Düşman Başına

Düşman Başına 48 Bölüm Özeti (27 Temmuz Çarşamba) Sarla Öldü Mü?

Düşman Başına 48 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 48 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 48 bölüm özeti
 • 27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 48 Bölüm Fragmanı
 • 27 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 28 Temmuz Perşembe Düşman Başına 49 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 48 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Rani Sarla2nın resminin üzerine çelenk koyması, herkesi şok eder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 48 Bölüm Özeti

Nimmi’nin mektubu okuması ile başlar. Shanti panikler. Nimmi mektupta yazan son cümle olarak “Sakın polise haber vermeyin. Aksi halde Sarla ölür!” yazısını okur. Shanti bu şoka dayanamaz ve bayılmak üzereyken Kuşya onu tutar.

Shanti, Kuşya’dan Sarla’nın kaçırılmasını kimseye söylememesin, özellikle Raghav ve Şivam’a haber etmemesini, zira onlar iş yerinden erken gelecek olursa, mesai ücretinden düşeceğini ve ay sonunda daha az para alacaklarını söyler.

Nimmi, Shanti ile konuşur. Sarla’yı kaçıranların para isteyeceğini söyler. Shanti ne kadar para der. Nimmi büyük miktarda olduğunu söyler. Parayı çok seven Shanti, kızı Sarla için o parayı verip vermeme arasında kalır.

Düşman Başına 48 Bölüm Özeti (27 Temmuz Çarşamba) Nimmi Sarla'nın Mektubunu Okur

Şivam ve Riya’nın patronları işle gireli 6 ay olmadığını, müşterilerden gelen geri bildirime göre maaşları düzenleyeceğini, satış performansını 3 gün içinde artırmaları gerektiğini söyler. Şivam müşterilere verecekleri formları alırken, Riya’dan da almasını ister. Riya da Şivam’a “Yabancılarla bilgi paylaşmıyorum!” diyerek naz yapar.

Bansi ve adamı Lallan, Sarla ile konuşur. Lakin Sarla korkmak yerine ellerini çözdüklerinde onları döveceğini söyleyince, Baski Sarla’nın ağzını yeniden bantlar.

Rani teyzesi Prabha ile konuşur. Sarla’nın kaçtığını ya da kaçırıldığını haber verir. Prabha Sarla’nın bir plan yapmış olabileceğini, birilerinden para koparmak için bunu kasten yapmış olma ihtimalini sorar. Rani bu konuda bilgisinin olmadığını söyler. Prabha para için plan yapmadıysa eski sevgilisi ile kaçmış olabileceğini söyler. Rani eski sevgilisi olup olmadığını bilmediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bansi ve adamı Lallan, Sarla’nın konuşmasını kaydeder. Sarla’nın serbest kalması için fidye isterler. Bu mesajı Shanti ve ailesine nasıl ileteceklerini düşünürler.

Rani’nin teyzesi Prabha, Sarla’nın komşularına Sarla’nın eski sevgilisi ile kaçtığı ile ilgili lafı yayar. Herkes Sarla’nın ahlaksızlığından bahseder.

Bansi Sarla’nın uzun üre yemek yemediğini fark eder ve ona yemek yedirmek ister. Sarla ise ellerini çözmesini, akis halde yemek yiyemeyeceğini söyler. Lakin Bansi Sarla’nın ellerinin çözmesi çok tehlikeli olacağını bildiği için ona kendi elleri ile yemek yedirir.

Düşman Başına 48 Bölüm Özeti (27 Temmuz Çarşamba) Sarla Öldü Mü

Sahtni Sarla’nın bulunması ve başına bir şey gelmemesi için oruç tutacağını söyler. Kuşya’nın bu kaçırılma olayına sevindiğini iddia eder. Kuşya sevinmediğin, Sarla’nın sağlığından endişe ettiğini söyler. Bunun üzerine Shanti Kuşya’ya şöyle der.

“Sarla için endişeleniyorsan sen de onun için oruç tut o zaman!”

Diyerek kendisi ile birlikte oruç tutacak yandaş ayarlar.

Komşular Shanti’nin evine gelir. Sarla’nın kaçırılıp kaçırılmadığını sorar. Shanti Sarla’nın kaçırıldığını söyler. Bu sırada Rani de Ashok’un kız kardeşi Bindu’yu arar. Sarla’nın kaçırıldığını haber edince Bindu çok mutlu olduğunu, abisinin sonunda gün yüzü göreceğini söyler. Bindu bu haberi adeta kutlamak ve Shanti’yi rezil etmek için Sahnti’nin yanına gider. Sarla’nın sevgilisi ile kaçtığını söyler. Shanti Bindu’nun sözlerine sinir olur ve onunla tartışır.

Raghav eve gelir ve olayı öğrenir. Karakolu arayıp, kaçırılma olayını anlatır. Prabha Ashok’un yanına gelir ve yeni bir bilgi olduğunu söyler. Ashok ne olduğunu sorar. Lallan’ın annesi Sarla’yı bir adamla giderken gördüğünü, Sarla’nın kaçırılmamış olabileceğini, kaçmış olabileceğini söyler. Shanti ve Raghav bunu duyunca şok olur. Ashok Sarla’nın asla kendisini terk etmeyeceğini, Sarla’nın ahlaksız bir kadın olmadığını söyler.

Düşman Başına 48. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Prabha Sarla’nın yabancı bir adamla ayrıldığını gözleri ile gördüğünü açıklar. Ashok Prabha’ya kızar. Shanti de kızı hakkında iftira attığını için sinirlenir. Prabha’nın kocası Rani’yi götürmek ister. Rani’yi kötü bir aileye verdiğini, orada kalmasını istemediğini söylese de Rani Sarla’yı sevdiğini, gitmeyeceğini söyler. Ashok da Rani gelinleri olduğunu ve hiç kimseye bırakmayacaklarını söyler.

Pari Rani’niin gitmem demesinin yalan olduğunu ve numara yaptığını, teyzesine Sarla hakkında bilgi verdiğini ve şimdi teyzesi onu götürmek için bildiklerini ortaya saçtığını söyler.

Şivam ile Riya dışarıda form doldurmak için gezerler. Bir gurup serseriler Riya’nın yanına gelir. Şivam Riya’ın deli olduğunu söyler. Serseriler Riya’ya içki ısmarlamak ister. Şivam Riya’nın delirdiğini ve içkiyi fırlatacağını söyler. Riya serserilerin içkisini fırlatınca Şivam’ın doğru söylediğini düşünür. Bir serseri Riya’dan hoşlanır ve onunla vakit geçirmek istediğini söyler. Şivam sinirlenir ve serserileri oradan gönderir. Riya Şivam’ın kıskandığını görünce gülümser.

27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Sarla'nın Bulunmasını İster

Rani Amit’i arar. Sarla’nın kaçırıldığını, herkesin Shanti’nin evinden olduğunu haber verir. Amit Sarla’yı kimin kaçırdığını sorar. Rani 50.000 RS fidye istediklerini söyler. Amit şok olur. Kimse Sarla için o kadar para vermeyeceğini söyler. Amit annesi Sarla’nın kaçırılmadığını, bu işli bizzat kendisi planladığını düşünür. Kısaca yalancı çoban hikayesi gibi devamlı yalan söyleyen Sarla’nın kaçırılmasına, bizzat oğlu Amit bile inanmaz.

Raghav, Kuşya’dan Şivam’ı aramasını ister. Kuşya ilk başta haber vermek istediğini ama Shanti buna izin vermediğini söyler. Raghav bu önemli bir mesele olduğunu, ailenin bir arada olması gerektiğini söyler.

Kuşya Şivam’ı arar ve ona her şeyi anlatır. Şivam ile Riya hemen motosiklete binip eve gelirler. Shanti onların geldiğini görünce neden geldiklerini sorar. Riya da performans yönünden kötü bir ay geçirdiklerini, patronları zaten maaş vermek istemediğini, böyle bir günde ailenin yanında yer almanın daha önemli olduğunu söyler. Şivam Riya’ya katılırken, Shanti Riya’nın maaşını vermemek için yalan söylediğini düşünür.

Riya, Sarla’nın kaçırılmasıyla ilgili sokaklara resimlerini asmanın en hızlı sonuç vereceğinden bahseder. Riya Sarla’nın resmini elleri ile çizip, görenlerin ve duyanların haber vermesini ister.

Şivam Sarla’nın resmini getirir. Rani ise Sarla’nın öldüğünü düşünüp, onun resminin üzerine çelenk koyunca Shanti şok olur!

Düşman Başına 48 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 49 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Nimmi mektubu okur
 • Shanti şok olur
 • Bansi ve adamı 50.00 RS ister
 • Rani2nin teyzesi Sarla2nın sevgilisi ile kaçtığını söyler
 • Ashok buna inanmadığını açıklar
 • Rani Amit’e Sarla’nın kaçırıldığını haber verir
 • Amit annesinin kaçırılmasına inanmaz
 • Raghav polisle iletişe geçer

Düşman Başına 48 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Temmuz Çarşamba Düşman Başına 48. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Temmuz Düşman Başına 48 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 49 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 48 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 28 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 49 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu