Düşman Başına

Düşman Başına 21 Bölüm Özeti (30 Haziran Perşembe) Çifte Düğün!

Düşman Başına 21 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Haziran Perşembe Düşman Başına 21 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 21 bölüm özeti
 • 30 Haziran Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 21 Bölüm Fragmanı
 • 30 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 1 Temmuz Cuma Düşman Başına 22 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Haziran Perşembe Düşman Başına 21 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “XRiya ile Şivam evlenir. Sarla da oğlu Amit’i Rani ile evlendirir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 21 Bölüm Özeti

Riya Nimmi’ye evliliği durdurduğu için teşekkür etmesiyle bölüm başlar. Riya Nimmi’nin neden düğünü durdurmaya çalıştığını şimdi çok daha iyi anladığını, Şivam’ın iki cesur ve güzel kardeşleri olduğu için çok şanslı olduğunu söyler.

Rani Amit’i sevdiği için Sarla ile konuşup, tapınakta hemen Amit ile evlenmek ister. Rani’nin teyzesi de Sarla’nın duyabileceği şekilde Rani’ye ait tapu olduğunu, onu evlendiği kişiye devredeceğini söyler. Sarla bunu duyar ve tapınaktan eli boş dönmek istemez.

Sarla Rani ve teyzesini durdurur. Amit’i yalnız bırakmamasını, evlilik için çok şey yaptığını, şimdi Amit ile evlenebileceğini söyler. Rani bu habere çok sevinir. Sarla kocası Ashok’a yanında durmasını ve onu desteklemesini ister. Amit annesine kızar ve Rani ile evlenmek istemediğini söylese de Sarla gelecek tapuyu düşünüp, Amit’i evlendirmeye ikna etmeye çalışır.

Düşman Başına 21 Bölüm Özeti (30 Haziran Perşembe) Düğün Başlar

Shanti ve Raghav, Sarla’dan iyi düşünmesini, evliliğin çocuk oyuncağı olmadığını söyler. Amit ananesine karşı kızgındır. Onun verdiği kararla, Riya’nın elinden kayıp gittiğini düşünür.

Sarla annesine karşı gelir ve kendilerine ihanet ettiğini söyler. Rani ile Amit’in evleneceğini söyler. Raghav Sarla’nın kesin karar verdiğini görünce, Rani için düğün alışverişi yapmaya gider. Shanti de taksitle ödeme planı ayarlamasını ister. Ashok ve Raghav gelinlik için giderler.

Riya Bua ve Aupam’dan Amit’in evleneceğini duyunca şaşırır. Riya Rani’nin mutlu olup olmadığını sorar. Anupam da Rani’nin çok mutlu olduğunu söyleyince, Riya Amit adına sevindiğini söyler.

Din görevlisi gelin ve damadın gelmesini ister. Şivam Riya’yı görünce çok mutlu olur. Lakin Amit Riya’yı görünce, ellerinden kayıp gittiğini düşünüp üzülür. Amit Rani’yi görünce sinir olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Gelinler damatların yanına gelir. Shanti Riya’ya takılan altınların Rani’ye geçip geçemeyeceğini din görevlisine sorar. Din görevlisi de artık mümkün olmadığını, takılan altınların verilemeyeceğini söyler. Shanti sinir olur.

Kuşya annesine ait olan takının Riya’da kalmasına çok mutlu olur. Zira annesinden o kolyeyi alırken, kendi oğlunun eşine takacağına dair söz verdiği için şimdi sözünün yerine geldiği için sevinir ve gülümser. Shanti Kuşya’ya gülümsememesini, öfkeli bakışlarla söyler.

Din görevlisi Amit’in yerine Şivam’ın ritüelleri yaptığını, Şivam ile Riya’nın evliliği kaderde olduğunu söyleyerek törene başlar. Ritüelleri bittikten sonra gelinlerin çelenkleri damada takmasını ister. Rani Amit’den boyu kısa olduğu için zorlanır. Amit eğilmek istemez. Rani zıplayıp çelengi takar. Riya da Şivam’a çelenk takar. Şivam Riya’nın önünde eğitilir ve çelengi kolay takmasını sağlar.

Düşman Başına 21 Bölüm Özeti (30 Haziran Perşembe) Çifte Düğün

Din görevlisi damatların gelinlere sindur sürmesini ve düğün ritüelini tamamlamalarını ister. Amit istemese de Rani’nin anlına sindur sürer ve Amit ile Rani evlenir. Şivam da Riya’nın alına sindur sürer. Riya ile Şivam evlenir.

Şivam’ı kaçıran serseriler Sarla’dan para istemeye gelir. Sarla serserilerin yanına gider ve onlara işlerini iyi yapmadığını, Şivam’ın kaçıp geldiğini söyler. Onları terlikle dövmeye kalkar. Adamlar Sarla ile tartışır. Sarla kaynanasının 5 lakh parayı alıp evinde sakladığını söyler. Bu sırada Sarla’nın kocası gelir. Sarla serserilere hırsız olduğunu söyler. Ashok serserilere kızar. Serserileri oradan kaçar ve Shanti’nin evine gidip, evde parayı aramaya başlar.

Rani ve Amit, yanlarında Sarla ile birlikte tapınaktan ayrılırlar. Sarla evdeki parayı çalmak için Shanti’nin evine gitmek ister. Amit yolda Shanti’nin evine gideceklerini dutunca arabayı durdurup, arabadan iner. Rani Amit’e karşı ne yaptığını, neden arabadan indiğini söyler. Sarla Rani’ye kızarken, Rani de kaynanasına karşı çıkışır.

Riya annesi olmadığı için babası ve kardeşi ile vedalaşır. Bua’ya sarılır ve duygusal anlar yaşanır. Kuşya gelini aldığı için mutlu olurken, Şivam da sevdiğine kavuştuğu için çok mutludur.

Düşman Başına 21. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Haziran Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Hırsızlar evi alt üst eder ve parayı bulurlar. Kimse gelemden oradan ayrılırlar. Şivam ve Riya eve gelir. Evin girişinde ritüeller için beklerken, Sarla ve ailesi de gelir. Sarla’nın yanında Amit’i görmeyen Shanti, onun nerede olduğunu sorar. Sarla Amit’in yolda sinirlenip indiğini söyler. Raghav onu durdurup durdurmadığını sorar. Sarla kendisini dinlemediğini söyler. Shanti Şivam’dan onu bulup getirmesini ister.

Amit sinirle kumar oynamaya gider. Arkadaşları onunla dalga geçer. Şivam onu bulur ve evdeki ritüelleri için gelmesini ister. Amit gelmeyeceğini söyleyip, Şivam’ı dövmek için elini kaldırır. Şivam onu durdurur. Elini bağlayıp eve getirir. Sarla oğlunun elinin bağlı olduğunu görünce Şivam’a kızar. Şivam da Amit’in gelmek istemediğin, onu getirmek istediği için yaptığını söyler.

“Anne ben ağacın altında uyurken Şivam geldi. Benim konuşmama dahi izin vermeden elini bağlayıp buraya getirdi.”

Deyince Şivam şok olur. Herkes Şivam’a kızar. Şivam gerçeği kanıtlayamayacağını anlayınca, ondan özür dilemek zorunda kalır.

Kuşya gelinlere aarti töreni yapar. Sarla Kuşya ile alay eder. Eve giren gelinler ritüelleri tamamlar. Shanti odasına gittiğinden odasının kapısının açık olduğunu görünce şok olur. Eve hırsız girdiğini söyler. Sarla yakalanmamak için paranın yerinde durduğunu söyleyip, Shant’yi ikna eder.

30 Haziran Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Amit Rani ile Evlenir

Evde gelinler ve damatların yapması gereken ritüeller yapılır. Amit tüm ritüelleri erkenden yapıp evden uzaklaşmak ister. Riya Amit’in öfkeli halini görünce şok olur. Rani ise Amit’in sinirlendiğini görünce üzülür.

Anupam kızını merak eder. Riya’nın babaannesi Bua, Riya’yı görmek ister. Lakin henüz yeni evli olduğu için erkek tarafına gitmenin doğru olmayacaklarını söyler.

Düşman Başına 21 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 22 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya Nimmi’ye teşekkür eder
 • Rani’nin teyzesi Sarla ile konuşur
 • Sarla Rani’nin mal varlığını öğrenir
 • Sarla Rani’nin teyzesi ile anlaşma yapar
 • Sarla Amit’i tapınakta Rani ile evlendirmeye karar verir
 • Amit annesine karşı çıkar
 • Sarla oğlunu ikna eder
 • Raghav ve Shanti Sarla’nın iyi düşünmesini ister
 • Sarla’nın tuttuğu adamlar düğün salonuna gelir
 • Sarla altınların evde olduğunu söyler
 • Adamlar evi soymaya gider
 • Amit Rani ile evlenir
 • Şivam Riya ile evlenir

Düşman Başına 21 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Haziran Perşembe Düşman Başına 21. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Haziran Düşman Başına 21 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 22 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 21 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 1 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 22 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu