Düşman Başına

Düşman Başına 3 Bölüm Özeti (12 Haziran Pazar) Yanlış Anlama!

Düşman Başına 3 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Haziran Pazar Düşman Başına 3 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 3 bölüm özeti
 • 12 Haziran Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 3 Bölüm Fragmanı
 • 12 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 13 Haziran Pazartesi Düşman Başına 4 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Haziran Pazar Düşman Başına 3 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Riya Sarla’nın evinde Shivam’ı görünce, Sarla’yı Shivam’ın annesi zanneder. Oysa Sarla Amit’in annesidir ve oğluna Riya’yı almak ister!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 3 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 3 Bölüm Özeti

Bölüm Shivam’ın iş yerinin kimlik kartını yere düşürmesi ile başlar. Evde Shivam’ın çalıştığı işi kimse bilmediği için Shivam babaannesinin ayaklarına dokunup, duasını alma bahanesi ile yere düşen kimlik kartını alır.

Riya âşık olan erkeklerin beden dili hakkında bazı bilgiler edinir. Öğrendiği bilgileri en yakın arkadaşı Bunty ile paylaşır. Bunty, Riya’ya bir fikir verir. Yüzüne ben yapmasını, Shivam onu fark ederse, ona karşı ilgisinin olduğu anlamına geleceğini söyler.

Shivam işe gitmek istese de babası evde oturmasını isteyince, Shivam odasına gider. Babası Raghav evden ayrıldıktan sonra balkondan kaçmak ister. Anupam, Riya’ya Amit hakkında bilgi verir. İş kolik biri olduğunu, evlenebileceğini söylese de Riya boş zamanı olmadığını söyler.

Shanti Sarla’yı arar. Torunu Amit için tam kriterlerine göre zengin bir kız bulduğunu söyler. Eve gelmesini, detaylarını koşacaklarını söyler. Lakin Sarla daha sonra geleceğini söyler. Amit olanları duyar ve annesine bir şeyler yapmasını, aksi halde Riya elden gideceğini söyler.

Sarla Anupam’ın henüz aramadığını, bundan dolayı babaannesini oyalayacağını söyler. Shivam işe gider. Lakin temizlik malzemelerini getiremez. Zira ailesine yakalanmaktan korkar. Patron Shivam’a unutkanlığından dolayı kızar. Riya arar girer ve kendisi unuttuğunu söyler. Shivam ona teşekkür eder. İş yerine Riya ile Shivam hakkında dedikodular çıkmaya başlar. Shivam bundan rahatsız olmaya başlar.

Düşman Başına 3 Bölüm Özeti (12 Haziran Pazar) Shanti Plan Yapar

Kaushalya her gün tapınağa gidip ilahi okumaktadır. Bunun karşılığında da bir miktar kazanç elde eder. Lakin bu kazançtan kaynanası Shanti’nin haberi yoktur. Kaushalya yine tapınağa gitmek ister. Lakin Shanti izin vermez. Kaushalya bir kadını arar ve gelemeyeceğini, hesabına gelecek parayı ayırmasını ister. Shanti parayı öğrenince ondan gitmesini ister.

Shivam bekar bir kızla adının çıktığını duyunca patrona gidip, takım arkadaşını değiştirmek istediğini söyler. Patron Riya’yı çağırır ve Shivam ile aynı takımda olmadıklarını söyler. Riya nedenini merak eder. Bunu Shivam’a sorar. Shivam iyi bir sporcu olmak istediğini, buraya da iyi bir spor merkezi açabilecek kadar para kazanmaya geldiğini söyler.

Shanti evde numune temizlik malzemelerin bulur. Bunu Kaushalya’yının yürüttüğü paralarla aldığını iddia eder. Eve geldiğinde annesi ile babaannesinin tartıştığını gören Shivam, numune temizlik malzemelerini kendisine ait olduğunu, arkadaşı hediye ettiğini söyler.

Riya iş yerinde Shivam’ı bulamaz. Onu arar ve nerede olduğunu sorar. Shivam rahatsızlandığını, bu sebeple eve gittiğini söyler. Riya iş yerinden Shivam’ın tam adresini alır. Shivam da yakalanmamak için halasının adresini bilgisine eklemiştir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Riya Shşivam’ı takip ederler. Shivam halasının evine gider. Riya Sarla ile Shivam’ı yan yana görünce Sarla’yı Shivam’ın annesi zanneder. Sarla’ya karşı kendisini göstermek ister. Riya eve gelir. Babası ona Amit ile görüşüp görüşmeyeceğini sorar. Riya evlenmeyi düşünmediğini söyler.

Kaushalya arkadaşları ile konuşurken telefondan video çeker. Bu sırada Kaushalya kaynanası hakkında eleştirel tarzda konuşur. Shanti bunu görür ve oğlu Raghav’a bu videoyu göstereceğini söyler. Nimmi babaannesinden telefonu çalı videoyu silmek ister. Lakin Shanti erken davranır ve telefonu alır. Telefonu kasasına saklar.

Shivam eve geldiğinde meseleden haberdar olur. Akşam babası gelmeden önce babaannesinin planını bozmaları gerektiğini söyler. Kaushalya kaynanasına vitamin yerine uyku hapı verse de Shanti akşam oğlu geldiğinde gelinini oğluna şikâyet edeceği için uyumaz. Shivam “B” planına geçer. Mahalleye hırsız geldi yalanını uydururlar. Işıkları kapattıktan sonra eve hırsız girdi diye yaygara çıkartırlar. Nimmi Shanti’nin anahtarını alıp odasında ki kasayı açar. Oradaki videoyu silmek ister.

Shivam gece Shanti gelmeden odadan çıkıp dışarı gider. Bu sırada kapıda babası ile karşılaşır. Babaanne Shanti oğlu Raghav’a hemen gelmesini, ona video izlettireceğini söyler. Raghav çok yorgun olduğunu, hemen yatacağını söyler.

Düşman Başına 3 Bölüm Özeti (12 Haziran Pazar) Yanlış Anlama

Raghav telefonda ki videoyu açar. Shivam ile Preeti’nin planı tutmaz ve video silinmediği için canı sıkılır. Raghav videoyu izleyeceği sırada uykuya dalar. Shanti gelinine şimdi kurtulduğunu ama yarın kurtulamayacağını söyler.

Ertesi sabah Kaushalya kaynanasının göstereceği video, kocası ile arasını bozacağını çok iyi bildiği için panik olur. Sonunda Shanti telefonu Raghav’a verse de telefonda video olmadığını görünce, Shanti sinirle Kaushalya’ya bakar.

Riya Shivam’ı elde etmek için onun evine gitmeye karar verir. Bunty ürün pazarlama bahanesi ile gideceklerini söyler. Riya Sarla’nın evine gider. Zira bir gün önce Shivam’ı Sarla’nın evinde gördüğü için Shivam’ı Sarla’nın büyük oğlu zanneder.

Sarla gelin adayı Riya’yı görünce çok mutlu olur. Oğlunun çok para kazandığını, sevdiği kızla evlendirmek istediğini söyler. Bunty ürün pazarlamaya geldiklerini söyler. Sarla bir ara oğlu Amit’i arayıp, Riya’nın ürün pazarlamaya eve geldiğini söyler. Amit Riya’yı bırakmamasını, gelmeden önce evden giderse, bir yolunu bulup telefonunu almasını ister.

Riya ile Bunty evden ayrılırken, Sarla ürünler hakkında komşular soru sorduğunda onlara cevap vermeleri için numara ister. Riya Sarla’ya numarasını verir.

Düşman Başına 3. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Haziran Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Shivam evde Riya’ya yaptıklarını düşünür. Ona bağırdığı için pişman olur. Kız kardeşlerine başka birinden bahseder gibi konuşur. Bir arkadaşı kızın kalbini kırıldığını, onu geri nasıl alacağını kendisine sorduğunu, onlarında cevap vermesini ister. Kız kardeşleri de Shivam ile alay eder. Yengemizi üzmemesini söyler. Shivam utanır ve kardeşlerine kızar.

Shivam telefonda biri ile konuşur. Borcunu ödeyeceğini söyler. Shanti bunu duyar ve evde kaybolan yüzü Shivam’ın çaldığını düşünür. Raghav işe gitmeden, Shivam’ı hırsız ilan eder. Raghav oğluna güvenmez ve onun üstünü başını arasa da yüzüğü bulamaz. Raghav annesine oğlu yüzüğü çalmadığını, onu neden suçladığını sorar. Shanti hemen rol yapar ve öyle hissettiğini söyler.

İş yerinden Shivam Riya’ya mektup verir. İçinde patronun kestiği cezanın karşılığını görür. Riya Shivam yerine suçu üstüne almış, patronu da ona maaş kesim cezası ile kaybettiği malların bedelini kesmiştir. Shivam bu parayı iade eder. Riya Shivam’ın mert biri olduğunu, parayı iade ettiğini söyler. Bunty artık ailesi ile daha sıkı olması gerektiğini söyler.

12 Haziran Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Kaushalya Shanti'den Korkar

Riya bir bahane ile Shivam’ın annesi zannettiği, aslıda halası Sarla’nın evine gider. Sarla dışarıda Amit’in sevdiği kızı görünce içeri alır. Sarla Amit’i arar ve Riya’nın eve geldiğini haber eder. Riya Amit’in kız kardeşi Sonal ile tanışır. Riya, Shivam ile Amit’in resimlerini yan yana görünce kim olduğunu sorar. Sonal da ikisi de kardeş der. (Mecazi olarak. Aslında kuzen demek ister)

Kaybolan yüzük bulunur. Raghav oğluna inanmadığı için ve herkesin içinde hırsız gibi üzerini aradığı için pişmanlık duyar.

Sarla eve gelen Riya’yı çok iyi ağırlar. Amit eve gelir. Riya’yı görünce çok mutlu olur. Bir ara elektrikler gider. Sarla Riya’nın eve neden geldiğini bildiğini, oğlu ile evlenmek istediğini bildiğini söyler. Riya başını sallar.

Sarla annesi Shanti’nin resmini gösterir. Riya resmi görünce şok olur. Sarla tanıştıklarını ve aralarında iyi olmayan birkaç şeyin geçtiğini söyler. Riyada Shanti ile yaşadığı olayı baştan sona anlatır. Riya Shivam ile evliliğe giden ilk adımı attığını düşünürken, Amit ile bu yola girdiğinin farkında bile değildir.

Preeti evin su faturasını ödemeyi unutur. Shanti Amit için ayarladığı görücülerin eve geleceği anda evde sular kesilir. Kaushalya faturanın ödendiğini söylese de su idaresinden gelen görevliler, su faturasının ödenmediği, bundan dolayı suyu kesmeye geldiklerini söyler.

Düşman Başına 3 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 4 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Shivam kartını Shanti görmeden alır
 • Riya Shivam’a daha da yakınlaşmak ister
 • Riya Shivam’ın yerine suçu kabullenir
 • Patron Shivam yerine Riya2ya kızar
 • Riya Shivam’ın ailesi ile dolaylı yoldan tanışmak ister
 • Sarla ile Shivam’ı yan yana görünce yanlış anlar
 • Riya Shivam’ın annesi diye Sarla’ya iyi görünmeye çalışır
 • Sarla oğlu Amit için Riya’ya ile evlendirmeyi kafasına koyar

Düşman Başına 3 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Haziran Pazar Düşman Başına 3. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Haziran Düşman Başına 3 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 4 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 3 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 13 Haziran Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 4 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu