Düşman Başına

Düşman Başına 24 Bölüm Özeti (3 Temmuz Pazar) Sarla Rani’yi Kabul Etmez!

Düşman Başına 24 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Temmuz Pazar Düşman Başına 24 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 24 bölüm özeti
 • 3 Temmuz Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 24 Bölüm Fragmanı
 • 3 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 25 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Temmuz Pazar Düşman Başına 24 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla gelini Rani2nini tüm altınlarını alıp onu evden göndermek ister! Rani ise altınlarını verir. Lakin evden gitmek istemez!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 24 Bölüm Özeti

Şivam, Riya’ya telefon vermesi ile başlar. Ritüel öncesinde Şivam gizlice gelinin odasına girdiği için saklanır. Ona ona telefon verir. Bu sırada odaya Shanti gelir. Şivam kapının arkasına saklanır. Riya korkarak da olsa Shanti’yi içeri alır. Shanti neden kapıyı kapattığını sorar. Riya panik halleri Shanti’nin dikkatini çeker ve nedenini sorar. Riya Shanti’ye yalan söyler. Shanti odanda çıktıktan sonra Şivam odadan çıkar.

Nimmi ve Preeti, Şivam’ın odadan çıktığını fark eder. Abisine şakacıktan şantaj yapıp para isterler. Şivam henüz maaş almadığını, maaş alıca vereceğini söyler. Preeti ve Nimmi gülümser.

Bua Anupam ile birlikte Riya’nın evde neler yaptığı konusunda konuşurlar. Bua Shanti’nin dürüst biri olmadığını, Riya’ya eziyet etmesinden çok korktuğunu söyler.

Düşman Başına 24 Bölüm Özeti (3 Temmuz Pazar) Riya Ritüelleri Yapar

Bua Shanti’yi arar. Kızı Riya ile görüşmek ister. Shanti önce kendisi konuşmak ister. Bua eski defteri açmamasını ister. Shanti Riya’nın kendisini çok sevdiğini, eski olayı anlattığını söyleyince, Bua ona yalanlarla Riya’nın aklını bulandırmamasını ister.

Bua Riya ile konulur. Shanti’nin ona zarar verip vermediğini sorar. Riya Shanti’nin yanında bir şey diyemez ve iyi olduğunu söyler.

Rani Sarla’nın evine gitse de oradan istenmeyen ilan edilir. Sarla Rani’fen gerçek sevgisini kanıtlamasını ister. Rani nasıl kanıtlayacağını sorar. Sarla da oğlu Amit’i seviyorsa tüm altınlarını teslim etmesini ister. Rani altınlarını teslim eder. Sarla mangalsutrasını dahi ister. Rani onu da verir. Sarla Rani’nin altınlarını aldıktan sonra başka birinin evine gitmesini, yakında onu geri alacağını söyleyerek kandırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kuşya, Riya’ya Shanti’nin istediği ritüeli anlatır. Puja törenine kadar gelin ve damadın ayrı kalmasını söyler. Nimmi araya girer ve bu adetlerin çok eskide kaldığını, Shanti’nin sözlerine uymanın yanlış olacağını, Riya’nın nefretini kazanacağını söyler. Kuşya kızına sinir olur ve ona kızar.

Rani evden gönderilir. Rani evden gitmemek için pencerede duran Amit’e seslenir. Lakin Amit de Rani’ye yüz vermez. Komşular etrafta toplanır. Herkes Sarla ve ailesini ayıplar. Yeni gelin eve girmeden kovulmasının yanlış olduğunu söyler. Sarla ise evde kalacak yer yok bahanesinin içine sığınır.

Düşman Başına 24 Bölüm Özeti (3 Temmuz Pazar) Sarla Rani'yi Kabul Etmez

Şivam eşi Riya ile buluşamadığını ama onunla telefonla görüşmesinin daha doğru olacağını düşünür. Preeti’nin telefonunu alıp Riya ile konuşmaya çalışır. Şivam rol yapıp arkadaşı ile konuşuyor numarası yapar. Preeti de olayı anlar ve abisi ile dalga geçer. Şivam kardeşlerinin maskarası olduğunu düşünüp oradan uzaklaşır.

Pari annesinden para ister. Sarla Shanti’nin planlarını öğrendiğini ve Shanti’den 5 Lakh para alamadığını söyler. Pari de her şeyi bildiğini söyleyerek aba altında sopa gösterir. Gerçekleri açıklamakla tehdit eder. Sarla kızına sinir olur.

Düşman Başına 24. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Temmuz Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya puja töreni için hazırlanır. Nimmi Riya’nın sarilerini beğenmez ve kendisinin sari tasarımcısı olduğunu, ona çok daha güzel tasarım sari vereceğini söyler.

Preeti radyo programını arar. Kendi adını verip radyo programcısı ile konuşur. Büyük annesi Shanti’den bahseder. Nimmi bunu fark eder ve Shanti’nin radyosunu çaktırmadan bozar. Nimmi Preeti’nini yanına gider. Hemen telefonu kapatmasını, Shanti’nin de aynı programı dinlediğini söyler. Preeti panik olur. Nimmi Shanti’nin duymadığını, onu engellediğini söyler.

Ashok, Sonal’a Rani’yi sorar. Sonal, Rani’nin Prabha’nın evinde kaldığını söyler. Ashok şaşırır ve nedenini merak eder. Sarla hemen araya girer ve “Rani’nin burada kalması çok da önemli değil” der.

3 Temmuz Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam Riya ile Konuşur

Şivam Riya’yı görmek iste de başaramaz. Şivam kardeşlerinin yanına gider. Onların yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Nimmi ve Preeti de Riya’yı yanına getireceklerini söyler.

Riya Shanti ile aynı odada uyurlar. Puja törenine kadar gelin ve damat ayrı odada kalırlar. Nimmi odaya gelir ve Şivam’ın onu terasta beklediğini söyler. Shanti uyanır. Nimmi saklanır ve Riya’dan uyumasını ister. Riya uyuma numarası yapar. Shanti uykuya dalar. Bu sırada Şivam Riya’yı merak edip kapıya kadar gelir. Riya onu kapıda görünce şaşırır.

Şivam ile Riya mutfakta konuşurlar. Çıkan gürültüye ev halkı uyanır. Nimmi Shanti’yi durdurur ve evde kedi olduğunu söyler. Şivam ve Riya hemen mutfaktan kaçıp odalarına giderler. Raghav ve Kuşya, Riya ile Şivam’ı görüp gülümser.

Rani en son çare kayın babasının yanına gelir. Yeni evli olduğunu, kendisini kapı dışarı ettiklerini söyler. Ashok Sarla’dan Rani’yi eve almasını ister. Sarla ise hiç oralı olmaz.

Düşman Başına 24 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 25 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Bua Anupam Riya’yı merak eder
 • Shanti gelin ve damadın puja törenine kadar ayrı odalarda kalmasını ister
 • Nimmi annesine bu adeti yapmamasını ister
 • Kuşya gelin ve damadı ayrı odalarda kalmasını ister
 • Şivam Riya ile görüşmek için ona telefon verir
 • Şivam eşini görmek için onunla buluşmak ister
 • Nimmi ve Preeti Şivam’a yardım eder
 • Sarla Rani’yi kandırır
 • Sarla Rani’nin tüm altınlarını alır
 • Sarla Rani’yi başka birinin evine gönderir

Düşman Başına 24 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Temmuz Pazar Düşman Başına 24. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Temmuz Düşman Başına 24 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 25 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 24 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 4 Temmuz Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 25 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Gülay sitede uzun yazılan içerik okunmuyor. Yaptığımız teknik değerlendirme ve analiz sonucunda ortaya çıkardık. Siz tüm içeriği uzun uzun okuyor musunuz?

 1. Merhaba Filizcim
  Yukarida verdigin soruyu bende cevaplamak istedim tabi uzun uzun okuyorus hele o yazi sevdigimiz bir diziyse, bide òzet içeriginde dizi bòlùmden gòrsel dizi resimleriyde bi tik daha çok olursa dahada hoşumuza giderdi canim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu