Düşman Başına

Düşman Başına 47 Bölüm Özeti (26 Temmuz Salı) Sarla Kaçırılır!

Düşman Başına 47 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Temmuz Salı Düşman Başına 47 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 47 bölüm özeti
 • 26 Temmuz Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 47 Bölüm Fragmanı
 • 26 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 48 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Temmuz Salı Düşman Başına 47 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Bansi ve adamı Sarla’yı kaçırır. Shanti Sarla’nın kaçırıldığını öğrenir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 47 Bölüm Özeti

Sujeet ile annesinin konuşması ile başlar. Sujeet annesinden yapabildiği en büyük sihri yapmasını ister. Sujeet annesinin sihir yaptığına inanmaz. Sujeet’in annesi yalandan sihir yaptığı için oğlunun elindeki silahı görünce afallar.

Shanti, Kuşya’dan arkadaşlarını eve davet etmesini ister. Kuşya arkadaşını arar. Onları evlerinde yapacakları “Navratri Şenlikleri” törenine davet eder. Kuşya’nın arkadaşı telefonu çekmediği için tam duyamaz. Kuşya telefonu hoparlöre alıp öyle konuşur. Kuşya’nın arkadaşı Shanti için hakaret eder. Riya Shanti duymasın diye hemen olaya müdahale eder ve konuşmayı bitirir.

Preeti kendisini istemeye gelen görücüleri duyunca ağlar. Evlenmek istemediğini söyler. Raghav Preeti’nin ağladığını duyunca ne olduğunu sorar. Shanti hemen lafa girer ve şöyle der.

“Oğlum damadın ailesi Preeti’yi görmeye geliyor. Senin kız da naz yapıyor. Hepsi bu!”

Nimmi Preeti’ye gelecek olan görücünün kim olduğunu henüz bilmeden onun evlendirmeye kalkmasının yanlış olduğunu, bu meseleyi babaannesi ile konuşmak istediğini annesine anlatır. Lakin Kuşya Shanti’nin katı olduğunu, buna karşın torunları arasında ayrım yapmayacağını, Preeti için iyi bir kısmet bulduğunu söyler. Lakin Nimmi Shanti’ye asla güvenmemektedir.

Düşman Başına 47 Bölüm Özeti (26 Temmuz Salı) Nimmi ve Preeti Plan Yapar

Kuşya görücüler geleceği için hazırlık yapar. Saçlarını tarar. Shanti’ye nasıl olduğunu sorar. “Gelin seni görmeye gelmiyorlar. Kızının görmeye geliyorlar” diyerek dalga geçer.

Riya odasına hazırlanırken Şivam oraya gelir. Riya’nı kendisini fark etmediğini düşünüp, gizlice aynaya oyuncak kertenkele koyar. Riya Şivam’ı arar ve ucuz numaralara kanmadığını söyler. Bu sırada yanlarına Shanti gelir ve oyuncak kertenkele Shanti’nin kıyafetine düşer. Shanti korkudan çığlık atar. Şivam ve Riya oyuncak kertenkeleyi Shanti’nin üzerinden almaya çalışır.

Rani şenlikler için hazırlanır. Sonal yengesine iltifat ederken Sarla gelir. Sarla gelini ile alay eder. Amit’in yanına gider ve Rani onun için oruç tuttuğunu alaycı bir dille söyler. Amit oruç tutmasının ona hiçbir faydası olmayacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit evden ayrılmadan önce bir telefon alır. Adam sinirli bir şekilde konuşur. Amit ise adama telefonda şöyle der.

“Abi borcum borç. Annem öldü. Ritüelleri sırasında nakit ayarlayamadım. Cenaze töreni bitiminden parayı sana getireceğim”

Deyip telefonu kapatır. Bu konuşmayı Sarla duyar ve sinirlenir. “Ölmedim ben! Hala hayattayım!” diyerek tepki gösterir.

Sarla Pari’den bugün için izin almasını, Amit’in düğün cd’si Shanti’nin eline geçmeden onu almasını ister.

Kuşya, Şivam’ın cebinde kertenkele görünce çığlık atar. Raghav’a sarılır. Raghav ne oldu der. Şivam hemen kertenkeleyi gizler. Herkes Kuşya’nın komik hallerine güler.

Düşman Başına 47 Bölüm Özeti (26 Temmuz Salı) Sarla Kaçırılır

Shanti evde Navratri şenlikleri için puja töreni yapar. Shanti dalga geçmek için puja sırasında gelen damat adayı Preeti’yi beğensin diye dua eder. Nimmi de bunun duyunca aynı puja töreninde Preeti’nin Shanti’nin oyuncağı olmamasını, Shanti’nin onula dalga geçemeyecek bir halde olması için dua eder.

Riya işe gitmek için hazırlanır Riya kayınbabasına selem verir. Bu sırada Raghav Riya’ya sitem eder. “Kızım biz sana motosiklet alamayacak kadar aciz miyiz?”

Deyince Riya den diyeceğini bilemez. Raghav ilk maaşında Riya’ya motosiklet alacağını, Anupam’ın gönderdiği motosikleti iade etmesini ister. Shanti oğlu ile dalga geçer. Shanti Raghav’ın gelecek maaşında Sarla’ya alacağı Chandar altın setini alamayacağını düşünür. Bu nedenle buna engel olmak için ne yapabileceğini düşünmeye başlar.

Nimmi, Shanti’nin bir planı olduğunu, bu planı öğrenmek için hiçbir şey yapmadan onun planına uymaları gerektiğini, sonunda o planı bozacaklarını Preeti’ye söyler. Preeti de ona güvendiğini açıklar.

Düşman Başına 47. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Preeti Nimmi’ye ne yapacağını sorar. Nimmi detay vermeden bana güven der. Shanti’yi şok edeceğim. Yeter ki sen bana güven ve dediklerimin dışında bir şey yapma. Şimdi hiçbir şey yok gibi davran der.

Nimmi annesinin yanına gelir ve ona Shanti’yi sorar. Kuşya da Preti için Raghav ile birlikte kuyumcuya gittiğini söyler. Nimmi babaannesinin salıncağına oturup konuşmaya başlar. Kuşya, Nimmi’den oturduğu yerden kalkmasını ister. Nimmi nerede oturduğunu çok iyi bildiğini söyler.

Raghav ile Shanti kuyumcuda Preeti için yüzük beğenir. Shanti kötü ve ucuz yüzüğü beğenir. Üstelik o yüzüğünde parasını not eder.

Nimmi dans ederken içeri Shanti gelir. Shanti Preeti’ye kötü kısmet bulduğunu ama evde neden şenlik havası olduğunu anlayamaz. Shanti Nimmi’ye ne olduğunu sorar.

 “Babaanne evden gittikten sonra herkes senin yokluğunda dans ediyor!”

Kuşya hemen araya girer ve Nimmi’nin yalan söylediğini, herkesin dans etmediğini söyler. Shanti sinir olur ve Nimmi’yi azarlar.

Sarla babasının resminin olduğu resim çerçevesini yabancı bir adam satmıştır. Lakin aldığı dolarların içinde sahte paraları fark eden Sarla soluğu aracılık yapan Bansi’nin evinden alır. Sarla Bansi’ye kızar. Hanımı arar girer ve kocasının hiçbir şeyden haberi olmadığını söyler.

Sarla Bansi ile tartıştığı sırada Pari Sarla’yı arar. Shanti’nin evine gitmeden eve uğrayacağını, CD’ye göz kulak olacağını söyler. Sarla Pari’nini eve gidip gelme süresinde CD’nin gelme ihtimalini göz ardı edemez ve hemen Shanti’nin evine gitmek için yola çıkar.

Riya ve Şivam ofise gelir. Ofiste herkesin sessizce çalıştığını fark eder. Riya ve Şivam’ın patronu hemen işe koyulmalarını ister. Ay sonu maaşı için personelin performans raporları gelir. Riya ve Şivam’ın performansları düşük olduğunu ve aylık hedeflenen malı satamadığını söyler. Bu nedenle bu ay maaş vermeyeceğini, üç gün içinde performansını iyileştirmeleri halinde bu durumunu değişeceğini söyler. Şivam ve Riya endişelenir. Bunty de Riya ve Şivam’ın yanına gelir. Onunda maaş alamayacağını, hedeflenen miktarı satamadığını söyler.

26 Temmuz Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam ve Riya Konuşur

Kameraman Shanti’nini evine gelir ve görüntülere müzik eklenmiş halini teslim eder. Nimmi CD’yi alır ve adama teşekkür eder. Nimmi, Preeti ve Kuşya Videoya bakarken Shanti gelir. Shanti CD’yi izlemende alır.

Sarla Shanti’nin evine gelmeden birileri Sarla’yı kaçırır. Sarla kendisine geldiğinden kendi adamı olan Bansi ile Lallan’ın onu kaçırdığını fark eder. İlk başta onlara kızar. Sarla uyanır ve Bansi ile Lallan’ın onu kaçırdığını görür. İlk başta onlara kızar. Lakin onların gözlerinin döndüğünü ve kötülük yapmak istediğini anlayan Sarla çok korkar. Bu sırada Bansi de Sarla’nın kaçırıldığına dair mektubu Sahti’ye vermeyi düşünürler. Bunun için Sarla’nın kaçırıldığını anlatan mektup yazarlar.

Pari ve Rani Shanti’nin evine gelir. Pari annesini sorar. Shanti henüz gelmediğini söyler ve Sarla için endişelenir. Komşular da Sarla’nın kayıp olduğunu duyunca başka bir adamla kaçtığını söyler. Shanti sinirlenir ve komşuları ile kavga eder.

Bansi kılık değiştirip Shanti’nin evine gelir. Onlara mektup bırakıp oradan kaçar Shanti mektubu alır. Nimmi mektupta yazanları okur. Sarla’nın kaçırıldığını öğrene aile üyeleri şok olur.

Düşman Başına 47 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 48 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Preeti için eve görücü gelmesine onay verir
 • Preeti gelen görücünün iyi olmadığını düşünür
 • Nimmi Sahnti’nin bu evliliğe olan ilgisinin normal olmadığını fark eder
 • Nimmi Preet ile plan yapar
 • Sarla resim çerçevesinden aldığı dolarların sahte olduğunu öğrenir
 • Sarla hesap sormak için Bansi’nin evine gider
 • Bansi sinir olur ve Sarla’yı kaçırır
 • Basi Sarla’ya karşılık fidye ister
 • Riya ve Şivam iş yerinde hedefledikleri malı satamadıklarını öğrenir

Düşman Başına 47 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Temmuz Salı Düşman Başına 47. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Temmuz Düşman Başına 47 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 48 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 47 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 27 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 48 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu