunu durdurmasını, düğünün sıkıntıya gireceğini, yaşlıların kavgasını engellemesini ister.

 


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit’i seven komşu kızı Rani de düğünün iptal edileceğini düşünüp sevinmeye başlar. Sarla bunu Rani yaptı deyip Rani’den anahtarı ister. Rani yapmadığını, gelinin odasına ait anahtarın da nerede olduğunu bilmediğini söyler.

Şivam yolan geçen bir adamdan yardım ister. Adam ne için hızlı gitmek istediğini sorar. Şivam da adama her şeyi anlatınca adam onu hızla götürür. Yolda bindiği motosiklet arızalanır. Şivam yolda Nimmi’yi arayıp yaklaştığını, tam adresini sorar. Nimmi hemen gelmesini, düğünü durduramadıklarını söyler.

Düşman Başına 20 Bölüm Özeti (29 Haziran Çarşamba) Shanti'nin Kritik Kararı

Şivam orada bulunan atın sahibinden atı kiralar. Şivam atla birlikte düğün alanına doğru giderken Sarla gelinin odasının kilitli kapısını taşla kırar ve kapıyı açar. Bua Riya’yı nikahın kıyılacağı yere getirirken, Nimmi su dolu heykeli bilerek ister ve Riya’nın üzerine su dökülür Herkes Nimmi’ye kızar. Riya makyajını tazelemek için tekrar odasına gider. Sarla da Nimmi’nin düğün olana kadar içeri girmesine müsaade etmemesi için abisi Raghav’dan yardım ister.

Nimmi düğünün olacağının fark edince yeniden içeri girer ve düğünü durdurmak ister. Bu sırada içeri Şivam atla girer. Riya Şivam’ı atla görünce şok olur. Yanındaki damadın üzerindeki örtüyü kaldırınca şok olur. Riya koşarak Şivam’ın yanına gider. Riya Şivam’ı sevdiğini itiraf edince herkes şok olur.

Düşman Başına 20. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Haziran Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya herkese Şivam ile evlendiğini zannettiğini, Amit’i hiç görmediğini, Şivam’ın iş arkadaşı olduğunu söyler. Anupam kızına ne dediğini sorar. Sarla ve Shanti Anupam’a yüklenir Amit’i bildiği hale sustuğunu söyler. Şivam Riya’nın iş arkadaşı olduğunu, Riya’nın da kendisini sevdiğini söyleyince Raghav herkesin için Şivam’a tokat atar.

Shanti bunu Bua’nın bilerek yaptığını söylese de Sarla Şivam’ın Amit’i kıskandığını, düğünü ve gelini bilmemesi mümkün olmadığını söyler. Şivam da ikiz kardeş meselesini açar. Sarla böyle bir şey mümkün olmadığını, Riya’nın ikizi olmadığını söyleyince Sonal şok olur ve “anne sen dedin…” derken araya Pari girer ve Sonal’ın konuşmasını engeller.

Shanti yaşanan bu olaydan sonra Şivam’ın Riya ile evlenmesine izin vermeyeceğini söyler. Sarla paraların Kuşya’ya gitmeyeceğini görünce sevinir. Raghav da annesi ile aynı fikirdedir.

29 Haziran Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla'nın Planı Suya Düşer

Shanti bu evliliğin olmayacağını söyler. Raghav da oğluna kızar. Shvam Riya’nın herkes içinde kendisini sevdiğini söylediğini, bu dakikadan sonra evlilikten geri caymaları, Riya’nın saygısını zedeleyeceğini söyler. Raghav oğluna hak verir. Raghav annesinden doğru karar vermesini ister.

Raghav annesine bu olay kendi kızının başına gelseydi ne yapardı diye sorar. Shanti uzun süre düşündükten sonra Şivam ile Riya’nın evliliğini kabul eder. Sarla şok olur. Amit sinirlenir. Ashok ise oğluna ve karısına her zaman iyilerin kazanacağını söyler.

Şivam damatlık gidip Riya’nın karşısına çıkar. Riya da ona neden daha önce duygularını açıklamadığını sorar. Şivam da annesinin farklı olduğunu, bu aileye de yaşamanın zor olduğunu söyler. Riya senin ile her yere gelirim diyerek Şivam’ı destekler.

Düşman Başına 20 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 21 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Şivam adamların elinde kaçar
 • Sarla adamlarını arayıp Şivam’ı sorar
 • Adamlar Sarla’ya yalan söyler
 • Sarla Nimmi’nini gerçeği bildiğini düşünür
 • Sarla Nimmi’ye neyi olduğunu sorar
 • Nimmi Sarla’ya yalan söyler
 • Sarla Pari’ye Nimmi2nin yanında ayrılmamasını söyler
 • Pari Nimmi’yi, odaya kilitlemek ister
 • Nimmi Pari’nin çaldığı paralardan haberdar olduğunu söyler
 • Pari Nimmi’yi odaya kilitlemekten vaz geçer
 • Şivam düğünü basar
 •  Shanti, Şivam ile Riya’nın evliliğini kabul eder.

Düşman Başına 20 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Haziran Çarşamba Düşman Başına 20. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Haziran Düşman Başına 20 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 21 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 20 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 30 Haziran Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 21 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu