Düşman Başına

Düşman Başına 29 Bölüm Özeti (8 Temmuz Cuma) Shanti Kaybolur!

Düşman Başına 29 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Temmuz Cuma Düşman Başına 29 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 29 bölüm özeti
 • 8 Temmuz Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 29 Bölüm Fragmanı
 • 8 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 30 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Temmuz Cuma Düşman Başına 29 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Raghav’ı kendisine çekmek ve Kuşya ve Renu’dan intikam almak için evden çıkar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 29 Bölüm Özeti

Riya ile Bunty’in konuşması ile başlar. Bunty onu kızdırır. Riya ise artık babasının evi kendisine çok farklı geldiğini, kısa sürede kocasının evine alıştığı için yıllarca yaşadığı evin kendisine yabancı geldiğini söyler.

Nimmi ile Preeti konuşur. Abisi Şivam evlendikten sonra çok değiştiğini, eskiden kendileri ile vakit geçirirken, şimdi evde bile olmadığını, eşinin yanına gitmiş olabileceğini söyler.

Şivam Riya’nın evine gelir. Şivam Riya’yı çok özler. Onu görmek için pencereden bakmaya çalışırken polis gelir. Polis Şivam’a ne yaptığını sorar. Şivam polise saçma sapan cevap verir. Polis müfettişi Şivam’in kendisi ile beraber karakola gelmesi gerektiğini söyler. Bunu duyan Şivam motosikleti ile hemen oradan kaçar.

Düşman Başına 29 Bölüm Özeti (8 Temmuz Cuma) Şivam Riya'nın Yanına Gider

Polis Anupam’ın evine gelir. Dışarıda serserinin içeriye girmeye çalıştığını, yakalayamadan kaçtığını, dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Bua da evdeki parayı çalmak isteyen düşmanları olabileceğini söyler.

Rani evde Sarla’ya kendisini alıştırmak ve iyice yerleşmek isterken, Sarla kalabalık etmemesini, balkonda uyumasını ister. Rani ilk gecesi için kocasını beklese de kocası Amit kumarhanede yine kumar oynamaktadır. Rani Amit’i arar ve onu beklediğini söyler. Amit Rani’ye kızar. Bu sırada tefecinin adamları gelir. Amit’e parayı sorar. Amit yakında parayı vereceğini söylese de tefecinin adamları Amit’i darp eder. Bir dahaki sefere canını alacaklarını söyler.

 


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ashok eve gelir. Ashok Rani’nin balkonda yattığını görünce Sarla’ya kızar. Rani hemen kayınbabasına yemek hazırlar. Sarla Rani ile alay ederken, Rani yakında yaptıklarının hesabını Sarla’dan sormaya yemin eder.

Şivam polis gittikten sonra yeniden gelir. Riya’nın penceresine gelir. Riya rüya gördüğünü zannetse de gerçekten Şivam olduğunu fark eder. Şivam eve gelmesini ister. Riya da “pagphere ritüeli” için geldiğini ve yakında biteceğini, o zamana kadar sabretmesini ister. Riya Şivam gitmeden ona balkonda yemek vermek ister.

Düşman Başına 29 Bölüm Özeti (8 Temmuz Cuma) Shanti Kaybolur

Riya Şivam’a yemek getirir. Birlikte çimenlerin üzerine yemek yiyip sohbet ederler. Bu sırada Sarla, Rani’nin kaldığı odaya gider. Rani odayı süslediğini görünce şok olur. Rani de kocası ile ilk gecesi olduğunu, odayı kendisi hazırlamak durumunda kaldığını söyler. Amit gelir. Sarla karısının çok ahlaksız biri olduğunu, onu kontrol etmesini ister. Amit Rani’den gidip yatmasını ister. Rani üzülür.

Shanti, Kuşya’dan uyanmasını ister. Kuşya ne olduğunu sorar. Ona su vermek istese de Shanti su istemediğini, kalk krizi geçirdiğini söyler. Kuşya Shanti’yi kontrol eder ve iyi olduğunu söyleyince Shanti sinirlenir.

Düşman Başına 29. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Sabah, Kuşya Shanti’nin odasına gelir. Lakin odada Shanti’yi bulamaz. Kuşka kazılarına Shanti’yi sorar. Hiçbiri görmediklerini söyleyince, Kuşya gerilir. Zira kocası Raghav giderken annesi Shanti’yi kendisine emanet ettiğini, onun başına bir şey gelecek olursa Raghav’a nasıl hesap ereceğini kara kara düşünür.

Sabah Riya ile Şivam çimenlerde uyurlar. Bunty uyandığında Riya’yı yanında göremez. Bunty dışarı baktığında, Riya’nın Şivam ile birlikte çimenlerin üzerine uyuduğunu görünce gülümser. Bua Riya’yı sorar. Bunty çaktırmadan Riya’yı uyandırmaya gider. Şivam da uyanır. Polis memuru eve gelir ve hırsızın Şivam olduğunu söyler. Anupam ve Bua oraya gelir. Hırsız olmadığını, damatları olduğunu söyleyince polis memuru Bua ve Anupam’dan özür diler.

8 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Raghav Kuşya'ya Kızar

Sarla ve ailesi rankibandı töreni için Sahnti’nin evine gitmek için hazırlanır. Kız kardeşler Pari ve Sonal, abileri Amit’e rankibandı bağlamak ister. Sarla vakitten kazanmak ve Nimmi ile Preet’inin Amit’Ten para koparmaması için ritüellerin bir kısmını kendi evinden yapar. Amit kardeşlerinin bağladığı rankiden sonra para vermek istemez. Pari sinirlenir. Bunun üzerine Amit Pari’ye sadece 50 RS para verince, Pari sinirlenir ve parayı Amit’in üzerine atar.

Kuşya her yerde Shanti ararken, Shanti çıkagelir. Kuşya nerede olduğunu sorar. Shanti pazara gittiğini söyler. Shanti evdeki odasını ve eşyalarını ayırmaya başlayınca, Kuşya nedenini sorar. Lakin Shanti cevap veremez. Kuşya ağlar. Shanti de drama yapıp daha çok ağlar.

Düşman Başına 29 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 30 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya babasının evinin kendisine yabancı geldiğini söyler
 • Bunty Riya ile dalga geçer
 • Şivam Riya’yı özler
 • Şivam Riya’nın evine gider.
 • Şivam balkondan Riya’ya bakar
 • Polis Şivam’ı hırsız zannede
 • Şivam polisten kaçar
 • Şivam gece Riya’nın penceresinin yanına gelir
 • Riya ile Şivam çimenlerde uyur
 • Sabah polis Şivam’ı hırsız olarak gösterir
 • Anupam damatları olduğunu söyler
 • Polis Şivam’dan özür diler
 • Shanti, Renu ve Kuşya’dan intikam almak için plan yapar

Düşman Başına 29 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Temmuz Cuma Düşman Başına 29. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Temmuz Düşman Başına 29 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 30 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 29 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 9 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 30 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. gerçekten de kanal 7 düşmanlar başına nasıl bir kanal izleyicilerin istekleri umurlarında degil 7{24 filler e dua eden gint aşıkları ya dünya çapında hint dizileri 6 inci sırada 1 sırada tayland 2inci sırada kore 3 sırada çin 4 sırada japon 5 sıra pakistan 6 sıra hindistan trent tayland dizileri kore dizileri 2 dizi den de 2 ülkeden dizi satın alınmalı ve kanal 7 kendini ezdirmemek için yayınlamalı
  ha tayland dizileri yüksek ihtimalen 1.5 saat ama kanal 7 1 saat verir 15 bölümlük diziyi maksimum 25 böküm yapar böylece mehtap karakuş yeni yayın yönetmeni öncelikleriniz biz türk kadınları ve koreli kadınlarda bu ülkede tayland lı kadınlar da her milletten kadınlar türkiyede sonuçta ha eski kore dizileride artık yayın hayatına koyun hafta içi 5 gün yapın 7 gün yapmayın sakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu