Düşman Başına

Düşman Başına 38 Bölüm Özeti (17 Temmuz Pazar) Kuşya Söz Verir!

Düşman Başına 38 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Temmuz Pazar Düşman Başına 38 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 38 bölüm özeti
 • 17 Temmuz Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 38 Bölüm Fragmanı
 • 17 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 39 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Temmuz Pazar Düşman Başına 38 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Kuşya ile Raghav’ın barışmasına engel olmak için intihar etme numarası yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Kanal 7 ile bölüm numaralarını dengelemek adına bu bölüm yeniden kaleme alınmıştır. Bizleri yakında takip eden okurlarımıza bu bölümü 32 bölüm olarak anlatmıştık!

Düşman Başına 38 Bölüm Özeti

Rani ile Riya alışveriş merkezinde buluşması ile 38 bölüm başlar. Riya, Şivam ile yaşadığı sorunları en baştan itibaren anlatır. Rani Riya’yı dinledikten sonra ikilinin arasını yapmak için onu alış veriş merkezine davet eder. Lakin alışveriş merkezinde parasız kaldığını, acil gelmesi gerektiğini dile getirir. Şivam hemen geleceğini söyler.

Rani’nin çağırması üzerine Şivam Rani’nin yanına alış eşmerkezine gelir. Rani söylediği yalan sayesinde Şivam ile Riya’yı buluşturur. Şivam sert konuştuğu için Riya’dan özür diler. Şivam Riya’nın gönlünü kazanmak için ona sari hediye etmek ister. Lakin cebinde parasının çok az olduğunu görünce canı sıkılır ve bir şey demeden orayı terk eder.

Şivam dükkandan bir şey demeden giderken Riya onu durdurur ve neden gittiğini sorar. Şivam erkeklik gururuna yediremez ve bir şey demeden oradan ayrılır. Rani tüm olayı gördüğü için ondan sakin olmasını, Şivam’ın yeni bir sari alacak parasının olmamasından dolayı sinirlendiğini ve erkeklik gururuna yediremediği için ayrıldığını açıklar.

Düşman Başına 38 Bölüm Özeti (17 Temmuz Pazar) Shanti ile Sarla Plan Yapar

Amit arkadaşlarının yanında rezil olmuştur. O sinirle Sarla’yı arar. Rani’nin gelip kendisinden zorla para aldığını, şimdi ise dışarıda fellik fellik dolaştığını söyler. Sarla o*oğlu Amit’in söylediklerine inanamaz. Rani alış veriş merkezinden eve dönerken Sarla’yı görür. Ondan önce eve gitmek için taksiye biner. Sarla Rani’yi dövmek için eline fırsat geçtiğini düşünüp, hemen eve gider. Lakin Rani onu kapıda karşılar ve ne acelesi olduğunu sorar. Sarla Rani2yi evde görünce çok şaşırır.

Sarla adeta burnunda kıl aldırmaz bir tavırla Rani’ye neden dışarıda gezdiğin, neden Amit’ten para istediğini sorar. Rani olayı bilmezlikten gelip dışarı hiç çıkmadığını, Amit’ten de hiç para istemediğini söyler. Sarla Amit’ten para aldığını konusunda ısrar edince, Rani de kız kardeş yalanını ortaya atar. Adeta düğünde Riya ile Priya meselesine atıfta bulunarak “Çevirdiğiniz oyunlardan haberim var!” demek ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Nimmi radyoda program yapan adamın sesine aşıktır. Evde olup biteni o adam anlatıp huzur bulmaya çalışır. Nimmi Shanti’den bahsedip, şikâyet eder. Shanti ise o sırada aynın radyo programını  dinlemektedir. Shanti programda konuşan kızın sesi tanıdık gelir.

Düşman Başına 38 Bölüm Özeti (17 Temmuz Pazar) Kuşya Söz Verir

Ashok düğün için tefeciye borçlanmıştır. Bir adama ondan borçlarının ödeme zamanın geldiğini, onu ödemesini ister. Ashok yakında ödeyeceğini dile getirince tefeci adam da yakında düğün yaptıklarını, elde edilen altınlardan borcunu ödemesini ister. Ashok gelinin altınlarını alamayacağını söyleyince, adam Raghav’dan almasını ister. Ashok gururlu biri olduğunu şu sözlerle ifade eder.

“Onlardan isteyecek olsaydın en başta sana gelmezdim!”

Shanti Nimmi’yi susturmak için plan yapar. Hindistan’da kız tarafı erkek tarafına düğün masrafları adı altında ya da çeyiz masrafları adı altında yüklü miktar da para istemektedir. Shanti de bu konuya atıfta bulunarak din görevlisini eve davet eder. Çeyiz istemeyen yaşlı, dul ya da çirkin olması fark etmeksizin, iki torununu evlendirmek istediğini söyler. Nimmi bunu duyunca sinirlenir. Sarla’nın çirkef kızı Pari için zengin koca ayarlayan Shanti, Nimmi ve Preeti için dul ve yaşlı koca ayarlamaya çalışmasının adil olmadığını Nimmi Shanti’nin yüzüne söyler.

Düşman Başına 38. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Temmuz Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti işi daha da abartmak için kapı komşuları olan dul terzinin yanına Nimmi’yi götürür. Nimmi’ye bekar erkeklerin cahil olduğunu, aklı başında dul alması gerektiğini, terzi ile birlikte çalışıp çok para kazanabileceklerini söyler. Nimmi ağlayarak eve gelir. Kuşya kızına ne olduğunu sorar. Nimmi olan biteni anlatır. Kuşya büyüklerine karşı gelmemesini, her şeyi halledeceğini söyler.

Sarla babasına ait resmi alır ve odasına getirir. Antikacı resmin çerçevesinin çok pahalı olduğunu, onu satmak isterse alabileceklerini söyleyince Sarla resmi çok daha pahalıya satmak için onu eve getirir ve kimseye göstermek istemez.

17 Temmuz Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Babasının Resmini Alır

Riya istemeden Şivam’ı sari dükkanında küçük düşürdüğünü, ona hediye alacağını, onun telefonu olmadığını Bunty’e söyleyeceğini dile getirir.

Shanti, Kuşya ile Raghav’ın samimi olmasını engellemek için Sahnti intihar etme numarası yapar. Kuşya kaynanasının intihar ettiğini zannedip, onu engellemek için anla başla mücadele eder. Shanti bir şartla intihardan vaz geçeceğini söyler. Kuşya ne olduğunu sorar. “Raghav ile ilk dini tören yapılana kadar konuşmayacaksın!” der. Kuşya kaynanasının bu istediği karşısında şok olur. Kuşya Shanti’ye söz verir.

Düşman Başına 38 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 39 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla’nın gelini Rani ile Riya alışveriş merkezinde
 • Rani Şivam ile Riya’nın arasını yapmak için alışveriş merkezine çağırır
 • Şivam alışveriş merkezine gelir
 • Şivam Riya’dna özür diler
 • Şivam Riya’ya kıyafet almak ister
 • Şivam cebinde parası olmadığını fark edince utanır
 • Şivam alışveriş merkezini terk eder
 • Şivam parasının yetmediğini görünce üzülür
 • Shanti Nimmi ve Preeti’yi dul adamlarla evlendirmek ister
 • Nimmi bu durumu öğrenip üzülür
 • Shanti Raghav ile Kuşya’yı birbirinden uzak tutmak ister
 • Shanti intihar etme numarası yapar
 • Kuşya Shanti’nin intiharını engellemek için ona söz verir

Düşman Başına 38 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Temmuz Pazar Düşman Başına 38. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Temmuz Düşman Başına 38 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 39 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 38 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 18 Temmuz Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 39 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu