Düşman Başına

Düşman Başına 30 Bölüm Özeti (9 Temmuz Cumartesi) Raghav Shanti’nin Oyununa Gelir!

Düşman Başına 30 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 30 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 30 bölüm özeti
 • 9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 30 Bölüm Fragmanı
 • 9 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 10 Temmuz Pazar Düşman Başına 31 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 30 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti evde drama yapar. Kuşya’nın kendisine bakmadığını ve eline geçen parayı teslim etmediğini söyleyerek Raghav’ı buna inandırır. Raghav Kuşya’ya kızar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 30 Bölüm Özeti

Pari ile Amit’in tartışması ile başlar. Pari Amit’e kızar ve çocuk kandırmamasını ister. Sarla da iki kardeş arasında kavga çıkmamasını, Shanti’nin evinde daha çok para alacaklarını söyler. Rani Amit’in küçük düştüğünü düşünüp küpelerini verir. Sarla küpelerin gerçek olmadığını söylese de Rani gerçek olduğunu, Amit’in saygısını kaybetmesine izin vermeyeceğini söyler. Amit Rani’ye kızar. Rani ise onun karısı olduğunu, her yerde koruyacağını söyler.

Kuşya, Shanti’nin kendi odasına yemek yapmak istemesini şaşkınlıkla izler. Kuşya kaynanasına neden bunu yaptığını sorar. Shanti ona cevap vermek istemezken, Nimmi de bunu Shanti’nin bilerek planladığını, asıl amacı drama yapıp Raghav’a göstermek olduğunu düşünür. Nimmi bunu annesi ile paylaşır.

Düşman Başına 30 Bölüm Özeti (9 Temmuz Cumartesi) Kuşya Shanti'yi Evde Bulamaz

Shanti Riya’yı arayıp Ranki gününü kutlar. Shanti Kuşya’nın Raghav’ın gözünde küçük düşürmek için planını adım adım uygular. Tüm amacı Renu’nun Kuşya’ya verdiği parayı ele geçirmektir.

Şivam yolda giderken motosikleti arızalanır. Motosikletini tamir ettirirken Riya’yı aramak istese de telefonunun şarjı bitmiştir. Motosikletçinin telefonu ile Riya’yı arar. Lakin Riya tanımadığı numara olduğu için telefonu açmaz.

Shanti evde kendi odasına iş yapıp yemek pişirirken, Raghav’ın geldiğini görür. Raghav’ı kandırmak için sanki evde eziyet görüyormuş gibi davranır. Raghav annesini evde kendi odasına yemek yaparken görünce şok olur. Bu sırada Şivam da eve gelir. Nimmi olanı Şivam’a anlatır. Şivam annesinin haklı olduğunu söylese de Raghav Shanti’yi tutar.

Kuşya kaynanasının iftiraları karşısına ağlar. Shanti de oğlunu ikna etmek için ağlamaya başlar. Raghav annesine neden bunu yaptığını sorar. Shanti evde Kuşya’nın ondan gizli saklı iş yaptığını söyler. Kuşya gizlisi saklısı olmadığını söylese de Shanti Renu’nun ona verdiği parayı hatırlatır. Kuşya parayı gizli saklı almadığını, Renu tarafından verilen 20.000 RS’yi aldığını ve kaynanası olarak Shanti’ye vereceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Raghav, Kuşya’yı annesine bakmadığı için azarlar. Kuşya para meselesini anlatmaya çalışsa da Shanti her şeyi planlamıştır. Shanti Renu’yu arar. Renu’ya Kuşya’ya para verip vermediğini sorar. Renu de para verdiğini söyler. Renu açıklamak isterken, Shanti telefonu kapatır. Bir anda Kuşya yalancı durumuna düşer. Pari erkenden Shanti’nin evine gelir. Olanları görünce hemen annesine haber verir.

Ashok’un kardeşi Bindu eve gelir. Sarla onu eve almak istemez. Zira Bindu, Ashok’un koluna ranki bağlayıp para alacağını bilir. Bindu kapıyı zorla açıp içeri girer. Sarla Ashok’u ikaz eder. 100 RS’den daha fazla para vermemesini söyler.

Düşman Başına 30 Bölüm Özeti (9 Temmuz Cumartesi) Raghav Shanti'nin Oyununa Gelir

Kuşya Renu’nun verdiği parayı hatırlar. Ancak onu koyduğu yeri hatırlayamaz. Düğün sırasında verdiğini ama dikkat etmediğini söyler. Raghav Kuşya’ya kızar. Kuşya kaynanasından özür diler. Şivam annesini destekler ve özür dilemesine gerek olmadığını söyler. Raghav Şivam’ın yakasını tutar. Shanti evde drama başlattığı için çok mutlu olur.

Nimmi çanta içinde parayı bulur ve onu babasına verir. Raghav da o parayı Shanti’ye teslim eder. Sahti oğluna sarılırken, Kuşya ve diğerleri ağlar.

Riya, rankiyi Sahil’e bağlar. Sahil ablasına hediye verir. Bua ve Anupam da Riya ile Bunty’e hediye verir. Anupam Bunty’e küpe verir. Bunty ona teşekkür ediyor.

Düşman Başına 30. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Sarla’nın geldiğini görünce yanına gider. Shanti Sarla’ya, Kuşya ve Renu’dan intikam aldığını söyler. Sarla bu habere çok sevinir.

Sarla Preeti ve Nimmi için Amit’in zarf verdiğini ama içinde çok para olmadığını, Amit’in işleri şu ara çok kötü olduğunu söyler.

Şivam’in kız kardeşleri Nimmi ile Preeti dışında, Sonal ve Pari de Şivam’a rakhi bağlar. Pari, Şivam’dan daha fazla para ister. Şivam cebine bakar ve daha fazla parası olmadığını, maaşını Shanti’ye verdiği için Pari’ye daha fazla para veremez. Kuşya bu durumu fark eder ve üzülür.

9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Amit ile Pari Tartışır

Rani evde tek başına dans edip, altınlarını takmak ister. Sarla’nın odasına gider. Lakin kapının kilitli olduğunu görünce onun odasını açıp altınlarını almak ister.

Kuşya, Shanti’den biraz para ister. Shanti ona hakaret eder. Kuşya’dan yalvarmasını ister. Kuşya çocuklarının küçük düşmemesi içi yalvarıp para ister. Shanti Kuşya ile alay eder. Raghav annesinden para ister. Raghav da Sarla’ya vermesi için 10.000 RS verir.

Sarla abisi Raghav’ın rankisini bağlar. Raghav kardeşine 10.000 RS para verir. Lakin Sarla bunun az olduğunu söyler. Pahalı bir kolye ister. Raghav yakında istediği kolyeyi alacağına dair söz verir.

Pari Shanti’den para ister. Nimmi bunu görünce o da para ister. Shanti onlara para vereceğini söyleyince Nimmi şaşırır. Shanti Sarla’nın çocuklarına çok para verirken, Nimmi’ye sadece 1 RS para verince Nimmi şok olur. Üstüne Shanti Nimmi ile alay eder. Kuşya ve Şivam o anlara şahit olur. İkisi de çok üzülür. Şivam, Shanti’nin aşağılayıcı sözlerini düşündükçe sinirlenir.

Düşman Başına 30 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 31 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Pari Amit ile tartışır
 • Amit Pari’ye 100 RS verir
 • Bundu abisi Ashok’un evine gelir
 • Shanti eve gelir
 • Shanti Kuşya’nın kendisine eziyet ettiğini söyler
 • Raghav annesine inanır
 • Şivam Kuşya’nın yanında yer alır
 • Raghav oğluna tokat atmak ister
 • Shanti evde drama başlattığı için mutlu 9olur
 • Raghav annesine neden üzüldüğünü sorar
 • Kuşya’nın kendisinden para sakladığını söyşler
 • Kuşya parayı ona zaten vereceğini söyler

Düşman Başına 30 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 30. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Temmuz Düşman Başına 30 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 31 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 30 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 10 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 31 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu