Düşman Başına

Düşman Başına 33 Bölüm Özeti (12 Temmuz Salı) Riya’nın Orucu!

Düşman Başına 33 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Temmuz Salı Düşman Başına 33 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 33 bölüm özeti
 • 12 Temmuz Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 33 Bölüm Fragmanı
 • 12 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 34 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Temmuz Salı Düşman Başına 33 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sahil Riya’ya tatlı verir. Riya istemeden orucunu bozar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 33 Bölüm Özeti

Shanti’nin konuşması ile başlar. Shanti Kuşya’nın Raghav ile konuşmamasını ister. Aksi halde intihar edeceğini söyler. Kuşya kaynanasına bir şey olmasın diye söz verir. Kuşya çok üzülürken, Shanti içten içe bu habere çok mutlu olur.

Riya, Şivam’ı aramak istese de onun için oruç tuttuğu için bunu ona söyleyip söylememe arasında kararsız kalır. Bunty ona sürpriz yapmak için Şivam’ı aramamasını ister.

Rani Sarla’nın elde ettiği ve Sarla’nın babasına ait resmi çalıp Shanti’ye satmayı düşünür. Sarla odasında uyurken resmi almak istediği anda Sarla uyanır ve Rani’nin bunun yapmasını beklediğini, evinde gelin değil hırsız olduğunu söyler. Rani de kendisini savunur. Evde temizlik yaptığını, resmin toz olduğunu ve onu temizlemeye çalıştığını söyler.

Düşman Başına 33 Bölüm Özeti (12 Temmuz Salı) Sarla ile Shanti Gizlice Buluşur

Shanti Sarla’yı arar. Önemli bir konu hakkında görüşmesi gerektiğini söyler. Sarla da annesini evde değil, dondurmacıya davet eder. Zira Rani’nin hain olduğunu, Shanti ile planlarını başkalarına söyleyebileceğini düşünür.

Rani Sarla’nın bir şeyler sakladığını düşünür. Onu takip etmek isterken, Sarla saklanır. Rani Sarla’nın arkasından dışarı çıkar. Sarla uyanık davranır ve Rani’nin peşinden geldiğini fark eder. Onu durdurup ne yaptığını sorar. Rani kaçamak cevap verince, Sarla Sonal’dan yardım ister. Sonal ne konuda yardım edeceğini sorar. Yengesinin başında hafiye gibi beklemesini ister. Sonal ise buna karşı çıkar ve okula gitmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Sarla Rani’yi odaya kilitler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Riya ritüeller için hazırlar. Hazırlıklardan bir resim Şivam’a gönderir. Şivam resmi görünce hoşuna gider ve Riya’ya mesaj atar. Riya, Şivam’a onun için oruç tuttuğunu söyler. Şivam Riya’nın kendisi için oruç tutacağını duyunca çok mutlu olur.

Shanti ve Sarla gizlice buluşur. Her ikisi de tanınmamak için gözlük takarlar. Shanti, Kuşya’yı ikna ettiğini, Raghav ile konuşmayacağını, bu süre zarfında Raghav’dan istediği hediyeyi alabileceğini söyler. Sarla annesinin bu çabasına teşekkür eder.

Düşman Başına 33 Bölüm Özeti (12 Temmuz Salı) Riya'nın Orucu

Shanti din görevlisinin teklifinden bahseder. Riya Şivam ile evlenmemiş olsaydı 15 Lakh para kazanacaklarını, Amit de aynı şekilde kız tarafından 15 Lakh alabileceklerini, Riya’nın bu çıkışı onlara 30 Lakh kaybettirdiklerini söyler. Sarla bu habere çok sinir olurken, Shanti Riya’ya haddini bildireceğini, Riya ritüelleri bilmediği için onu bu şekilde rezil edeceğini söyler. Sarla da o an evde olup, bu anı izlemeye can attığını söyler.

Amit babasında para ister. Ashok parası olmadığını söyler. Bunun üzerine Amit babasının kantininden hisse ister. Ashok oranın kendisine ait olmadığını, sadece sözleşme yaptıklarını, bu sözleşmeye istinaden orada çalıştığını ve para kazandığını söyler. Amit gerekirse evi yıkacağını söyleyip tepki gösterir.

Düşman Başına 33. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Nimmi ve Preeti evi dekore eder. Nimmi Riya’ya hediye vermeyi düşünür. Lakin Riya’ya hediye alacak paralarının olmadığını gören Nimmi, Preeti’den Riya için tasarım yapmasını ister. Nimmi konuşurken içeri Shanti gelir. Onlara ne karıştırdıklarını sorar. Nimmi yalan söyleyip, Shanti’yi idare eder.

Riya internetten ritüeller hakkında araştırma yaptığını ama tam anlamadığını söyler. Bunun üzerine Bua onun yanına gelir ve ritüelleri sırasında neler yapması gerektiğini tek tek izah eder. Bua Riya’ya yapması gerekenleri söylerken, Shanti’ye hiçbir zaman güvenmemesini söyler. Bu sırada Anupam gelir ve Riya Shanti’yi sevdiğini ve onun hakkında kötü bir şey söylemediğini dile getirir.

Shanti, Kuşya’dan gidip güzel bir kıyafet giyinmesini ister. En güzle sarisini seçmesini ister. Preeti’den gidip annesine bu konuda yardım etmesini ister. Kuşya bazı sari dener. Preeti annesinin giydiği sarilerin resmini babasına atar. Lakin Raghav’ın telefonu çekmediği için cevap vermez. Bunun üzerine Kuşya Raghav’ın en son seçtiği sariyi giyinmeye karar verir. Raghav’ın telefonu çektiği yer de resimleri görür.

12 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Kuşya Raghav'ın Sözlerine Üzülür

Sahil ve Bunty tatlı yer. Riya’nın da aynı tatlıdan tatmasını ister. Hemen Riya’nın yanına gider ve ona tatlı yedirir. Riya oruçlu olduğunu son anda hatırlar. Ağzında ki tatlıyı tükürür. Riya orucunun bozulduğunu söyleyip, ağlamaya başlar. Anupam ve Bua Riya’yı sakinleştirirken, Kuşya Riya’yı arar. Ona oruçlu olmak hakkında bilgi verir. Riya orucunun bozulduğunu söylemek üzereyken vaz geçer.

Kuşya Şivam’ı arar ve Riya’yı alıp eve getirmesi gerektiğini söyler. Şivam artık Riya’yı almanın zamanı geldiğini düşünüp sevinçle yola çıkar. Bu sırada Riya odasına ağlamaktadır. Bua Riya’yı alıp tapınağa götürmek ister.

Raghav eve gelir. Sarla da abisinden para koparmak, pahalı altını almak için önceden gelmiştir. Shanti drama yapar ve Raghav’ı kışkırtır.

“Benim ile annem ve kardeşim Sarla’nın arasına kimse giremez. Girmek isteyen ve aramızı bozmak isteyen kendisini kapının önünde bulur!”

Kuşya bunu duyunca evde istenmediğini düşünür.

Düşman Başına 33 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 34 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya Şivam için oruç tutar
 • Riya Şviam’a oruç tuttuğunu söyler
 • Shanti Sarla ile buluşur
 • Shanti Kuşya’nın Raghav ile konuşmasını engellediğini söyler
 • Sarla bu habere çok sevinir
 • Rani Sarla’nın babasına ti resmi çalmak ister
 • Sarla Rani’yi yakalar
 • Rani hırsızlık yapmadığını söyler
 • Amit babası ile tartışır
 • Raghav annesi ile kız kardeşini arasına kimse girmeyeceğini söyler
 • Kuşya evde fazlalık olduğunu düşünmeye başlar

Düşman Başına 33 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Temmuz Salı Düşman Başına 33. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Temmuz Düşman Başına 33 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 34 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 33 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 13 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 34 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Ablacim meraba kurban bayramlariniz kutlu mubarek olsun ablacim ozet nezaman yazacaksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu