Düşman Başına

Düşman Başına 41 Bölüm Özeti (20 Temmuz Çarşamba) Riya’nın Kaynanası ile Arası Bozuldu!

Düşman Başına 41 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 41 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 41 bölüm özeti
 • 20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 41 Bölüm Fragmanı
 • 20 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 21 Temmuz Perşembe Düşman Başına 42 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 41 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shivam’ın babaannesinin planı ile Kaushalya ile Riya’nın arası açılır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Kanal 7 ile bölüm numaralarını dengelemek adına bu bölüm yeniden kaleme alınmıştır. Bizleri yakında takip eden okurlarımıza bu bölümü 35 bölüm olarak anlatmıştık!

Düşman Başına 41 Bölüm Özeti

Riya oruç tutmadığını açıklayınca, Kaushalya gelinine kızar. Riya oruç tutamadığını Shivam meseleden haberdar olduğunu söyleyince, Shanti Shivam’ın şimdiden tarafını belli ettiğini dile getirir. Riya ağlayarak odasına gider. Shivam eşi ile annesinin arasında kalır. Shanti Riya ile Kaushalya’yı birbirlerine düşürdüğü görünce çok mutlu olur.

Shivam’ın babaannesi Riya’nın hata yaptığını, bu hatasının karşılığını kaynanası olarak Kaushalya’nın ceza vermesi gerektiğini söyler. Shanti Kaushalya’nın eline bir sopa verir. Kaushalya kaynanasının verdiği sopayı eline alınca, Kuşya’nın çocukları çok şaşırır.

Rani Prabha’yı arar ve Shanti evinde drama başladığını, bu defa Riya ezilen kişi olduğunu, mutlaka görmesi gerektiğini söyler. Prabha geleceğini söyler. Rani telefonla konuşup arkasını döndüğünde Sarla’yı görür. Sarla Rani’ye kızar.

Renu, Riya’yı teselli etmeye gider. Riya ise iki göz iki çeşme ağlamaktadır ve şu sözleri sarf eder.

“Ben Shivam’ın düşmanı değilim, onun için oruç tuttum ama Sahil bana yanlışlıkla tatlı yedirdi. Ben o tatlıyı yutmadan çıkardım. Bu konuda benim hatam ne? Neden herkes beni suçluyor?”

Kaushalya’nın kardeşi Renu, kardeşi Kaushalya ile konuşacağını, şimdi kızgın olduğunu, onunla daha sonra konuşacağını söyler.

Düşman Başına 41 Bölüm Özeti (20 Temmuz Çarşamba) Şivam Annesinden Özür Diler

Shanti Kaushalya’ya haklı olduğunu, bu sayede Shivam’ın artık kimin tarafında yer alacağını da öğrendiklerini söyler. Shivam annesinin yanına gelir. Lakin Shivam’ın babaannesi onu azarlar. Neden Kaushalya’nın tarafını tutmadığını sorar.

Rani Riya’nın yanına gider. Kötü görünen meseleden mutlu olabileceği bir sonuç çıktığını, Shivam doğrunun tarafında yer aldığını ve kendisini tuttuğunu dile getirir.

Ashok darp edilmiş bir halde eve gelir. Evde kimseyi bulamayınca Shanti’nin evini arar. Nimmşi telefona çıkar ve herkesin burada olduğunu söyler. Ashok Pari’nin gelmesini ister. Nimmi Pari’nin ritüellere katılmadığını söyler. Ashok bu sırada Parinin gazeteye çıkan haberini görünce şok olur. Ashok bir adama derdini anlatır. Oğlu kendisini tehdit ettiğini, kızı baskında yakalandığını ve gazeteye resmi çıktığını, eşi her fırsatta onu azarladığını anlatır.

Riya, Shivam’a milletin neden kendisine tepki gösterdiğini anlayamadığını, masum olduğunu anlatmasına rağmen neden üzerine geldiklerini sorar. Shivam annesi ile eşi arasına kaldığı için öfkelidir ve Riya’dan sadece susmasını ister. Riya da sessiz kalmaz ve hatası olmadığı halede annesi kendisine kızdığını ama susan taraf yine kendisi olduğunu söyleyip tepki gösterir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rani Riya’yı sakinleştirip törenini devam etmesini sağlar. Riya kendi sarisini kaynanasının üzerinden görünce şok olur. Tören sırasında bu olay mesele haline gelir. Shanti ve Sarla, Kaushalya’nın sormadan gelinin elbisesini giymesini eleştirir ve Riya’dan özür dilemesini ister. Kaushalya ise Shanti’nin ondan giymesini istediğini, bu sebeple gelinine ait elbiseyi giydiğini söyler. Shivam’ın babaannesi hemen zeytinyağı gibi üste çıkar. Riya’ya sormadan almasının hata olduğunu dile getirir. Bunun üzerine Kaushalya ellerini birleştirip Riya’dan özür diler.

Nimmi annesinin küçük düşürüldüğünü düşünüp sinirlenir. Riyanın ortalıkta olan tüm sarilerini ateşe verir. Shivam sarilerin içinde sağlam olanları kurtarmaya çalışır.

Düşman Başına 41 Bölüm Özeti (20 Temmuz Çarşamba) Riya'nın Kaynanası ile Arası Bozuldu

Shivam, Nimmi’yi teselli eder. Nimmi Riya’nın kıyafetlerini yaktığı için ondan özür diler. Preeti de Nimmi’ye bunu neden yaptığını sorar. Neden hata yaptın der. Shivam hemen araya girer ve Nimmi’nin hata yapmadığını söyler.

Nimmi ve Preeti, Riya’ya kimin doğruyu kimin yanlış olduğunu göstermeleri gerektiğini söylerken Shanti duyar. Nimmi’ye kızar. Raghav ne olduğunu sorar. Shanti de Nimmi’nin Kaushalya’yı kışkırttığını söyler.

Ashok Shivam’ın babaannesinin evine gelir. Raghav eniştesi Ashok’un yüzü yara bere içinde görünce nasıl olduğunu sorar. Ashok mecburen yalan söylemek zorunda kalır. Kayıp düştüğünü dile getirir. Ashok, Sarla’dan onunla gelmesini ister. Lakin Sarla daha sonra geleceğini söyler. Ashok tepki gösterir ve ısrar eder. Shanti Sarla ile Ashok’un tartışmasına dahil olur ve kızı Sarla’ya karşı kibar olmasını sert bir dille söyler.

Düşman Başına 41. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Kaushalya, Nimmi ve Preeti ile konuşur. Preeti acıktıklarını ve yemek yapmasını ister. Lakin Kaushalya Shanti’nin Riya’dan yemek yapmasını istediğini, bundan dolayı yemek yapamayacağını dile getirir. Bu sırada Shivam annesinin yanına gelir. Shivam annesinden özür dilerken, Kaushalya da oğluna “Karsının kuklası” dememeleri için mücadele ettiğini söyler.

Shivam’ın babaannesi sadece Riya’nın yaptığı yemeği ister. Gece Kaushalya Shivam’ı uyandırır. Lakin Shivam kalkmaz. Kaushalya Riya’ya gider ve Shanti’nin yemek istediğini dile getirir. Riya gidip yemek hazırlar. Lakin yemeğin hepsini yakar.

Riya yemek pişirmeye çalışa da yemeği yakar. Shanti Riya’nın nasıl yemek yaptığını görmeye gider. Lakin Kaushalya Nimmi’den kapıda durmasını ve bir şekilde onu oyalamasını ister. Shivam’ın babaannesi su ister. Nimmi Shanti’ye su verir ve onu mutfaktan gönderir.

20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam Annesi ile Eşi Arasında Kalır

Kaushalya yeniden yemek yapar. Herkes Kaushalya’nın yaptığı yemeği Riya’nın yaptığını zannedip yer. Raghav yemeği çok beğenir ve gelinine 500 Rs vereceğini dile getirir. Lakin Shanti bu yemeğin Kaushalya’nın elinden çıktığını söyler. Riya da yalan söyleyemez. İtiraf eder.

Nimmi Riya’ya kızar ve annesini küçük düşürdüğünü, buna neden müsaade ettiğini sorgular. Shivam’ın babaannesi kısaca Kaushalya ile Riya’nın arasını bozarken, yanında Nimmi ve Preeti ile de Riya’nın arasını bozmuştur.

Ashok eve gelir. Pari’nin gazeteye çıkan resmini gösterir. Riya yalan söylemek istese de Ashok her şeyin farkındadır. Amit olayın üzerine gelir ve evdeki kavganın sebebini sorar. Ashok oğlu Amit’in yüzünü dahi görmek istemez.

Düşman Başına 41 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 42 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya oruç tutmadığını Shanti’ye söyler
 • Kaushalya Riya’ya kızar
 • Shivam Riya’nın Oruç tutmadığında haberdar olduğunu söyler
 • Kuşya Shivam’ın Riya’yı desteklemesine kızar
 • Kaushalya ağlar
 • Shivam annesinden defalarca özür diler
 • Shivam Riya’ya kızar
 • Kaushalya Riya’nın elbiselerinden giyer
 • Sarla dalga geçer
 • Kaushalya gelininden özür diler
 • Nimmi sinirlenir
 • Kaushalya ile Riya’nın arası açılır

Düşman Başına 41 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 41. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Temmuz Düşman Başına 41 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 42 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 41 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 21 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 42 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu