Düşman Başına

Düşman Başına 4 Bölüm Özeti (13 Haziran Pazartesi) Shivam İşte Kovulur!

Düşman Başına 4 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Haziran Pazartesi Düşman Başına 4 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 4 bölüm özeti
 • 13 Haziran Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 4 Bölüm Fragmanı
 • 13 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 14 Haziran Salı Düşman Başına 5 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Haziran Pazartesi Düşman Başına 4 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shivam numuneleri kaybedince işten kovulur. Sarla Shivam’in işte çalıştığını herkese söyler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 4 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 4 Bölüm Özeti

Riya ile Shivam’ın ofisinden başlar. Patron yeni bir müşteri olduğunu, kimlerin bu müşteriyi alacağını sorar. Herkes el kaldırır. Patron müşteriyi kaybettiklerinde işlerini de kaybedeceklerini söyleyince herkes ellerini indirir. Shivam zoru sevdiğini ve tek başına başaracağını söyler.

Evde Sarla ile Amit gelmeden önce evin suları kesilir. Nimmi ve Preeti görücüler gelmeden eve su kovası ile su taşırlar. Shivam eve gelir. Kardeşlerinin eve su taşıdığını görünce onlara yardım etmek ister. Bu esnada Sarla ve oğlu amit gelir. Amit yengesi Kaushalya’ya karşı yüksekten bakar. Shivam buna sinir olur.

Görücüler gelir. Nimmi yeri temizlerken, görücülerin üzerine su dökülür. Sarla ve Amir görücülerin geri gideceğini, Shanti’yi ikna etmelerine gerek olmadığını kendiler aralarında söylerler. Nimmi’nin yaptığı hareket sonucunda görücüler evden çıkarlar.

Sarla rol yapar. Amit’e bulduğu kısmetin de kaçtığını söyler. Shanti olanlara sinir olur ve bu olanların tek sorumlusu olarak Nimmi’yi görür. Shanti Nimmi’yi kilere kilitler.

Shivam kardeşine cep telefonu ile oyuncak verir. Nimmi oyuncakla kilerde oynarken güler. Shanti sinir olur ve kilerin kilitli kapısını açtığında, Nimmi’ye neden güldüğünü sorar. Kaushalya kızının oyuncakla oynadığını, bundan dolayı güldüğünü söyler. Shanti yeniden Nimmi’yi kilere kilitler.

Düşman Başına 4 Bölüm Özeti (13 Haziran Pazartesi) Riya Shivam'ı Düşünür

Shivam ile Preesti Nimmi’yi kilerden çıkartmak için bir plan yaparlar. Plana göre kiler odasına sahte yılan atarlar. Lakin bunu Nimmi’ye söylemezler. Nimmi “Yılan!” diye bağırır. Shanti önce Nimmi’nin rol yaptığını söyler. Lakin Kaushalya kızının başı belada olduğunu söyler.

Shanti kapıyı açınca yılanı görürler. Bu esnada evin babası Raghav gelir. Meselenin ne olduğunu sorsa da kimse sesini çıkartamaz. Zira Kaushalya Nimmi’nin neden kilerde kaldığını, Amit’in görücülerinin neden evden kaçtığını öğrenirse Raghav kızacağını düşünür. Shanti de Nimmi’yi kilere kilitlediği için Raghav’ın bir şey demesinden çekinir. Kaushalya konuya detay vermeden kapatırlar.

Riya iş yerinden çalışırken, Sarla tapınağa gidip din görevlisine rüşvet verir. Ona söylemesi gerekenleri aktarır. Akabinde Riya’yı telefonla arar. Tapınağa gelmesini, Shanti’yi ikna etmek için plan yaptığını söyler. Oysa Sarla’nın amacı bambaşkadır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shivam numune temizlik malzemelerini almaya tren istasyonuna gider. Riya da onu peşinden gider. Trenin 1 saat gecikeceği haberini alan Shivam, vakti değerlendirmek ister. Riya ve Bunty de oraya gelir. Paketler karışır. Raghav oğlunu orada elinden paketle görünce ona ne yaptığını sorar. Shivam bir arkadaşına yardım etmek için geldiğini söyler. Shivam elindeki paketi oradaki adama teslim eder. Riya daha sonra o adamdan paketleri alır.

Sarla Shanti’yi tapınağa götürür. Tapınakta ki din görevlisi yalandan birkaç bir şey söyler. Sarı çiçek başından yağdığında, tüm dertlerden arınacağını söyler. Sarla hemen Riya’ya haber eder. Shanti’nin yanına gelmeden sarı çiçek almasını ister.

Riya tapınağa gelir. İçeri girmeden sarı çiçek alır. Shanti ile karşılaştığında bilerek çarpışır ve Shanti ile Riya yere düşer. Shanti’in kafasında sarı çiçekler düşer. Sarla hemen araya girer. Din görevlisi sarı içekten bahsettiğini, şimdi Riya sarı çiçekle karşılarına çıktığını söylese de Shanti, Riya’yı görünce sinir olur.

Düşman Başına 4 Bölüm Özeti (13 Haziran Pazartesi) Shivam İşte Kovulur

Sarla, Riya ve Shanti birlikte taksiye binerler. Shanti Riya ile konuşmamak için elinden geleni yapar. Riya Shivam’ın gerçek evine gider. Lakin orayı Shanti’nin evi zanneder. Kaushalya Riya ile tanışır. Riya eve dikkatlice bakar. Shanti Riya’nın orada olmasından rahatsız olur. Amir oraya gelir ve Riya’yı görür. Riya evden çıktıktan sonra Sarla annesi Shanti’yi ikna etmek için çabalar.

Shanti’nin inadının kırılmadığını gören Sarla ve Amit yeni bir plan yaparlar. Amit eve gider ve intihar etme numarası yapar. Sarla da Amit’in intihar notunu herkes duyurur. Yalandan ağlama numarası yapar. Herkes Amit’in intihar etmek için eve gittiğini öğrenir. Hep birlikte oraya giderler. Sarla adım adın Amit’e bilgi verir. Herkesin geldiğini, oyunculuğu iyi yapmasını ister.

Shivam da oraya gelir. Yan komşunun balkonundan içeri girip, Amit’in elinden gaz yağı ile çakmayı alır. İçeriden kilitli olan kapıyı açar. Amit’in dayısı Raghav da Amit’e tokat atar. Kendisine gelmesini ister. Shanti’nin deinadı kırılır ve sevdiği kızla onu evlendireceğini söyler. Shanti gittikten sonra Amit ile Sarla işi başardıklarını söyler.

Düşman Başına 4. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shivam Amit’i kurtarırken her şeyin sahte olduğunu fark etse de olayı açığa çıkartmaz. Bu sırada Pari de internetten bulduğu sevgilisi ile dışarıda gezmektedir. Shivam ve ailesi Sarla’nın evinden giderken Nimmi, Pari ile sevgilisini fark eder. Nimmi onlşarı resmini çeker.

Riya’nın evindeki hizmetçi, aldığı ücreti az bulur ve daha fazla para ister. Aksi halde çalışmayacağını söyler. Anupam sinir olur ve hizmetçiyi kovar.

Sarla gelinin geldiğinde onu köle gibi çalıştıracağını söyler. Bu sırada abisinin kendisine baktığını görünce hemen lafı değiştirir. Kaynanalar gelinlere eziyet ettiğini, gelini geldiğinde onu el üstünde tutacağını, annesi Shanti’den bunu öğrendiğini söyler. Shanti de kızına hak verir. Kaushalya ana kızın yalan söylediğini görgünce, Raghav’a bakıp güler.

13 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Riya Shivam'a Yardım Etmek İster

Preeti ve Nimmi, Amit’in yalanla herkesi kandırdığından bahsederler. Nimmi şok haberleri olduğunu söylüyor. Pari’yi bir adama sarılırken gördüğün, o ana ait resmi çektiğini söyler.

Shivam Amit’in kim için intihar etmeye kalktığını merak eder. Nimmi de kızdan biraz bahsedince Shiva’ın aklına Riya gelir. Riya ile yaşadığı anıları gözlerinin önüne gelir. Nimmi Shivam’ın aşık aşık baktığını görünce onunla dalga geçer

Sarla ile Riya dışarıda yemek yemeğe giderler. Sarla bilerek cüzdanının getirmez. Riya göze girmek için Sarla’nın da hesabını da öder.

Shivam ofise gelecek müşteriler için hazırladığı numune ürünleri kaybeder. Patronu ona kızar. Müşteriler numune ürünleri göremeyince anlaşma yapmadan giderler.

Shivam numuneleri kaybettiği için içşen kovulur. Sarla ise Shivam’ın işçe çalıştığını öğrenip herkese söyler.

Düşman Başına 4 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 5 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Evde su kesilir
 • Nimmi eve kovalarla su taşır
 • Sarla ve Amit dalga geçer
 • Nimmi eve gelen Amit’in görücülerine istemeden su döker
 • görücüler evden kaçar gibi gider
 • Shanti suçu Nimmi’ye bulur
 • Shanti Nimmi’yi kilere kapatır
 • Shavam Nimmi’yi kurtarır
 • Amit intihar etme numarası yapar
 • Shanti Amit ile Riya’nın evlenmesini kabul eder
 • Shivam numuneleri kaybedr
 • Patronu Shivam’ı kovar

Düşman Başına 4 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Haziran Pazartesi Düşman Başına 4. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Haziran Düşman Başına 4 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 5 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 4 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 14 Haziran Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 5 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu