Düşman Başına

Düşman Başına 37 Bölüm Özeti (16 Temmuz Cumartesi) Sarla’nın İntikamı!

Düşman Başına 37 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 37 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 37 bölüm özeti
 • 16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 37 Bölüm Fragmanı
 • 16 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 17 Temmuz Pazar Düşman Başına 38 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 37 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla Rani’nin altınları çaldığını görünce, onu polise şikayet eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 37 Bölüm Özeti

Akşam Şivam ile Riya odalarına gitmesi ile başlar. Şivam ve Riya Raghav’ın odalarını süslettiğini görünce çok mutlu olurlar. Riya odanın süslemelerini beğenir. Şivam’a naz yapar ve Kuşya’nın ona verdiği hediyeyi ister. Şivam önce yalan söyler. Romantik anlar başlayacak derken, Şivam kapıdan ses duyar. Şivam kapıyı açtığında, Nimmi ve Preeti’nin kapıyı dinlediğini görür. Şivam kardeşlerine kızar.

Riya görümlerini çok sevdiğini, her ikisi de çocuk ruhlu olduklarını, evlendiklerinde bu anları mumla arayacağını söyler. Şivam sinirlenir ve Riya’ya evlendiğinden pişman olup olmadığını sorar. Riya öyle demek istemediğini söylese de Şivam Riya’ya küser. Şivam o sinirle yerde uyur.

Ertesi sabah Riya alarma uyanır. Şivam’ı kaldırır. Şivam işe gider. Sarla babasının resminin olduğu çerçeveyi satmak için adamı ile konuşur. Rani çerçeveyi çalmak isterken Amit gelir. Sarla Amit’e dedesinin resmini ananesine göndermesini ister. Sarla evden çıkarken kapıyı kilitleyip gider.

Düşman Başına 37 Bölüm Özeti (16 Temmuz Cumartesi) Shanti Kuşya'yı Suçlar

Sarla adamı ile buluşur. Çok geçmeden 200 yıllık resim çerçevesini antika olarak satmaya çalışır. Sarla adamdan 10 Lakh ister. Adam dolar vermek isteyince, Sarla doların daha değerli olduğunu bilmediği için adama kızar.

Rani evden çıkmak için çabalar. Prabha sayesinde kapıyı açar. Rani, Prabha ile birlikte Sarla’nın peşine düşerler. Bu sırada Sarla adamın verdiği dolarların daha değerli olduğunu kendi adamından öğrenince yabancı adama sarılır. Prabha ve Rani ile birlikte birkaç komşu da Sarla’nın yabancı bir adama sarıldığını görünce, onunla dalga geçer. Rani de kaynanası ile dalga geçip, adeta Ashok’u aldatmaya yeltendiğini söyler.

Riya’nın babası ile amcası, Riya’nın annesinin ölüm yıldönümü hakkında tören düzenlemekten bahsederler. Anupam ritüelleri zamanında yapacaklarını söylerken, Riya’nın amcası tören de Riya’nın da olmasını istediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sarla resim çerçevesini satmasında yardımcı olan adamına sadece 100 Rs para verince adamı sinirlenir ve birçok para kazandırdığını, 100 Rs az olduğunu söyler. Sarla yine de adamına daha çok para vermez.

Shanti, Nimmi’den Preeti’yi aramasını ister. Nimmi ve Preeti’ye dedelerinin ölüm yıldönümü olduğunu, genç yaşta ölen dedelerin kendisini yalnız bıraktığını, bu zamana kadar Raghav’a ve Sarla’ya tek başına bakıp büyüttüğünü söyler.

Ashok eve gelir. Sarla’ya neden Prabha ile kavga ettiğini sorar. Rani gerçekleri söylemeye çalışır. Lakin Sarla onu durdurur. Sarla hemen yalandan bir hikâye uydurup, dolar aldığı adama sarıldığı için Prabha ile kavga ettiğini anlatmaz.

Kuşya, Riya’ya ölen kişilerin ardından ritüelleri yapıldığını anlatır. Riya annesi öldükten sonra babasının bu ritüeli hiç yapmadığını söyler. Kuşya da Anupam’ın mutlaka yaptığını ama bunu açıktan yapmamış olabileceğini söyler.

Düşman Başına 37 Bölüm Özeti (16 Temmuz Cumartesi) Sarla'nın İntikamı

Sarla Rani’ye kıyafetinin nasıl göründüğünü sorar. Rani onunla alay eder. Sarla, Rani’nin çantasında ki yeni kıyafetlerden çalmaya gider. Sarla Rani’nin çantasındaki kıyafetlere bakarken, Rani’nin mücevherleri aldığını fark eder. Rani’ye iyi bir ders vermeyi düşünür. Rani’nin güzel kıyafetlerinden bir tane çalar.

Shanti en çok sevdiği kıyafeti evde aramasa da bulamaz. Kuşya’nın çaldığını iddia eder. Kuşya ne kadar çalmadım dese de yaşlı inadı tutar. Kuşya’dan kıyafeti bulunana kadar oruç tutmasını ister. Kuşya çalmadığını söylemesine rağmen, Sahnti’nin inadı yüzünden oruç tutmaya başlar. Çok geçmeden eve Sarla ve Rani gelir.

Nimmi Sarla’nın üzerindeki kıyafeti, babaannesinin aradığı kıyafet olduğunu görünce şok olur. Shanti hırsızın kendi kızı çıkmasından dolayı kendi kıyafeti olmadığını, kendi kıyafetinin modeli farklı olduğunu söylese de Nimmi Shanti’nin kıyafeti giydiği ana ait resmi gösterir. Nimmi annesinden orucunun bozmasını ister.

Düşman Başına 37. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Sarla’ya kıyafeti nerede bulduğunu sorar. Sarla da Rani’den aldığını söyler. Lakin Rani inkâr eder. Böyle bir kıyafeti olmadığını dile getirir.

Sarla ile Shanti Riya’nın maaşı aldığında ona verip vermeyeceği konusunda konuşurken, Nimmi gelir ve Riya onlara maaşını vermeyeceğini söyler. Sahnti sinirlenir. Sarla da Riya’nın zeki olduğunu ve parasını asla veremeyeceğini söyler. Bunun üzerine Shanti ile Sarla bahse girer.

Riya ile Şivam ofise gelirler. Ofise girerken ikili yine tartışmaya başlar. Riya hala evli olup olmadığını bilmediğini söyler. Bu sırada iş arkadaşları sürpriz bir parti yapar. Patronları çalışmadıkları günler için ödeme yaptığını, bu onları motive etmesini ister. Şivam ve Riya’ya birlikte çalışmaya devam edip etmeyeceklerini sorar. Şivam birlikte çalışmak isterken, Riya ayrı çalışmanın daha avantajı ve verimli geçeceğini söyler. Patron Şivam’ın dediğini onaylar.

Şivam ile Riya birlikte yağ satmaya giderler. İş yeri sahibi yağın kalitesiz olduğunu söyleyip kızar. Şivam karısına hakaret ettiğini düşünüp, müşteri ile tartışır. Riya araya girip onları arılaştırır.

Anupam Riya’yı arar. Ölen annesi için evde puja töreni olduğunu söyler. Riya annesinin pujasına katılır. Riya annesini hatırlayıp ağlarken, Anupam Riya’ya annesinden bahseder. Saygın bir avukat olduğunu söyler.

16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Rani ile Pari Tartışır

Sarla Rani’yi evden göndermek için polisi arar. Evdeki altınlarının çalındığını söyler. Çok geçmeden eve polis gelir. Sarla polislere Rani’nin kaldığı balkondan bozma odaya götürür. Altınları aramasını ister. Çok geçmeden Rani gelir ve polisleri neden aradığını sorar.

Polisler Rani’nin eşyaları arasında altınları bulunca, Sarla Rani’nin hırsız olduğunu söyler. Polisler Rani’yi tutuklar. Rani Amit’i aramalarını, evin gelini olduğunu söyler. Bunun üzerine polisler altınlara bir süre el koyacaklarını, gerçekler ortaya çıktığında teslim edeceklerini söyler. Sarla ellerinden kayıp giden altınları görünce polislere yalvarır. Rani gelini olduğunu itiraf eder. Polis Sarla’ya kızar ve altınları teslim eder.

Sarla Rani’ye en ufak hatasında başına gelecekleri görmesi için bir oyun tertiplediğini söyler. Rani ise bunun altında kalmayıp, misli ile karşılık vermeyi düşünür.

Düşman Başına 37 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 38 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya ile Şivam ilk gecelerinde kavga ederler
 • Riya Şivam’a küser
 • Şivam ile Riya işe başlar
 • İş arkadaşları onlara sürpriz parti yapar
 • Sarla ile Shanti bahse girer
 • Sarla Riya maaşını Sahnti’ye vermeyeceğini iddia eder
 • Ashok oğlu Amit ve arkadaşlarının bar açmasından rahatsız olur
 • Kantin sahibi bar açıldığını öğrenince sinirlenir
 • Sarla Rani’nini kendisinden çaldığı altınları bulur
 • Sarla altınlara yerinde bırakıp polisi arar

Düşman Başına 37 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 37. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Temmuz Düşman Başına 37 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 38 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 37 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 17 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 38 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu