Düşman Başına

Düşman Başına 28 Bölüm Özeti (7 Temmuz Perşembe) Sarla Avucunu Yalar!

Düşman Başına 28 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Temmuz Perşembe Düşman Başına 28 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 28 bölüm özeti
 • 7 Temmuz Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 28 Bölüm Fragmanı
 • 7 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 8 Temmuz Cuma Düşman Başına 29 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Temmuz Perşembe Düşman Başına 28 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “ARaghav kız tarafının verdiği parayı iade eder. Sarla avucunu yalar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 28 Bölüm Özeti

Şivam ile Riya’nın konuşması ile bölüm başlar Riya aşklarının büyüklüğünden bahsederken, Şivam babasının evine gitmemesini ister. Riya tüm ritüelleri yapmak ister. Şivam onun elini tutar. Riya üzülür ve işleri daha da zorlaştırdığını, hemen geri geleceğini söyler. Kuşya gelir ve aşık çiftlerin birbirlerine sevgi dolu bakışlarını görür. Kuşya, Riya ile Şivam’ı çağırır. Anupam ve Bua’nın geldiğini söyler.

Anupam, Shanti’ye tatlı getirir. Shanti ile Bua tatlı yapımı ve hamaratlık konusunda birbirlerine üstünlük sağlamak için laf atarlar.

Kuşya, Shanti’nin baskı ile Anupam’a karşı sinirli davranır. Lakin Kuşya kötü biri olmadığı için Auğpam’a karşı tavrını yeniden değiştir. Anupam Kuşya’nın tavırlarında ki değişikliğini görünce şaşırır.

Şivam’ın babası düğün için kız tarafının verdiği 5 Lakh’ı geri iade etmeyi düşünür. Raghav bu durumu Kuşya ile paylaşır. Kuşya Raghav’a destek verir. Kuşya ve Raghav durumu Shanti’ye anlatırken paranın iade edileceğini duyan Sarla şok olur. O parayı uzun süredir almak için gece gündüz yapmadığını koymayan Sarla o paranın gitmesine engel olmak için parayı hemen çalar.

Düşman Başına 28 Bölüm Özeti (7 Temmuz Perşembe) Bua ile Anupam Gelir

Evde Parayı arayan Raghav parayı bulamaz. Riya ve ailesinin gitmesini geciktirir. Evde herkes Raghav’ın dediği parayı ararken, Sarla Parayı Amit’e verir. Amit parayı saklarken bir kısmı elinden düşer. Shanti Amit’in parayı sakladığını fark eder. Nimmi parayı yatağın altında bulur.

Sarla ve Amit birbirlerine bakar. Para ellerinden kayıp gider. Anupam parayı teslim alırken, Sarla tüm emekleri boşa gittiğini düşünür. Bu sırada Amit’i tefeci arar. Zamanın dolmak üzere olduğunu söyler. Amit annesine tefecinin adamlarının onu aradığını gösterip, panik olur.

Sarla bir plan yapar. Düğün günü Şivam’i kaçıran, öncesinde Anupam ve Sahil’i kaçıran adamlara yeniden iş verir. 5 Lakh parayı Anupam aldığını, o parayı alıp getirmelerini ve paradan pay vereceğini söyler. Sarla adamlarla anlaşır. Amit ise bu olanlardan habersiz annesine sitem eder. Ölmek üzere olduğunu ama bir şey yapmadığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Riya, Anupam ve Bua evden ayrılır. Şivam üzülür. Şivam Kuşya ile konuşur. Kuşya’ya eve girmek istemediğini söyler. Bu arada Raghav’a bir telefon gelir. Acil tren için ek görev çıkar. Raghav Şivam’dan onu ara bırakmasını ister. Kuşya Şivam’ın dışarı çıktığını, arkadaşları ile buluşacağını söyler.

Sarla’nın ayarladığı adamlar Anupam ve Bua’yı takip eder. Şivam da Riya’yı uzaktan izler. Bua, motorcuların kendisini takip ettiğini fark edip rahatsız olur. Riya kendisini takip eden motorcunun Şivam olduğunu fark eder. Çaktırmadan öncen gidip, rahatsız etmemesini ister. Şivam gülümser ve önden gider.

Sarla’nın ayarladığı adamlar 5 Lakh paranın bir kısmı Sarla’ya, bir kısmını da kendilerine ayarlayacaklarını söylerken, adamlarından biri de paranın tamamını almakla ilgili konuşur.

Sarla eve dönmek ister. Zira ayarladığı adamlar parayı eve getireceği için dikkat çekmek istemez. Lakin Amit dışarıda bekleyen tefecinin adamlarında çekinir. Dışarı çıkmak istese de nasıl çıkacağını düşünür.

Düşman Başına 28 Bölüm Özeti (7 Temmuz Perşembe) Sarla Avucunu Yalar

Sarla’nın planı doğrultusunda ayarladığı adamlar, Bua ve Riya’yı durudur. Bir bayanın adamları olduğunu, ellilerindeki 5 lakh parayı vermelerini ister. Bu adamları kandırmak ister. Zira bu işin arkasında Shanti olduğunu düşünür. Adamlardan isim almaya çalışır. Adamlar bilgi vermek istemeyince, Bua adamlara çantanın içinde zehirli yılan taşıdıklarını, isteyen çantayı alabileceğini söyler. Bunun üzerine adanlar yılandan korkar. Bu sırada elindeki bastonla adamları döver. Adamları konuşturmak istese de adamlar Bua’nın elinden kaçar.

Pari Vyom’un kendisine ettiği evlilik teklifinin arkasında durmasını ister. Ailesi ile tanıştırmadığını, bir an evvel evlenmek istediğini söylese de Vyom Pari’yi oyalamaya devam eder.

Raghav, yeğeni Amit’e Şivam evde olmadığı için kendisini tren istasyonuna bırakmasını ister. Amit dayısına tamam der. Lakin düşünmeden tamam dediğini fark eder. Zira dışarıda tefecinin adamları onu beklemektedir.

Düşman Başına 28. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Temmuz Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Sarla annesi Shanti ile tartışır. Düğünden Amit’i değil, Şivam’ı desteklediğini, bu durum karşısında abisinin itibari artarken, kendi itibari yerle bir olduğunu, hep abisi Raghav’ın yanında yer aldığını söyleyip fırça atar.

Shanti Sarla’ın sitem dolu sözlerinden sıkılır. Yaşlı olduğunu, odasına gitmek istediğini, yardım etmesini ister. Sarla başı ağrıdığı için yardım edemeyeceğini söyler. Shanti kızının ona destek olmadığını görünce hemen modu düşer ve ağlamaya başlar. Akabinde rahatsızlanır. Eve doktor çağrılır. Doktor Shanti’yi muayene eder.

Nimmi babaannesi Shanti ile alay eder. Doktoru boşuna çağırdıklarını, Shanti’nin hastalığının sebebi yakın zamanda dünürlere kaptırdıkları 5 lakh para olduğunu söyler. Kuşa kızı Nimmi’ye çenesini kapatmasını ister. Doktor Shanti’den istirahat etmesini ve stresten uzak yaşamasını ister.

Riya ile birlikte Bua ve Anupam eve gelir. Riya, Anupam’a sitem eder. 5 Lakh paradan haberinin olmadığını söyler. Anupam da onun evliliği için gizlice biriktirdiğini söyler. Bu sırada Suman aarti yapar.

7 Temmuz Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Sarla'nın Tavırlarına Üzülür

Sarla ve Rani eve gelir. Sarla, Rani’den pazara gitmesini ve taze sebze almasını ister. Rani ie Amit ile ilk gecesi için evde hazırlık olmasını beklerken kaynanasının tavırlarına sinir olur. Yine de ona karşı gelmemek için pazara gider.

Rani pazardan sebze alırken, orada arabanının içinde Pari ve Vyom’u sarmaş dolaş bir halde görür. Rani Pari’ye nereden geldiğini sorar. Pari ona hesap vermek zorunda olmadığını söyler. Rani polis mevzusunu hatırlatarak yengesi olduğunu, ona hesap vermek zorunda olduğunu söyler. Sarla kavgayı duyup dışarı çıkar. Kızı ile gelinini eve çağırır.

Sarla Rani ile Pari’nin kavgasını sorar. Rani de pazar yerinden gelirken Pari’nin araba içinde bir adamla sarmaş dolaş bir halde olduğunu söyler. Pari şiddetle bunu reddedip, güzellik merkezinde ki müşterinin oğlu olduğunu söyler.

Düşman Başına 28 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 29 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Anupam ve Bua Riya’nın evine gelir
 • Raghav kız tarafının verdiği parayı vermek ister
 • Raghav Kuşya ile Shanti’den onay alır
 • Sarla parayı gitmemesi için onu çalar
 • Raghav evde parayı arar
 • Nimmi parayı bulup
 • Raghav Aupam’a 5 Lakh’ı teslim eder
 • Riya ritüelleri için baba ocağına gider
 • Sarla Anupam’dan parayı çalmak için adam tutar
 • Sarla’nın tuttuğu adamlar işi başaramaz

Düşman Başına 28 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Temmuz Perşembe Düşman Başına 28. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Temmuz Düşman Başına 28 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 29 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 28 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 8 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 29 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. of of gerçekten düşman başına kanal 7 sen hangi hayal dünyasındasın 8 yıldır hindistan dışına çıkamadın bari allah tan korkun daha kaliteli hint dizileri var bepannah .. Ishq Ka Rang Safed.. ishqbaaz..Pyaar Kii Ye Ek Kahaani..Ishq Subhan Allah..Ek Boond Ishq
  Jaana Na Dil Se Door.. gibi dizileri ve tayland dizileri f4 thaliand.. boss and me .. You Are My Heartbeat.. game payabaht
  princess hours thailand.. isminiz gibi thalind da da kanal 7 kanalı var dizilerine yürümek yerine koşun dünyada tayland dizileri 1 inci kore 2 inci japon 3 üncü çin 4 üncü sırada bu ülkeler kanal 7 nin seviyesinde degilmi kanallar önce kendini seyircisine sevdirmeli siz inekler e aşık olan dizilere tapmaktan azıcık vazgeçin öglen saatlerinden akşam 19 00 a kadar karışık diziler vererek zirvede kalmalısınız

 2. Sen nasıl konuşuyorsun lan beril sen sevmiyorsan git başka kanala kanal 7 ninde hint dizişerininde sana ihtiyacı yok bunu anla ağzımı açtırma hınt dizileri bikere harika kanal7 de hint dizileride herkesi kendine hayran bıraktı senin gibi inekler bunu anlayamazsınız hehe 😏

 3. Sen sevmiyorsan neden kanal7 i izliyorsun git kore çin dizilerini izle artık onlarda ne buluyorsan kanal7 zirvede zaten senin tavsiyene hiç gerek yok maymun suratlıları severek sen yok olan zevkini var gibi gösterme tamammı sen başka hint dizilerini tavsiye ediyorsun sonra ineklere aşık diyosun ırkçılık yapıyosun sen şu anda sen önce kendine bakta diğerlerine sonra laf yetiştirirsin🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 4. Filiz abla sendende özur dilerim böyle olsun istemezdim ama burada ırkçılığa göz yumamazdım hakaretlere sessiz kalamazdım rahat ol sende kanal7de çok guzel iş çıkarıyorsunuz elinize emeğinize sağlık teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu