Düşman Başına

Düşman Başına 44 Bölüm Özeti (23 Temmuz Cumartesi) Riya Kuşya ile Karşı Karşıya Gelir!

Düşman Başına 44 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 44 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 44 bölüm özeti
 • 23 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 44 Bölüm Fragmanı
 • 23 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 24 Temmuz Pazar Düşman Başına 45 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 44 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Riya babasının evine gider. Kuşya haber vermediği için Riya’ya kazar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 44 Bölüm Özeti

Nimmi ve Preeti’nin konuşması ile başlar. Her ikisi de annesinin ömür boyu Shanti gibi biri ile yaşamasının ne kadar zor olduğundan bahseder. Nimmi Riya’nın normalde gelmesi gerektiğini, neden bu zamana kadar gelmediğini merak eder.

Riya babasının evinden onula konuşur. Anupam’ın birdenbire kalbi ağrımaya başlar. Herkes başına toplanır. Anupam nefes alamadığını söyleyince, Riya babasına su içirir. Riya babasına kalp ilaçları alıp almadığını sorar. Anupam ve diğerleri ilaç almayı unuttuğunu söyler.

Riya babası da dahil olmak üzere evdeki herkese kızar. Anupam geç kalmadan kocasının evine gitmesini, onu orada beklediklerini geç kalacak olursa evde sıkıntı çıkabileceğini söyler. Riya gitmek istemediğin, onu bu halde bırakmak istemediğini söyler.

Düşman Başına 44 Bölüm Özeti (23 Temmuz Cumartesi) Shanti Kuşya'yı Destekler

Sarla Rani ile alay eder. Rani kaynanasına neden polise şikâyet edip korkuttuğunu sorar. Sarla yaşanan olayı Amit’e bir bir anlatacağını söyler. Rani kocası ile arasının bozulmasını istemediği için ona yalvarırcasına söylememesini ister. Rani Sarla’ya yalandan güzel sözler söyleyip, oldukça zeki olduğunu ifade eder.

Riya hemen eve doktor çağırır. Anupam ise doktora ihtiyacı olmadığını, kaynanasının evine gitmesi gerektiğini söyler. Suma Anupam’a destek olur. Evde Anupam’a bakacaklarını, kaynanasının evine gitmesi gerektiğini söyler. Riya olaydan Şivam’ı haberdar etmek için onu arasa da ulaşamaz. Sahil motosikleti ile onu eve bırakmak iter. Lakin motosikletin lastiğinin patladığını görünce taksi çağıracağını söyler.

Shanti, Sarla’nın şu sözleri hatırlar

“Riya zeki bir kız. O sana asla maaşını vermez. İddiasına girelim istersen!”

Sözlerini hatırlar.

Shanti bunları düşünürken, Sahnti’nin canı sıkılır. Nimmi de bunu fark eder ve Sarla ile olan bahsini sorar. Shanti sinirlenir. Nimmi’nin yüzünü sıkar ve ona kızar. Nimmi ve Preeti, Riya’nın eve zamanında gelmemesi halinde, fırçayı Shanti’den Kuşya’nın yiyeceğini dile getirirler. Bu nedenle Riya’nın eve erken gelmesi her şeyden önemli olduğunu düşünürler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit babasının iş yerinin yan tarafında arkadaşları ile açtığı kumarhanede kağıt oynar. Ashok oraya gelir ve adamlara kızar. Adamlar Ashok’un kim olduğunu (Amit’in babası) bilmeden onunla tartışır. Diğer yandan Ashok’un çalışanı Amit’in yanına gider ve babasının hor görülmesi hoşuna gidip gitmediğini sorar.

Sahil motosikletinin tekerleği patladığı için Riya’yı arabaya bindirir. Bu sırada Riya Sivam’ı defalarca arasa da kimisinden ulaşamaz. Kimisinden Şivam telefonu duymaz. Bunun üzerine Riya Şivam’a mesaj atıp taksiye biner.

Şivam Riya’nın kendisini aradığı çağrıları fark eder. Onun için endişelenir ve hemen onu geri arar. Lakin bu defada Riya’nın telefonu yolda olduğu için çekmez.

Düşman Başına 44 Bölüm Özeti (23 Temmuz Cumartesi) Riya Kuşya ile Karşı Karşıya Gelir

Shanti, Kuşya ile konuşur. Ona Riya eve geldiğinden sakin bir odaya gidip, maaş günü geldiğinden maaşını evdeki herkesin verdiği gibi kendisine verme konusunda ikna etmesini ister. Kuşya bunu yapamayacağını söyler.

“Sen nasıl kaynanasın! Kaynana dediğin yumruğu masaya vuracak! Dediğini yaptıracak! Aksi halde gelin seni ezer!”

Deyincne Kuşya gaza gelir. Kuşya her ne kadar kendisi söyleyemese de bu durumu Şivam’a söyleyeceğini, Şivam onu ikna edeceğini söyler. Shanti Sarla ile olan iddiasını kazanacağını düşünür.

Kuşya evdeki ritüeli başlatmak için artık zamanın kalmadığının fark eder. Bu sırada Şivam eve gelir. Kuşya Riya’nın nerede olduğunu sorar. Şivam onun evde olup olmadığını sorunca annesi aşırır ve “İkiniz aynı iş yerinden değil misiniz oğlum!” der.

Şivam Kuşya’ya Riya’nın babasını görmeye gittiğini açıklar. Shanti dramayı bir kat daha artırmak için “Riya’yı sabahtan beri bekliyoruz. Biz burada onun için endişelenirken, o babasının evinden hasret gideriyor. Benim gelinim Kuşya bana sormadan kapıdan dışları çıkamaz. Kuşya Riya’nın babasının evine gittiğinden haberin var mı? Bir de sen kaynana olacaksın!” der.

Shanti’nin sözlerinden dolayı Kuşya çok üzülür. Şivam da Riya’yı getirmek için evden dışarı çıkar. Riya bu sırada trafiğe takılmıştır. Taksiciye parasını verip koşmaya başlar. Kuşya ritüele başlar. Bu sırada Riya eve gelir.

Düşman Başına 44. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya hemen içeri gire ve Kuşya’nın ritüeline katılır. Lakin Kuşya onu durdurur ve ritüele başlamadan önce ellerini yıkamasını ister. Riya, Kuşya’dan özür diler. Kuşya Riya’ya kızar. Sabah işe giderken onunla erken gelmesi gerektiğini söylediğini ama geç kaldığını söyler. Riya babasının evine gitmesi gerektiğini söylerken, Kuşya onun evi burası olduğunu, gitmek için kendisinden izin alması gerektiğini, katı bir kaynana olmadığını, izin istediğinden izin vereceğini söyler.

Shanti ortalığı bir kat daha karıştırmak için Riya’nın yanında yer alır. Riya’ya kızamadan önce onun neden babasının evine gitmesi gerektiğini neden sorgulamadığını dile getirir.

Sarla Rani ile tartışırken telefonu açlar. Arayan kuyumcudur. Onun istediği işi hallettiğini söyler. Sarla Rani’ye çaktırmadan dışarı çıkar.

Riya hata yaptığının fark eder ve kaynanasından özür diler. Kuşya babası ile yeni ailesi arasında dengeyi çok iyi koruması gerektiğini, artık onun evi ve geleceği burada olduğunu söyler.

Sarla gizlice kuyumcu ile buluşur. Sarla kuyumcuya taklit takı yapmasını, ona hangi tasarımları yapacağını gösterir. Rani’nin takılarının birebir aynısı yaptırıp, Rani’ye sahte altınları vermeyi düşünür. Kuyumcu taklit takılar için çok para ister. Sarla adamla tartışırken, kumşu Prabha onları görür. Prabha tüm komşuları telefonda arayıp, Sarla’nın yabancı adamlarla fingirdeştiğini, ahlaksız bir kadın olduğunu, inanmayan gelip görebileceğini söyler.

23 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam Riya ile Annesi Arasında Kalır

Riya kaynanası ile tartıştığı için odasına gider ve ağlar. Şivam oraya gelir ve Riya’nın ağladığını fark eder. Riya Şivam’a neden Kuşya’ya babasına gittiğini söylemediğini sorar. Ona güvenip Kuşya’ya haber vermediğini, eve geldiğinde suçlu duruma düştüğünü söyler. Şivam Riya’ya kızmamasını ister. Kayın babasının nasıl olduğunu sorar. Riya babasının şimdilik iyi olduğunu açıklar.

Prabha tüm komşuları alır. Hep birlikte Sarla ve adamların yanına gider. Sarla bu sırada kuyumcu ile çok samimi bir şekilde konuşmaktadır. Sarla arkasını döndüğünde mahalledeki tüm komşularını görünce şok olur.

Şivam annesi ile Riya’nın tartışmasından dolayı oldukça rahatsızdır. Bu nedenden dolayı Riya’yı ikaz eder. Annesi ile tartışmamasını ister. Riya ise babasının yanına gittiğini, onunla evlenerek suç mu işlediğini sorgular.

Shanti Sarla’ya karşı iddiasını kaybetmek istemez. Onun için yeniden bir plan yapıp, Riya’nın alacağı maaşı da elde etmek ister.

Komşular Sarla’ya ahlaksız bir kadın olduğu için kızarken, Sarla komşulara adamın kuyumcu olduğunu, gelini Rani için altın yaptırmak için buluştuklarını söyler. Bu sırada Pari oraya gelir ve annesini destekler.

Şivam eşi ile annesi arasında kaldığını, babasına artık çok daha fazla saygı duyduğunu söylerken içeri Kuşya girer. Ona her zaman güvendiğini, eşi ile arasına denge kuracağını, Riya’nın eğitimli biri olduğu için evlerine alışamadığını söyler. Riya bu sırada kapıdan Kuşya’nın konuşmalarını duyar ve Kuşya’nın kendisini istemediğini düşünmeye başlar.

Düşman Başına 44 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 45 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya babasının evine gider
 • Babası Kalp rahatsızlığı geçirir
 • Anupam Riya’yı kocasının evine gönderir
 • Shanti Riya’nın maaşının almak için plan yapar
 • Riya kocasının evine geç gelir
 • Kuşya ile Riya tartışır
 • Riya Kuşya’nın sözlerinden sonra ağlar
 • Şivam annesi ile karısı arasında kalır

Düşman Başına 44 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 44. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Temmuz Düşman Başına 44 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 45 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 44 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 24 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 45 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. herkese merhabalar ben aşırı derecede ama ciddi halde kanal 7 den şikayetçiyimm ama ciddi şekilde şikayetçiyimm kanal 7 sen bildigini okuyan ama hiç birşey bilmeyen kişisin çok bilmişlik yapmayın gördügüm hiç mi seyircilerden şikayet almıyorsunuz ben seyirciniz olarak bolca şikayetçiyimm
  kore dizileriarzu ediyoruz bari bu duyuruları ciddiye alın kore aşkım
  Hotel King 32 blm… Eve 14 blm.. Sh**ting Stars 16 blm..Shine or Go Crazy 24 blm… Crazy Love 16 blm… Tomorrow 16 blm 2 azrailin aşkı.. my name 8 blm efsane.. Zombie Detective 12 blm.. Go Back Couple 12 blm.. That Winter, The Wind Blows 16 blm..
  Cheese in the Trap 16 blm sosyapat aşkım…. Playful Kiss 16 blm 7 özel blm.. Oh My Venus 16 blm… 7 First Kisses 8 blm..
  The Legend of the Blue Sea 20 blm.. Doctors 20 blm.. Mr. Queen 20 blm.. Strong Woman Do Bong Soon 16 blm..
  Something About 1 Percent 16 blm… Clean With Passion For Now 16 blm temizlik hastası konulu..
  Ruler: Master of the Mask 20 blm.. Healer 20 blm.. Goblin 16 blm..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu