Düşman Başına

Düşman Başına 26 Bölüm Özeti (5 Temmuz Salı) Amit’in Yalanı!

Düşman Başına 26 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Temmuz Salı Düşman Başına 26 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 26 bölüm özeti
 • 5 Temmuz Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 26 Bölüm Fragmanı
 • 5 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 27 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Temmuz Salı Düşman Başına 26 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Nimmi Amit’i serserilerle birlikte görür. Olayı Shanti duyar. Amit söylediği yalanla kendisini kurtarır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 26 Bölüm Özeti

Kuşya ile kardeşi Ranu’nun konuşması ile başlar. Kuşya Sarla’nın polisler tarafından karakola götürülmek istendiğini söyler. Ranu yakında evine gideceğini ama Sarla’nın düştüğü durumu görmekten gitmek istemediğini söyler. Kuşya Shanti’nin duymamasını, duyarsa onu fena yapacağını söyleyip gülerler.

Preeti, Riya’nın çantalarını odasına götürmek istese de Shanti Riya ne zaman isterse o zaman alacağını söyler. Şivam’ın oraya geldiğini gören Shanti, Riya’nın ne kadar cesur ve iyi kalpli olduğunu, hastalandığında hemen eve doktor çağırdığını, Nimmi ise buna engel olduğunu söyler. Riya ise kimseyi dinlemeden doktoru alıp geldiğini ifade eder. Kısaca Shanti, Riya’yı över. Raghav Nimmi’ye kızar. Nimmi de babasına durumu açıklamaya çalışsa da başarılı olamaz.

Düşman Başına 26 Bölüm Özeti (5 Temmuz Salı) Sarla ile Amit Konuşur

Sarla, Rani’ninin eve gelmesini, Amit’in karısı olarak evde yaşamasını istemez. Onu rahatsız edip, akrabası Prabha’nın evine göndermek istese de Rani bir defa Amit’in karısı olarak içeri girdiği için asla gitmek istemez.

Shanti puja öncesinde kız Sarla ile torunu Amit’i eve getireceğini söyler. Riya da mutfakta Kuşya’ya yardım etmek ister. Kuşya ondan dinlenmesini istese de Riya yapmak istediğini söyler.

Anupam, Bua’ya Shanti Sadan’da gideceklerini ve orada Puja töreni olacağını söyler. Sahil’in anneannesi de Bua ile alaycı bir dille konuşur.

Riya mutfakta sebzeleri doğramaya çalışsa da istenilen büyüklükte yapamaz. Babasının bu yemeği nasıl yaptığını düşünüp panik olur. Kuşya gelinine güler ve Renu ona yardım eder. Nasıl doğranması gerektiğini anlatır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shanti kızı Sarla’nın evine gider. Sarla’yı puja için davet eder. Sarla gelmeyeceğini söyler. Shanti Amit’i de davet eder. Alkin Amit de ona olumsuz yanı verince Shanti onların yerine çamurdan heykel yapacağını, onların adına 5 Lakh’ı tapınağa bağışlayacağını duyunca Amit şok olur. Sarla rol yaparken, birden 5 Lakh’ı duyunca kendisine gelir.

Şivam Riya’nın mutfakta iş yaptığını görünce ona yardım etme bahanesi ile onun yanına gider. Birlikte buğday tanelerini toplarken göz göze gelirler. Rahgav gelince ellerindeki buğday yere düşer. Raghav onlara kızar. Şivam ve Riya yere düşen buğdayları toplarken, Renu ile Kuşya güler.

Raghav ve diğerleri Sarla’nın gelmeyeceğini, puja’yı başka bir güne almayı düşünürken, Shanti yanında Sarla ile birlikte gelir. Sarla yine rol yapıp hasta numarası yapar.

Amit annesine bugün parayı almasını ister. Shanti anne ve oğulun yan yana fıs fıs konuştuğunu görünce ne planladıklarını sorar. Amit ve Sarla hiçbir şey diyerek inkâr eder. Bu sırada Amit’e bir telefon gelir. Arayan Amit’in borçlandığı mafyadır. Hemen onunla buluşmak ister.

Düşman Başına 26 Bölüm Özeti (5 Temmuz Salı) Amit'in Yalanı

Amit korkarak evden çıkar. Rani kocasının panik halini görünce nereye gittiğini sorar. Amit karısına bağırır. Kuşya oraya gelir ve Amit’e kızar. Rani’ye bağırmamasını ister. Akabinde nereye gittiğini, puja yapılacağını söyler. Amit hemen geleceğini söyleyip evden çıkar.

Kuşya Riya’nın sari giymesini ister. Riya daha önce sari giymediği için onun nasıl giyindiğini bilemez. Şivam odaya gelir. Riya ondan kapıya neden vurmadan içeri girdiğini sorar. Şivam da kendi odası olduğunu, kendi odasına girerken vurmasına gerek olmadığını söyler.

Riya odanda çıkmasını, üzerini değiştireceğini söyler. Şivam ona ısrarla yardım etmek ister. Şivam Riya’nın sari giyinmesi konusunda yardım eder. Riya daha fazla yardım etmemesin, işi bilen bir bayan çağırmasını ister.

Şivam alt kata iner. Preeti’den yengesi Riya’ya sari giyinmesi konusunda yardım etmesini ister. Preeti yengesinin yanına gider. Lakin odada sari giyinmeyi bilmediği için çok fazla yardım edemez.

Kuşya yeni gelinlere ve kızlarına kıyafet almak ister. Renu ona para verir. Nimmi de Renu’nun verdiği parayı alıp pazara gider. Riya ve diğerlerine kıyafet alırken, Amit’in kötü ve korkunç adamlarla konuştuğunu fark eder.

Düşman Başına 26. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Adamlar Amit’in parayı hemen ödemesini ister. Amit çok az bir süre isterken, Amit Nimmi’yi fark eder ve adamlarla sanki 40 yıllık dost gibi konuşmaya başlar. Nimmi Amit’i görmezden gelip uzaklaşırken, Amit Nimmi’yi durudur. Neden selam vermeden gittiğini sorar. Nimmi de kötü ve korkunç adamlardan çekindiğini söyler. Amit Nimmi’ye yalan söyler. Arkadaşları olduğunu, korkulacak tarafı olmadığını söyler.

Nimmi eve gelir. Çok geçmeden Amit de eve gelir. Shanti’nin evinden puja töreni başlar. Bu sırada Nimmi Preet ile Amit hakkında konuşur. Raghav’a gördüklerini anlatmak isterken, Shanti konuşulanların bir kısmının duyar.

5 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Sarla'yı Eve Getirir

Evde bir anda tartışma başlar. Shanti Nimmi’den ne gördüğünü söylemesini ister. Nimmi çekinerek Amit’in serserilerle kavga ederken gördüğünü, serseriler Amit’n yakasını tuttuğunu söyler. Herkes Amit’in yanına gider ve olayı anlatmasını ister.

“Yok ya ne abartıyorsunuz. Onlar benim arkadaşım. Düğüne çağırmadım diye kızmışlar. Şakadan tartıştık!”

Diyerek durumu kurtarır. Tören kaldığı yerden devam eder. Rani Şivam’ı kutsar. Bu sırada Amit sinirlenir. Şivam da Amti’i adam edeceğine dair söz verir.

Sarla, Shanti’ye borçlarını anlatır ve acil ödemesi gereken 4 lakh kredi olduğunu söyler. Shanti ona inanmaz ve para vermeyeceğini, oyunculuğu bırakmasını ister. Sarla doğru söylediğini söyler ve ağlamaya başlar.

Düşman Başına 26 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 27 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Kuşya ile kardeşi Ranu’nun konuşur
 • Preeti, Riya’nın çantalarını odasına götürmek ister
 • Shanti Riya’nın över
 • Sarla Rani’yi evden göndermek ister
 • Shanti Sarla’yı eve davet eder
 • Sarla eve gelmeyeceğini söyler
 • Shanti 4 lakh parayı tapınağa bağışlayacağını söyler
 • Sala parayı duyunca hemen gelmek ister
 • Serseriler Amit’i sıkıştırır
 • Nimmi serserilerle Amit’in konuştuğunu görür

Düşman Başına 26 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Temmuz Salı Düşman Başına 26. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Temmuz Düşman Başına 26 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 27 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 26 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 6 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 27 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Ablacim meraba nasilsiniz canim ablam ozet nezaman yazacaksiniz gelinim mutfakta program final yapdigna gore gunde iki bolum yazabilirmisin lutfen ablacim

 2. Harika özet yazılmış
  👍❤️. Fakat ben YouTubede Cihan abiden duymak isterdim. Çünki, çok güzel anlatıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu