Düşman Başına

Düşman Başına 39 Bölüm Özeti (18 Temmuz Pazartesi) Riya’nın Orucu Bozulur!

Düşman Başına 39 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 39 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 39 bölüm özeti
 • 18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 39 Bölüm Fragmanı
 • 18 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 19 Temmuz Salı Düşman Başına 40 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 39 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sahil Riya’nın orucunu istemeden bozar. Riya orucu bozulduğu için ağlar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Kanal 7 ile bölüm numaralarını dengelemek adına bu bölüm yeniden kaleme alınmıştır. Bizleri yakında takip eden okurlarımıza bu bölümü 33 bölüm olarak anlatmıştık!

Düşman Başına 39 Bölüm Özeti

Shanti gelini Kuşya ile konuşması ile başlar. Shanti’nin tek amacı Sarla’nın Raghav’dan chandar kolyesi almak. Bunu da Kuşya engellemesin diye Kuşya’nın Raghav ile konuşmamasını ister. Aksi halde intihar edeceğini dile getirir. Kuşya kaynanasının başına bir şey gelmemesi adına Raghav ile konuşmamayı kabul eder. Lakin 40 yıllık hayat arkadaşına nasıl küs kalacağını da bilemezken, Shanti bu duruma çok sevinir.

Riya Sahil’in verdiği tatlıyı istemeden ağzına atar. Son anda orucunun hatırlayıp onu tükürse de orucu bozulmuştur. Riya orucunun bozulduğunu hemen eşi Şivam’a aktarmak istese de böylesi sıkıcı ve üzücü olayı söyleme konusunda kararsız kalır. Bunty telefonda değil, yüz yüze söylemenin daha akıllıca olacağını ifade eder. Riya Şivam’a telefonda orucunun bozulduğunu, o gelene kadar söylememeye karar verir.

Rani Sarla’ın tesadüf eseri bulduğu resim çerçevesini eve saklarken, Rani bu resmi Shanti’ye götürüp onanda hem para alabileceğin, hem de onun gözüne gireceğini düşünür. Sarla odasında uyurken Rani resmi almak ister. Lakin Sarla çok uyanık biridir. Rani’nin böyle bir şey yapacağını önceden bilen Sarla, Rani’yi yakalamak için plan yapmıştır.

Düşman Başına 39 Bölüm Özeti (18 Temmuz Pazartesi) Shanti Nimmi ile Dalga Geçer

Sarla uyanır ve Rani’nin bunun yapmasını beklediğini söyler. Evine gelin değil, hırsız aldığını ifade ederken, Rani de kendisini savunur.  Rani odasını temizlediğini, resim çerçevesinde toz olduğunu, onu temizlemek istediğini ifade eder.

Rani ile Sarla tartışırken Shanti arar. Shanti Sarla ile kimsenin olmadığı bir yerde buluşmak istediğini dile getirir. Sarla annesini dondurmacıya davet eder. Shanti Sarla’nın evine gelip plan yapmak isterken, Sarla dışarıda buluşmak istemesi Shanti’nin kafasını karışır. Diğer yandan Sarla ise Rani’nin hain olduğunu, Shanti ile yapacakları planları bir başkasına söyleyebileceğini düşünür.

Rani kaynanası Sarla’nın fısır fısır telefonda konuşmasından şüphelenir ve bir şeyler çevirdiğini düşünür. Sarla evden çıkarken, Rani de kendince onu takip etmek ister. Lakin Sarla takip edildiğini hemen anlayıp saklanır.

Sarla Rani arkasında geldiğini fark edince, onu durdurup nereye gittiğini sorar. Rani dek kaçamak cevap verince, Sarla Rani’ye sahip çıkması için kızı Sonal’ı yanına çağırır. Yengesinin yanında beklemesini ister. Lakin Sonal okulda işleri olduğu için yapamayacağını ifade eder. Sarla sinirlenir ve Rani’yi odaya kilitletip, Shanti ile buluşmaya gider.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Riya evdeki ritüeller için hazırlık yapar Yaptığı hazırlıkların resmini Şivam’a gönderir. Şivam Riya’nın remini görünce çok mutlu olur. Riya, gerçekleri saklamak için Şivam’a onun için oruç tuttuğunu söyler. Şivam Riya’nın kendisi için oruç tutması çok ama çok hoşuna gider.

Shanti ve Sarla tanınmamak için gözlük takarak gizlice buluşurlar. Shanti müjdeli haberi olduğunu, Kuşya’nın Raghav’a engel olmasına müsade etmeyeceğini, Kuşya’nın Raghav ile konuşmasının bir süre engellediğini, Chandar kolyesini bu sayede kolayca elde edebileceğini ifade eder.

Düşman Başına 39 Bölüm Özeti (18 Temmuz Pazartesi) Riya'nın Orucu Bozulur

Shanti eve çağırdığı din grevlisi, Nimmi ve Preeti’ye dul koca ararken erkek tarafının elde ettiği meblağdan bahsettiğini söyler. Sarla önce anlayamaz. Shanti söyle der.

“Biz Amit için zengin kız arasaydık, Amit için 15 Lakh, aynı şekilde Şivam için zengin kız aramış olsaydık 15 Lakh da oradan elde edecektik. Kısaca Riya’nın Şivam ile evlenmesi, bizi 30 Lakh kaybettirdi!”

Sarla kaybettiği paraları duyunca şok olur. Shanti kendisine bu denli zarara uğratan Riya’dan intikam alacağını, Riya hiçbir ritüeli bilmediğini, onu bu şekilde rezil edeceğini söyler. Sarla da o an evde olup, bu anı izlemek istediğini söyler.

Amit eve gelir. Babasından para ister. Ashok parası olmadığını söyler. Bunun üzerine Amit, babasının kantininden hisse ister. Zira oraya bar açacağını söyler. Ashok kantinin kendisine ait olmadığını, sadece oranın kiracısı olduğunu söyler. Ancak bu konuşma Amit’i ikna edemez.

Düşman Başına 39. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Nimmi ve Preeti, Şivam ile Riya’nın ilk geceleri için evi dekore etmeyi düşünürler. Nimmi Riya’ya hediye vermeyi düşünür. Nimmi parasının olmadığını, Shanti2in de kendilerine para vermeyeceğini bildiği için Nimmi, Preeti’den Riya için kıyafet tasarlamasını ister.

Riya Shanti’nin istediği ritüellerin neler olduğunu internetten araştırma yaparak bilgi edinmek istese de bir çok bilginin yetersiz yada eksik olduğunu fark eder. Riya hata yapmamak için bilen birisindne bu ritüelleri öğrenmek ister. Bunun üzerine Bua onun yanına gelir ve ritüelleri sırasında neler yapması gerektiğini tek tek izah eder. Bua Riya’ya yapması gerekenleri tek tek açıklar. Lakin dikkat etmesi gereken kaynanası değil, Shanti olduğunu, ona sırrını dahi vermemesini söyler.

18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Anupam ile Bua Konuşur

Shanti, Kuşya’dan gidip güzel bir kıyafet giyinmesini ister. En güzel sarisini seçmesini ister. Preeti’den gidip annesine bu konuda yardım etmesini ister. Kuşya bazı sari dener. Preeti annesinin giydiği sarilerin resmini babasına atar. Lakin Raghav’ın telefonu çekmediği için Kuşya2nın hangi sariyi giymesi gerektiği konusunda geri dönüş yapamaz. Kuşya Raghav’ın en son seçtiği sariyi giyinmeye karar verir. Raghav’ın telefonu çektiği yer de resimleri görür. Ancak Kuşya’nın yaptıklarından dolayı ona karşı kırgındır ve hangi kıyafeti giyeceğini söylemek istemez.

Kuşya Şivam’ı arar ve Riya’yı alıp eve getirmesi gerektiğini söyler. Şivam artık Riya’yı almanın zamanı geldiğini düşünüp sevinçle yola çıkar. Bu sırada Riya odasına ağlamaktadır. Bua Riya’yı alıp tapınağa götürmek ister.

Raghav eve gelir. Sarla da abisinden para koparmak, pahalı altını almak için önceden gelmiştir. Shanti drama yapar ve Raghav’ı kışkırtır.

“Benim ile annem ve kardeşim Sarla’nın arasına kimse giremez. Girmek isteyen ve aramızı bozmak isteyen kendisini kapının önünde bulur!”

Kuşya bunu duyunca evde istenmediğini düşünür.

Düşman Başına 39 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 40 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya Şivam için oruç tutmaya başlar
 • Riya Şviam’a oruç tuttuğunu açıklar
 • Shanti Sarla ile gizlice buluşur
 • Shanti Kuşya’nın Raghav ile konuşmasını engeller
 • Sarla Kuşya ile Raghav’ın küsmesine çok sevinir
 • Rani Sarla’nın babasına ait resmi çalmak ister
 • Sarla Rani’yi suçüstü yakalar
 • Rani hırsızlık yapmadığını, temizlik yaptığını söyler
 • Amit babasından para ister
 • Ashok Amit’e para vermez
 • Amit babasının kantinini yanına bar açmak ister
 • Raghav annesi ile kız kardeşini arasına kimse girmeyeceğini söyler
 • Kuşya evde fazlalık olduğunu düşünür

Düşman Başına 39 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 39. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Temmuz Düşman Başına 39 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 40 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 39 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 19 Temmuz Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 40 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. bugün deger verilen kanal 7 ye isteklerimizi kalpten isteklerimizi söyleme günü ortak arkadaşlarımla dizi center seve seve verirse çok teşekkkürler sagır dilsiz bir kanal 7 var kendi istekleri önemli degil biz ne istersek ne dilersek önemli kanal 7 yi izlleyerek yayın hayatını sürdüre biliyor sonuçta onlardan önce ben
  kore sevdalıları
  Tomorrow 2 azrailin ilişkisi,,, Shine or Go Crazy.. Crazy Love.. love rain valid love playfull kiss.. my name.. A Business Proposal
  black… Sassy Go Go… Radio Romance… School 2017…. Go Back Couple…. Tale of the Nine-Tailed.. That Winter, The Wind Blows
  blood… Cheese in the Trap…. Who Are You: School 2015… Secret Garden…. Mr. Queen… Something About 1 Percent
  I’m Not a Robot… The King: Eternal Monarch… Ruler: Master of the Mask.. The Bride of Habaek.. W – Two Worlds
  Gu Family Book… Goblin… Healer… Clean With Passion For Now

  Pratheṣ̄thịy kảlạng teibto
  Devil Sister.. Love and Deception… You Are My Heartbeat… Love Forever After… Ra Rerng Fai… Irresistible,,,,,,,
  F4 Thailand: Boys Over Flowers…… Ruk Nirun Juntra… Roy Lae Sanae Luang.. Majurat See Nam Pueng
  Tra Barb See Chompoo… The Crown Princess… Praomook..Karn La Krang Neung…Nai Hua Jai.. Fah Mee Tawan

 2. bin bir gece masalları var ve bin bir gece nin dizisi de çekildi ama bu kanal 7 bin bir yüzü var
  bizler ADALET ADALET ADALET isteyen tarafız ASYA DİZİLERİNİ haddinden fazla sabırsızca vampirin kana susamış hali gibi arzuluyoruz kanal 7 mizde bu tutku bu arzular istekler varmı dır meraklanıyoruz…
  tüm dünyada öpüşme sahneleri kesilmeden özgürce verile biliyorsa kanal 7 de özgürce vermeli rtükleri bahane etmeden 30 yıldır rtük var 2000 li yıllarda star tv show tv atv de bolca verdiler bu dizileri vermişler di türkçe adlarıyla sarıl bana maria mercedes
  köle izeura maria la del mario.. kanal d vahşi güzel ya bu dizilerde hiç bir sahne kesilmedi siz nasıl öpüşme yatak sahnelerini kesiyorsunuz oldugu gibi istedigimiz dizileri vermelisiniz bu kanallar ile kanal 7 nin arasında uçurum farlar gözediliyor dünyda dizi çekilmezdi bu sahneler olmasaydı rtük onlara ceza kesmiyorda siz ne hakla kesiyorsunuz eski kore dizilerini öglen saatlerinde vermelisiniz
  ve yenilerine yeniden kucak açmalısınız tüm samimiyetiniz ile arz ederiz

 3. alaycı tavırları sevememe düşünce özgürlügümüz kısıtlanıyor bu sayfada yazılanları isteklerimizi görmezden gelecek kanal asla başarı oranı yüksek olamaz ki kanal 7 de yüksek begenilen iyi başarılı kanallar arasında zor durur sabah tan akşama kadar hint yemegi verirgi restaront gibi hint dizileri millete yediriyor acemi olma yolunda devam ediyor çırak kalfa usta patron vardır hala hint dizileri ile çırak kalmaya devam kalfa usta seri atlıycakki patron oldukları kanıtlansın asya dizilerini talep ediyoruz kore tayland agır basmaktadır dünyada

 4. Lütfen bir grup sözde cin asiğinin lafina kanmayin nolur onlar ortak arkadaş bir avuç ama ben bütün ülkelerin adına yaziyom siz bir Türkmenistana Özbekistana Tajikistaba gelin herjmkes sizin ve hint dizilerinin hayrani simdi 10-12 kişi için 4-5 ülkeyi hayal kırıklığına mi ugratacaksiniz

 5. 4 5 6 ülkeyi bırakın klasik aynı olayları veriyorlar 1 kadın 1 adam a aşık ihanette etse başkasından çocuguda olsa tekrar eleniyor 7 sezon 1400 bölüm çekiyorlar ama senaryo degişikliligi yok biz kadınlar başka erkeklede mutlu olamayız mı neyse 4 5 6 ülke izliyorsunuz da neden asya ülkelerini izlemiyorsunuz netfilix kore dizilerinde tayland dizilerinde kendini aştı her yıl 300 tane dizi satın alınıyorsa bu başarı oranı yüksek demektir hint dizileri yerine kore tayland dizilerine göz kırpsa ya kanal 7 belki kendide büyümeyi başlar yeni dogan bebekler yerine yetişkinler gibi yürümeyi koşmayı denese inekler e aşık taşlar a dua eden insanlar yerine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu