Düşman Başına

Düşman Başına 34 Bölüm Özeti (13 Temmuz Çarşamba) Shanti Riya’yı Kandırır!

Düşman Başına 34 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 34 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 34 bölüm özeti
 • 13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 34 Bölüm Fragmanı
 • 13 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 14 Temmuz Perşembe Düşman Başına 35 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 34 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Riya’nın orucunun bozulduğunu öğrense de onu kimseye söylememesini ister!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 34 Bölüm Özeti

Pari ile sevgilisi Vyom’un buluşması ile başlar. Vyom ona hediye alır. Pari de mutlu olur. Raghav, Kuşya’yı uzakta görünce rahatsız olur. Raghav Preeti’ye annesinin neden gelmediğini sorar. Preeti, annesi Kuşya hangi sariyi giyeceğini bilmediğini, onu sormak için geldiğini söyler.

Raghav sinirli bir şekilde istediği sariyi giyebileceğini söyler. Preeti, Kuşya’ya Raghav’ın söylediklerini açıklar. Kuşya Raghav’ın kendisine karşı hala sinirli olduğunu, aksi halde hangi sariyi giyeceğini, onu önceden kendisine söylediğini dile getirir.

Düşman Başına 34 Bölüm Özeti (13 Temmuz Çarşamba) Şivam Riya'yı Almaya Gider

Shanti Sarla’yı arar. Ona iyi haberleri olduğunu, Kuşya ile Raghav’ın aralarının bozulduğunu, Ragha sonunda istediğini yapacağını söyler. Sarla bu habere çok sevinir.

Shanti, Kuşya’nın giydiği kıyafeti beğenmez ve sarisini değiştirmesini ister. Kuşya çok fazla kıyafeti olmadığını, en güzel kıyafeti giydiğini söyler. Shanti Kuşya’nın giydiği kıyafeti beğenmez ve gelini Riya’nın odasında ki kıyafetlerden birini seçip giymesini ister.

Kuşya Riya’nın kıyafetini giyer. Preeti Kuşya’yı Riya’nın kıyafetini giymiş bir halde görünce şok olur ve kaynana olarak gelininin kıyafetini giymesinin iyi olmadığını söyler. Shanti araya girer ve evde herkes birbirlerinin kıyafetini giyebileceğini evde birlikte ve beraberlik bu sayede sağlanabildiğini söyler. ,

Kuşya Shanti’nin sözlerinden etkilenir. Kuşya, Shanti’nin dediğini yapıp Riya’nın sarisini giymeye devam edeceğini söylerken, Shanti son olaydan Sarla’ya bahsetmeyi düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sarla odasında hazırlanırken Rani oraya gelir ve altınlarının takmak istediğini söyler. Sarla ondan sahte altın takmasını ister. Shanti Sarla’yı arar. Evde her şeyin hazır olduğunu, gelirken Rani’yi de alıp gelmesini ister. Sarla Rani’yi getirmek istemeyince, Shanti insanlar laf edeceğini söyler.

Rani bir gün önce çilingire Sarla’nın odasının ve dolabının anahtarının yaptırmak için çağırmıştı. Şimdi çilingir anahtarı Rani’ye teslim eder. Sarla telefonda konurken birinin geldiğini fark eder. Telefonla konuştuktan sonra kim geldiği diye sorar. Rani de komşu Prabha olduğunu, eve almadığını söyler. Sarla inanmaz ve balkona çıkıp bakar. Orada Prabha’yı görünce ikna olur.

Bua, Şivam ve Riya’nın aarti törenini yapar. Bua Şivam’a 1000 RS para verir. Şivam parayı kabul etmez. Bua kesinlikle alması gerektiğini söyleyince Şivam 1 Rs ile 1000 RS arasında dini açıdan bir fark olmadığını, bu nedenle 1 Rs alacağını söyler. Anupam damadının tok gönüllü olduğunu görünce mutlu olur ve onu kutsar.

Düşman Başına 34 Bölüm Özeti (13 Temmuz Çarşamba) Shanti Riya'yı Kandırır

Rani, Sarla’ya Pari’nin gelip gelmeyeceğini merak eder ve Sarla’ya sorar. Sarla sinirlenir ve kızının dışarıda aylak aylak gezmediğini dile getirir. O sinirle Sarla Pari’yi arar. Pari annesine meşgul olduğunu söyleyip telefonu kapatır. Bu sırada Pari ve Vyom otel odasındadırlar. Vyom ona birçok hediye verir.

Şivam ve Riya evden çıkıp, Shanti’nin evine doğru giderler. Şivam eve giderken Riya’yı başka bir yere götürür. Riya eve gidip gitmediklerini sorar. Şivam da eşi ile huzurlu bir an geçirmek istediğini, kimsenin onları engellemesine izin vermeyeceğini söyler.

Riya ile Şivam bankta oturup sohbet ederler. Bua Suma ile tartışır. Bua Riya’nın eve ulaşıp ulaşmadığını merak eder. Sahil gidip bakacağını söyler. Riya ile Şivam yolda durup sohbet ederken, Sahil Shanti’nin evine gelir. Sahil Riya’nın unuttuğu kıyafetleri ve altını teslim eder. Shanti Riya’nın nerede olduğunu sorar. Sahil de çok önceden çıktıklarını söyleyince Shanti, Kuşya’ya bakar.

Düşman Başına 34. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Sahil’e Riya ile Şivam’ı sorar. Sahil, Riya ve Şivam’ın evden çok önceden ayrıldığını söyler. Sahil eve gideceğini, Riya eve geldiğinde kendisini aramasını ister. Sahnti Sahil ile alay eder. Sahil sinirlenir ve evden ayrılır.

Şivam ve Riya el ele tutuşur. İkisi yakınlaştığı sırada çaycı gelir ve onları rahatsız eder. Şivam çaycı ile tartışır. Çaycı Şivam’a kızar. Riya bir şey söylemesi gerektiğini söyleyerek konuya girer. Bu sırada Şivam şakalar yapar.

Riya büyük bir hata yaptığını, oruç tutmaya başladığını ama Sahil birden tatlı ikram ettiğini ve orucunun bozulduğunu, tatlıyı yemeden tükürdüğünü açıklar. Cezasının ne olduğunu bilmediğini söyler. Şivam ona sarılır ve gülümser. Bu sırada polis gelir. Genel ahlaka aykırı davrandıklarını söyler. Şivam karı koca olduklarını söyler. Şivam polisten rahatsız olur ve oradan ayrılıp eve gelirler.

Kuşya, Riya’yı karşılar. Aarti töreni yapar. Riya, Shanti’yi selamlar. Bu sırada Nimmi, Şivam’a Shanti’nin bir şeyler planladığını, Riya’yı Shanti konusunda ikaz etmesini ister. Şivam Shanti’nin artık düzeldiğini, düğünde doğru tarafını seçtiğini söyler. Nimmi sinirlenip gider.

13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Riya'nın Yalan Söylemesini İster

Kuşya gelir ve Riya’ya orucunu sorar. Riya orucunu tam söylemek üzereyken, Shanti gelir ve Kuşya’yı bir işe gönderir. Riya Shanti’ye orucunun bozulduğunu söyler. Shanti, Kuşya’yı arar ve ona söylemez. Ondan bir iş için terasa çıkmasını ister. Riya, Shanti’den özür diler.

Shanti, bunu Şivam ve Kuşya’ya söylememesini ister.  Riya nasıl yalan söyleyebileceğini sorar. Shanti sadece saklandığını ve kimseye zarar vermemek için yalan söylemesi halinde, bunun yalan olmadığını dila getirir. Riya da Shanti’nin sözlerine inanır.

Amit, arkadaşlarına araziyi göstermek için demiryolu arazisinin olduğu bölgeye gelir. Ashok uzaktan adamları görür. Amit bu araziyi alacağını söyler. Ashok neler olduğunu sorar. Amit yalan söyleyerek işin içinde çıkmaya çalışır. Ashok adamları azarlayınca, Amit’in arkadaşları da Ashok’u darp eder.

Düşman Başına 34 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 35 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Pari ile sevgilisi Vyom’un buluşur
 • Şivam Riya’nın evine gider
 • Riya Şivam’a orucunun bozulduğunu söyler
 • Şivam ile Riya Seve geç gelir
 • Sahil Riya ve Şivam’dan önce Shanti’nin evine gelir
 • Rani çilingirden Sarla’nın anahtarını alır
 • Raghav ile Kuşya’nın arası iyice bozulur
 • Riya Shanti’ye orucunun bozulduğunu söyler
 • Shanti orucunun bozulduğunu kimseye söylememesini ister
 • Riya Shanti’ye inanır

Düşman Başına 34 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 34. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Temmuz Düşman Başına 34 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 35 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 34 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 14 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 35 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. bu dizinin kanalını kınıyorum kendine güvenen kimse yok yenilik yok kanalın izleyici temsilcisi mehtap hanım asya dizilerine yönelmeli inek öküz fil taş topraga tapan hintlilerin dizilerinden çıkmayı başaramıyorlar
  bu acizlik mi fakirlik mi beceriksizligi mi hint dizileri dolar üzerinden dünyanın parası ama hindistan dizilerine para yatırılıyor
  diziler e verilecek 10 milyar 40 milyar para buluyorsunuz . da asya dizilerine niye para bulunmuyor 15 ve 20 bölüm arası için mi
  allahın adı geçmeyen allah a dua etmeyenler in dizileri kanalda fıldır fıldır hergün 3 dizi bir arada
  bu kadar bolluk bereket içinde hint dizilerine aptal senaryolu hint dizileri için de para basarak istediginiz dizilere para basıyorsunuz
  da asya dizilerine paralar dökülmüyor kore.. tayland . çin.. japon.. dizileri nasıl çookkk güzel 2000 li yıllarda da ispanyol .. latin.. dizileri veriyor.. dahiç bir sahneyi kesmeden veriyorlar .. sarılma öpüşme sahneleri kesilmeden veriyorlardı atv .. show tv veriyordu star tv de dahil rtük ceza kesmeden veriyorlarda siz nasıl kesersiniz kesemessiniz
  kanal 7 asya dizileri bu kış verilmeye hakkı vardır 19 00 20 00 arası en uygunu dur kanal 7 2000 li yıllar gibi olmalı sürekli rtük ü
  ceza verir demeyin

 2. Ne diyon sen sana ne git kendine başka sözde zevkli guzel dizilerini al başına çat tmmmi
  Mehtap hanim sizde bu ahlaksız malların sözüne sakin gitmeyin eğer hint dizileri kesilir ve cin Kore dizileri başlarsa bu ülke ve diğer ülkeler asla ama asla kanal7inin yüzüne bakmazlar kanal7i sadece Türkiye değil pek çok ülke izliyor ve sizin hayraniniziz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu