Düşman Başına

Düşman Başına 22 Bölüm Özeti (1 Temmuz Cuma) Shanti Sarla’nın Oyununu Yüzüne Vurur!

Düşman Başına 22 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Temmuz Cuma Düşman Başına 22 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 22 bölüm özeti
 • 1 Temmuz Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 22 Bölüm Fragmanı
 • 1 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 23 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Temmuz Cuma Düşman Başına 22 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Sarla’nın çevirdiği oyunların farkına vardığını söyler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

YAYINCI KANAL İLE BÖLÜMLERİ EŞİTLEMEK İÇİN DAHA ÖNCE ANLATILAN BÖLÜM YENİDEN YAZILMIŞTIR!

Düşman Başına 22 Bölüm Özeti

Kuşya gelini Riya’yı, komşuları ile tanıştırır. Şivam orada Riya’yı görünce gülümser. Kuşya sadece bir tane küpe aldığı için Amit’in eşi Rani’ye küpelerini verir. Kuşya Riya’dan özür diler ve sadece bir küpe aldığını, lakin annesinden kalma değerli kolyenin ona geçtiğini söyler. Riya kaynanası Kuşya’nın sadece duasını ister.

Sarla mutfakta Kuşya ile tartışır. Kuşya ile alay eder. Shanti sesleri duyunca oradaki kadınlara gelin görümcenin çocukluktan beri tanıştıklarını, o sebeple böyle tartışmalar olmasının normal olduğunu söyler. Shanti gelini Kuşya ve kızı Sarla’nın yanına gelir. Sarla’nın Kuşya’yı azarladığını görür. Kuşya’ya nedenini sorar. Sarla hemen rol yapıp, annesini kandırmaya çalışır.

Düşman Başına 22 Bölüm Özeti (1 Temmuz Cuma) Sarla ile Amit Rol Yapar

Komşular ve akrabalar evdeyken, kız tarafının komşulara verdiği zarflar açılır. Zarfın içinde sadece 1 RS para çıkınca herkes şok olur. Sarla ile alay ederler. Sarla da gelinlerin değiştiğini, bu Anupam’ın hatası ve oyunu olduğunu söyler. Riya üzülür ve babasının böyle ucuz şeyler peşinde koşamayacağını dile getirir.

Riya babasını arar. İlk sefer de ulaşamasa da sonradan ulaşmayı başarır. Riya babasına gönderdiği zarflar içinde 1 Rs para olduğunu, bunun doğru olup olmadığını sorar. Babası da tüm zarflarda yüklü miktar da para koyduklarını, hiçbir zarfa 1 rs koymadığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Anupam’ın Riya ile konuşmasını hoparlörden duyan Shanti, düğün videosunu izlemek iter. Kameramanları eve çağırır. Parayı çalan Pari de endişelenir. Kameramanlar videoyu açınca, bir el zarfın içindeki parayı çaldıklarını görürler. Riya babasının hata etmediğini, bu sayede ortaya çıktığını hırsız parayı çaldığını söyler.

Riya babası ile görüşür ve her şeyin yoluna girdiğini söyler. Anupam Shanti’nin iyi bir olduğunu Bua’ya söyler. Bua ise Shanti’nin gerçeğini bilmediğini, yakında gerçeği göreceğini söyler.

Düşman Başına 22 Bölüm Özeti (1 Temmuz Cuma) Shanti Sarla'nın Oyununu Yüzüne Vurur

Amit ve Pari’nin bir tarafta, Şivam ve Nimmi diğer tarafta tartışır. Nimmi gelinleri babasının odasına getirip, bu tartışmaya dahil olmasını istemez.

Sarla ağlayıp rol yapmaya, mağdur edildiğini söylemeye başlar. Sarla annesinin desteğini alıp, en azından düğünde Riya’ya giden altınları almak ister.

Kuşya Amit ile konuşur. Onun moralinin bozuk olduğunu görünce olayla alakalı hiçbir bilgisi olmadığını, Riya’nın Şivam’ı sevmesi ve düğün sırasında ki yanlış anlaşılmadan dahili olmadığını söyler. Amit gerçeği bilse de rol yapar.

Düşman Başına 22. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Raghav yeğeni yanına gelir. Rani ile evlendiği için mutlu olup olmadığını sorar. Amit amcasına mutlu olmadığını, annesi Sarla’nın baskısı ile evlendiğini itiraf eder. Riya ile evlenmek istediğini söyler. Raghav da kendisini sevmeyen kızla hayatın geçmeyeceğini, evliliğin karşılıklı anlaşma ile olduğunu söyler.

Kuşya oğlu Şivam’ın yanına gelir ve ona yemek vermek ister. Şivam aç olmadığını söyler. Kuşya neden Riya hakkında önceden bilgi vermediğini söyler. Şivam aniden gelişen bir olay olduğunu, yaşananlardan sonra her şeyi Riya için yaptığını söyler.

1 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Annesini Kandırmak İster

Sarla evde boş yere tartışma çıkardığını gören Shanti kızı Sarla ile konuşmak ister. Sarla annesine rol yapar ve kendisini tutmadığını, oğlunun oğlu Şivam’ın yanında olduğunu söyleyip drama yapar.

Shanti sinirlenir ve Priya meselesini Sarla’nın çıkardığını, Amit’in yüzünü aklamak için türlü türlü oyun çevirdiğini, bunu çok iyi anladığını söyleyince Sarla şok olur.

Düşman Başına 22 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 23 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Kuşya Riya’yı, komşuları ile tanıştırır
 • Kuşya Amit’in eşi Rani’ye küpelerini verir
 • Kuşya bir tek düğün olacağı için tek küpe aldığını söyler
 • Sarla ile Kuşya tartışır
 • Komşular evdeyken kız tarafının verdiği zarflar açılır
 • Zarfın içinde 1 Rs para çıkar
 • Shanti kendilerine hakaret yapıldığını söyler
 • Riya babasının böyle bir şey yapmadığını söyler
 • Shanti kameramanını çektiği görüntüleri ister
 • Shanti gerçeği kameradan görür

Düşman Başına 22 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Temmuz Cuma Düşman Başına 22. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Temmuz Düşman Başına 22 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 23 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 22 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 2 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 23 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu