Düşman Başına

Düşman Başına 35 Bölüm Özeti (14 Temmuz Perşembe) Riya ile Kuşya’nın Arası Bozulur!

Düşman Başına 35 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Temmuz Perşembe Düşman Başına 35 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 35 bölüm özeti
 • 14 Temmuz Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 35 Bölüm Fragmanı
 • 14 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 15 Temmuz Cuma Düşman Başına 36 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Temmuz Perşembe Düşman Başına 35 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti adım adım planını uygular. Sonunda Kuşya ile Riya’nın arası açılır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 35 Bölüm Özeti

Riya oruç tutmadığını açıklayınca Kuşya gelinine kızar. Şivam meseleden haberdar olduğunu söyleyince, Shanti Şivam’ın şimdiden tarafını belli ettiğini söyler. Riya ağlayarak odasına giderken Şivam eşi ile annesinin arasında kalır. Shanti Riya ile Kuşya’yı birbirlerine düşürdüğü görünce sevinir.

Shanti Riya’nın hata yaptığını, bu hatasının karşılığını kaynanası olarak Kuşya’nın ceza vermesi gerektiğini söyleyip, Kuşya’nın eline bir sopa verir. Kuşya eline sopa aldığını gören herkes şok olur.

Rani Prabha’yı arar ve Shanti evinde drama başladığını, bu defa Riya ezilen kişi olduğunu, mutlaka görmesi gerektiğini söyler. Prabha geleceğini söyler. Rani telefonla konuşup arkasını döndüğünde Sarla’yı görür. Sarla Rani’ye kızar.

Nimmi ile Preeti, Şivam ile konuşur. Bu evde olmayacak işlerin olduğunu, Kuşya’nın daha önce hiç göremedikleri yüzünü gördüklerini, aslında meselenin özünde Shanti’nin Kuşya’ya gaz vermesi olduğunu söyler.

Renu, Riya’yı teselli etmeye gider. Riya ise iki göz iki çeşme ağlamaktadır ve şu sözleri sarf eder.

“Ben Şivam’ın düşmanı değilim, onun için oruç tuttum ama Sahil bana yanlışlıkla tatlı yedirdi. Ben o tatlıyı yutmadan çıkardım. Bu konuda benim hatam ne? Neden herkes beni suçluyor?”

Kuşya’nın kardeşi Renu, kardeşi Kuşya ile konuşacağını, şimdi kızgın olduğunu, onunla daha sonra konuşacağını söyler.

Kuşya, Riya’yı herkesin önünde nasıl azarladığını hatırlar. Zira Kuşya sakin bir karakterken, Shanti’nin kışkırtması Riya’ya sert çıkmıştır. Kuşya’nın vicdanı rahatsız olur. Kendisinden emin olmayan Kuşya da kaynanası Shanti’ye doğru yapıp yapmadığını sorar.

Düşman Başına 35 Bölüm Özeti (14 Temmuz Perşembe) Riya Gerçekleri Açıklar

Shanti Kuşya’ya haklı olduğunu, bu sayede Şivam’ın artık kimin tarafında yer alacağını da öğrendiklerini söyler. Şivam annesinin yanına gelir. Lakin Shanti onu azarlar. Neden Kuşya’nın tarafını tutmadığını sorar.

Rani Riya’nın yanına gider. Kötü görünen meseleden mutlu olabileceği bir sonuç çıktığını, Şivam doğrunun tarafında yer aldığını ve kendisini tuttuğunu söyler.

Şivam Shanti’nin Şivam’a kızdığını görünce canı sıkılır ve her şeyi oğlu Şivam için yaptığını, Şivam’ın üzülmesine asla izin vermeyeceğini, bunun için gidip gelinine kızdığı için ondan özür dileyeceğini dile getirir.

Ashok darp edilmiş bir halde eve gelir. Evde kimseyi bulamayınca Shanti’nin evini arar. Nimmşi telefona çıkar ve herkesin burada olduğunu söyler. Ashok Pari’nin gelmesini ister. Nimmi Pari’nin ritüellere katılmadığını söyler. Ashok bu sırada Parinin gazeteye çıkan haberini görünce şok olur. Ashok bir adama derdini anlatır. Oğlu kendisini tehdit ettiğini, kızı baskında yakalandığını ve gazeteye resmi çıktığını, eşi her fırsatta onu azarladığını anlatır.

Nimmi ile Preeti konuşur. Nimmi annesinin böyle olmadığını, neden öfkeli davrandığını tam olarak anlayamadığını, bu işin arkasında Shanti’nin olduğuna emin olduğunu söyler.

Riya, Şivam’a milletin neden kendisine tepki gösterdiğini anlayamadığını, masum olduğunu anlatmasına rağmen neden üzerine geldiklerini sorar. Şivam annesi ile eşi arasına kaldığı için öfkelidir ve Riya’dan sadece susmasını ister. Riya da sessiz kalmaz ve hatası olmadığı halede annesi kendisine kızdığını ama susan taraf yine kendisi olduğunu söyleyip tepki gösterir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rani Riya’yı sakinleştirip törenini devam etmesini sağlar. Riya kendi sarisini kaynanasının üzerinden görünce şok olur. Tören sırasında bu olay mesele haline gelir. Shanti ve Sarla, Kuşya’nın sormadan gelinin elbisesini giymesini eleştirir ve Riya’dan özür dilemesini ister. Kuşya ise Shanti’nin ondan giymesini istediğini, bu sebeple gelinine ait elbiseyi giydiğini söyler. Shanti hemen zeytinyağı gibi üste çıkar. Riya’ya sormadan almasının hata olduğunu dile getirir. Bunun üzerine Kuşya ellerini birleştirip Riya’dan özür diler.

Nimmi annesinin küçük düşürüldüğünü düşünüp sinirlenir. Riyanın ortalıkta olan tüm sarilerini ateşe verir. Şivam sarilerin içinde sağlam olanları kurtarmaya çalışır.

Şivam, Nimmi’yi teselli eder. Nimmi Riya’nın kıyafetlerini yaktığı için ondan özür diler. Preeti de Nimmi’ye bunu neden yaptığını sorar. Neden hata yaptın der. Şivam hemen araya girer ve Nimmi’nin hata yapmadığını söyler.

Kuşya çocukları ile baş başa kalır. Eve yeni gelin geldiğin, eve alışması da çabuk olmayacağı için ona zaman vermelerini ister. Nimmi ona sarılır ve ağlar. Nimmi Riya’ya neyin doğru neyin yanlış olduğunu kavraması gerektiğini söyler.

Düşman Başına 35 Bölüm Özeti (14 Temmuz Perşembe) Riya ile Kuşya'nın Arası Bozulur

Nimmi ve Preeti, Riya’ya kimin doğruyu kimin yanlış olduğunu göstermeleri gerektiğini söylerken Shanti duyar. Nimmi’ye kızar. Raghav ne olduğunu sorar. Shanti de Nimmi’nin Kuşya’yı kışkırttığını söyler.

Ashok Shanti’nin evine gelir. Raghav eniştesi Ashok’un yüzü yara bere içinde görünce nasıl olduğunu sorar. Ashok mecburen yalan söylemek zorunda kalır. Kayıp düştüğünü söyler. Ashok, Sarla’dan onunla gelmesini ister. Lakin Sarla daha sonra geleceğini söyler. Ashok tepki gösterir ve ısrar eder. Shanti Sarla ile Ashok’un tartışmasına dahil olur ve kızı Sarla’ya karşı kibar olmasını sert bir dille söyler.

Düşman Başına 35. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Temmuz Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Kuşya, Nimmi ve Preeti ile konuşur. Preeti acıktıklarını ve yemek yapmasını ister. Lakin Kuşya Shanti’nin Riya’dan yemek yapmasını istediğini, bundan dolayı yemek yapamayacağını söyler. Bu sırada Şivam annesinin yanına gelir. Şivam annesinden özür dilerken, Kuşya da oğluna “Karsının kuklası” dememeleri için mücadele ettiğini söyler.

Ashok takside Sarla’ya gerçekte olup bitenleri anlatır. Amit dayak yerken izlediğini ve kurtarmak için kılını bile kıpırdatmadığını söyler. Sarla oğlu Amit’i savunur.

Rani sonunda mücevherlerini Sarla’nın odasından almayı başarır. Hemen Sarla’nın odasını yeniden kilitleyip mücevherlerini saklar.

14 Temmuz Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Rani Pari ile Alay Eder

Shanti sadece Riya’nın yaptığı yemeği ister. Gece Kuşya Şivam’ı uyandırır. Lakin Şivam kalkmaz. Kuşya Riya’ya gider ve Shanti’nin yemek istediğini söyler. Riya gidip yemek hazırlar. Lakin yemeğin hepsini yakar.

Riya yemek pişirmeye çalışa da yemeği yakar. Shanti Riya’nın nasıl yemek yaptığını görmeye gider. Lakin Kuşya Nimmi’den kapıda durmasını ve bir şekilde onu oyalamasını ister. Shanti su ister. Nimmi Shanti’ye su verir ve onu mutfaktan gönderir.

Kuşya yeniden yemek yapar. Herkes Kuşya’nın yaptığı yemeği Riya’nın yaptığını zannedip yer. Raghav yemeği çok beğenir ve gelinine 500 Rs vereceğini söyler. Lakin Shanti bu yemeğin Kuşya’nın elinden çıktığını söyler. Riya da yalan söyleyemez. İtiraf eder.

Nimmi Riya’ya kızar ve annesini küçük düşürdüğünü, buna neden müsaade ettiğini sorgular. Shanti kısaca Kuşya ile Riya’nın arasını bozarken, yanında Nimmi ve Preeti ile de Riya’nın arasını bozmuştur.

Ashok eve gelir. Pari’nin gazeteye çıkan resmini gösterir. Riya yalan söylemek istese de Ashok her şeyin farkındadır. Amit olayın üzerine gelir ve evdeki kavganın sebebini sorar. Ashok oğlu Amit’in yüzünü dahi görmek istemez.

Düşman Başına 35 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 36 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya oruç tutmadığını açıklar
 • Kuşya gelinine kızar
 • Şivam Riya’nın tarafında yer alır
 • Kuşya ağlar
 • Şivam annesinden özür diler
 • Şivam Riya’ya kızar
 • Kuşya Riya’nın kıyafetini giyer
 • Sarla alay eder
 • Din görevlisi ritüellerde gelinin kıyafetinin giyilmesini onaylamaz
 • Kuşya gelininden özür diler
 • Nimmi sinirlenir
 • Kuşya ile Riya’nın arası açılır

Düşman Başına 35 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Temmuz Perşembe Düşman Başına 35. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Temmuz Düşman Başına 35 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 36 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 35 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 15 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 36 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. hint dizileri,,
  naati pinky ki lambi love story… Jana na dill se door … fanaa Ishq mein marjawan… Ek Boond Ishq.. Pyaar Kii Ye Ek Kahaani
  Ishqbaaz.. Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz).. Laagi Tujhse Lagan.. Kaisi Yeh Yaariaan (Yaban Çiçeği)
  kore dizileri
  Crash Landing on You.. Hotel del Luna.. Squid Game.. The Heirs.. Fated to Love You.. Pinocchio.. Blood Televizyon Programı
  Descendants of the Sun.. The Legend of the Blue Sea.. Strong Woman Do Bong-Soon.. Healer.. Secret Garden (2010)
  Hwarang: The Beginning.. Cinderella and Four Knights.. Boys Over Flowers (2009)..Playful Kiss .. Oh My Venus (2015)
  W-Two World (2016).. Cheese In The Trap (2016) sosyapat sevgilim…. Goblin (2016).. Legend Of The Blue Sea (2016)
  Black (2017).. . The Great Seducer (2018) . The King Eternal Monarch (2020).. my name..
  Doom at your service 💜.. tomorrow.. 2 azrailin aşkı anlatılıyor..
  tayland dizileri
  boss and me.. (praomook).. (tra barb see chompoo)..𝐟𝟒 𝐓𝐡𝐚𝐢𝐥𝐚𝐧𝐝| .. Wimarn Sai.. My Sunshine forever.. My husband in law
  (Samee Chua Keun 2022).. kanal 7 dünya ya açılım lazım trt1 kore dizileri 2 yıl verdş atv show star tv 1997 ve 2005 yıl arası

 2. merhaba türk azeri yazılımlarımız başlasın önce kanal 7 ye azeri arkadaşlarım ne diycek
  koreya dramlarımız hangi dilden olursa olsun türkiye de yaşayan kadınlar kanal 7 den hindistan dizileri yerine asya dizilerine yogunluk söz konusu bunu kimse görmezden gelemez kanal 7 de dahil hiç bir şey beceremeyen sadece hindistan dizileriyle takıntılı olan tek kanal insanlar 4 bir yandan kore çin japon tayland dizilerine yürümek yerine koşmaya başladı kanal 7 yeni dogan bebek adımları emekleme sırasında hindistan dizileri sayesinde
  Asiya dramları verməkdən utanırsınız?
  utanmırıq, sevə-sevə izləyirik .
  Türk qardaşlarımız qədər kanalınızdan 7 hind serialından darıxırıq.
  Allahın əlini yapışıb daşa dua edənləri, koreya seriallarına yenilik gətirənləri, köhnə koreya dramalarını indi verənləri görməyək.
  Əgər hind seriallarından çoxlu koreya dramları əldə edə bilirsinizsə, 10 koreya dramı layiqdir.
  hangi dilden olursa olsun türkiye de yaşayan kadınlar kanal 7 den hindistan dizileri yerine asya dizilerine yogunluk söz konusu bunu kimse görmezden gelemez kanal 7 de dahil

 3. merak ediyorum herkez insanları insan oldugu için mi seversiniz yoksa allahın ayırmadıgını sizlermi ayrırsınız bu ayrımcılıgı sayfanız dada yapıyorsunuz 1 tane dahi azeri tayland çin kore yazılı yazıları yayınlamadınız allah ayrım yapmazken siz nasıl yapıyorsunuz dizi center olarak 1 kere yayınlayın ne yazmışlar görelimm
  amerika tayland kore hintli çinli kendi dilleriyle yazsalarda yayınlamassınız bu neyciliktir

 4. maşallah nazar degdirmesin bambaşka ülkelerin dillerini veriliyor maşallah ilk önce kanal 7 mize tesüflerimizi bildirelim dünya da çok merak edilerek sevilerek verilen diziler her dilde veriliyor çıgır aştı bu ülke . sizler gibi kanal 7 ismini kullanan tailand var dizileride lakin öpüşme sahnelerini kesmesseniz muhteşem olacak çünkü bu sahneler olmassa dünyada dizi çekilemez
  kanal 7 kendinizi fazla şımartıyorsunuz hindistan aşkınız ferhat ve şirin gii dagları deldi 8 yılda 2014 yılından bu yana biraz da kış ayı boyunca ortaya karışık diziler raks etsin
  tailand dizi sektörü isimleri baş rolde
  You Are My Heartbeat…. Love Forever After…… Irresistible…. Ra Rerng Fai… F4 Thailand: Boys Over Flowers….Praomook
  Roy Lae Sanae Luang….. Majurat See Nam Pueng… Fah Mee Tawan…. Karn La Krang Neung…Nai Hua Jai… Rak Rai

  My Husband in Law….. My Secret Bride… Plerng Ruk Plerng Kaen…. The Crown Princess…..kiss me…. verile bilecek en özel tayland dizilerini veriyorum kor nin playfull kiss dahil istediginiz diziyi tüm yaz ve kış ayı bekliyoruz.. kanal 7 cik bekliyoruz kanal 7

 5. kore dizi
  Sh**ting Stars…. Tomorrow… Shine or Go Crazy.. A Business Proposal….. That Winter, The Wind Blows… Cheese in the Trap
  She Was Pretty… Playful Kiss… Oh My Venus…. Hwarang: The Beginning… Mr. Queen…. I’m Not a Robot…
  The King: Eternal Monarch… Something About 1 Percent…. Crash Landing on You..:.Descendants of the Sun..Goblin
  Gu Family Book… kanal 7 bu sana son uyarı kore dizi tutkunlarıyız hint dizisi degil kanalında vermeye başla

 6. bugün günlerden kanal 7 yi gömme günüdür başarısızlıkta sonsuz başarı demektir insanlar dünyayı geziyor asya dizilerini satınalmak için birbirini yenmeye çalışır kanal 7 kendini soytarı eder bu kadar sorumsuz sorumluluk üzerine alamayan ezik bir kanalcık gözükmemiştir seyircisine hafta içi hergün 3 tane hindistan dizisi yayınlıyor 5 kuruş etmeyen dizileri eziksin düşüncesizsin vuırdum duymaz aldırmazsın hindistn serileri bepannah. bepannah bepannah bepannah bepannah bepannah bepannah bepannah
  tujhse hai tujhse hai tujhse hai raabta tujhse hai raabta tujhse hai raabta tujhse hai raabta tujhse hai raabta tujhse hai raabta
  dizisini yayın akışında görmek isterimmm

 7. Pardonda siz defolup Tayland cin Kore dizilerinin yayınlandığı bir kanala gidin. İnsanların isi e karışmayan kanal 7 bunları sunuyor ve cewrem dahil bütün zevkli insanlar izliyor. Kanal7 sizin hizmetçinin değil burnu bir karış yukarıda olanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu