Düşman Başına

Düşman Başına 25 Bölüm Özeti (4 Temmuz Pazartesi) Rani’nin Planı!

Düşman Başına 25 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 25 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 25 bölüm özeti
 • 4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 25 Bölüm Fragmanı
 • 4 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 5 Temmuz Salı Düşman Başına 26 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 25 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Rani Sarla’yı polise ihbar eder. Sarla korkudan Rani’yi gelini olarak kabul edip eve alır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 25 Bölüm Özeti

Nimmi Şivam ve Riya ile konuşması ile başlar. Nimmi yeni çiftleri yalnız bırakmak istediğini yüksek sesle söyleyip odadan çıkar. Nimmi güler ve odadan gider.

Bua ve Sahil’in annesi Suman, Anupam’ın evinde tartışır. Riya’nın en yakın arkadaşı Bunty oraya gelir. Onların tartışmasını görünce Bunty Anupam’a Suman ile Bua’yı evden göndermesini ister. Ona iyilik yerine kötülük yaptıklarını söyler. Anupam yakında bir karar vereceğini dile getirir.

Bunty Riya’yı sorar. Ona ulaşamadığını, son durumunu çok merak ettiğini söyler. Anupam da Riya ile konuştuğunu, sıkıntı olmadığını, yakında Riya baba evine geleceğini, o zaman ona telefon hediye edeceğini söyler.

Düşman Başına 25 Bölüm Özeti (4 Temmuz Pazartesi) Sarla Kapıda Polisleri Görür

Rani Sarla’nın evine giremese de dışarıdan bakar. Ashok Sarla’dan gelini eve almasını istese de Sarla oralı olmaz. Rani’nin teyzesi de Rani’ye akıl verir. Rani polisi arayıp erkek tarafı çeyizlerini teslim etmediğini söyler. Polisler Rani’den adresi alır. Rani ise isimsiz ihbar şeklinde polislere bildirir.

Şivam Riya ile kalacakları odaya geçerler. Riya yıllarca yaşadığı odadan sonra yeni bir eve ve yeni bir hayata başlayacağı için içinde hem korku hem de heyecan vardır. Şivam odayı beğenip beğenmediğini sorar. Riya da “Oda değil, odamız” diyerek romantik konuşma yapar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit Shanti’den alamadıkları 5 Lakh’ın peşine düşer. Annesine asla Shanti ile konuşmamasını, yakında o parayı ondan koparacaklarını söyler. Bu sırada kapı çalar. Gelen Shanti ya da Raghav olduğunu düşünen Sarla, havalı bir şekilde kapıyı açarlar.

Sarla kapıyı açınca, karşısında polisi görünce şok olur. Sarla polisleri görünce afallar. Amit de karşısında polis ve müfettişi görünce düğünce çevirdiği oyunu anladığını düşünür. Bu sebeple panik olur.

Sarla polislere neden geldiklerini sorar. Polis memuru da Sarla’nın gelinine karşı kötü davrandığını, söz verdiği çeyizleri teslim etmediğini söyler. Sarla Rani’nin şikayet ettiğini düşünür ve içten içe sinir olur.

Düşman Başına 25 Bölüm Özeti (4 Temmuz Pazartesi) Rani'nin Planı

Sarla gelinlerini çok sevdiğini, böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyler. Polis memuru ile müfettiş gelinlerin nerede olduğunu sorunca, Sarla ve Amit ne diyeceklerini bilemez. Polis Sarla ile Amit’i tutuklamak ister. Sarla polis merkezinde abisi Raghav’ın tanıdıkları olduğunu düşünür. Onda yardım istemek için annesi Shanti’yi arar. Shanti’ye her şeyi anlatır. Shanti ağlar ve Raghav’dan Sarla’ya yardım etmesini ister.

Raghav tanıdıklarını arar. Şivam ve Kuşya ile birlikte Sarla’ın evine giderler. Sarla polislere derdini anlatırken içeri Rani girer. Sarla gelinine neden polise şikayet ettiğini sorar. Rani hiçbir şeyden haberi yok gibi davranır. Polise şikayet etmediğini söyler. Sarla yalanda gelinini seviyor numarası yapar. Rani kaynanasına “Beni içeri alacak mısın?” der. Sarla Rani’ye ritüelleri yapar.

Düşman Başına 25. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Raghav Sarla’ya ne olduğunu sorar. Sarla ağlar. Düğün sırasında alınan çeyiz ile ilgili polise şikâyette bulunan biri olduğunu söyler.

Sahnti Sarla’nı başı belaya girdiğini düşünür. Evde rahatsızlanır. Riya Shanti’nin rahatsızlandığını görünce hemen Nimmi’den doktoru aramasını ister.

Shanti için eve doktor gelir. Doktor ilk muayenesinden Shanti’nin tansiyonu yüksek olduğunu tespit eder. Doktor ona ilaç verir ve gider.

4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam Kardeşleri ile Konuşur

Raghav polisleri ikna eder. Rani de Sarla’nın evine girdiği için polislerin Sarla ve Amit’i götürmelerine gerek olmadığını söyler. Polisler gider. Raghav Shanti’yi arar ve sorunu çözdüğünü söyler. Shanti oğluna Sarla’yı da alıp getirmesini, akşama kadar puja yapılacağını söyler.

Raghav Sara’ya eve gelmesini istese de Sarla gelmeyeceğini söyler. Shanti’nin Şivam’ı desteklemesi ve Riya ile onun evlenmesine izin vermesinden dolayı hala ona karşı sinirli olduğunu, komşulara rezil olduklarını söyler.

Kuşya, Şivam ve Raghav eve gelir. Shanti kızı Sarla’yı göremeyince neden gelmediğini sorar. Raghav da düğündeki tavırlarından dolayı gelmek istemediğini söyler.

Amit ve Sarla, Shanti’nin Riya ile evlenirken verdiği 5 lakhı şimdi alamadıklarını, plan yapıp o parayı alacaklarını, Riya ile Şivam’ı da pişman edeceklerini söyler.

Düşman Başına 25 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 26 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Amit ve Sarla Shanti’ye küser
 • Rani ve Teyzesi plan yapar
 • Rani Sarla’yı polise ihbar eder
 • Polis Sarla’nın evine gelir
 • Sarla polisten korkar
 • Sarla Rani’yi mecburen eve alır
 • Shanti Sarla’nın başı belaya girdiğini düşünüp üzülür

Düşman Başına 25 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 25. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Temmuz Düşman Başına 25 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 26 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 25 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 5 Temmuz Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 26 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu