Düşman Başına

Düşman Başına 27 Bölüm Özeti (6 Temmuz Çarşamba) Amit’in Başı Belada!

Düşman Başına 27 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 27 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 27 bölüm özeti
 • 6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 27 Bölüm Fragmanı
 • 6 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 7 Temmuz Perşembe Düşman Başına 28 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 27 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Amit tefewciden aldığı parayı ödeyemez. Adamlar Amit’i ölümle tehdit eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 27 Bölüm Özeti

Renu Sarla’nın odasına girmesi ile başlar. Renu ne yaptığını sorar. Sarla çantasını düzenlediğini söyler. Renu, Sarla ile dalga geçer. Evini ve hayatını düzene koyması gerekirken, çantasının düzelmemesinin anlamsız olduğunu ifade eder.

Sarla Renu’yu sinir etmek için Şivam’ın düğünü sırasında herkes rezil ettiğini, yırtık olmayan sarileri bilerek yırttığını, herkesin önünde onu küçük düşürdüğünü söyler. Renu bu sırada Sarla’nın itirafını kaydeder. Renu Sarla’nı itirafını kaydettiği video kaydını ona gösterir. Sarla şok olur.

Renu, bu videoyu Raghav’a göstermeyi düşündüğünü söyler. Sarla hemen drama yapar ve ağlamaya başlar. Shanti, Sarla’nın ağladığını duyunca merak eder. Sarla, abisine videoyu göstermemesini, eğer gösterirse onu öldürmesi gerektiğini söyleyerek vicdan yapar. Renu göstermeyeceğini lakin en ufak hatasında Raghav’a videoyu bizzat kendisi izleteceğini söyler. Sarla Renu’ya tatlı davranır.

Düşman Başına 27 Bölüm Özeti (6 Temmuz Çarşamba) Sarla Shanti'den Para İster

Kuşya, Renu’ya ne olduğunu sorar. Renu Sarla’ya bakarak “bir şey yok” der. Kuşya Renu odada neden ağladığını sorar. Raghav araya gire ve Sarla’nın moralinin son zamanlarda bozulduğunu, ondan ağladığını söyler.

Rani kaynanası Sarla’nın nasıl biri olduğunu bizzat kendisi fark eder. Yalan ve dolanla işlerini yürüttüğünü, akrabalarını ağlatarak kandırdığını fark eder.

Pari ile sevgilisi Vyom yoldadır. Vyom acıktıklarını, Demiryoluna ait kantinde bir şeyler yiyebileceklerini söyler. Pari “Kesinlikle olmaz!” der. Vyom’a hep yalan söylediğini için babasının o kantinde çalıştığını saklamak için başka bir yere gitmek istediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit Sarla’ya krediyi anlatıyor ve 1.5 lakh’ın yetmeyeceğini, faizi ile aldığı paranın bedeli 5 lakh’ı geçtiğini, en az 5 Lakh’a ihtiyaçları olduğunu söyler. Sarla Amit’ten endişelenmemesini ister, Shanti’ya söyleyeceğini ve ondan gerekli parayı temin edeceğini ifade eder.

Renu ve kocası Pradeep oraya gelir. Renu ayrılık vakti geldiğini söyler. Kuşya birkaç gün daha kalmasını istese de Renu düğünü bittiğini, Kuşya ve ailesinin kendi evine davet eder. Shanti Renu’yu kutsar. Kuşya Renu’ya sarılır. Bu sırada Sarla da video kaydının korkusu ile Renu’ya tatlı davranır.

Amit dışarıdaki adamları görüp endişelenir. Amit tefecinin adamlarına yakında çok para eline geçeceğini, birkaç gün beklemelerini söyler. Adamlar son bir süre vereceklerin, parayı temin edemezse canını alacaklarını söyleyerek Amit’i tehdit eder.

Riya ile Rani konuşurlar. Rani Shanti’yi tanıdığını hem komik hem de katı biri olduğunu söyler. Riya, Rani’nin birdenbire Amit ile evlenmesini sorar. Rani de Amit’i sevdiğini, bunda dolayı evlenmeyi kabul ettiğini ama aile de istediği itibari göremediğini söyler.

Düşman Başına 27 Bölüm Özeti (6 Temmuz Çarşamba) Amit'in Başı Belada

Kuşya, Riya ile Şivam’ın ilk gecesi olacağını, onların odasını süslemeleri gerektiğini söyler. Raghav da baba olarak bu göre kendisine ait olmadığını, Nimmi ve Preeti’in bunu yapmasını ister.

Shanti, Rani ile konuşur ve Riya ile ne konuştuğunu sorar. Sarla, Riya ile Rani’nin konuştuğunu duyunca sinirlenir. Shanti, Rani’den Riya ile konuşmamasını ister. Rani nedenini merak eder. Shanti de Riya düşmanı olduğunu ifade edince Rani şaşırır. Shanti Amit’inm Riya’yı her gördüğünde düğünü hatırlayacağını, bundan dolayı düşman olduklarını ifade eder. Rani anladığımı söyler.

Shanti, Rani ile Riya’nın dost olmasını engelledikten sonra Sarla’yı yanına çağırır. Riya’nın yanında Rani’yi övmesini, hamarat olduğunu ve iyi bir gelin olduğunu her defasında herkes duyurmasını ister. Sarla annesine planı anladığını söyler.

Düşman Başına 27. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Şivam patronu arayıp, yıllık iznine 2 gün daha eklemesini ister. Patronu Şivam’a neden yalan söylediğini sorar. Şivam ne yalanı diye sorunca, Patronu şöyle der.

“Şivam sen bana abim (Kuzen) evlenecek dedin. Lakin sen evlendin. Bu konuda bana neden yalan söyledin?”

Deyince Şivam iş yerine geldiğinde hepsini anlatacağını, büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu, uzun uzun iş yerinde konuşacaklarını söyler. Patronu bunun üzerine Şivam’a 2 gün daha izin verdiğini söyler.

Riya’nın babası Anupam, Shanti’yi arar. Shanti, Riya’yı yanına çağırır. Anupam kızının nasıl olduğunu sorar.

“Anupam kızın seni çok özlemiş. Gel de onu eve götür!”

Deyince Anupam şok olur. Riya’nın orada kabul görmediğini düşünür. Lakin Shanti şaka yaptığını söyler. Riya babası ile telefonda konuşur. Evde iyi olduğunu, hiçbir sorunu da olmadığını söyler. Anupam Shanti’ya gelinin koca evinde baba evine gelmesin, bazı ritüellerin yapılması gerektiğini söyler. Shanti izin verir.

Din görevlisi de koca evindeki düzenlemelerini gün içinde yapılması gerektiğini, aksi halde düğünün son ritüelleri tamamlanmayacağını söyler. Riya endişelenirken, Amir Riya’ya bakar. Rai bunu fark eder ve araya girer. Amit açık açık karısına kızar ve Riya’yı izlemek istediğini söyler.

6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Sarla ile Plan Yapar

Amit dışarıda onu bekleyen tefecinin adamlarını görüp endişelenir. Sarla, Amit’ten endişelenmemesini, Shanti’den para isteyeceğini, onun da ereceğini söyler.

Shanti din görevlisinin aynı gün içinde kız tarafında ve erkek tarafında ki düzenlemelerin olacağını Sarla’ya söyler. Sarla ise Anupam’ı görmek istemediğini söylerken, Amit de Anupam’la karşılaşmak istemediğini ifade eder.

Bua ile Suman mutfakta kavga eder. Anupam onları görünce canı sıkılır. Anupam Bua ile birlikte Riya’yı eve getirmek için orada ayrılırlar.

Riya Kuşya ile konuşur. Shanti ile olan konuşmaları çok ürkütücü olduğunu, her defasında Shanti’nin ona kızdığını söyler. Kuşya Shanti’nin kızmalarına aldırış etmediğini, onun normal konuşması olarak algıladığını söyler.

Düşman Başına 27 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 28 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Renu Sarla ile konuşur
 • Sarla Renu’ya sarileri yırttığını alaycı bir dille söyler
 • Renu Sarla2nın itirafını kaydeder
 • Sarla video kaydını görünce panikler
 • Renu Sarla’yı tehdit eder
 • Amit tefecinin adamlarına yakalanır
 • Tefecinin adamları Amit’e 2 gün süre verir
 • Şivam iş yerinde iki gün izin alır
 • Patronu ona abisinin evlenmesi konusuna neden yalan söylediğini sorar
 • Anupam kızını almak için Shanti’niin evine gelir

Düşman Başına 27 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 27. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Temmuz Düşman Başına 27 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 28 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 27 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 7 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 28 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu