Düşman Başına

Düşman Başına 32 Bölüm Özeti (11 Temmuz Pazartesi) Shanti’nin Blöfü!

Düşman Başına 32 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 32 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 32 bölüm özeti
 • 11 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 32 Bölüm Fragmanı
 • 11 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 12 Temmuz Salı Düşman Başına 33 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 32 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Kuşya ile Raghav’ın barışmasına engel olmak için intihar etme numarası yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 32 Bölüm Özeti

Rani ile Riya alışveriş merkezinde buluşurması ile bölüm başlar. Riya Rani’ye olan biteni anlatır. Şivam ile aralarının bozulduğunu söyler. Rani de bunun üzerine Şivam’ı arar ve alışveriş merkezinden parası kaldığını, acil gelmesi gerektiğini söyler.

Şivam oraya gider. Rani, Şivam ile Riya’yı buluşturur. Şivam bir kez daha Riya’dan özür diler. Şivam ona sari hediye etmek ister. Lakin cebinde parasının çok az olduğunu görünce morali bozulur.

Şivam cebinden yeterli miktarda parası olmadığını fark edince canı sıkılır. Dükkândan gitmek ister. Riya onu durdurur ve neden gittiğini sorar. Şivam bir şey demeden oradan çıkar. Rani Riya’ya sakin olmasını, Şivam’ın yeni bir sari alacak parası olmadığı için sinirlendiğini, erkeklik gururuna yediremediğini söyler.

Düşman Başına 32 Bölüm Özeti (11 Temmuz Pazartesi) Şivam Parasının Olmadığını Fark Eder

Amit Sarla’yı arar. Rani’nin gelip kendisinden zorla para aldığını, şimdi dışarıda olduğunu söyler. Sarla duyduklarına inanamaz. Rani bu sırada Sarla’yı fark eder. Rani taksi ile hemen eve gider. Sarla eve geldiğinde Rani’yi evde görünce şaşırır.

Sarla Rani’ye neden dışları gittiğini sorar. Rani dışları çıkmadığını söyler. Sarla Amit’ten para aldığını, inkâr etmemesini söyler. Rani de ikiz kardeşi olabileceğini söyleyerek, Sarla ile dalga geçer.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Nimmi radyo programını arar. Dolaylı şekilde Shanti’den bahsedip, şikâyet eder. Shanti de aynı programı dinlerken sinir olur. Kendisini şikâyet eden kadını bulup, saçını başını yolacağını söyler.

Bir adam Ashok’un aldığı borçlarının bir kısmını ödemesini ister. Ashok da ayarlayacağını söyler. Adam da düğün sırasında elde ettikleri takılardan ödemesini istese de Ashok gelinin hakkı olduğu için ona dokunmayacağını söyler. Bunun üzerine adam, kayını Raghav’dan istemesini ister. Ashok sinirlenir ve kimseye para için yalvarmayacağını söyler.

Düşman Başına 32 Bölüm Özeti (11 Temmuz Pazartesi) Shanti'nin Blöfü

Din görevlisi Shanti’nin evine gelir. İki bekar kız için çeyiz istemeyen erkeklerin listesini getirdiğini söyler. Lakin erkelerin hepsi daha önce evlenmiş dul erkeler olduğunu duyan Nimmi sinirlenir. Pari için zengin adam ayarlarken, kendileri için dul adam ayarladığını söyler. Shanti Nimmi’yi odanda kovar.

Düşman Başına 32. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti komşuları olan dul terzinin yanına Nimmiş’yi götürür. Nimmi’ye dul adamı almasını, onunla terzi dükkanında çalışıp çok para kazanacağını söyler. Nimmi ağlayarak eve gelir. Kuşya kızına ne olduğunu sorar. Nimmi olan biteni anlatır. Kuşya büyüklerine karşı gelmemesini, her şeyi halledeceğini söyler.

Sarla odasının kapısını kilitler. Babasının resmini satıcının elinden aldığı için şanslı olduğunu, bu resmi annesine 15.000 RS’ye satacağını söyler. Bu sırada Rani de kapının önüne sandalye koyar. Sarla’nın söylediklerini kapında dinler.

Din görevli ile Shanti konuşur. Riya’nın son adan damadı değiştirmesi büyük cesaret istediğini söyler. Bu sırada içeri Şivam gelir. Babaannesine kızar ve Riya hakkında dedikodu yapmamasını, zira o gelini olduğunu söyler. Nimmi ve Preeti, Şivam’ın Shanti’ye karşı laf söylemesine çok sevinirler.

11 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Nimmi Dul Koca İstemez

Riya istemeden Şivam’ı sari dükkanında küçük düşürdüğünü, ona hediye alacağını, onun telefonu olmadığını Bunty’e söyleyeceğini dile getirir.

Shanti, Kuşya ile Raghav’ın samimi olmasını engellemek için Sahnti intihar ediyor gibi numara yapar. Kuşya kaynanasına engel olmak için büyük çaba gösterse de başaramaz. Shanti ondan söz ister. Raghav ile konuşmamasını, aksi halde intihar edeceğini söyler. Kuşya Shanti’ye söz verir.

Düşman Başına 32 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 33 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Rani ile Riya alışveriş merkezine giderler
 • Rani Şivam’ı alışveriş merkezine çağırır
 • Şivam Riya’yı alışveriş merkezinde görür
 • Şivam Riya’dna özür diler
 • Şivam Riya’ya sari almak ister
 • Şivam parasının yetmediğini görünce üzülür
 • Shanti Nimmi ve Preeti’den kurtulmak için plan yapar
 • Shanti dul erekleri damat olarak ister
 • Nimmi bu durumu öğrenip üzülür
 • Shanti Raghav ile Kuşya’yı birbirinden uzak tutmak ister
 • Shanti blöf yapar
 • Kuşya Shanti’nin blöfünü yutar

Düşman Başına 32 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 32. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Temmuz Düşman Başına 32 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 33 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 32 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 12 Temmuz Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 33 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Ablacim meraba çok tešekkur ederim ozetler harika yarin bu saatde yeni bolumleri beklicam

 2. Nazli neden Filiz ablayi hakaret edyorsun Filiz abla kimseye borçli del yazdiklarina dikkat etsen çok iyi olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu