Düşman Başına

Düşman Başına 40 Bölüm Özeti (19 Temmuz Salı) Riya’nın İtirafı!

Düşman Başına 40 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Temmuz Salı Düşman Başına 40 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 40 bölüm özeti
 • 19 Temmuz Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 40 Bölüm Fragmanı
 • 19 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 41 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Temmuz Salı Düşman Başına 40 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Riya Shanti’ye orucunun bozulduğunu itiraf eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Kanal 7 ile bölüm numaralarını dengelemek adına bu bölüm yeniden kaleme alınmıştır. Bizleri yakında takip eden okurlarımıza bu bölümü 34 bölüm olarak anlatmıştık!

Düşman Başına 40 Bölüm Özeti

Pari ile Vyom’un buluşması ile başlar. Vyom Pari’ye hediye verir. Pari Vyom’un pahalı hediyesini görünce çok mutlu olur. Raghav, Kaushalya’yı uzakta görünce rahatsız olur. Zira annesi Shanti’ye bakmadığının düşünmektedir. Raghav Preeti’ye annesinin neden gelmediğini sorar. Preeti, annesi Kaushalya hangi kıyafeti giyeceğini bilmediğini, onu sormak için geldiğini dile getirir.

Raghav sinirli bir şekilde istediği kıyafeti giyebileceğini ifade eder. Preeti, Kaushalya’ya Raghav’ın “istediği kıyafeti giymekte özgür!” dediğini söyler. Kaushalya Raghav’ın kendisine karşı hala sinirli olduğunu dile getirir.

Shanti Sarla’yı telefonla arar. Ona iyi haberleri olduğunu söyler. Kaushalya ile Raghav’ın aralarının bozulduğunu, Raghav sonunda istediğini yapacağını söyler. Sarla bu habere çok sevinir.

Düşman Başına 40 Bölüm Özeti (19 Temmuz Salı) Şivam Riya'yı Almaya Gelir

Shanti, Kaushalya’nın giydiği kıyafeti beğenmez ve kıyafetini değiştirmesini ister. Kaushalya çok fazla kıyafeti olmadığını, en güzel kıyafeti giydiğini dile getirir. Shanti Kaushalya’nın giydiği kıyafeti beğenmez ve gelini Riya’nın odasında ki kıyafetlerden birini seçip giymesini ister.

Kaushalya Riya’nın kıyafetini giyer. Preeti Kaushalya’yı Riya’nın kıyafetini giymiş bir halde görünce şok olur.  Preeti, kaynana olarak gelininin kıyafetini giymesi çevreden hoş karşılanmayacağını açıklar. Shanti hemen araya girer ve evde herkes birbirlerinin kıyafetini giyebileceğini, evde birlik ve beraberlik bu sayede sağlanabildiğini ifade eder. ,

Kaushalya Shanti’nin sözlerinden etkilenir. Kaushalya, Shanti’nin dediğini yapıp Riya’nın kıyafetini giymeye devam edeceğini dile getirirken, Shanti son olaydan Sarla’ya bahsetmeyi düşünür.

Sarla odasında hazırlanırken Rani oraya gelir. Altınlarını takmak istediğini söyler. Sarla ondan sahte altın takmasını ister. Shanti Sarla’yı arar. Evde her şeyin hazır olduğunu, gelirken Rani’yi de alıp gelmesini ister. Sarla Rani’yi getirmek istemeyince, Shanti insanlar laf edeceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rani bir gün önce çilingire Sarla’nın odasının ve dolabının anahtarının yaptırmak için çağırmıştı. Şimdi çilingir anahtarı Rani’ye teslim eder. Sarla telefonda konurken birinin geldiğini fark eder. Onunla konuştuktan sonra kim geldiği diye sorar. Rani de komşu Prabha olduğunu, eve almadığını dile getirir. Sarla inanmaz ve balkona çıkıp bakar. Orada Prabha’yı görünce ikna olur.

Riya’nın babaannesi, Shivam ve Riya’nın aarti törenini yapar. Riya’nın babaannesi Shivam’a 1000 RS para verir. Shivam parayı kabul etmez. Riya’nın babaannesi kesinlikle alması gerektiğini söyleyince Shivam 1 Rs ile 1000 RS arasında dini açıdan bir fark olmadığını, bu nedenle 1 Rs alacağını ifade eder. Riya’nın babası Riya’nın babası Riya’nın babası Riya’nın babası damadının tok gönüllü olduğunu görünce mutlu olur ve onu kutsar.

Rani, Sarla’ya Pari’nin gelip gelmeyeceğini merak eder ve Sarla’ya sorar. Sarla sinirlenir ve kızının dışarıda aylak aylak gezmediğini dile getirir. O sinirle Sarla Pari’yi arar. Pari annesine meşgul olduğunu söyleyip telefonu kapatır. Bu sırada Pari ve Vyom otel odasındadırlar. Vyom ona birçok hediye verir.

Düşman Başına 40 Bölüm Özeti (19 Temmuz Salı) Riya'nın İtirafı

Shivam ve Riya evden çıkıp, Shanti’nin evine doğru giderler. Shivam eve giderken Riya’yı başka bir yere götürür. Riya eve gidip gitmediklerini sorar. Shivam da eşi ile huzurlu bir an geçirmek istediğini, kimsenin onları engellemesine izin vermeyeceğini söyler.

Riya ile Shivam bankta oturup sohbet ederler. Riya’nın babaannesi Suma ile tartışır. Riya’nın babaannesi Riya’nın eve ulaşıp ulaşmadığını merak eder. Sahil gidip bakacağını dile getirir. Riya ile Shivam yolda durup sohbet ederken, Sahil Shanti’nin evine gelir. Sahil Riya’nın unuttuğu kıyafetleri ve altını teslim eder. Shanti Riya’nın nerede olduğunu sorar. Sahil de çok önceden çıktıklarını söyleyince Shanti, Kaushalya’ya bakar.

Düşman Başına 40. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Sahil’e Riya ile Shivam’ı sorar. Sahil, Riya ve Shivam’ın evden çok önceden ayrıldığını söyler. Sahil eve gideceğini, Riya eve geldiğinde kendisini aramasını ister. Sahnti Sahil ile alay eder. Sahil, Shanti’nin evinden ayrılır.

Shivam ve Riya el ele tutuşur. İkisi yakınlaştığı sırada çaycı gelir. Çaycı çifte kumrularu rahatsız eder. Shivam çaycı ile tartışır. Çaycı Shivam’a kızar. Riya bir şey söylemesi gerektiğini söyleyerek konuya girer. Bu sırada Shivam şakalar yapar.

Riya büyük bir hata yaptığını, oruç tutmaya başladığını ama Sahil birden tatlı ikram ettiğini ve orucunun bozulduğunu, tatlıyı yemeden tükürdüğünü açıklar. Cezasının ne olduğunu bilmediğini ifade eder. Shivam ona sarılır ve gülümser. Bu sırada polis gelir. Genel ahlaka aykırı davrandıklarını dile getirir. Shivam karı koca olduklarını dile getirir. Shivam polisten rahatsız olur ve oradan ayrılıp eve gelirler.

19 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Kuşya Riya'yı Görür

Kaushalya, Riya’yı karşılar. Aarti töreni yapar. Riya, Shanti’yi selamlar. Bu sırada Nimmi, Shivam’a Shanti’nin bir şeyler planladığını, Riya’yı Shanti konusunda ikaz etmesini ister. Shivam Shanti’nin artık düzeldiğini, düğünde doğru tarafını seçtiğini söyler. Nimmi sinirlenip gider.

Kaushalya gelir ve Riya’ya orucunu sorar. Riya orucunu tam söylemek üzereyken, Shanti gelir ve Kaushalya’yı bir işe gönderir. Riya Shanti’ye orucunun bozulduğunu ifade eder. Shanti, Kaushalya’yı arar ve ona söylemez. Ondan bir iş için terasa çıkmasını ister. Riya, Shanti’den özür diler.

Shanti, bunu Shivam ve Kaushalya’ya söylememesini ister.  Riya nasıl yalan söyleyebileceğini sorar. Shanti sadece saklandığını ve kimseye zarar vermemek için yalan söylemesi halinde, bunun yalan olmadığını dile getirir. Riya da Shanti’nin sözlerine inanır.

Amit, arkadaşlarına araziyi göstermek için demiryolu arazisinin olduğu bölgeye gelir. Ashok uzaktan adamları görür. Amit bu araziyi alacağını dile getirir. Ashok neler olduğunu sorar. Amit yalan söyleyerek işin içinde çıkmaya çalışır. Ashok adamları azarlayınca, Amit’in arkadaşları da Ashok’u darp eder.

Düşman Başına 40 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 41 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Pari Vyom ile buluşur
 • Shivam Riya’yı almak için gider
 • Riya Shivam’a orucunun bozulduğunu açıklar
 • Shivam ile Riya yolda vakit geçirirler
 • Riya ile Shivam eve geç gelir
 • Sahil Riya’nın takılarının vermek içişn Shanti’nini evine gelir
 • Sahil Riya ile Shivma’ın çok önce öçıktığını söyler
 • Rani çilingirciden Sarla’nın kasasına ait dolabın anahtarını yapmasını ister
 • Raghav ile Kuşya’nın arası daha da bozulur
 • Riya Shanti’ye orucunun bozulduğunu söyler
 • Shanti orucunun bozulduğunu kimseye söylememesini ister
 • Riya Shanti’ye inanır

Düşman Başına 40 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Temmuz Salı Düşman Başına 40. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Temmuz Düşman Başına 40 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 41 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 40 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 20 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 41 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu