Düşman Başına

Düşman Başına 45 Bölüm Özeti (24 Temmuz Pazar) Şivam Riya’ya Söyleyemez!

Düşman Başına 45 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Temmuz Pazar Düşman Başına 45 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 45 bölüm özeti
 • 24 Temmuz Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 45 Bölüm Fragmanı
 • 24 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 25 Temmuz Pazartesi Düşman Başına 46 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Temmuz Pazar Düşman Başına 45 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Şivam maaş meselesini Riya’ya söyleyemez! Kuşya ise Şivam’ın bunu açıklamasını ister. Her planın arkasında  olan Shanti ise keyifle olanları izler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 45 Bölüm Özeti

Riya’nın yemek yapması ile başlar. Riya yemek yaparken yağ Nimmi’nin eline sıçar. Nimmi çığlık atar. Shanti oraya gelir ve Riya’nın yemek yapmasına karıştığı için Nimmi’yi suçlar. Nimmi ise Riya’nın Kuşya’ya karşı davranışlarından dolayı ona karşı kızgındır ve ondan yardım istemediklerini, kendi yemeklerini yapabileceklerini söyler. Nimmi her fırsatta Riya’nın kendisini azarlama şansının asla kaçırmadığını söyler.

Kuşya Şivam’a Riya’nın gelecek ay alacağı maaşının Shanti’ye vermesi gerektiğini, bunun kendi iradesi ile yapması gerektiğini ifade eder.

Şivam, babasının harika iş çıkardığını, annesi ile babaannesi arasında harika denge kurduğunu, lakin kendisini henüz bu dengeyi sağlayamadığını dile getirir. Bu sırada Riya da kaynanasının söylediği sözlerden dolayı odasında ağlamaklıdır.

Sarla Rani’ni altınlarını saklamak için gece uyanır. Eline bir kürek alır ve dışarı çıkar. Sarla dışarı çıkarken Rani uyanır. Rani, Amit’in gömleğiyle konuşur. Sanki karşısında Amit var gibi sohbet eder. Onu çok sevdiğini, onu kazanmak için her şeyi yapabileceğini söyler. Bu sırada Sarla da evdeki altınları toprağın altına gömer.

Düşman Başına 45 Bölüm Özeti (24 Temmuz Pazar) Shanti Riya'nın Maaşını İster

Şivam Riya’nın yanına gider. Ona gerçekleri daha doğrusu maaşı aldıktan sonra Shanti’ye vermesi gerektiğini anlatmak ister. Yanına gelir ve her şeyi açıklar. Şivam Riya’nın tepki vermediğini görünce onun yüzüne bakar. Riya ağlamaktan yorgun düşen bedeni bu stresi daha fazla kaldıramamıştır. Uyuya kalmıştır. Şivam Riya’nın hiçbir konuşmayı duymadığını fark eder.

Sarla altınları gömerken Sarla’nın çığlıkları evde yankılanır. Rani hemen kaynanasının kaldığı odaya gider. Lakin odada Sarla yerine yastıkların olduğunu görünce şok olur. Rani Sarla’nın altınları alıp kaçtığını düşünür.

Sarla üzerine doğru gelen kişinin hırsız ya da yabancı olmadığını, eşi Ashok olduğunu görünce sinirlenir. Bu sırada Rani onların resmini çeker. Ashok sarhoş bir halde eve gelir. Sarla kocasına kızar.

Ertesi sabah Riya ile Şivam uyanır. İkilinin romantik anlarını Anupam’ın telefonu sonlandırır. Şivam Riya’ya bir şey söylemek istediğini dile getirir. Lakin Riya babası ile konuştuğu için anlamaz. Şivam da yakında maaş meselesini Kuşya’nın Riya’ya söylemesi gerektiğini, bu da ikilinin arasını yine açacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ertesi sabah Amit gömleğini giymek istediğinde hepsinin koptuğunu fark eder. Amit annenesine neden gömleğindeki düğmelerin kopuk olduğunu sorar. Rani oraya gelir ve gömleğindeki düğmeleri dikeceğini söyler. Sarla olayı fark eder ve Rani’ye kızar. Amit’in üzerinde dikmemesini, Amit’ten de uzak durmasını ister.

Riya babası ile telefonda konuşur. Kuşya Şivam’ın Riya ile konuşmadığını fark eder. Para melesinden habersiz olan Riya da bu sırada babası ile görüşür.

Shanti radyo dinler. Shanti bu defa kendisini radyoda dalga geçene kişiyi anlatacağını, Nimmi’den rasyonun numarasının bulmasını ister. Nimmi bildiğini söyleyince Shanti şok olur. Preeti hemen araya gire ve internetten bulup vereceğini, ezbere bilmediği konusunda açıklık getirir.

Vyom’un abisi ve ailesine kalan miras mesele olur. Mirasının Vyom ve ailesinin üzerinde kalabilmesi içi Vyom’un abisi Sujeet’in evlenmesi gerektiğini, aksi halde kalan miras başkasına devredileceğini söyler. Vyom da parayı seven Pari’yi bu iş için uygun olduğunu düşünür.

Düşman Başına 45 Bölüm Özeti (24 Temmuz Pazar) Şivam Riya'ya Söyleyemez

Pari’ye bir telefon gelir. Arayan kameramandır. Amit’in evliliği sırasında çekimlerden kolaj yaptıklarını, düğün CD ile birlikte verileceğini söyler. Pari annesine durumu anlatınca kameran para istediğini anlar. Sarla CD’yi kendilerine bırakmasını, parasını Shanti’den almasını ister. Lakin adam parayı almadan CD’yi teslim etmeyeceğini söyler.

Kameraman CD’yi Sarla’nın evine getirir. Ashok ile Sarla video da Pari’nin paraları çalarken ki görüntüsünü görünce şok olur. Ashok kızına kızarken, Sarla da rezil ettiklerini söyler. Ashok, Pari’den biraz utanmasını ister.

Sarla CD’nini kimsenin eline geçmemesi için bir plan yapar. CD’yi kameramanın dükkanında çalmak için adamına haber verir.

Pari Vyom’u ara. Vyom da tapınakta olduklarını, daha sonra görüşeceklerini söyler. Pari emin olmak için tapınağa gelir. Tapınakta zenginlerin bindiği araçları görünce Vyom’un gerçekten zengin olduğunu anlar. Vyom Pari’yi görür. Lakin görmemezlikten gelir. Pari dilencinin kıyafetini çalar. Vyom ailesi orada para dağıtırlar. Vyom abisinin yanında bilerek kendisini ezdirir ve pasif biri gibi gösterir. Pari de bu numarayı yutar.

Shanti, Kuşya’dan Anupam’ı aramasını ister. Kuşaya ne için diye sorunca Shanti Riya’nın bekarken kullandığı motosikletini evlendikten sonra teslim etmediğini, onun gidip teslim almasını ister. Kuşya bunun ayıp olduğunu söylese de Shanti Kuşya’ya kızar ve onu istediğini söyler.

Düşman Başına 45. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Temmuz Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti hemen Anupam’ı arar. Riya hakkında konuşur. Bir gün önce Riya’nın eve geç geldiğinden bahseder. Bunun üzerine Anupam Riya’ya motosikleti ile gitmesini istediğini ama gitmediğini, taksi ile gitmek istediğini söyler. Bunun üzerine Shanti Anupam’dan Kuşya’nın motosikletini ister. Anupam göndereceğini söyler.

Pari dilenci gibi parayı Vyom’dan alır. Çok geçmeden gerçek dilenci gelir ve Pari’nin çaldığı kıyafeti Pari’den geri alır. Pari tanınmamak için hızla oradan kaçarken, aldığı paraları da kaybeder.

Din görevlisi Vyom’un abisi için iyi bir teklif aldığını söyler. Vyom adaylar arasında Pari’nin resmini de görünce şok olur. Lakin mirasın başka kişilerin eline geçmemesi için evlenmesi gereken Sujeet, evlenmek istemediğini sert bir dille söyler.

24 Temmuz Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Kuşya Anupam ile Konuşur

Nimmi kendi tasarımlar için malzeme almak ister. Lakin Shanti ona para vermediği gibi onunla birlikte malzeme almaya gider. Shanti de en ucuz malzemeler alınca, Nimmi yapacağı taraşımın kalitesiz olacağını söyler.

Amit ile Rani’nin düğün fotoğrafçısı düğün CD’sini getirir. Kuşya adama 5.000 RS para verir. Kuşya verdiği parayı Shanti’den ister. Shanti 4.500 RS verir. Kuşya Shanti’ye verdiği tüm parayı isteyince, Shanti de oğlunun hatırına deyip, eskik kalan paraları verir.

Riya toplantıya gider. Şivam ise Riya’ya maaş meselesini açmak ister. Riya’nın toplantıdan çıkmasını beklerken Kuşya Şivam’ı arar. Şivam henüz söyleyemediğin, toplantıda olduğunu, çıkınca söyleyeceğini açıklar. Riya toplantıdan çıkar çıkmaz müşteri ile görüşmeye gider. Şivam Riya’nın iş yerinden çıkmasını fark edemez. Sonradan Riya’nın müşteri ile görüşmeye gittiğini öğrenir.

Düşman Başına 45 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 46 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya ile Nimmi tartışır
 • Kuşya Şivam’dan Riya ile konuşmasını ister
 • Şivam Riya’nın yanına gider
 • Şivam Riya’nın maaşını Shanti’ye vermesini ister
 • Riya konuşulanları duymaz
 • Şivam Riya’nın duymadığını fark eder
 • Sarla altınları bahçeye gömer
 • Vyom ve ailesi miras peşine düşer
 • Pari Vyom’un abisinin daha zengin olduğunu öğrenir

Düşman Başına 45 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Temmuz Pazar Düşman Başına 45. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Temmuz Düşman Başına 45 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 46 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 45 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 25 Temmuz Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 46 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu