Düşman Başına

Düşman Başına 36 Bölüm Özeti (15 Temmuz Cuma) İlk Gece!

Düşman Başına 36 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Temmuz Cuma Düşman Başına 36 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 36 bölüm özeti
 • 15 Temmuz Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 36 Bölüm Fragmanı
 • 15 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 37 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Temmuz Cuma Düşman Başına 36 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Ev halkı Şivam ve Riya’nın ilk gecesi için tüm hazırlıları birlikte yaparlar. Kuşya gelinine vermesi için oğluna mangalsutra verir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 36 Bölüm Özeti

Nimmi ile Preeti’nin konuşması ile bölüm başlar. Nimmi Riya’yı sevmediğini ve annesine karşı kötülük ettiğini söyler. Lakin Preeti, Şivam’ın iyiliği için Riya’ya biraz zaman vermesini ister. Nimmi Şivam için Riya’ya bir fırsat vereceğini söyler.

Şivam eve gelir. Şivam Riya’nın sarisine sarılır ve gülümser. Nimmi ile Preeti abileri Şivam ile dalga geçer. Nimmi abisine artık değiştiğini söyler. Nimmi abisine, düğün sonrası ilk geceleri için odalarını dekore etmeyi planladıklarını söyler. Şivam bunu duyunca utanır.

Ertesi gün Shanti kahvaltıyı çok sever. Raghav da eşinin el lezzetini beğendiğini söyleyip onu övünce, Shanti Raghav ile dalga geçer. Bu sırada Raghav ile Kuşya birbirlerine bakarlar.

Düşman Başına 36 Bölüm Özeti (15 Temmuz Cuma) Rani Amit'in Yanına Gelmek İster

Shanti’nini uydurduğu gelenek gereği 10 gün boyunca gelin eşinden uzakta yatması gerekmektedir. Riya uzun süredir Shanti ile yattığı için geceleri uyuyamaz. Riya, Shanti’nin horlamasından uyuyamaz ve koridora çıkar. Bu sırada Şivam da sıcaktan uyuyamadığı için salona çıkar. Riya’nın koridorda uyuduğunu görür.

Sabah Shanti uyanır. Yanında uyuyan Riya’yı yanında göremeyince merak eder ve dışarı çıkar. Riya’yı koridorda uyuduğunu görünce nedenini sorar. Riya Shanti’ye horladığı için uyuyamadığını söyleyemez ve sıcak olduğundan bahseder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kuşya arkadaşlarından bir telefon alır. Hep birlikte Sinha’nın ailesine ziyarete gideceklerini, gelip gelmeyeceğini sorar. Kuşya da kaynanasına “Gidebilir miyim?” diye sorar. Shanti uzun uzun düşündükten sonra gidebileceğini söyler.

Kuşya arkadaşları ile Sinha’nın evine gider. Kuşya ayağı kayar. Ev sahibi onu tutar. Herkes Kuşya’nın şanslı olduğunu söyler. Ev sahibinin iki bekar oğlu için kız aradığını duyan Kuşya, kızları için umutlanır. Sihna zengin kız istemediğini söyleyince bunu Shanti’ye söylemeyi düşünür.

Kuşya sevinçle eve gelir. Shanti’ye orada hediye edilen gümüş paraları verir. Shanti paraları görünce gözleri ışıldar. Kuşya lafa girer ve Sinha’nın büyük oğlunun da evli olmadığını, zengin olmayan kısmet aradıklarını, bu kısmet neden Nimmi veya Preeti’den biri olmasın der. Shanti sinirlenir ve aynı duyguyu neden Sarla’nın kızları için düşünmediğini sorar. Kuşya söylediğine pişman olur.

Düşman Başına 36 Bölüm Özeti (15 Temmuz Cuma) İlk Gece

Shanti bekar torunları arasına yaş olarak en büyük Pari olduğunu, ilk evlenme hakkı da bu nedenle Pari de olduğunu söyler. Sonrasında Shanti din görevlisini arayıp Sinha ailesi hakkında birkaç bilgi istedikten sonra Din görevlisine Pari’yi o aileye önerebileceğini söyler. Din grevlisi gerekeni yapacağını ifade eder. Shanti ise Pari’ye zengin bir koca bulduğunu, bu iyi haberi Sarla’ya daha sonra sürpriz yaprak söylemeyi düşünür.

Şivam arkadaşıyla konuşur. Telefonda ki arkadaşı yeni evli çiftlerin balayına gittiğini, neden onların gitmediğini sorar. Şivam arkadaşına evlenen erkeklerin anca hambal olduğunu söyler. Bu sırada Riya onu duyar ve sinirlenir.

Düşman Başına 36. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Raghav annesinin yanına gelir. Shanti kendince mutlu haberi Raghav’a verir. Pari için kısmet bulduklarını ve erkek tarafına haber yolladıklarını söyler. Raghav Sarla’nın evlendirirken zorlanacağını ama ona her konuda yardım edeceğini söyler.

“Damat ölürse kızıma kim bakacak. Bu Ashok’u yıllarıdır gözüm hiç tutmadı. Kızım Sarla’nın ömrünü çürüttü!”

Diyerek Ashok’u sevmediğini söyler. Raghav ise her zaman ablası Sarla’nın yanında yer alacağını, her daim onlara bakacağını, bu konuda şüphesi olmamasını söyler.

Nimmi ile Preeti, Şivam’ın odasına oyun oynar. Şivam kızları odadan göndermek istese de Nimmi gitmek istemez. Abisi ile şakacıktan tartışır. Shanti ne olduğunu sorar. Şivam da iki tane fare odasından çıkmadığını söyler.

15 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Kuşya Shanti ile Konuşur

Akşam üzeri bir adam elinde çiçekle kapıya gelir. Herkes çimçeği kimin sipariş ettiğini merak eder. Shanti Kuşya’nın sipariş ettiğini söyler. Kuşya kimseye çiçek sipariş etmediğini söyler. Adam Şivam ile Riya’nın odasını süslemek için geldiğini söyleyince herkes tebessüm eder.

Sarla Rani’yi evinden istemediği için Rani de Sarla’nın balkonunu kapatıp kendisine oda yapmıştır. Rani balkonda uyurken yanına gelir. Sarla bazı alay hareketlerinden geçer. Bu sırada Sarla’yı adamı arar ve bir müşterisi resim çerçevesine 10.000 RS verdiğini söyler. Sarla parayı uyunca gözleri ışıldar.

Tren yolu kantini işleten Ashok, oğlunun yaptıklarında dolayı canı sıkkındır. Diğer yandan serseriler de kantinin yerine bar açmak için plan yapmaya başlar.

Raghav Kuşlya’ya altın mangalsutra verir. Kuşya şaşırır. Raghav bunu gelini Riya için aldığını, Şivam’a vermesini ve ilk gecelerinden gelinine takmasını ister. Shanti konuşmaları duyar ve Kuşya’ın elinde ne sakladığını sorar. Kuşya eşlindeki evlilik kolyesini gösterir. Shanti parayı neden bulduğunu sorar. Kuşya da kocası Raghav’ın aldığını söyler.

Kuşya kolyeyi Şivam’a verir. Şima gerek yok dese de ailesinin bunu düşünmesine sevinir. Shanti de Riya’yı odasına götürmesi için Nimmi ve Peresiti’den yardım ister. Nimmi ve Preti Riya’yı odasına götürür.

Düşman Başına 36 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 37 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Preesti Nimmi’den Riya için bir şans daha vermesini ister
 • Nimmi abisinin hatırına Riya ile konuşmaya başlar
 • Riya yavaş yavaş aileye alışmaya başlar
 • 10 günlük ritüel sırasında Riya Shanti ile uyur
 • 10 günlük süre birer
 • Nimmi ve Preeti odayı süsler
 • Kuşya kızları için kısmet bulur
 • Shanti o kısmetleri Pari ve Sonal için ayarlar

Düşman Başına 36 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Temmuz Cuma Düşman Başına 36. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Temmuz Düşman Başına 36 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 37 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 36 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 16 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 37 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu