Düşman Başına

Düşman Başına 23 Bölüm Özeti (2 Temmuz Cumartesi) Sarla’nın İtirafı!

Düşman Başına 23 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 23 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 23 bölüm özeti
 • 2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 23 Bölüm Fragmanı
 • 2 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 3 Temmuz Pazar Düşman Başına 24 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 23 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Sarla’ya gerçekleri söylemesi için baskı kurar. Sarla annesi Shanti’ye gerçekleri açıklamak durumunda kalır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 23 Bölüm Özeti

Shanti’nin Sarla’ya neden düğünü karıştırdığını açıkça sorması ile başlar. Sarla hemen anlamamazlıktan gelir. Shanti düğünde Şivam’ı uzak tutmak için yaptıklarını bir bir hatırlatır. Sarla bir kez daha her şeyi reddeder.

Kuşya ile gelinleri Renu, Shanti ile Sarla’nın ne konuştuğunu merak eder. Lakin Kuşya kapı dinlemeyi sevmez. Onun için Renu kapı dinlemeye gidince Kuşya onu durdurur.

“Sen masum değilsin Sarla! Ben her şeyi biliyorum. Ben senin annenim. Sen ne yapmak istediğini önceden fark ediyorum. Seni ben yetiştirdim. Riya ile evlenmek için acele ettin. Amit’in yüzünü saklamak istedin. Şivam’ı düğünden uzak tutmaya çalıştın. Şimdi gerçekleri söyle bana! “

Diyerek Sarla’nın gerçekleri söylemesini ister. Sarla her şeyi yine kabul etmeyince, Shanti dayanamaz ve oradaki sopayı alıp kızını dövmek ister. Kuşya içeri girer. Sarla sinir olur ve yengesinden odadan çıkmasını ister.

Düşman Başına 23 Bölüm Özeti (2 Temmuz Cumartesi) Riya Babası ile Konuşur

Shanti elindeki sopa ile korkutup, Sarla’dan şimdi gerçekleri söylemesini ister. Sarla’ya Riya’nın Amit’i değil, Şivam’ı sevdiğini önceden bilip bilmediğini sorar. Sarla konuşmamak için ağlama numarası yapar. Shanti sinir olur ve ondan yalandan ağlamamasını ister.

Shanti Sarla’nın hata yaptığını ama olaydan sonra kendinse küsüp her şeyi üzerine yıkmaya çalıştığını, Amit’i kendisine düşman ettiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shanti, artık yalanlarla kaçamayacağını, Sarla’dan gerçeği söylemesini ister. Shanti ortaya atılan Riya ve Priya meselesini sorar. Sarla isimleri karıştırdığını bahane eder. Shanti bizzat Sarla’nın ağzından Priya adını duyduğunu ve kız kardeşi olduğunu açıkça dile getirdiğini, şimdi neden inkâr ettiğini sorgular.

Shanti hala yalan söyleyen kızına vurmak için sopayı kaldırınca, Sarla artık kaçacak yeri kalmadığı anlar ve “gerçeği biliyorum. Lakin sorandan öğrendim!” der.

Shanti neden bu yalanı uydurduğunu sorar. Sarla da oğlu Amit’in sevdiği kızı gelin etmek istediğini söyler. Sarla da neden annesine yanında olmadığını, Riya ile Amit’i evlendirmediğini, neden Şivam’ın evlenmesine müsaade ettiğini sorar. Shanti de meseleyi fark ettikten sonra Riya’yı sevmediğini ve ona eziyet etmek için Kuşya’nın gelini olmasına ses etmediğini, üstelik oğlu Raghav da adaletli karar vermesi konusunda baskı yaptığını ve buna uygun karar verdiğini söyler.

Düşman Başına 23 Bölüm Özeti (2 Temmuz Cumartesi) Sarla Gerçekleri Söyler

Riya babası Anupam’ı arasa da telefona Bua çıkar. Bua’ya Shanti’nin ona verdiği altını ve kendisine iyi davranıldığı hakkında konuşur. Bua Shanti’nin nasıl biri olduğunu çok iyi bildiği için Shanti’nin aklı başına gelip gelmediğini sorgular. Onun gerçek yüzü yakında ortaya çıkacağı için endişelenir.

Riya ile Şivam birbirlerine bakıp gülümserken Amit onları görür ve sinirlenir. Kuşya gelinine ve oğluna Bua’nın hayır duasını almalarını ister.

Düşman Başına 23. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti, Şivam ile Riya’nın kız tarafına gidip dua alacağını ama kimse kocasının duasını almadığını söyler. Raghav bunun üzerine kendi babasının resmini cüzdanından çıkartıp, gelin ve damadın yanına getirir. Şivam ile Riya dedelerinin de duasını alır.

Sahil, Bua’nın tren için biletini alır. Bua Riya için endişelenir ve hemen gitmek istemediğini, bileti iptal etmesini ister. Anupam da annesine neden gitmek istemediğini, neden Shanti’ye güvenmediğini sorar.

Bua Lima da zamanında yaşanan bir olayı anlatır.

“Ben ve Shanti 16 yaşında çok sıkı bir arkadaştık. Bir gün Shanti ile tapınağa gittiğimiz de Shanti hırsızlık yaptı. Din görevlisi de bizi yakaladı. Shanti suçu üzerime attı. Din görevlisi olayın üzerine kapattı. Shanti benden özür dilemeye geldi. Lakin Shanti hırsızlıklarına devam etti. Benim için gelen kısmeti kendine almak için türlü türlü plan yaptı. O günden sonra ilişkimi onunla kestim!”

Diyerek Shanti’in gerçek yüzünü anlatır. Anupam duydukları karşısında şok olur. Hatta inanamaz.

Shanti Riya’yı yanına çağırır. Kuşya gelinin yanına gelir ve büyük anne onu çağırdığını söyler. Riya’nın yanında Şivam da gelir. Shanti Şivam’ın da gelmesine sinir olur ve gelini istediğini, Şivam’ın gelin olmadığını, onunla tek konuşmak istediğini söyler.

Şivam odadan çıktıktan sonra Shanti Bua’yı sorar. Riya’da gün içinde evine döneceğini söyler. Shanti onunla konuşmak istediğin, eskiyi yad etmek istediğini söyler. Riya eskiden araları çok iyi olan arkadaşın aralarına nasıl kara kedi girdiğini sorar. Shanti de olaya kırk yalan katıp, kendisini masum gibi gösterip anlatır.

2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam Riya'ya Telefon Alır

Sarla eşi Ashok ve yeni gelini Rani, yanlarına oğlu Amit ile eve gelirler. Komşular düğün sırasında gelin değiştirdiklerini duydukları için herkes Sarla ile alay eder. Ashok eşine destek çıkar ve Sarla’nın suçu olmadığını söyler Sarla kocasına kızar ve düğün sırasında arkasında olması gerektiğin, şimdi hiçbir anlamı olmadığını, elaleme rezil olduklarını söyler.

Renu Kulya’ya 20000 rs para verir. Shanti bunu fark eder. Renu’ya hemen gitmemesini, yol için Kuşya’nın yiyecek hazırlamasını ister. Renu bunu Shanti’den duyunca sevinirken, Shanti Kuşya’nın elinden o parayı almayı düşünür.

Şivam eşi Riya ile rahat rahat konuşmak için ona cep telefonu hediye eder. Riya ilk başta kabul etmek istemese de Şivam ısrar eder.

Düşman Başına 23 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 24 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Sarla ile konuşur
 • Shanti Sarla’dan geçekleri söylemesini ister
 • Sarla anlamamazlıktan gelir
 • Shanti kızını dövmek ister
 • Sarla annesinden korkar
 • Salrla annesine gerçekleri açıklar
 • Shanti Riya ile konulur
 • Shanti Bua Lali ile yaşadıklarını anlatır

Düşman Başına 23 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 23. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Temmuz Düşman Başına 23 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 24 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 23 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 3 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 24 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu